Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Boję się nieziemsko, ale chcę poznać
Autor Wiadomość
Sotha Sil
użytkownik
discount goth


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: on
Posty: 72
Skąd: Toruń
Wysłany: 2015-11-09, 18:15   Boję się nieziemsko, ale chcę poznać

Co prawda od lat zawzięcie zachowuję anonimowość wszędzie, gdzie tylko da, w tym przypadku to na dłuższą metę chyba trochę mija się z celem, w końcu nie mogę do końca świata siedzieć w czterech ścianach i unikać robienia czegokolwiek ze swoim życiem. Czas najwyższy, żeby Sotha Silly wyszedł do ludzi. :mrgreen:

Także, hm... Ktoś z Torunia albo okolic może? Chciałbym poznać ludzi, z którymi można by było od czasu do czasu wyjść gdzieś na herbatę czy to przysłowiowe piwo, pogadać o różnych rzeczach, może czasem wymienić się doświadczeniami i jakimiś dobrymi radami, generalnie spędzić miło czas nie ukrywając swojej tożsamości, co w kontaktach z cis osobami niekiedy bywa trudne. Nie mam jakichś szczególnych "wymagań" co do potencjalnych znajomych; pewnie najłatwiej byłoby się dogadać z osobami w podobnym przedziale wiekowym, ale z tym to też różnie bywa.

Tak z innej beczki jeszcze pozwolę sobie wtrącić, może ktokolwiek słyszał, ktokolwiek wie? Przydałby mi się jakiś dobry psycholog, właśnie w Toruniu. Nie tylko w sprawie tożsamości płciowej co prawda, bo mam też inne problemy (choć pewnie ze sobą powiązane mimo wszystko), ale byłoby dobrze trafić na kogoś, kto nie jest jakiś nawiedzony i nie będzie próbował mi wciskać, że to mi się tylko wydaje i z czasem przejdzie.
_________________
I watch. I wonder. I build. I tear down.
 
 
Fadi
użytkownik
Stary pierdziel


Tożsamość płciowa: nb
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 12
Posty: 380
Wysłany: 2015-11-12, 01:54   

O dobrego psychologa to trudno... we wszelkich miejscach... :) Ale życzę odnalezienia :) Mnie Toruń kojarzy się tylko z piernikami i Ojcem Dyrektorem ;)
 
 
Sotha Sil
użytkownik
discount goth


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: on
Posty: 72
Skąd: Toruń
Wysłany: 2015-11-12, 17:36   

Hah, no tak się domyślam niestety, ale dziękuję. :D Ach tak, pierniki polecam jak najbardziej, ojca dyrektora już tak może niekoniecznie. Ogólnie ładne miasto, zapraszam. :P
_________________
I watch. I wonder. I build. I tear down.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 9