Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
spotkania singielek i singli
Autor Wiadomość
Cukierkowy
użytkownik
Witajcie!

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ?
Posty: 32
Skąd: Wrocław- okolice
Wysłany: 2015-10-29, 14:49   spotkania singielek i singli

Właściwie to powinno być może w dziale: "chcę poznać innych, bo już się nie boję"... ;-)
Ja zastanawiałem się nad tym kilka lat i myślę, że jestem gotów, choć dla mnie to zupełna nowość. :-P
Widzę, że chyba jest tu kilka samotnych osób, a chyba nie po to jest forum, żeby tylko żyć w w wirtualnym światku i się alienować... Jak mniemam- jestem tu jedną ze starszych osób (choć nie czuję się, ani podobno także nie wyglądam) więc wychodzę z inicjatywą. Czytałem, że było tu trochę nieśmiałych prób, ale...
Proponuję spotkania w większym gronie, wtedy myślę, że jest to bardziej na luzie, bez większego ciśnienia. Może spontanicznie, na niezbyt odległy termin, a miejsce na początek bardzo ogólnie, czyli np. jakieś miasto, a później wspólnie decydujemy o dokładnej lokacji.
A jeśli ktoś preferuje randkę we dwoje- to też jak najbardziej, jednak wiele osób nie podaje tutaj swojej lokalizacji, wieku, i innych szczegółów, wiec myślę, że lepiej poznać się wtedy wstępnie wirtualnie. Jednocześnie ciężko mi jako pierwszy pisać do Was, tym bardziej, że znów mój wiek, a nie każdemu on może odpowiadać...
Co Wy na to, moi Drodzy? :-)
_________________
Witajcie! :-)
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7100
Wysłany: 2015-10-29, 15:17   

Się akurat nie łapię na kryteria z racji nonsingularności, ale tak se myślę, że może doprecyzuj trochę swoje kryteria. Chcesz zaproponować takie ogólne spotkanie towarzyskie czy interesują cię osobiście osoby konkretnej płci i orientacji?

BTW: w przypadku miłośnika nie-waniliowego seksu nick "Cukierkowy" wygląda trochę dziwnie :) No chyba, że miałoby chodzić o azteckie czekoladki :D
 
 
Cukierkowy
użytkownik
Witajcie!

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ?
Posty: 32
Skąd: Wrocław- okolice
Wysłany: 2015-10-29, 15:36   

Może masz rację, więc bardziej szczegółowo...
Jeśli chodzi o spotkania w większym gronie- to myślę, że nie trzeba tu żadnych ograniczeń, wiele osób jest tutaj myślę ciekawych, a nie chodzi mi tu o to, żeby skupiać uwagę tylko na sobie.
A już z randkami to mam większy problem- pisałem, że dla mnie to nowość, więc sam dokładnie nie wiem, jednak wolę piękno rozumu kobiety ;-) Więc w dowodzie niekoniecznie musi mieć K, choć oczywiście może... :idea:
A tak jeszcze może nadmienię, że poza wanilią lubię także bardzo pieprz... :oops:
_________________
Witajcie! :-)
 
 
Cukierkowy
użytkownik
Witajcie!

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ?
Posty: 32
Skąd: Wrocław- okolice
Wysłany: 2015-10-30, 07:17   

A im dłużej się nad tym zastanawiam- tym mniej wiem...
Niech lepiej pozostanie, że jestem poszukujący. Chyba na początku ktoś powinien się spodobać, później powinna być chemia, a reszta... Czy ona taka ważna? ;-)
_________________
Witajcie! :-)
 
 
Nel
użytkownik

Posty: 29
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-11-06, 01:26   

Ja tam się chętnie z kimś spotkam towarzysko,j eśli jest z warszawy. Jestem za leniwa na dalsze wyjazdy:P
 
 
marco-polo
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 40
Posty: 871
Wysłany: 2015-11-06, 09:46   

Ja nie syngiel, ale jeszcze nie udało mie się z nikim spotkać z forum choć wysuwałem propozycje. Może kiedyś się uda..
 
 
Jeżynka
użytkownik

Preferowany zaimek: bez zaimków
Punktów: 943
Posty: 1161
Wysłany: 2015-11-06, 11:16   

W międzyczasie na transowym forum

Cis W Średnim Wieku #574 chce porandkować "z kobietą niekoniecznie z k w dowodzie".

Podejrzewam, że to ciągle ta sama grupka - dziwię się tylko, że absolutnie żaden osobnik tego gatunku nie przychodzi na podobne fora w innych celach niż fetyszowe.
 
 
lyliyth
użytkownik
Wredna istotka


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 5
Posty: 162
Skąd: Leicester, UK / Legnica, PL
  Wysłany: 2015-12-09, 04:03   

Ja się dołączę, ale preferuję znajomości "odległe" i mam tu na myśli nie Face to Face bo się wstydzę i ze wstydu mogę się spalić, a tego nie lubię... nawet pisanie na jakimś czacie jest problematyczne :roll:
Brakujące Informacje:
Wiek: 19+ (bo rośnie :-? )
Oczka: Brązowe
Wielbię:
Gadgety, bransoletki i bransolety, modę, kulturę, technike i technologię, modernizm i postmodernizm, Idee krajów północy (Dania, Szwecja, Norwegia) i niepółnocnej Holandii, oraz nowoczesne technologie - w tym oświetlenie LED i jego wykorzystanie.
Na co dzień coś robię przy komputerze marnotrawiąc lub nie czas...
Moje preferencje: Duble, wolę panów ale się wstydzę za bardzo, w tym panów bez pana w dowodzie :O Panie też, ale raczej cis... Przepraszam!
_________________
"Wszystko nie ma sensu, tylko jedyne to to że sens tkwi w naszym pragnieniu." @inka

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,26 sekundy. Zapytań do SQL: 9