Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
hrt patches
Autor Wiadomość
woah
użytkownik


Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 1
Posty: 23
Skąd: Gdańsk/Kraków
Wysłany: 2024-01-10, 18:29   hrt patches

hej, męczy mnie estrofem i neofollin, myślę nad hrt w plastrach, nic o nich nie wiem, jak z dostępnością itd, byle informacje w temacie bardzo docenie <serduszka>

emm druga rzecz, że po 4 latach hrt mam problemy z erekcją, a zalezałoby mi bardzo na jej utrzymaniu, podobno bicalutamide temu sprzyja, obecnie jem androcur, czy bica jest w ogole uzywana w pl bo spotkalem sie z nią pierwszy raz na jakims anglojezycznym forum i nie wiem jakby lekarza (tez chetnie przyjme polecenie lekarza z okolic trojmiasta) przekonac ani jak uzasadnic tą prosbe, bo mowiac wprost w czym rzecz, boje sie reakcji

za pomoc z gory dzieki

Dodałam do użytkowników. /Freja
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7097
Wysłany: 2024-01-10, 22:53   

woah napisał/a:
myślę nad hrt w plastrach, nic o nich nie wiem, jak z dostępnością itd, byle informacje w temacie bardzo docenie <serduszka>


Od kilku miesięcy używam plastrów Systen 50. Nie wiem, na ile skuteczne są chemicznie, bo biorę też Estrofem, ale mechanicznie sprawdzają się bardzo dobrze, nie odklejają i tylko raz miałam jakieś trochę odparzenie, chyba jak niezbyt starannie oczyściłam i osuszyłam wcześniej skórę. A do usuwania resztek kleju polecam dwufazowy, tłusty płyn do demakijażu, bo wcześniej je prawie do krwi skrobałam.

woah napisał/a:
po 4 latach hrt mam problemy z erekcją

Dopiero po czterech latach? Mi się w pierwszym tygodniu wyłączyła. Ale tutaj nic nie doradzę, na erekcjach mi nigdy nie zależało.

A swoją drogą - ty już cztery lata Androcur bierzesz? To chyba nie najzdrowsze.
_________________
Freja Draco
 
 
Coffecat
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 49
Posty: 222
Wysłany: 2024-01-11, 01:03   

4 lata na androcurze. Zdewastowal co sie dalo. Mozna sprobowac viagry i podobnych preparatow.
Ile androcuru bierzesz?
 
 
woah
użytkownik


Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 1
Posty: 23
Skąd: Gdańsk/Kraków
Wysłany: 2024-01-15, 01:03   

Cytat:
Od kilku miesięcy używam plastrów Systen 50. Nie wiem, na ile skuteczne są chemicznie, bo biorę też Estrofem, ale mechanicznie sprawdzają się bardzo dobrze, nie odklejają i tylko raz miałam jakieś trochę odparzenie, chyba jak niezbyt starannie oczyściłam i osuszyłam wcześniej skórę. A do usuwania resztek kleju polecam dwufazowy, tłusty płyn do demakijażu, bo wcześniej je prawie do krwi skrobałam.

jeny brzmi strasznie z tym skrobaniem do krwi, codziennie to sie zmienia?
Cytat:
A swoją drogą - ty już cztery lata Androcur bierzesz? To chyba nie najzdrowsze.

jak była przerwa na średnio-udane iniekcje to nie, ale poza tym tak, a niby jaką mam alternatywe, spiro?
Cytat:
4 lata na androcurze. Zdewastowal co sie dalo. Mozna sprobowac viagry i podobnych preparatow.
Ile androcuru bierzesz?

eeee zmrozilo mnie czytajac to, biore 12.5mg co drugi dzien, a co niby moglem zdewastowac?
viagry nie chce bo to dorazne, a ja chcialbym na stale, slyszalem ze bica jako antyandrogen sobie z tym radzi i testosteron w żelu ale nie wiem :roll:
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7097
Wysłany: 2024-01-15, 08:08   

woah napisał/a:
jeny brzmi strasznie z tym skrobaniem do krwi, codziennie to sie zmienia?

U mnie co dwa dni. Zdrapywałam paznokciem i później miałam podrapaną skórę, zanim wymyśliłam, jak resztki kleju po ludzku zmywać. Teraz jest ok.

woah napisał/a:
ale poza tym tak, a niby jaką mam alternatywe, spiro?

Orchidektomię?
_________________
Freja Draco
 
 
Coffecat
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 49
Posty: 222
Wysłany: 2024-01-15, 13:31   

Dewastacja polega na atrofii jąder. Nieodwracalnej. idz do endokrynologa z seksuologiczna specjalizacja i pogadaj.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 10