Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
420 i autoterapia(?) albo przynajmniej dużo obmyślania się
Autor Wiadomość
JuliaKlementyna
użytkownik

Preferowany zaimek: ona
Posty: 5
Wysłany: 2023-04-26, 21:49   420 i autoterapia(?) albo przynajmniej dużo obmyślania się

Hejo,
Znów mam dzisiaj zieloną noc i potrzebę uzewnętrzniania się. Zaczęłam pisać artykuł/ dokument/ coś, żeby to co mam w głowie nie przetrwało jedynie jako strzępy tego co mam teraz w mojej zjaranej główce :) Co o tym sądzicie? Robiłyście/robiliście/robi(coś o czym nie wiem, będę pisała robiłyście, bo jednak faceci, dziewczyny i inni mają czasem inaczej, choć podobnie. Po prostu wygodniej :) ) coś takiego? Poza tym potrzebuję lub chcę feedbacku, a terapię mam dopiero w poniedziałek.

Około roku temu zaczęłam terapię i widzę zmiany w sobie. Pozwoliłam sobie na chodzenie w damskich ciuchach, niedawno kupiłam stringi (są super!) i widzę/ obserwuję też jako to się przekłada na głowę. O dziwo same stringi na dupce o ile się ich "bałam", to bardziej bałam się oceny innych - nie mieszkam sama, a śpię w samej bieliźnie. Gdy zaczęłam w nich chodzić to stały się dla mnie "niemal codziennością", nie przeszkadzają, są o dziwo super wygodne i świetnie się w nich czuję i...lubię siebie. To było coś super, w sobotę byłam na imprezie, i czułam się/ byłam bardziej "miękka", kobieca(?) i naprawdę lubiłam siebie.

Przez ostatni rok terapii w kontekście transpłciowości przeszłam drogę od bycia "chłopakiem, dla którego największę tajemnicą była transpłciowość i który, żeby to kryć skutecznie ukrywał emocje, nawet przed sobą" do "transdziewczyny, która odważyła się wyznać kilku osobom prawdę o sobie, a nawet umówić do endokrynologa", głównie w formie - "jak jest LGBT, to ja jestem ostatnią literką", a dzisiaj zrozumiałam, że to co czuję to euforia, i że bycie damską sprawia, że czuję się lepiej i co to znaczy". Też przechodziłyście taką drogę? Jak to wyglądało u Was?
Ps. Ktoś z Krakowa szuka znajomych? :)
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7097
Wysłany: 2023-04-26, 22:56   

Cytat:
Znów mam dzisiaj zieloną noc i potrzebę uzewnętrzniania się. Zaczęłam pisać artykuł/ dokument/ coś, żeby to co mam w głowie nie przetrwało jedynie jako strzępy tego co mam teraz w mojej zjaranej główce :)

Ale czy ja dobrze rozumiem, że ty właśnie "uprawiasz rapowe ziarno" ;)

Na bardzo ogólnie i mało lakonicznie postawione w poście pytanie można myślę zwięźle i lakonicznie odpowiedzieć: tak :)

A stringi są dobre na lato, bo od jesieni do wiosny:
każda emka postępowa
w ciepłych figach d... chowa
:mrgreen:
_________________
Freja Draco
 
 
gama
użytkownik
gama


Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 7
Posty: 136
Skąd: Toronto
Wysłany: 2023-05-04, 22:51   

JuliaKlementyna napisał/a:
Zaczęłam pisać artykuł/ dokument/ coś, żeby to co mam w głowie nie przetrwało jedynie jako strzępy tego co mam teraz w mojej zjaranej główce Co o tym sądzicie?

To chyba nazywa się pamiętnik ^^ może być elektroniczny ja mam pełno losowych tekstów pozapisywanych gdzie popadnie więc śmiało pisz no i zawsze możesz publikować bo to w sumie trochę anonimowe forum więc w granicach rozsądku można wklejać artykuły które mieszczą się na max 4 ekranach ^^

euforia jest super i zapisuj sobie swoje złote myśli może być na ścianie na obrazkach czy gdzieś na pulpicie kompa czy telefonu! pisz wszystko co sprawia Tobie radość przyda sie Tobie w trudnych chwilach i w czasach zwątpienia możesz też komuś podrzucić coś fajnego ze swojego życia wielu to doceni ^^
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 9