Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: QueenK
2021-01-20, 19:17
sven
Autor Wiadomość
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2021-01-20, 08:27   sven

Dlaczego poraz kolejny dolewasz oliwy do ognia i nakręcach hejt w stronę administracji?

Każdy komentarzyk, temacik ma na celu deskredytacje reszty z nas bo nasze działania , komentarze , sposób bycia nie idzie w parze z tym czego TY chcesz.

Nie masz nad nikim żadnej wyższości. Mam dosyć twojej pychy. Woda sodowa chyba za bardzo uderzyła Ci do głowy.

Żałosne.
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2021-01-20, 08:33   

Ok jak dla mnie to RIP nie jest akceptowalne jako post moderatorski tak samo jak śpij aniołku. Wyrażam swoje zdanie na ten temat.

Na 4chanie może jest akceptowalne, ale to nie jest 4chan.
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2021-01-20, 08:48   

Ale tu nie chodzi tylko o to. "Dajcie mi chwilę to ogarnę.." co tam chcesz ogarniać? Posty widziałam ja, Wojtek i OneLotusPetal... od kiedy jesteś cenzurą wszechmogąca tego forum? Po moim trupie.

"Na 4chanie...ale nie tutaj.." kto tak stwierdził? TY? I na jakiej podstawie? Nie masz do tego prawa.
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2021-01-20, 08:55   

" post bardziej dla Freja i mnie "

" Dostaje skargi...." po czym ewidentnie dodajesz je publicznie zamiast skonsultować z nami... jak to się zazwyczaj robi... ale nie. Kręcisz swój chory spisek w swojej głowie...

Mam jechać dalej?

Domagam się przeprosin za tak nieudolne i pełne hejtu podważaniem i naszych kompetencji i totalny brak szacunku.
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2021-01-20, 08:56   

QueenK napisał/a:
Na 4chanie...ale nie tutaj.." kto tak stwierdził? TY? I na jakiej podstawie? Nie masz do tego prawa.

Do petentów w urzędzie też rzucasz takimi tekstami jak ten Lotusa?
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2021-01-20, 09:00   

Sven napisał/a:
QueenK napisał/a:
Na 4chanie...ale nie tutaj.." kto tak stwierdził? TY? I na jakiej podstawie? Nie masz do tego prawa.

Do petentów w urzędzie też rzucasz takimi tekstami jak ten Lotusa?


To nie urząd. Więc nie widzę powiązania. Gdyby grill był skierowany w twoją stronę nie pisnął byś nawet słówka. Podwójne standardy.

A od mojej praktyki w pracy co mówię a czego nie - wara. Bo nie masz zielonego pojęcia.
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2021-01-20, 09:02   

Cytat:
post bardziej dla Freja i mnie "

A, to akurat mi chodziło o to, że temat jest czysto techniczny.

Co do reszty, zastanowię się najpierw.
 
 
OneLotusPetal
[Usunięty]

Wysłany: 2021-01-20, 09:04   

Na 4chanie nigdy nie byłem nawet.
Porównywanie mojego wpisu do życzeń śmierci jest śmieszne. Ten wpis powstał jako komentarz do usunięcia konta trollującej użytkowniczki. Ada mówi, że straciła do mnie resztki szacunku: tak samo mówiła już rok temu, od dawna też mówiła, że mnie nie lubi, co okazywała mi wielokrotnie. Jeśli ktoś się zaweźmie, to znajdzie w poście to, co chce w nim znaleźć, byle by tylko mieć powód do oczernienia tej osoby. I cóż po moich wyjaśnieniach, że nie zrozumiała, skoro dalej przypisuje mi własne, wymyślone intencje.
Ponadto, inni użytkownicy albo przyznali mi rację, albo stwierdzili, że tego slangu nie znali, ale zrozumieli go jako dostosowanie się do zachowania Jangmi ("teksty o aniołku jako odpowiedź na teksty o koteczku").
W tym wszystkim najsmutniejsze jest to, że prawie nikt nie dostrzegł krzywdy, jaka stała się Alvenie, że powiedziano jej wprost "c*** ci w [terefere]" czy wyśmiano jej wygląd, pogrążając ją poprzez wypominanie jej problemów z łysieniem. Co powtórzyło się po raz n-ty, ponieważ Jangmi od jakiegoś czasu gnębi ją przez pm pod różnymi kontami. Wcześniej pod kontem Sichmphu i Vivian. Nie, najważniejsze i najstraszniejsze jest to, że po zbanowaniu napisałem "rip", a nie okrutne pastwienie się nad użytkowniczką. Bo w końcu "rip" to takie wielkie zachęcanie do tego, by troll się zabił.

Ogólnie brak mi słów.
Ostatnio zmieniony przez QueenK 2021-01-20, 19:16, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2021-01-20, 09:13   

Tak? Zastanowisz się? Chcę zobaczyć twoje przemyślenia na piśmie. Razem z przeprosinami. Demokracja nie Dyktatura.

Ja napewno nie będę się przed Tobą płaszczyć . Tym razem przeginasz... tylko różnica między nami jest taka że ja mam w sobie na tyle profesjonalizmu że piszę to Tobie prywatnie. Mogłam zejście do twojego poziomu i rozkręci taką krucjatę publicznie że byś musiał zmieniać po tym matki.

Więc myśl svenie... bo obserwuję twoje swinskie zagrywki.
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2021-01-20, 11:26   

Co do tamtego wątku ChaoticRed powtórzę, że przepraszam, jeżeli to zabrzmiało obraźliwie, tak samo co do wątku o usuwaniu użytkowników. Wszyscy na pewno się zgadzają, że jej dokuczanie Alvenie jest karygodne i że ostrzeżenia nie skutkują co do niej.

Myślę, że temat tego nieszczęsnego RIP jest już wyjaśniony.

—————

Co do kwestii tru ts, no to cóż, mam zdanie jakie mam i nie uważam tego za kwestię tego, komu dajemy ostrzeżenia i za co, tylko użytkownicy sami powinni sobie to przemyśleć, bo to oni robią taką atmosferę, potem ktoś się czuje pokrzywdzony i nie zgłosi itd. i mamy tru transowe toksyczne forum, na którym dokuczliwości uchodzą. Słyszę to od znajomych, po zastanowieniu zgadzam się z tym, co mówią. Może to musiało się kiedyś skończyć gównoburzą, bo kto inny by to wywlekł.
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2021-01-20, 12:06   

Ale dlaczego obracasz kota ogonem? Co mnie obchodzą twoi znajomi. To my WSZYSCY odpowiadamy za forum nie twoi znajomi. Ty masz, możesz mieć swoje zdanie nikt inny nie może mieć własnego? Please. Pogrążasz się jeszcze bardziej.

Wcale nie musiało się nic kończyć gownoburza. Twoje skargi i jęki powinny być przedstawione najpierw nam zanim zdecydujemy się kogoś grillować publicznie. Wtedy można rozmawiać, wyciągać wnioski. Skontaktować się z osobą która ma problem i to wyjaśnić. A nie... publiczna krucjata. I komu to pomogło? NIKOMU. Przez swoją dwulicowości tylko rozpętałeś napięcie, narobiłeś wrogów i skłolciles dużo ludzi. Nie wspominając już o podważaniu zdania innych modów, totalny brak szacunku i jakiekolwiek profesjonalizmu. Poza tym Twoje teksty " dostałem skargę..." gdzie? Co? Jaką? Takie informacje powinny być dzielone z nami.

Ja też mogę napisać: Dostałam skargę ze sven wykorzystuje zdjęcie mangi jako profilowe. Obraz przedstawia koreańska kreskówke bla bla i tym obraża wszystkich rdzennych Koreańczykom i sie skarżą.... usun fotkę. Bezczelności. Fajnie? Jak zweryfikujesz że nie kłamie?

Możesz sobie puszczać swoje puste gadki ale nikomu nie będziesz mydlic oczu. Wilk w owczej skórze. Kończę temat. Powiem jedynie że spodziewałam się trochę więcej po Tobie i jestem zawiedziona twoim działaniem. Jesteś zwykłym hipokryta.
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
Ostatnio zmieniony przez QueenK 2021-01-20, 19:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2021-01-20, 13:32   

QueenK napisał/a:
Twoje skargi i jęki powinny być przedstawione najpierw nam zanim zdecydujemy się kogoś grillować publicznie.

Nie miałem zamiaru, żeby wyszło w ten sposób, najwyraźniej pokładam zbyt wiele wiary w kulturę ludzi, którzy by może chcieli sobie nawzajem coś wyjaśnić, też wolę, żeby zgłaszali niż, żeby słyszeć taki brak konkretów. Ale nie będę się wykręcał, że ileś osób Cię skrytykowało - nie wiem, czy przeprosiny to adekwatne rozwiązanie tej sytuacji, skoro zabieram pozycję w tym sporze i uważam, że zrobiłem to, co uważam za słuszne, mimo że aspekt efektu jest zły i nie zamierzony.


QueenK napisał/a:
Powiem jedynie że spodziewałam się trochę więcej po Tobie

Też mam prawo spodziewać się czegoś po ludziach.
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2021-01-20, 13:44   

Cytat:
Obraz przedstawia koreańska kreskówke bla bla i tym obraża wszystkich rdzennych Koreańczykom i sie skarżą.... usun fotkę. Bezczelności. Fajnie? Jak zweryfikujesz że nie kłamie?

Przykro mi, świat idzie do przodu.
Zmieniłbym gdyby kogoś to urażało. Łatwiej mi zmienić awatar niż komuś się otrząsnąć z depresji. Można i da się nie urażać innych. I warto.
Świat nie jest tylko dla białych heteroseksualnych pełnosprawnych mężczyzn z Niemiec.
 
 
OneLotusPetal
[Usunięty]

Wysłany: 2021-01-20, 13:53   

Pytanie, co teraz zrobić. Sven wypisał swoją... opinię w wątku, ujmując to słownie "chamstwo". Mam ochotę odpisać "nie, to nie jest chamstwo tylko dlatego, bo ty tak uważasz i się tym podzieliłeś". I co wtedy zrobisz, Sven? Fajnie będzie, jak całe forum zobaczy, że się wyzywamy od chamów, prawda?
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2021-01-20, 13:53   

Sven napisał/a:
Ale nie będę się wykręcał, że ileś osób Cię skrytykowało - nie wiem, czy przeprosiny to adekwatne rozwiązanie tej sytuacji


Ale ja nie boję się krytyki i tego że ktoś może mnie nie lubić lub mieć odmienne zdanie. Od zarania dziejów nie było nigdy w historii całego świata żeby 100% ludzi się zgadzało. Adekwatne rozwiązanie? Sorry ale czy to jakiś reżim? Czy platforma lobbistyczna LGBT? Nie jestem z lewicy, prawicy. Stoję po środku. Moje opinie nie były dla nikogo krzywdzące ( dla tych którzy mają mózg i myślą obiektywnie). Przestań z tym co powinnam a czego nie ... bo nie ma podręcznika lub prawa które to nakazuje. Najchętniej byś się mnie pozbył ale SURPRISE! nigdzie nie idę.

Nie to że dmucham we własną trąbkę ale... mój udział w tym forum jest dobry dla wielu ludzi tutaj. Nie robię tego żeby podrasować sobie ego bo nie muszę. Nie możesz mnie karcić za to że jestem, myślę i mówię i dzialam. Więc off you go... kiedy w końcu się wyplaczesz i przestaniesz wyrzucać zabawki z piaskownicy bo " Kamila powiedziała coś fee o NB..." booo hoooo huooo. DOROŚNIJ .
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2021-01-20, 13:59   

OneLotusPetal, Ten komentarz powinien absolutnie znikać zanim zrobi więcej szkód. Pięknie to wygląda dla reszty. Jak można panować nad forum jeśli administracja się żre. Super. Dzięki Sven jaśnie Panie administratorze.
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
OneLotusPetal
[Usunięty]

Wysłany: 2021-01-20, 14:01   

Nie wiem, czy Sven myślał, że się schowam pod miotłą jak mysz czy co. Ale nie ma mowy, żebym zostawił tak taki post z jego strony. Idę się przespać, a potem napiszę STOSOWNĄ odpowiedź. Zobaczymy, Sven, co wtedy zrobisz. :evil:

EDIT: Było wiele sytuacji, gdy nie zgadzałem się z postępowaniem Svena, ale nigdy nie wywlekałem tego publicznie na forum, bo to wygląda FATALNIE, jak administracja ma podzielne zdanie w ważnych tematach, zwłaszcza gdy dotyczą drugiego moda. Teraz rozumiem, że otrzymałem dzięki Svenowi furtkę na identyczne postępowanie, tak jak on zrobił to mi teraz. Nie martw się, nie zawiodę.
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2021-01-20, 14:07   

QueenK napisał/a:
Czy platforma lobbistyczna LGBT?

Poniekąd tak. I czy Ci się to podoba czy nie - jesteś LGBT.

OneLotusPetal napisał/a:
Fajnie będzie, jak całe forum zobaczy, że się wyzywamy od chamów, prawda?

Jak chcesz to wysuń na dział publiczny. Ja się nie wstydzę tego, co mówię. Jak coś nazywam chamstwem, to znaczy, że nie boję się tego nazwać chamstwem.
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2021-01-20, 19:23   

Ok. Więc jak już chyba zauważyliście... trochę się działo. Wygląda na to że sprawy wymknęły się spod kontroli.

Przenoszę wątek do działu publicznego- nie ma co ukrywać. Niestety nie mogę skomentować usuniętych profli - ja nie mam do tego dostępu. Jednak... chyba komuś puściły nerwy... I wcale sie nie dziwię.

Moderator / administrator czy nie - za każdym z nicków jest osoba... która ma emocję i uczucia. Ostatnie dwa dni były przykre dla OLP Więc nie dziwię się ze miał dosyć i zareagował jak zareagował.

Przykro mi.
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2572
Skąd: Łódź
Wysłany: 2021-01-20, 20:08   

QueenK napisał/a:
Ostatnie dwa dni były przykre dla OLP Więc nie dziwię się ze miał dosyć i zareagował jak zareagował.

Wybacz, ale prywatne problemy nie powinny mieć wpływu na wykonywanie innych obowiązków.
_________________
 
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2021-01-20, 20:14   

Ale Wojtek czy ja gdzieś napisałam że to były prywatne problemy? Dostał w kość od większości tutaj... I to nie pierwszy raz. Nie mówię że to usprawiedliwia usuwanie kont ale po części rozumiem frustrację. Jestem rozżalona całą sytuacją 😭
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2021-01-20, 20:27   

Ja jednak uważam, że takie rzeczy powinniście załatwiać w dziale dla modów, co by się nie działo, użytkownicy nie powinni widzieć kłótni moderatorów.

QueenK napisał/a:
Moje opinie nie były dla nikogo krzywdzące ( dla tych którzy mają mózg i myślą obiektywnie).

Czyli dla kogoś jednak mogły być.

OneLotusPetal napisał/a:

W tym wszystkim najsmutniejsze jest to, że prawie nikt nie dostrzegł krzywdy, jaka stała się Alvenie, że powiedziano jej wprost "c*** ci w [terefere]" czy wyśmiano jej wygląd, pogrążając ją poprzez wypominanie jej problemów z łysieniem. Co powtórzyło się po raz n-ty, ponieważ Jangmi od jakiegoś czasu gnębi ją przez pm pod różnymi kontami.

Wiesz... myślę, że wszyscy dostrzegamy ale każdy już chyba widzi co się dzieje i że nie można traktować poważnie klonów Jangmi, więc myślę, że to jednak spora różnica jeśli ktoś taki próbuje kogoś "skrzywdzić", a gdyby zrobił to ktoś kogo można brać poważnie...
_________________
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2021-01-20, 20:33   

wendigo, Nie będę z Tobą napewno dziś drążyć tego tematu.

Owszem- nie powinni. Jedank należy pamiętać że zawsze są dwie strony medalu...

Zanim wszyscy zaczną wieszać koty na OLP i pokrzywdzony Sven powróci...
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2572
Skąd: Łódź
Wysłany: 2021-01-20, 20:34   

QueenK, przerabialiśmy tutaj już gorsze sytuacje, więc nadal nie rozumiem, co takiego się stało, że usunięto konta osobom, które na forum były od zawsze.
_________________
 
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2021-01-20, 20:39   

WojtekM, Chciałabym mieć dla Ciebie I wszystkich odpowiedź. Niestety, nie mam pojęcia. Dostałam krótką wiadomość od OLP na Facebooku. Trochę zakryptowana- że się zegna i to juz koniec i nie ma już siły żeby się wykłócać ze Svenm i ciągłych pretensji i hejtu w jego stronę.

Don't kill the massanger... tylko mówię co wiem. Po tym zauważyłam że konta zniknęły.
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
Emilia
użytkownik
Nie chcę SRS :)


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 134
Posty: 357
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2021-01-20, 20:50   

Osobiście bardzo lubię OneLotusPetala, jednak ciężko nie odnieść wrażenia że obecnie zawiódł jako administrator. Jestem w stanie zrozumieć w pewnym stopniu czemu usunął konta Ady i Nyaa, obie od dłuższego czasu dokuczały moderacji. Z pewnością miał już serdecznie dość ich pyskówek, dlatego postanowił zadziałać, szkoda tylko że rozegrał to w tak przykry sposób. Ja doskonale rozumiem że jak ma się władzę i użytkownik/cy ci dokuczają to się ma ogromną ochotę na wlepienie bana, sama to przerabiałam. Jednak wykonanie samosądu pod wpływem emocji to najgorsza rzecz jaką można zrobić, w ten sposób bardzo łatwo utracić zaufanie wobec użytkowników.
Ale co takiego złego zrobił Mikimaus i Katarzyna? Przecież to są dobre mordeczki, dostali zupełnie niesłusznie rykoszetem.
I czemu do diaska admin może usunąć drugiego admina? To okropne. Sprawę ze Svenem powinniście wszyscy razem wspólnie rozwiązać a nie go blokować. I ok, jego wymierzanie sprawiedliwości na własną rękę jest nie w porządku, ale nie powinno się mu zamykać siłą ust. To nie rozwiązuje problemów a powoduje inne, właśnie sprawia że się traci zaufanie do władzy.
Mam szczerą nadzieję że Freja przywróci kopie zapasową forum, sprzed usunięcia tej piątki, to będzie najlepsze rozwiązanie.
_________________


Nigdy nie trać nadziei
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2572
Skąd: Łódź
Wysłany: 2021-01-20, 21:09   

Szkoda, że inne osoby odpowiedzialne za forum nie miały szansy wypowiedzieć się w dziale dla moderatorów zanim konta zostały usunięte. Skoro takie dyskusje odbywały się w przypadku ludzi masowo zakładających kolejne konta, tym bardziej powinno to dotyczyć - jak wspomniałem wcześniej - osób, które w znacznej mierze tworzyły to forum.
Tego rodzaju samowolki są niedopuszczalne. A zostając moderatorem czy administratorem, chyba zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze będziemy głaskani po głowie i nie jeden raz zdarzy się, że przeczytamy na swój temat coś nieprzyjemnego. Dalej to kwestia podejścia i odróżnienia czyjejś opinii na nasz temat od prawdy.
_________________
 
 
 
Leesh
użytkownik
Laura


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 108
Posty: 1019
Skąd: Belgia
Wysłany: 2021-01-20, 22:10   

Ja tak tylko "przejazdem", nie bardzo się orientuję o co poszło i absolutnie nie chcę się mieszać, tylko trochę się właśnie zdziwiłam, że weszłam na forum jakby nigdy nic, a tu kilka osób zniknęło :shock:
_________________
One dream, one vision
The state of perfection, a streamline direction
One day there will be a way
To the state of perfection, the only direction
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2572
Skąd: Łódź
Wysłany: 2021-01-21, 00:19   

Nasunęła mi się jeszcze taka refleksja, że błędy są również po to, by je naprawiać. Jeśli ktoś ma możliwość usuwania kont, ma też stosowne uprawnienia, by je przywrócić. Myślę, że byłoby to dobre rozwiązanie - dla wszystkich.
_________________
 
 
 
Alvena
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 175
Posty: 548
Wysłany: 2021-01-21, 00:53   

swoją drogą uważam, że to, iż słowa "śpij aniołku" OLP wywołały tzw. gównoburzę, jest to dobra lekcja dla społeczności tego forum w sprawie tego, o czym ostatnio była mowa - czyli cenzurze treści, bo jeszcze kogoś może coś zranić, otóż wnioski są takie:

NIE DA SIĘ. nie da się sprawić, żeby każdemu przypasować. skoro, jak widać, ktoś w tak niewinnym przekazie, dotyczącym usuwanego konta, potrafi doszukać się życzenia użytkownikowi śmierci, to wszystko jest możliwe. tak samo usunięta użytkowniczka przypisywała mi teksty, których nigdy nie powiedziałam, była zupełnie oderwana od rzeczywistości, twierdząc, że podobne teksty. co te moje (które nigdy ode mnie nie padły) były niegdyś powodem jej zachowań autodestrukcyjnych. zawsze znajdą się jednostki, których coś zaboli, nawet w niewinnym tekscie mozna się doszukiwać drugiego dna, jakiegoś ataku, którego może tam w umyśle autora wcale nie być, a być jedynie w ich głowach, można mieć też urojenia, moża nie umieć czytać ze zrozumieniem - czy wtedy to też jest wina autora?

ustanowienie cenzury to tricky situation, bo jeśli chcielibyśmy dogodzić wszystkim i sprawić, by nic nikogo nie raniło, to musielibyśmy zamknąć to forum, inaczej NIE DA SIĘ. nawet przy najszczerszych, dobrych intencjach i totalnej, utopijnej cenzurze, gdzie każdy jedynie sobie słodzi, zawsze znajdą się odklejone jednostki, które przekręcą nasz przekaz i odbiorą go negatywnie, a jeśli są dodatkowo płatkami śniegu, to zareagując nieadekwatnie do sytuacji. nie mozemy cenzurowac opinii na dany temat, nawet tych drażliwych, chyba ze sa sprzeczne z nauką i szerzenie ich ma destrukcyjne efekty (np chocby antyszczepionkowcy, albo kwiecisty mówiący, że transseksualizm nie istnieje). ciężko jest natomiast ustalić złoty środek.
na pewno napastowanie personalne użytkowników powinno być karalne. tak samo namawianie do destrukcyjnych lub autodestrukcyjnych zachowań (i nie mam tu na myśli dokopywania się w poszukiwaniu drugiego dna, którego może tam nie być, jak w powyższym przykładzie, ale o nakłanianiu wprost). swoją drogą uważam, że wulgaryzmy powinny być przywrócone.

co do usuniętych kont, to moim zdaniem powinny być przywrócone (oczywiście nie mówię o tej odklejonej pani, co mnie chamsko mieszała z błotem), mimo że sama mam mieszane zdania na temat niektórych z nich (głównie to jednej osoby), ale jednak usuwanie kogoś powinno odbyć się w trybie jawnym. nie wiemy co się działo w prywatnych wiadomosciach u OLP, że tak zareagował - moze mial dobry powod do usunięcia ich, moze nie.
 
 
klaudia233
użytkownik


Tożsamość płciowa: nb
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 31
Posty: 221
Wysłany: 2021-01-21, 14:18   

Widzę, że OLP dostał degrada. Może jakaś osoba napisze co się stało, bo nie wiadomo co się działo w prywatnych częściach forum (prócz tego tematu) i poza forum.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 11