Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Bądźcie teraz ze mną
Autor Wiadomość
Liza
użytkownik
Zawsze kobieta


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 17
Posty: 102
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-09-07, 22:04   Bądźcie teraz ze mną

Moi drodzy. Wielu z Was ma to już pewnie poza sobą. Ktoś może pomyśleć ale robi rzecz ze swego kolejnego etapu życia. Jednak pomyślałam, że przed tym wydarzeniem zasygnalizuję ten etap tutaj na forum tematycznym. Cel? Chcę to wykrzyczeć z siebie i pochwalić się jak ptak z nowego potomstwa. To już jutro po południu. Jak sądzę będzie to najpiękniejszy dzień w moim życiu. Ja długo na niego czekałam. Z wielu powodów. Jako poparcie dokumentacji medycznej dla sądu mam opinię aż trzech biegłych: psycholog, seksuolog oraz psychiatra. Powiem tyle, że obiektywnie oceniając, opinia ta jest co najmniej niezła. Starczy. Sąd na obarczony uprzedzeniami dotąd nie wyglądał. Więc chyba mogę być dobrej myśli? Teraz chcę tylko jeszcze prosić Was o jedno. Bądźcie teraz myślami ze mną i przez cały jutrzejszy dzień. Proszę, trzymajcie za mnie kciuki. Pozdrawiam forum. Liza :)
_________________
Kto w imię BEZPIECZEŃSTWA wyrzeka się WOLNOŚCI, nie będzie miał ani JEDNEGO ani DRUGIEGO !! !
 
 
OneLotusPetal
[Usunięty]

Wysłany: 2020-09-07, 22:15   

Trzymam kciuki.
 
 
światełkoPEACE
użytkownik


Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 47
Posty: 365
Skąd: Poznań
Wysłany: 2020-09-07, 22:35   

Jestem <3 !
_________________
Dość przemocy, żyjmy w pokoju <3
PEACE & LOVE
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-09-07, 22:43   

Nawet nogi dla Ciebie Krzyżuje 🤭😉

Powodzenia! Dasz radę i wszystko będzie super!!

Buzka
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2020-09-07, 23:05   

<spoko>
 
 
Liza
użytkownik
Zawsze kobieta


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 17
Posty: 102
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-09-07, 23:56   

Dzięki za odzew i za wsparcie duchowe. Mam nadzieję mocną odezwać się wkrótce w pozytywnym tonie. Hej.
_________________
Kto w imię BEZPIECZEŃSTWA wyrzeka się WOLNOŚCI, nie będzie miał ani JEDNEGO ani DRUGIEGO !! !
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2020-09-08, 01:47   

Jesteśmy z tobą.
 
 
Liza
użytkownik
Zawsze kobieta


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 17
Posty: 102
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-09-09, 01:50   

No więc dla mnie największe święto w moim życiu skromnym. Na drugiej rozprawie zapadł wyrok który jedynie czeka na swe formalne uprawnomocnienie. Prawdopodobnie ma być to tydzień, nie dwa jak kiedyś. Wedle medycyny oraz wedle prawa jestem już kobietą. Skoro czekałam na ten wielki dla mnie dzień, to tym większa jest moja radość którą w sercu czuję od samego rana gdy ujrzałam pierwsze promienie wschodzącego słońca. Dzielę się z Wami moją radością i moim świętem. Czasem bywa to okupione długim czekaniem i masą dodatkowych czynności. Jedno pewne, nie należy poddawać się w życiu niczemu i nigdy! Pozdrawiam wszystkich szukających prawdy i wolności.
_________________
Kto w imię BEZPIECZEŃSTWA wyrzeka się WOLNOŚCI, nie będzie miał ani JEDNEGO ani DRUGIEGO !! !
 
 
OneLotusPetal
[Usunięty]

Wysłany: 2020-09-09, 02:40   

Gratuluję :)
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-09-09, 09:20   

Super! Gratuluję!! Teraz tylko może być jeszcze lepiej! Jak świętujesz ten dzień?
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2020-09-09, 09:47   

Cieszymy się z Tobą <spoko>
 
 
Liza
użytkownik
Zawsze kobieta


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 17
Posty: 102
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-09-09, 11:03   

Po powrocie do domu wypiłam sobie u sąsiadki kielicha i zjadłam dobrą kolację. Potem do spania. Należał się odpoczynek i sen. Za chwilę idę na wiele godzin do pracy. Jestem wreszcie sobą i gości we mnie szczęście. Wszak człowiek na świat przychodzi nie po to by cierpieć lub znosić upokorzenia. Wszak życie nie jest kara. Życie to święto każdego dnia z każdym oddechem i z każdym uderzeniem serca. Zależy mi w życiu na moim szczęściu. Zależy mi na szczęściu każdej istoty ludzkiej. Kocham życie i kocham świat. Kocham wolność. Nie nawidze egoizmu, chciwości, pychy, chamstwa i kłamstwa. Nienawidzę ograniczoności i faworyzowania. Lubię piękne idee. Nienawidzę żadnych totalitaryzmów - również religii. Tylko miłość i tolerancja. Tylko pełna wiedza o świecie i mądrość którą wszyscy mamy na dnie naszego serca, w samym centrum duszy. Ona zaś nigdy się nie zmieni i jest jedynym prawdziwym drogowskazem. Pozdrawiam wszystkich. Liza.
_________________
Kto w imię BEZPIECZEŃSTWA wyrzeka się WOLNOŚCI, nie będzie miał ani JEDNEGO ani DRUGIEGO !! !
 
 
światełkoPEACE
użytkownik


Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 47
Posty: 365
Skąd: Poznań
Wysłany: 2020-09-09, 13:50   

SUPER <3 :) ))) !
Liza, CIESZĘ SIĘ RAZEM Z TOBĄ :)
_________________
Dość przemocy, żyjmy w pokoju <3
PEACE & LOVE
 
 
jcmar
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 80
Posty: 295
Wysłany: 2020-09-09, 16:14   

Gratulacje!!!
Cieszę się i życzę dalszego powodzenia w życiu.
 
 
Liza
użytkownik
Zawsze kobieta


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 17
Posty: 102
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-09-10, 18:55   

Zastanawiam się kto powinien przyjąć wniosek o nadanie nowego numeru PESEL? Najpierw pewnie USC. Na koniec pewnie urząd miejski i dowód osobisty?
_________________
Kto w imię BEZPIECZEŃSTWA wyrzeka się WOLNOŚCI, nie będzie miał ani JEDNEGO ani DRUGIEGO !! !
 
 
HiddenPerson
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Posty: 24
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-09-14, 10:34   

Gratulacje!

Liza napisał/a:
Na drugiej rozprawie zapadł wyrok który jedynie czeka na swe formalne uprawnomocnienie. Prawdopodobnie ma być to tydzień, nie dwa jak kiedyś.


Lisa, Masz więcej informacji na ten temat?
 
 
Liza
użytkownik
Zawsze kobieta


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 17
Posty: 102
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-09-15, 00:10   

Z tego co wiem to trochę zostały znowelizowane przepisy dotyczące sposobu załatwiania formalności. Wiadomo, że jeśli w ciągu tygodnia nikt nie protestuje to nawet gdyby mu coś odbiło, to już i tak jest po terminie. Dlatego uprawomocnia się wyrok obecnie po tygodniu. Mój wyrok w chwili gdy to piszę jest już prawomocny. Czekam teraz na listonosza z dużą kopertą. Jest mile widziany. Dzięki za gratulacje. To wielka i kluczowa rzecz. Teraz według diagnoz medycyny, ale też prawa na całym świecie jestem po prostu kobietą - to dla mnie mega sprawa w życiu - i nie do przecenienia <spoko>
_________________
Kto w imię BEZPIECZEŃSTWA wyrzeka się WOLNOŚCI, nie będzie miał ani JEDNEGO ani DRUGIEGO !! !
Ostatnio zmieniony przez Liza 2020-09-15, 00:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
OneLotusPetal
[Usunięty]

Wysłany: 2020-09-15, 00:12   

Kurczę, a ja jeszcze w lipcu musiałem czekać trzy tygodnie. Jeśli to prawda, to poszczęściło ci się :P
 
 
Liza
użytkownik
Zawsze kobieta


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 17
Posty: 102
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-09-15, 00:15   

To prawda bo powiedział mi to sąd.
_________________
Kto w imię BEZPIECZEŃSTWA wyrzeka się WOLNOŚCI, nie będzie miał ani JEDNEGO ani DRUGIEGO !! !
 
 
marta
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 38
Posty: 122
Wysłany: 2020-09-17, 23:16   

Liza napisał/a:
Zastanawiam się kto powinien przyjąć wniosek o nadanie nowego numeru PESEL? Najpierw pewnie USC. Na koniec pewnie urząd miejski i dowód osobisty?


PESEL zostaje zmieniony automatycznie - po prostu spodziewaj się że za jakiś czas przyjdzioe do Ciebie polecony z informacją że Ci zmienili PESEL. Tzn że w którymś momencie diąc do lekarza na NFZ okaże się że wpisywany stary jest już nieubezpieczony albo występuje jakiś błąd.
Jeden problem mniej?
Niekoniecznie, bo jeśli informacja trafi wpierw do ZUSu a potem do Ciebie to o ile jesteś zatrudniona na etat mogą wyjść niezłe jaja w kadrach i księgowości ;)

A i może być jeszcze ciekawiej jak zatrzyma Cię Policja gdzież na kontroli ruchu drogowego. Oni sprawdzają właśnie po PESELu ;)

A tak w ogóle to GRATULACJE :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 10