Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
nudna praca ale przed zmianą danych
Autor Wiadomość
michagros
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-20, 13:13   nudna praca ale przed zmianą danych

Co mogę zrobić, gdy w pracy dzień w dzień nie mam co robić?
Dołuje mnie to okropnie, bo w ogóle się nie rozwijam. Marnuję tyle godzin.
Ze mną w biurze jest jeszcze 2 pracowników dlatego nie mogę czytać książek. Muszę udawać, że pracuję. Często też siedzę w ukryciu na internecie ale ileż można?
Chciałabym zmienić pracę, ale to niemożliwe, bo jestem jeszcze przed zmianą danych a mój wygląd raczej wskazuje na to, że jestem K. Zmiana pracy byłaby teraz dla mnie niezwykle stresująca.
Co mam robić?? :cry:
 
 
Alpaka
użytkownik

Preferowany zaimek: bez zaimków
Posty: 542
Wysłany: 2015-08-20, 13:24   

Znajdz sobie hobby, ktore cie interesuje i doksztalcaj sie z niego teoretycznie w trakcie pracy.
Skoro siedzisz po kryjomu w internecie, to rownie dobrze mozesz po kryjomu czytac teksty dotyczace tych hobby na komputerze.
_________________
Mam problem neurologiczny - w razie bełkotu poprawcie
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2015-08-21, 01:04   

Ewentualnie możesz też pisać - jeśli lubisz, a jak nie to może polubisz ;)
_________________
 
 
michagros
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-24, 10:56   

Jestem typowym umysłem ścisłym, więc pisanie odpada. Chyba, że pamiętnik.
Z tym hobby to się zgodzę. Tylko, że już sprawdzałam te same strony internetowe setki razy i nie mam pomysłu, co wpisać jeszcze w wyszukiwarkę.
Od września będę na 2 roku technika rachukowości, to będę się uczyła chociaż tego.
Dzięki za pomysły.

A co myślicie o zmianie pracy, gdy będę już prawnie K?
Nie wiem, jaką reakcję okaże szef, jak go poinformuję, że już nie jestem M. Ale bardzo bym chciała zmienić i ludzi i miejsce zamieszkania po zmianie danych.
 
 
Alpaka
użytkownik

Preferowany zaimek: bez zaimków
Posty: 542
Wysłany: 2015-08-24, 11:50   

Książki w .pdf/.epub?
Książki w temacie hobby?
_________________
Mam problem neurologiczny - w razie bełkotu poprawcie
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2015-08-24, 14:42   

michagros napisał/a:

A co myślicie o zmianie pracy, gdy będę już prawnie K?

No jeżeli ta Cię nudzi, to chyba nie masz innego wyjścia jak ją zmienić, co nie? Nie chcesz chyba zmarnować sobie życia na pracy która Cię nudzi.
_________________
 
 
michagros
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-25, 08:32   

Oczywiście, że nie chcę. Ta praca to marnowanie czasu i umiejętności, które nabyłam w trakcie studiów. Wcześniej tak nie było. A teraz od paru miesięcy jest taki zastój, że juz mam nerwicę, jak myślę, że mam tu przyjść.

Chciałabym już teraz ją zmienić, ale nie chcę jako M.

Ktoś coś pisał, że komuś się udało znaleźć pracę jako K mimo, że miał w dowodzie M. Chciałabym tak...
 
 
misias
użytkownik

Punktów: 7
Posty: 94
Wysłany: 2015-08-25, 10:06   

Jestem w podobnej sytuacji, z tym, że nie muszę udawać, że pracuję. Prowadzę biuro jednej z filii firmy, jednak nie mam współpracowników, którzy są ze mną na co dzień. Pojawiają się sporadycznie na godzinę czy dwie. Siedzę sama 8 godzin dziennie w internecie i już 200 milionów razy przeglądałam wszystkie strony, które mnie interesują. Dziennie mam może 20 minut w ciągu których ogarnę wszystkie moje papierzyska, reszta czasu to walka z nudą. Czasami, gdy naprawdę nie mam już co robić zaczynam sprzątać biuro, układać wszystko na półkach od nowa itd. Z wykształcenia jestem farmaceutką, poprzednio pracowałam w aptece i tego mi właśnie brakuje. Aby zabić nudę dużo czytam (ebooków), przeglądam różne fora internetowe, publikuję własne posty i odliczam czas do 16:00 ;-) Nie wiążę tej pracy z moją przyszłością, więc jakoś przetrwam ten niecały rok.
PS. Czy twoi współpracownicy mają inne obowiązki niż Ty? Zastanawiałaś się może nad tym, czy oni też nie udają? Może fajniej poudawać razem?
 
 
IzaIzulka
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Punktów: 6
Posty: 757
Wysłany: 2015-08-25, 10:41   

A ja mam ostatni tydzień stażu i też mnie już kur... łapie. :D Jeszcze mam w pokoju obok 3 kobiety starsze i mnie podrywały na początku... jizz. Nie widziały mnie jako K. Ale to dobrze, bo by jeszcze wpadły w kompleksy. Nienawidzę miejsc, gdzie ktoś zwraca się do mnie oficjalnie w formie męskiej - "Pan - forma grzenościowa da faq". Może kiedyś będę kochała takie miejsca, ale teraz "jak najdalej stąd".
_________________
 
 
michagros
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-25, 11:33   

Nie chciałaś Misias iść do pracy do apteki? Tam byś non stop miała coś do roboty. Chyba, że nie chciałaś się spotykać z obcymi ludźmi.

Jeden z moich współpracowników zarabia 3 razy więcej niż ja i też się obija. Widzę, że non stop siedzi na internecie.

Zastanawia mnie, dlaczego szef trzyma takich jak my, skoro musi wydawać niemałe pieniądze na pensje, a firma w ogóle się nie rozwija...

Już bym wolała iść na bezrobocie i poszukać jakiejś pracy w biurze tłumaczeń online niż siedzieć tu i nie wiedzieć, co robić...
 
 
misias
użytkownik

Punktów: 7
Posty: 94
Wysłany: 2015-08-25, 11:47   

michagros, pracowałam w 2 aptekach, jednak etaty zostały zlikwidowane i złapałam się tej pracy w biurze, bo zostałabym bez dochodów. Mieszkam w małym miasteczku, które nie oferuje dużego spektrum zatrudnienia, więc człowiek łapie co może aby przetrwać.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2015-08-25, 18:24   

Współczuję Wam, też kiedyś byłem na stażu w biurze i musiałem udawać, że mam co robić. Już w niedzielę w południe robiło mi się gorzej że na drugi dzień z rana muszę tam znowu iść :? Przeczytałem sporo książek, na bieżąco śledziłem wiadomości na interii i onecie, po kilka razy wchodziłem na "swoje" fora i napisałem ze dwa opowiadania.
_________________
 
 
michagros
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-26, 12:42   

Zdecydowałam, że jeśli zdam pierwszą kwalifikację, której wyniki będą w piątek, to zacznę rozsyłać CV. Mam o tyle dobrze, że mieszkam niedaleko Łodzi, więc tam ofert jest o wiele więcej z moimi umiejętnościami.
Współczuję Misias, że nie masz za wiele perspektyw pracy. Moje miasto też nie jest za duże, ale aptek w bród.
A ty Iza co planujesz po stażu?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 10