Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Przywitanie
Autor Wiadomość
Patryk Leszczak
użytkownik
Patryk22

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Posty: 1
Wysłany: 2020-04-09, 21:32   Przywitanie

Cześć wszystkim Jestem Patryk mam 22 lata Chciał bym parę pytań zadać na tym forum Od 13 roku życia fascynowało mnie damskie ciuszki czyli tylko biustonosz i majtki damskie i to mam do dzisaj Korektą płci dowiedziałem się nie tak dawno lecz trochę o tym czytałem Wogule nwm kim ja jestem lecz uwielbiam się przebierać poprostu być sobą Jak na razie to tyle Nwm od czego zacząć żeby być sobą czyli kobietą

Dodałam do użytkowników. /Freja
_________________
Patryk lat 22
Ostatnio zmieniony przez Freja 2020-04-11, 22:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Vichan
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 178
Posty: 794
Wysłany: 2020-04-10, 00:27   

Po co imię i nazwisko w nicku?
_________________

 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2020-04-10, 00:56   

Cześć. Ale skoro nie wiesz kim jesteś, to po co chcesz się zabierać za bycie kobietą? To chyba trochę przedwczesne.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Katarzyna
[Usunięty]

Wysłany: 2020-04-10, 01:17   Re: Przywitanie

Patryk Leszczak napisał/a:
Cześć wszystkim Jestem Patryk mam 22 lata Chciał bym parę pytań zadać na tym forum Od 13 roku życia fascynowało mnie damskie ciuszki czyli tylko biustonosz i majtki damskie i to mam do dzisaj Korektą płci dowiedziałem się nie tak dawno lecz trochę o tym czytałem Wogule nwm kim ja jestem lecz uwielbiam się przebierać poprostu być sobą Jak na razie to tyle Nwm od czego zacząć żeby być sobą czyli kobietą


Od diagnozy psychologa.
 
 
Katarzyna
[Usunięty]

Wysłany: 2020-04-10, 14:21   

LadyKwiecista99 napisał/a:
WiktoriaJangmi napisał/a:
A oto Lady Kwiecista, kobieta z misją....


Chcę uświadomić osobę piszącą post że fascynacja damskimi biustonoszami czy majtkami to nie transseksualizm , tak dla dobra tejże osoby



Mało świata widzialas. Jednego dnia tv fetish itp za za trzy miesiace hrt a rok później zmiana danych. :D
 
 
Vichan
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 178
Posty: 794
Wysłany: 2020-04-10, 14:46   

WiktoriaJangmi napisał/a:
swoją drogą, laseczka z podanego filmiku ma ciekawą strukturę twarzy, ciekawe jak by się feminizowała?

Gdzie widzisz tam laseczkę? Możesz wskazać, w której sekundzie ją widać?
 
 
Emilia
użytkownik
Nie chcę SRS :)


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 134
Posty: 357
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2020-04-10, 15:05   

Po pierwsze, Witaj Nowy Użytkowniku. Skoro nie wiesz kim jesteś to czemu masz tabelce wyszczególnioną tożsamość płciową? Powinno tam być x. To czy jesteś TS to jeszcze nie wiesz, tu powinien się znaleźć ?. Preferowany zaimek, spoko, możemy tak się do ciebie zwracać jeśli chcesz. Naprawdę chcesz mieć w nicku imię i nazwisko? Czy jeśli byś odkryła że jesteś transką to miło by ci było mieć w nicku Patryk? Wątpię. Jest to też wprowadzanie w błąd użytkowników. Ale nic się nie stało, możesz poprosić Freje aby ci zmieniła nick na jakiś neutralny płciowo.

Po drugie, musisz sobie odpowiedzieć czy na pewno chcesz przez resztę życia żyć jako kobieta. Proces tranzycji to jest trudna rzecz i lepiej sobie to dokładnie przemyśleć. Jak chcesz to sobie kup babskie ciuchy, poeksperymentuj. Poczytaj przeżycia innych osób z forum.

Po trzecie, uspokójcie się laski. To Nowy Użytkownik zadecyduje co zrobi. Jak będziecie się kłócić to nie pomożecie, wręcz sprawicie że nie będzie chciał do nas zaglądać.
_________________


Nigdy nie trać nadziei
 
 
Emilia
użytkownik
Nie chcę SRS :)


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 134
Posty: 357
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2020-04-10, 15:10   

Autoginefilie mają też czasami cis-kobiety. Autoginefilię mają również czasami transki i są nadal kobietami, pełnoprawnymi. Robią także srs i nadal są kobietami.
_________________


Nigdy nie trać nadziei
 
 
Emilia
użytkownik
Nie chcę SRS :)


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 134
Posty: 357
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2020-04-10, 15:18   

Czyli według ciebie transki z autoginefilią są gorsze od innych, nie zasługują na tranzycję?
_________________


Nigdy nie trać nadziei
 
 
Emilia
użytkownik
Nie chcę SRS :)


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 134
Posty: 357
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2020-04-10, 15:27   

Czego ty nie rozumiesz w zdaniu "Autoginefilię mają również czasami transki i są nadal kobietami"?
Masz aż tak ograniczony światopogląd? Wpadasz do nas nie witając się, tylko kłótnie wzniecasz. Oby cię adminka wywaliła za te poniżanie osób transseksualnych.
Hah, Wiki, już rozumiem czemu Ty ją wywaliłaś ze swojego serwera.
_________________


Nigdy nie trać nadziei
 
 
Vichan
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 178
Posty: 794
Wysłany: 2020-04-10, 15:37   

Jak dobrze Emilio, że lepiej wiesz jak profil powinna wypełnić Patryk. Mogłaś sobie darować.

Emilia napisał/a:
Naprawdę chcesz mieć w nicku imię i nazwisko?

Wskażę tutaj, że takie imię i nazwisko ma osoba związana z piłką nożną. Wycięte zostały polskie znaki podczas rejestracji. Bardziej tu piję, że jeżeli już używamy prawdziwych imion i nazwisk - używajmy swoich! Choćby takich jakie będziemy mieć po sądzie.

Cytat:
Czy jeśli byś odkryła że jesteś transką to miło by ci było mieć w nicku Patryk? Wątpię. Jest to też wprowadzanie w błąd użytkowników. Ale nic się nie stało, możesz poprosić Freje aby ci zmieniła nick na jakiś neutralny płciowo.

Są różne typy transek, w tym niebinarne płciowo.

Cytat:
Po drugie, musisz sobie odpowiedzieć czy na pewno chcesz przez resztę życia żyć jako kobieta. Proces tranzycji to jest trudna rzecz i lepiej sobie to dokładnie przemyśleć. Jak chcesz to sobie kup babskie ciuchy, poeksperymentuj. Poczytaj przeżycia innych osób z forum.

Przecież pisze, że używa "babskich ciuchów"... Tak rozumiem. Ale co ma ich używanie do bycia kobietą lub nie?

Cytat:
Po trzecie, uspokójcie się laski.

Polecam uspokoić się całej ekipie TransFriends, tobie Emilio też, widziałam wtedy tam też twój wyzerowany nick. Opanuj najpierw tamto rakowisko zanim dasz takie rady.
Ostatnio zmieniony przez Vichan 2020-04-10, 15:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Emilia
użytkownik
Nie chcę SRS :)


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 134
Posty: 357
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2020-04-10, 15:37   

Ten screen nie ma nic wspólnego z tą dyskusją. Jesteś niezwykle niemiła dla wszystkich, weź się uspokój. To sama idź popytaj specjalistów co o tym sądzą. Ech, po raz kolejny piszesz że autoginefilia to zboczenie, tak się nie da rozmawiać.
_________________


Nigdy nie trać nadziei
 
 
Vichan
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 178
Posty: 794
Wysłany: 2020-04-10, 15:42   

LadyKwiecista99 napisał/a:
żaden specjalista nie uznaję fetyszystów przebieranek za transseksualne kobiety , powiedz mi który ?

Pewien seksuolog z Warszawy i Krakowa?
Ostatnio zmieniony przez Vichan 2020-04-10, 15:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Emilia
użytkownik
Nie chcę SRS :)


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 134
Posty: 357
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2020-04-10, 15:45   

Oho, przyszła się wymądrzyć ta panna.
Ayashiiru napisał/a:
Jak dobrze Emilio, że lepiej wiesz jak profil powinna wypełnić Ratryk. Mogłaś sobie darować.

Nie wiem czy wiesz ale trzeba poprawnie wypełniać tę tabelkę.

Ayashiiru napisał/a:
Wskażę tutaj, że takie imię i naziwsko ma osoba związana z piłką nożną. Wycięte zostały polskie znaki podczas rejestracji. Bardziej tu piję, że jeżeli już używamy prawdziwych imion i nazwisk - używajmy swoich! Choćby takich jakie będziemy mieć po sądzie.


Czytałaś kiedykolwiek regulamin forum?
0.2. Uprasza się użytkowników, nakazuje i wzywa do niepodawania swojego prawdziwego imienia wraz z nazwiskiem w:
nazwach nicków,
adresach mailowych (np. jan.kowalski@poczta.pl),
linkach do swoich stron domowych,
wpisach umieszczanych na forum.

Ayashiiru napisał/a:
Przecież pisze, że używa "babskich ciuchów"... Tak rozumiem. Ale co ma ich używanie do bycia kobietą lub nie?


Oj dużo to ty jeszcze nie wiesz. No właśnie używanie pomaga w sprawdzeniu czy aby na pewno coś takiego ci odpowiada, nie wskaże czy jesteś trans, ale pomoże.

Ayashiiru napisał/a:
Polecam uspokoić się całej ekipie TransFriends, tobie Emilio też, widziałam wtedy tam też twój wyzerowany nick. Opanuj najpierw tamto rakowisko zanim dasz takie rady.


No to pojechałaś. Już nie mogę zwołać babek by się uspoiły bo coś tam kiedyś napisałam, tak? Śmieszna jesteś. Mnie tam nie ma od dłuższego czasu, zrobiłam sobie przerwę od serwerów.
_________________


Nigdy nie trać nadziei
 
 
Katarzyna
[Usunięty]

Wysłany: 2020-04-10, 15:51   

LadyKwiecista99 napisał/a:
Ayashiiru napisał/a:
Cytat:
żaden specjalista nie uznaję fetyszystów przebieranek za transseksualne kobiety , powiedz mi który ?

Pewien seksuolog z Warszawy i Krakowa?


Nawet oni tego nie uznają , fetyszyści którzy pozyskują od nich hormony kłamią do nich , tutaj twierdzą że transwestytyzm fetyszystyczny to to samo co transseksualizm a jak przyjdzie co do czego to jasne że żadna taka osoba tego nie powie , nawet liberowi , on rozróżnia jedno i drugie


Mozę inaczej ujmę. Nie diagnozuj tu. Zwyczajnie. Nie rob tego. Nie wiesz kim kto jest i czy ma erekcje na widok pończoch. Ktoś chce pogadac o tym co sie z nim dzieje a ty wpadasz w trutransowy jazgot. Czasem źle rozumiemy czyjaś wypowiedz. Gdy napisze ze kreci mnie jazda samochodem przypiszesz mi też fetyszyzm?
 
 
Vichan
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 178
Posty: 794
Wysłany: 2020-04-10, 15:54   

Emilia napisał/a:
Oho, przyszła się wymądrzyć ta panna.

<hahaha> Po co robisz tutaj shit storm?

Cytat:
Ayashiiru napisał/a:
Jak dobrze Emilio, że lepiej wiesz jak profil powinna wypełnić Ratryk. Mogłaś sobie darować.

Nie wiem czy wiesz ale trzeba poprawnie wypełniać tę tabelkę.

Wypełniła jak uważa, nie mów nikomu jak wypełniać, bo równie dobrze tobie możnaby wskazać, że "powinnaś" wpisać sobie tv. Opanuj emocje i posprzątaj na swoim serwerze, bo jak na razie próbujesz to miejsce zaśmiecić i wyżywasz się na użytkowniku skoro już lecimy punktami regulaminu.

Cytat:
Czytałaś kiedykolwiek regulamin forum?
0.2. Uprasza się użytkowników, nakazuje i wzywa do niepodawania swojego prawdziwego imienia wraz z nazwiskiem w:
nazwach nicków,
adresach mailowych (np. jan.kowalski@poczta.pl),
linkach do swoich stron domowych,
wpisach umieszczanych na forum.

Rozróżniasz "uprasza się" od "zakazuje"? Widzisz różnicę między "uprasza się o płatność kartą" a "zakazuje się płatności gotówką"? Tak samo rozumiesz poprawnie wytyczne epidemiologiczne? Proponuję zrób sobie pół dnia przerwy, ochłoń i przeczytaj ze zrozumieniem ten wątek od początku.

Cytat:
Ayashiiru napisał/a:
Przecież pisze, że używa "babskich ciuchów"... Tak rozumiem. Ale co ma ich używanie do bycia kobietą lub nie?


Oj dużo to ty jeszcze nie wiesz. No właśnie używanie pomaga w sprawdzeniu czy aby na pewno coś takiego ci odpowiada, nie wskaże czy jesteś trans, ale pomoże.

Ochłoń i przeczytaj pierwsze posty i potem swój jeszcze raz.

Cytat:
Ayashiiru napisał/a:
Polecam uspokoić się całej ekipie TransFriends, tobie Emilio też, widziałam wtedy tam też twój wyzerowany nick. Opanuj najpierw tamto rakowisko zanim dasz takie rady.


No to pojechałaś. Już nie mogę zwołać babek by się uspoiły bo coś tam kiedyś napisałam, tak? Śmieszna jesteś. Mnie tam nie ma od dłuższego czasu, zrobiłam sobie przerwę od serwerów.
[/quote]
Czuję, że ZERO# osiągnę pisząc w tym wątku. Niech się shit leje dalej, potem Freja posprząta. Szkoda odpisywać. Potem wrócę gdy będzie wyczyszczone i porozmawiam z Patryk.
 
 
Emilia
użytkownik
Nie chcę SRS :)


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 134
Posty: 357
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2020-04-10, 16:05   

Nie dość że nie czyta ze zrozumieniem to jeszcze mi ubliża :mrgreen:

Ayashiiru napisał/a:
wyżywasz się na użytkowniku


Yhy?

Ayashiiru napisał/a:
Rozróżniasz "uprasza się" od "zakazuje"?


Bo już nie można wskazać komuś błędu, co?

Ayashiiru napisał/a:
Ochłoń i przeczytaj pierwsze posty i potem swój jeszcze raz.


Następnym razem pomyśl dwa razy zanim coś napiszesz, niezłe bzdury napisałaś.

Moje Zero w nicku to mój własny symbol, proszę się nie śmiać. Ja się z twojego nicku nie śmieje.
A chciałam żeby nie było kłótni ale się baby nie uspokoiły, i jak zwykle woliły ubliżać i obrażać dalej. Moderacji jak zwykle nie ma kiedy jej potrzeba.
_________________


Nigdy nie trać nadziei
 
 
remick76
użytkownik
post-op

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 778
Posty: 518
Wysłany: 2020-04-10, 16:30   

LadyKwiecista99 napisał/a:
Wychodzę z tego forum..

To forum nie służy do diagnozowania innych użytkowników i mówieniu im że nie są kobietą. Osobiście takie poglądy mnie obrzydzają, to rak na środowisku, jakie by ono nie było.

Patryk, witaj na forum :)
_________________
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2020-04-10, 17:34   

Patryku, witaj na forum. Jesteś tu mile widziany, to miejsce dla każdego związanego z transpłciowością.
 
 
Emilia
użytkownik
Nie chcę SRS :)


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 134
Posty: 357
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2020-04-11, 22:57   

Piękna transka <mniam>
_________________


Nigdy nie trać nadziei
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7096
Wysłany: 2020-04-11, 23:08   

LadyKwiecista99 proponuję ci założenie nowego tematu. Mogę nawet zaproponować jego tytuł:

"Dlaczego wykazuję tak straszne parcie na rozmawianie o i krytykowanie autogynefili, takoż internetowe diagnozowanie osób w tym kierunku?"

To wtedy będziemy mogli o tym sobie spokojnie porozmawiać.
_________________
Freja Draco
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2020-04-14, 03:15   

LadyKwiecista99 napisał/a:
Pa Pa Pa
Wychodzę z tego forum..

nie wierzę :D
_________________
 
 
Melk4
użytkownik
użytkownik


Preferowany zaimek: ona
Punktów: 7
Posty: 157
Skąd: Skąd:
Wysłany: 2020-06-12, 20:08   

Emilia napisał/a:
Piękna transka <mniam>


Tu nie wolno oblizywać się na widok ts. Regulamin tego zabrania! :-|
 
 
światełkoPEACE
użytkownik


Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 47
Posty: 365
Skąd: Poznań
Wysłany: 2020-06-13, 21:12   

remick76 napisał/a:
LadyKwiecista99 napisał/a:
Wychodzę z tego forum..

To forum nie służy do diagnozowania innych użytkowników i mówieniu im że nie są kobietą. Osobiście takie poglądy mnie obrzydzają, to rak na środowisku, jakie by ono nie było.



Prawda. Każdy wie najlepiej kim jest i jest ekspertem od siebie.
_________________
Dość przemocy, żyjmy w pokoju <3
PEACE & LOVE
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 13