Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowa szkoła - dane w dzienniku, wizyta u lekarza
Autor Wiadomość
hikaru8
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: tg
Posty: 3
Wysłany: 2015-07-31, 01:45   Nowa szkoła - dane w dzienniku, wizyta u lekarza

Hej wszystkim! Jestem trans chłopakiem (być może bardziej tg niż ts, ale na pewno chłopakiem ^^), który zaczyna od września naukę w technikum. Nie wiem czy będę chciał się ukrywać, raczej będzie to mało możliwe (prawdopodobnie część starych znajomych z podstawówki i chyba 1 osoba z gimnazjum będzie tam chodzić i mnie skojarzą, więc będę musiał się tłumaczyć). Jednak zawsze lepiej zacząć z męskimi danymi, niż jako dziewczyna (pierwsze wrażenie). W tę sobotę mam pierwszą wizytę u dr. Dulko i mam pytanie, czy na pierwszej wizycie da się od niego wysępić jakąś karteczkę do szkoły, która ułatwiłaby mi sprawę z danymi? Chciałbym w jak najszybszym czasie złożyć podanie o zmianę danych w dzienniku (lub jeśli nie będzie to możliwe, dopisanie męskich do żeńskich, chociaż wolałbym tę pierwszą opcję xd) i nie chcę iść do szkoły z pustymi rękami, że tak bez powodu zmieniam te dane. Oczywiście nie idę do Dulki tylko po kartkę, no ale od czegoś trzeba zacząć no nie? :P
Aha, no i takie pytanie - jak już będę zmieniał dane kiedyśtam, to będę zmieniał nazwisko na zupełnie różne od obecnego, z różnych powodów. Czy jest taka możliwość, żeby w dzienniku widniało to moje nowe nazwisko, czy tylko to co mam teraz, tylko w męskiej formie? /:
Z góry dzięki za odpowiedzi ^_^
 
 
Lagertha
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-31, 02:49   

Nie znam Dulki. Ale masz tutaj dział poświęcony o tym lekarzu, może znajdziesz tam odpowiedź na twoje pytanie.

Co do technikum, to poruszany był niedawno podobny temat tyle, że o studiach, ale myślę, że rozwiązania mogą być podobne. No i masz tutaj jeszcze dość obszerny dział na niebieskim na ten temat.
 
 
Jeżynka
użytkownik

Preferowany zaimek: bez zaimków
Punktów: 943
Posty: 1161
Wysłany: 2015-07-31, 11:53   

Odradzam pójście do Dulki - gość tonie w długach i toczy się przeciw niemu kilka postępowań. Kanci na czym się da - ostatnio wpadł na pomysł zarabiania na "przedsprzedaży" m/kowych operacji, co do których kto, gdzie i kiedy miałby je wykonywać jest ciągle w fazie planów ;)

Za darmo ci tej kartki nie wypisze i raczej będzie cię nakręcać na jak najszybszą zmianę danych i leczenie.

hikaru8 napisał/a:
Czy jest taka możliwość, żeby w dzienniku widniało to moje nowe nazwisko, czy tylko to co mam teraz, tylko w męskiej formie? /

Możliwość jest, ale większość szkół może się na to nie zgodzić. Na niebieskim forum jest temat o tym.
 
 
Tomek_Wwa
użytkownik
Tomek

Posty: 13
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-07-31, 18:35   

Z tego co znam pana Dulkę (byliśmy u niego) to on da takie zaświadczenie. Na pewno nie za darmo ale nie powinien robić problemów. On działa szybko także możesz spróbować.
_________________
Tomek
 
 
hikaru8
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: tg
Posty: 3
Wysłany: 2015-08-01, 12:12   

Dzięki wszystkim za odpowiedzi!

Cytat:
Za darmo ci tej kartki nie wypisze i raczej będzie cię nakręcać na jak najszybszą zmianę danych i leczenie.


Szczerze to na jak najszybszą zmianę danych i leczenie to ja sam bym się chętnie nakręcił :P

Dzisiaj wieczorem jak wrócę do domu to pewnie coś tam napiszę jak mi poszło ^__^
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2015-08-03, 04:57   

no i jak poszło? :P
_________________
 
 
hikaru8
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: tg
Posty: 3
Wysłany: 2015-08-03, 17:15   

Zapomniałem napisać oczywiście ^___^
Dulko sam zaproponował, że takie coś napisze, nie musiałem nawet sugerować :P Ale dopiero jakoś na 2 czy 3 wizycie. Na razie przejdę się do szkoły i spróbuję coś załatwić bez tego, ewentualnie "kartka będzie kiedyś" ^_^
Kolo według mnie spoko, szybko działa, a że drogo, no cóż. Jakbym chciał tanio, to bym skończył za 4 lata :P A tak to jak dobrze pójdzie to hormony na 3 wizycie. I brak prezentu na święta, urodziny, a do szkoły zamiast autobusem to rowerem. Ale za to jako chłopak, i to się liczy xD
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2015-08-04, 12:44   

Prawda :) Gdybym był niepełnoletni, to też wybrałbym Dulkę chyba jednak...
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 9