Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
WOODSTOCK
Autor Wiadomość
buk18
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Punktów: 5
Posty: 132
  Wysłany: 2015-07-22, 00:28   WOODSTOCK

Cześć wszystkim!.Prawdopodobnie wraz z dziewczyną wybieramy się na woodstock, może jest tu jakąś duszyczka która też się wybiera i nie ma swojej ekipy.Chętnie się przyłączymy :mrgreen:
 
 
Laurenty
użytkownik

Posty: 34
Wysłany: 2015-07-22, 00:48   

Nwm co to jest
 
 
Rockman
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Punktów: 62
Posty: 454
Wysłany: 2015-07-22, 22:45   

Ja tam chętnie się spotkam ;)
 
 
buk18
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Punktów: 5
Posty: 132
Wysłany: 2015-07-23, 20:17   

Mam 'mały' problem bo nie wiem jak się przedstawiać,jak radzić sobie z higieną przez ten czas itp bo wiadomo bez koszulki latać nie będę.Może jakieś rady?. Rockman a jak się spotkamy? :D
 
 
kotkolwiek
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-23, 21:04   

ja na 90% się pojawię, więć mogę się spotkać :3.
 
 
buk18
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Punktów: 5
Posty: 132
Wysłany: 2015-07-24, 00:20   

no i super :D
 
 
kotkolwiek
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-24, 02:39   

jak będzie więcej osób to może zróbcie/my transową wioskę? pomóc w tworzeniu mogę, ale mam już zaproszenie do kilku obozów więc raczej byłbym z doskoku :> . no i jeśli mamy się spotkać to może na priv jakiś kontakt? mam zerową orientację w terenie, więc jak jeszcze wypiję to pewnie będę spać gdziekolwiek, ale zawsze :P .
 
 
silveira
użytkownik
Austin Jonas


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ?
Punktów: 18
Posty: 2660
Skąd: ruski szpieg jestem.
Wysłany: 2015-07-24, 07:30   

Mnie to żal d... ściska, bo Castle Party dopiero co był, a ja nie byłem :( Woodstock to trochę nie moje klimaty, chociaż gdybym bliżej mieszkał, to bym wpadł :3
_________________
They burst to dust
They turn to liquid
Spread themselves like sunlight
Thinking they were universe


Call me Austin.
 
 
 
Rockman
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Punktów: 62
Posty: 454
Wysłany: 2015-07-24, 15:16   

Buk, nr tel na priv inaczej się nie odnajdziemy w morzu ludzi. Co do rad, to wiadomo że trzeba się w końcu kiedyś umyć, ale jak chcesz by nie widział tego prawie nikt (no poza nawalonymi, właśnie kończącymi imprezę niedobitkami) to idziesz pod krany o 5 rano. Jest druga opcja którą wykorzystuję: najlepiej jak masz taki przenośny prysznic, ale butelka, lub worek z wodą i dziurką też da radę. Idziesz większość ludzi jest na koncercie w las, zawieszasz "prysznic" i szybka akcja :)
 
 
buk18
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Punktów: 5
Posty: 132
Wysłany: 2015-07-25, 00:37   

Tez myślałem o takim prysznicu z butelki, myślę, że wypróbuję.A jak radzicie sobie ze zbędnym 'balastem' śpicie cały pobyt w spłaszczakach? no i najważniejsze jak mam się przedstawiać, z obcymi problemu jako tako nie ma,ale co z osobami z którymi będę zabierał się samochodem i rozbijał się z nimi, są to osoby z pobliskiego miasta także świat jest mały..nie chce później wyjść na jakiegoś głupka.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2015-07-25, 13:44   

yyy, to tam się nie można gdzieś normalnie wykąpać? :-o
(nigdy nie byłem, nie ciągnęło, a jak tak czytam to tym bardziej nie ciągnie...)
_________________
 
 
nikonikt
użytkownik
nikonikt


Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 282
Wysłany: 2015-07-25, 14:56   

wendigo napisał/a:
yyy, to tam się nie można gdzieś normalnie wykąpać? :-o
(nigdy nie byłem, nie ciągnęło, a jak tak czytam to tym bardziej nie ciągnie...)


Są krany za darmo i prysznice za 5 zł, do któych są zawsze kolejki :D
_________________
 
 
buk18
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Punktów: 5
Posty: 132
Wysłany: 2015-07-25, 21:31   

chłopaki wysłałem Wam nr na priv mam nadzieje że doszedł :-P
 
 
kotkolwiek
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-26, 03:54   

No ja mam passing, bo hormony i w ogóle, a bliscy znajomi wiedzą, że jestem trans (dalsi mają mnie za cis). Ale na twoim miejscu poszedłbym na żywioł i przedstawiał się tak jak czujesz : 3. Śpię i chodzę w staniku/topie sportowym, bo po kilku latach noszenia bindera klata odmówiła posłuszeństwa, chyba sobie zepsułem coś z żebrami, bo ostatnio nie mogę nawet krótko nosi, a w podróży bolało mnie serce, więc brzmi raczej poważniasto i nie ryzykuję ;_;. NIE ŚPIJ W BINDERZE, NIGDY. To bardzo poważne, możesz na przykład przestać oddychać (to nie jest przesadzanie, tylko realne ostrzeżenie w trosce o zdrowie)! Poza tym jak długo śpisz w binderze to rano bywa taki ból w plecach, że trudno się podnieść. JA rozumiem dysforię i że wydaje się, że od tego passing tak absolutnie zależy, ale jak chodzę tak jak teraz to i tak jest 100% passing, mimo, że coś tam widać. Patrzy się na to trochę inaczej do pewnego momentu, ale naprawdę, dopóki przy posturze ołówka nie macie dwóch worków na ziemniaki z przodu, nikt nie zwróci na to uwagi. Bardziej liczy się twarz, głos, sposób poruszania się, ogół zachowania itd.

A, napisałem ci smsa na numer podany w privie. Doszedł?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 9