Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Szukam osób TS k/m by porozmawiać
Autor Wiadomość
Bleiz
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Posty: 2
  Wysłany: 2015-07-07, 02:22   Szukam osób TS k/m by porozmawiać

Jak wyżej, jestem dość świeża jeśli chodzi o to wszystko i stąd też wziął się ten temat. Z góry przepraszam jeśli coś pomylę jednak jak już pisałam, nie jestem do końca obeznana :oops:
Bardzo zależy mi by poznać kogoś [k/m] po wszystkich operacjach lub w trakcie. Starałam się dużo dowiadywać na własną rękę jednak okazało się to niebywale trudne, może po prostu za słabo mi idzie. Wracając do tematu, chciałabym dowiedzieć się jak wygląda życie po wszystkich zabiegach, spróbować zrozumieć to z każdej strony nim sama podejmę pierwszy krok.
Z góry dziękuję za odpowiedzi i poświęcony mi czas, pozdrawiam ;-)
 
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2015-07-07, 10:57   

Ja jestem po wszystkich (chyba, że się jeszcze na falloplastykę zdecyduję, jak dotychczas jestem po meto... i się chyba nie zdecyduję ;) póki co chyba wciąż uważam efekt metoidioplastyki za lepszy).
Życie wygląda tak, że zaraz muszę zadzwonić do kominiarza, bo dwa razy był jak miałem urlop i się teraz nie mogę z nim skontaktować. Poza tym muszę iść do sąsiada w pewnej sprawie. Muszę też kupić jajka, bo nie będę miał do kolacji ;) a na drugą zmianę do pracy. Aha i właśnie wróciłem od dentysty. A dziś może rowerem pojadę do pracy, taka ładna pogoda...
A tak poważnie - życie wygląda tak zwyczajnie, że nie wiem o czym tu opowiadać :P no ale jak chcesz to pytaj :)
_________________
 
 
Wild
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 54
Posty: 1286
Wysłany: 2015-10-09, 13:44   

Jestem po I op. Tak na marginesie jestem bardziej tg niż ts, a w kulturze albanskiej może byłbym po prostu "sworn virgin" jeżeli mam siebie szufladkować. Ale co mogę napisać? Po I operacji mam ładną płaską klatę dzięki czemu się bardzo cieszę bo o tym zawsze marzyłem. Z ujemnych czynników to to że moja kjieszeń jest pustsza o chyba 2500 zł (było to parę lat temu i nie pamiętam) Innych operacji nie mam ochoty dokonywać. Jakie kwestie ciebie konkretnie interesują?
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2015-10-09, 19:55   

Defiant napisał/a:
Z ujemnych czynników to to że moja kjieszeń jest pustsza o chyba 2500 zł (było to parę lat temu i nie pamiętam)

farciarz :P moja jest pustsza o jakieś 10 tyś zł (nie licząc meto, za to licząc koszty lekarzy prowadzących ;) )
_________________
 
 
Wild
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 54
Posty: 1286
Wysłany: 2015-10-09, 20:43   

ja nie liczyłem lekarzy tylko same operacje ale z lekarzami to niewiele ponad 2500 jeżeli z operacją
Najdroższe było genetyczne = 350 zł
Reszta zrobiona na NFZ chyba że płatny test u psychologa - nie pamiętam czy coś płaciłem. Pamiętam że był dość ciekawy i w miłej atmosferze.
 
 
vtees
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Posty: 36
Skąd: śląsk
Wysłany: 2015-11-07, 11:59   

Ja również szukam k/m w celu rozmowy ewentualnie przyjaźni. Jestem k/m przed wszystkim i mieszkam na śląsku.
 
 
 
wozzo2015
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 157
Wysłany: 2015-11-08, 17:54   

vtees napisał/a:
Ja również szukam k/m w celu rozmowy ewentualnie przyjaźni. Jestem k/m przed wszystkim i mieszkam na śląsku.


Piąteczka, ja też ze Śląska 8)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 9