Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak dbać o szybkie dojście do siebie po operacji?
Autor Wiadomość
Karolina_96
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 3
Posty: 32
Skąd: Kraków
Wysłany: 2019-01-17, 13:49   Jak dbać o szybkie dojście do siebie po operacji?

W sumie nie wiedziałam jak nazwać ten temat..
Za niedługo będę miała przeprowadzaną operację i chciałabym już przed przygotować się do tego. W sensie zadbać o witaminy w organizmie, ale do końca nie wiem o czym pamiętać by ciało jak najszybciej się zregenerowało i aby opuchlizna znikła jak najszybciej.

Kiedyś lata temu czytałam tutaj o jakieś substancji, którą warto zażywać przed i po operacji i że to gwarantuje szybsze wydobrzenie.
Nie mogę odnaleźć wątku, ale chcę się dowiedzieć jak się przygotować do operacji. Wszelkie poradniki z abczdrowie mnie nie interesują bo tam pisze o wszystkim i o niczym.
_________________
 
 
Nina8536
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-17, 15:21   

Cześć Karolina,
Napiszesz coś więcej, gdzie robisz,jaki zakres i w ogóle wszystko co możesz nam zdradzić.
 
 
Karolina_96
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 3
Posty: 32
Skąd: Kraków
Wysłany: 2019-01-17, 15:27   

Operacja głosu w PL, temat co prawda powstał na forum, jednak będę chciała własną relacje napisać jak najbardziej tylko szczegółowo będę mogła. Chcę dojść do zdrowia jak najszybciej się da.
O wszystkim napiszę dopiero po przeprowadzonej operacji, ale jak wiadomo - im mniej komplikacji spowodowanych z mojej strony tym lepsze będą rezultaty.

Proszę tylko o rady wg. wyżej zamieszczonego tematu.
_________________
 
 
Karolina_96
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 3
Posty: 32
Skąd: Kraków
Wysłany: 2019-01-18, 19:09   

Arisa, nawet nie napisałam jaką metodę operacji lekarz przeprowadza.. oceniać będziemy gdy w pełni struny się wygoją.
W zupełności wystarczyć mi głos niski, ale kobiecy. Lepsze wszystko niż to co obecnie jest - obecnie wygląd nie komponuje się z głosem.

Napisałam, że zrobię SZCZEGÓŁOWĄ ralacje, czyli także próbki głosu przed/po.

Może ludzie w końcu zrozumieją, że jak się znajdzie dobrych lekarzy to i nawet w Polsce idzie wszystko zrobić bez obaw, że po przebudzeniu się z narkozy będzie się miało rękę w miejscu nogi i na odwrót :]
Sama wiem, jak ciężko jest się dokopać do jakichkolwiek źródeł na tym forum, zwłaszcza że w interesujących tematach 80% to gófnoburza...
_________________
 
 
Vera-chan
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 148
Posty: 743
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-01-18, 19:38   

Może dlatego, że to forum, gdzie można trafić na dyskusje rzeczowe, spokojne, zwykłe śmieszkowanie, jak i awantury przenoszone z pobliskich karczm :-)
Po źródła trzeba do bibliotek, a nie na miejsca zgromadzeń, gdzie wypowiadać się może każdy, niezależnie od tego co ma do powiedzenia :-D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 10