Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy m/k może być atrakcyjną laską ?

Czy m/k może być sex-bombą
Tak
91%
 91%  [ 91 ]
Nie
8%
 8%  [ 8 ]
Głosowań: 98
Wszystkich Głosów: 99

Autor Wiadomość
caprica
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 1
Posty: 46
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 2016-06-21, 09:35   

Kurczę,pytanie brzmi dość seksistowsko...
Bo atrakcyjność to nie tylko duże piersi i nogi po samą szyję... Można być atrakcyjną kobietą, nie będąc przy tym "laską" i "sex-bombą" :D
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2016-06-21, 09:45   

Cytat:

Kurczę,pytanie brzmi dość seksistowsko...

Moim zdaniem pytanie brzmi dość ogólnie. Zależy jak kto interpretuje termin "atrakcyjna".
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Mocking_Juggler
użytkownik

Preferowany zaimek: on
Posty: 27
Wysłany: 2016-06-21, 11:25   

Czemuż by nie? Wiadomo, każdy człowiek jest inny i każdy inaczej tym samym postrzega zarówno siebie, jak i innych, ale to, że ktoś jest m/k absolutnie w niczym go nie dyskryminuje. Jest naprawdę wiele pięknych kobiet transseksualnych.
 
 
Martaa
użytkownik
Tępicielka dewotek


Tożsamość płciowa: k
Punktów: 112
Posty: 689
Wysłany: 2016-06-21, 15:10   


:->
_________________
 
 
 
szczoteczka
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 19
Posty: 103
Wysłany: 2016-06-21, 22:00   

cocogirl napisał/a:
oczywiście że może wystarczy że ma max 177cm w miarę kobiecą figurę jest szczupła, przejdzie FFS i modnie się ubiera i tyle


no cała cocogirl :D sex-bomb sex-bomb.
 
 
Jeżynka
użytkownik

Preferowany zaimek: bez zaimków
Punktów: 943
Posty: 1161
Wysłany: 2016-06-22, 14:09   

Cocogirl, co cię tak ostatnio wzięło na shitposting?
 
 
redorov
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 4
Posty: 88
Skąd: Łódź
Wysłany: 2016-06-26, 13:25   

[Usunęłam wycieczkę osobistą wobec Cocogirl. Przynałam też ostrzeżenie. /Lagertha]

Do sedna tematu.Czy M/K może być atrakcyjną laską? Tak. W najgorszym razie kwestia rozbija się o kasę. W najlepszym dziewczyny uchodzą przed hormonami. Widziałam laskę, która przed zmianą wyglądała jak zakapior, a po hormonach i po zrobieniu porządku z włosami wyglądała nie tylko uchodząco ale i atrakcyjnie (choć niedługo stuknie jej 40, nadal jest „seksi”).
Ja miałam szczęście i wyglądałam w miarę uchodząco przed hormonami (choć daleko mi było do ideału kobiecości). Obecnie wyglądam zupełnie dziewczęco, także wg opinii innych (ponoć pomagają mi w tym moje piegi, których mam od nie powiem czego) i taki jest też mój odbiór, choć łażę w trampkach, teksasach i t-shirtach/topach (taki miałam styl i przed tranzycją). Pewnie wyglądałabym bardziej kobieco i atrakcyjnie jakbym się wbijała w sukienki i szpilki oraz robiła jakikolwiek makijaż gdyby nie to, że mi się nie chce marnować na to czasu (makijaż) i to nie mój styl (ubranie).
_________________
Tró Antycudak
Ostatnio zmieniony przez 2016-06-26, 18:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Katja
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 56
Posty: 595
Wysłany: 2016-08-26, 15:09   

Jedną z najważniejszych rzeczy jest to ze zazwyczaj do płci która nam się podoba przyciagaja nas drobe szczegóły, nie mówie tu o duzych piersiach, czy czymś tam innym. Ale np są dziewczyny które świetnie wygladaja w okularach, inne świetnie w aparacie na żeby, innejświetnie włąsnie z piegami, np ja lubię u dziewczyn długie włosy, ale są takie co mają krótkie i wygladają szałowo. Mówię drobne elementy. co do wcześniejszej wypowiedzi kogoś któ mówił o kuracji hrt, jest to prawda ponieważ nawet są zdjęcia gościa co służył w neavy sels i przeszdł zabieg, kompletnie nie do poznania, drobna kobitka, na zdjęciach facet wczesniej miał ogromne miesnie grzbietowe po kiracji drobna szyjka, i ramiona.
zreszta wygląd to 1, a 2 to charakter ile razy mozna zobaczyć że wszyscy faceci leca na dziewczyne w sumie i bez wygladu a olewaja ladne dziewczyny, bo ta osoba ma w sobie sile i pewnosc siebie.

no i na koniec zabiegi, faktycznie jestesmy w takim momencie ze zoperowac mozna wszytsko, na takim poziomie ze cala twarz i cialo sie zmieni.
 
 
cerrawia
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Posty: 21
Wysłany: 2016-10-10, 19:00   

Oczywiście,że może...sama uważam ze "uchodzę" a w polotach za laske;) ...hmmm Dobrze wiecie ze nie zawsze potrzeba FFS by wyglądać atrakcyjnie ,chociaż "atrakcyjny wygląd" to pojęcie względne. Kamila ;)
 
 
Katja
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 56
Posty: 595
Wysłany: 2016-10-10, 20:01   Katja

Samo ffs to moze zajac do 3 lat. No ale sa osoby co chca efekty now.
 
 
cerrawia
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Posty: 21
Wysłany: 2016-10-10, 20:32   

No możliwe...ja akurat teraz nie myślę o ffs kiedyś owszem myślałam..m ale patrząc na to jak jestem odbierana bez operacji to mnie zadowala. ;)
 
 
Fallen_Angel
użytkownik
Madness


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 108
Posty: 492
Wysłany: 2016-10-10, 20:53   

Wszystko kwestią genów, z tego co pamiętam to Tobie Kamila nawet HRT nie było trzeba, żeby dobrze wyglądać ;-)
_________________
"Życie jest to opowieść idioty, pełna wrzasku i wściekłości, nic nie znacząca..."
 
 
cerrawia
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Posty: 21
Wysłany: 2016-10-10, 22:38   

Ooo proszę ;> szybko sie kapnęłaś;>
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12