Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
testosteron
Autor Wiadomość
jake
użytkownik
jake

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 5
Wysłany: 2017-11-22, 20:03   testosteron

hej, więc jestem k/m i mam 17 lat i próbuje szukać informacji o tym jak dostać testosteron ale strasznie ciężko coś znaleźć? Nie wiem do jakiego lekarza pójść, ile to trwa, czy musze mieć 18 lat, ani o co chodzi z sądem? czy ja musze mieć jakieś zatwierdzenie na testosteron??

Jestem pewien, że chce tą terapie hormonalną, no ale z tego co słyszałem to wizyta u psychologów i seksuologów polega na kłamaniu i przesadzaniu z prezentowaniem męskości. No a ja tu tak spokojnie, no niby facetem jestem, ale głownie to mi zależy na ciele bo z tym to już sie wytrzymać nie da.

czy to w ogóle możliwe, żeby ktoś mi teraz przepisał testosteron? i do kogo trzeba pójść? bo o top surgery to już nawet nie mówie. po prostu coraz trudniej z tym wszystkim czekać
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2017-11-22, 20:07   

jake, jest pierdyliard postów na tym forum o tym jak zacząć tranzycję i jakie warunki trzeba spełniać i etapy zaliczyć. Co jest z Waszym pokoleniem, że nie potraficie przeczytać prostego tekstu i wyciągnąć wniosków, tylko przyłazicie i chcecie żeby każdy Wam podał na tacy informacje, byleście się nie wysilili. Noż kurde, chłopie jak zamierzasz przeżyć życie? Nikt Ci niczego nie da jak będziesz dorosły. Wszyscy będą to mieli gdzieś. :roll:
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Maxine
użytkownik
Midnight Queen

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 132
Posty: 1149
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-11-22, 20:09   

Oj Armand, dlaczego nie pomożesz koledze.
Ja pomogę!
Polecam Ci Dr Libera - miły człowiek, zajmuje się również K/M - ja go bardzo bardzo polecam :mrgreen:
Przyjmuje w Krakowie oraz w Warszawie
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2017-11-22, 20:11   

Cytat:

Oj Armand, dlaczego nie pomożesz koledze.


Właśnie pomogłem. Uświadomiłem, że daleko tak nie zajedzie.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Maxine
użytkownik
Midnight Queen

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 132
Posty: 1149
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-11-22, 20:12   

A ja myślę inaczej.

Dlaczego ma się męczyć w ciele kobiety - przecież to straszne.
 
 
jake
użytkownik
jake

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 5
Wysłany: 2017-11-22, 20:16   

no dobra, może troche głupio że sie znowu pytam, ale to dość stresujące?? ale nieważne, poszukam jeszcze, i tak dzięki za odpowiedź
 
 
Maxine
użytkownik
Midnight Queen

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 132
Posty: 1149
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-11-22, 20:17   

Jak coś to napisz do mnie. np na gg.

Nie, badanie u niego nie jest stresujące, po protu wywiad i badanie ginekologiczne ; P
 
 
jake
użytkownik
jake

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 5
Wysłany: 2017-11-22, 20:17   

oo, bardzo dziękuje Maxine!!!
 
 
Maxine
użytkownik
Midnight Queen

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 132
Posty: 1149
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-11-22, 20:18   

Ależ proszę bardzo, zawsze miło pomóc, gdy inni się odwracają. :)
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2017-11-22, 21:29   Re: testosteron

jake napisał/a:
hej, więc jestem k/m i mam 17 lat i próbuje szukać informacji o tym jak dostać testosteron ale strasznie ciężko coś znaleźć? Nie wiem do jakiego lekarza pójść, ile to trwa, czy musze mieć 18 lat, ani o co chodzi z sądem? czy ja musze mieć jakieś zatwierdzenie na testosteron??

Wcale nie ciężko, jeśli dałeś radę znaleźć to forum. Jest jeszcze lepsze źródło: www.transseksualizm.pl - i tam masz WSZYSTKO. Tylko trzeba to przeczytać - najlepiej od deski do deski.

Maxine napisał/a:
Oj Armand, dlaczego nie pomożesz koledze.
Ja pomogę!
Polecam Ci Dr Libera - miły człowiek, zajmuje się również K/M - ja go bardzo bardzo polecam :mrgreen:
Przyjmuje w Krakowie oraz w Warszawie

Uważam, że tym mu nie pomagasz. Nie każdemu odpowiada Liber, a co jeśli on jest z tych, którzy mają inne oczekiwania od lekarza? Nie każdy ma ochotę na badanie ginekologiczne i zdjęcia. On powinien przeczytać o wszystkich czołowych lekarzach i wybrać tego, który mu najbardziej odpowiada.
Co do tego czy Liber jest miły - dla niektórych jego sposób bycia jest nie do zniesienia.

Maxine napisał/a:
Ależ proszę bardzo, zawsze miło pomóc, gdy inni się odwracają. :)

My się od niego nie odwracamy tylko uświadamiamy, że jak chce się coś osiągnąć, to trzeba samemu osobiście włożyć w to pewien wysiłek. CZYTAĆ trzeba - wszystko co w ręce wpadnie, a nie czekać na gotowe. Jak trafiłem pierwszy raz na Niebieską stronę, to przeczytałem od razu od deski do deski - no ok, była wtedy trochę mniejsza, ale biorąc pod uwagę, że czytałem ją dwa razy zanim zacząłem leczenie, to i tak zajęło mi to dobrych kilka czy kilkanaście godzin, ale co to jest kilkanaście godzin w obliczu nastu lat cierpienia? Nic.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 9