Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Cześć wszystkim
Autor Wiadomość
BlackDragon
użytkownik
RPG player


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 14
Wysłany: 2017-07-30, 18:20   Cześć wszystkim

Witam wszystkich,
Do tej pory w zasadzie tylko czytałem kilka wątków na forum. Dopiero niedawno postanowiłem się zarejestrować. Nie wiem czy będę często "zabierał głos", bo ogólnie jestem małomówny i głównie czytam, albo słucham. No ale zobaczymy.

Może trochę o sobie... Jestem facetem koło trzydziestki, mam za sobą pewien etap leczenia, ale może to w innym temacie. Lubię czytać, choć mam na to mało czasu ze względu na pracę i inne hobby, jakim jest RPG, oczywiście głównie "papierowe". Choć nie pogardzę tymi na PC i konsoli. Czasem lubię sam coś napisać, aczkolwiek przede wszystkim "do szuflady". Zaś preferowaną muzyką jest metal w różnych odmianach. Lubię zwierzęta, w ten normalny sposób
:-p
Chyba tyle wystarczy, jak na razie. :)
 
 
Maxine
użytkownik
Midnight Queen

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 132
Posty: 1149
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-07-30, 19:17   

Witaj na forum :-*
 
 
Marcelina
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 6
Posty: 90
Wysłany: 2017-07-30, 20:02   

Cześć i czołem
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7097
Wysłany: 2017-07-30, 20:51   

I znaczy, że co? Że niby teraz mam się teraz posunąć w swoim gnieździe na skalnej półce?
No dobra, posunę się trochę. Witaj BlackDragon :)
Skąd jesteś?
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2572
Skąd: Łódź
Wysłany: 2017-07-30, 21:10   

Cześć, BlackDragon :)
Masz ode mnie punkcik na zachętę. Odzywaj się chociaż od czasu do czasu.
_________________
 
 
 
DeadSally
[Usunięty]

Wysłany: 2017-07-30, 21:31   

plus za papierowe, minus za pc i konsole...
 
 
kicur
moderator
GeekofJurisprudence


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 478
Posty: 3629
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-07-30, 21:38   

czołem :)

Zabrakło mi zdecydowanie złota (chyba że liczy się do metalu) i dziewic.

Nowy tydzień. Astrologowie ogłaszają, że populacja smoków na forum zwiększa się :)
_________________
Każdy królem może być,
Każdy własnym królem jest.


 
 
 
DeadSally
[Usunięty]

Wysłany: 2017-07-30, 21:45   

kicur, https://www.youtube.com/watch?v=J9byl59_VeY
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2017-07-30, 22:06   

BlackDragon, witaj na forum.
Ja tam wolę internetowe RPG, ale pisane.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
kicur
moderator
GeekofJurisprudence


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 478
Posty: 3629
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-07-30, 22:44   

DeadSally napisał/a:
kicur, https://www.youtube.com/watch?v=J9byl59_VeY


Dokładnie. W końcu kotów już mamy zatrzęsienie. :D
_________________
Każdy królem może być,
Każdy własnym królem jest.


 
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2017-07-30, 23:00   

Witaj.
 
 
BlackDragon
użytkownik
RPG player


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 14
Wysłany: 2017-07-31, 09:07   

Dzięki wszystkim za powitanie. :)

Freja tylko półką, bez skarbu? ;-)
Z południowej części polski jestem. Na całe nieszczęście z dość małego miasta i w dodatku niezbyt tolerancyjnego o mentalności katolickiej.

AwryBoy dzięki, postaram się. :)

DeadSally w przypadku braku składu do papierowego... tamte są zbawienne dla uzależnionego. Ale nie żebym grał w co popadnie.

kicur zalicza się, do tego szlachetnego. Choć ciężko go słuchać, za to brzmi przyjemnie jak jest w dużej ilości. Dawno temu upolowalem już dziewicę i zostałem przekonany bym na inne już nie polował. :) A i kotów nigdy za wiele :mrgreen:

Armand w takie też grałem. Trochę na forach, potem głównie przez komunikator WTW. Bywało, że oparte o np. realia jakiejś książki, albo autorskie.
Maniaczę w RPG chyba już z 15 lat, aczkolwiek pierwszym był Warhammer papierowy.
 
 
Lagertha
[Usunięty]

Wysłany: 2017-07-31, 10:25   

BlackDragon: Witaj :)

Masz plusa za metal i RPG (w tym też Warhammera <3). W końcu ktoś kto nie jest kociarzem :-p
Ostatnio zmieniony przez Lagertha 2017-07-31, 10:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
BlackDragon
użytkownik
RPG player


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 14
Wysłany: 2017-07-31, 10:35   

Lagertha fajnie wiedzieć, ze tez to lubisz. Chyba trochę jestem kociarzem, ale tez bardzo lubię psy i wilki. :-p
 
 
Maja
użytkownik
k/m


Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 32
Posty: 807
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-07-31, 12:10   Re: Cześć wszystkim

Witaj :D Też lubię metal.

BlackDragon napisał/a:
Lubię zwierzęta, w ten normalny sposób
:-p

Haha dobre! :D Ale chyba nikt by Cię tutaj nie podejrzewał, że w nienormalny, to nie to forum ;)
 
 
BlackDragon
użytkownik
RPG player


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 14
Wysłany: 2017-07-31, 12:35   

Maja wolałem uprzedzić fakty. Zwłaszcza, ze jako ostatnie zdanie zaczęło wyglądać mi dość dziwnie. :-p
 
 
Gabi
użytkownik

Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 259
Posty: 1367
Wysłany: 2017-07-31, 16:19   

O i w końcu wiem jak to jest ze smokami, czarne to samce a zielone to samice. <rotfl3>
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7097
Wysłany: 2017-07-31, 17:13   Re: Cześć wszystkim

Maja napisał/a:
Witaj :D Też lubię metal.
BlackDragon napisał/a:
Lubię zwierzęta, w ten normalny sposób :-p
Haha dobre! :D Ale chyba nikt by Cię tutaj nie podejrzewał, że w nienormalny, to nie to forum ;)

No przecież wszyscy wiedzą, że smoki konsumują owce i dziewice ;-)
 
 
Vera-chan
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 148
Posty: 743
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-07-31, 17:55   

W Forgotten Realms te w barwach metalicznych są ogólnie dobre, a o zwykłych kolorach -wredne dla innych :->
 
 
Gabi
użytkownik

Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 259
Posty: 1367
Wysłany: 2017-08-01, 00:35   

A co powiedział smok wawelski jak zauważył, że kiedy łykał owce patrzyły na niego dzieci?
-"ale siara"
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7097
Wysłany: 2017-08-01, 08:42   

Gabi napisał/a:
A co powiedział smok wawelski jak zauważył, że kiedy łykał owce patrzyły na niego dzieci?
-"ale siara"

A... bo on akurat cienias był i łatwo pękał :p
Ostatnio zmieniony przez Freja 2017-08-01, 09:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7097
Wysłany: 2017-08-01, 09:43   

BlackDragon napisał/a:
Lubię czytać, choć mam na to mało czasu ze względu na pracę i inne hobby, jakim jest RPG

BlackDragon napisał/a:
Freja tylko półką, bez skarbu?


Stoisz na krawędzi gargantuicznego urwiska, obejmując szponami jego skalistą krawędź i czując, jak przeszywające, górskie wichry targają końcówkami twoich skrzydeł. Przed tobą rozciągają się - nomen omen - Złote Tarasy wypełnione srebrem, złotem i kamieniami z powodu których walczyli i ginęli rozliczni ludzie, krasnoludy, orkowie oraz pewna liczba upadłych demonów. Obecnie zalegają one na tej górskiej półce łachą szeroką na kilkanaście metrów a długą na kilkadziesiąt i goreją właśnie intensywnym blaskiem w promieniach wstającego, zimnego jeszcze słońca. Widzisz jednak, że pod spokojną powierzchnią kruszcu i klejnotów coś zaczyna się nagle burzyć, że coś majestatycznie wynurza się spośród piasku złotych monet.

Szarozielona, siedmio-(i pół)-metrowa smoczyca wdzięcznie dźwiga się spośród metalicznie lśniących odmętów, zrzucając ze swego smukłego ciała resztki drogocennych metali, które skrząc się jak brokat, wdzięcznie harmonizują z kolorem jej powiek, po czym rozgląda się dookoła z pożądliwym błyskiem w oku.

- My preciousss - syczy, akcentując świszcząco ostatnią zgłoskę i szybkim, zgłodniałym ruchem oblizuje wargi w iście smoczym rozmiarze SEXXXL.

Przeciąga się niczym kot, prezentując ci wszystkie krzywizny swojego ciała, zaś końcem ogona niechcący(?) strącając jakiś obluzowany kamień i przez kilka następnych sekund spogląda ci w oczy z nieodgadnioną miną.

Kiedy dociera do was zwielokrotniony echem grzmot uderzenia w jakim chwilę później i kilkaset metrów niżej strącony właśnie odłamek napotkał swe ostateczne przeznaczenie, wzdryga się lekko jakby chciała powiedzieć "Ops!" i z niewinnym uśmiechem opuszcza wzrok.

* Jeśli zdecydowałeś się porzucić zdrożne myśli o dzieleniu skarbu już na pierwszej randce i zamierzasz, zamiast tego, skupić się raczej na rozlicznych wdziękach smoczycy, przejdź do następnego paragrafu.

* Jeśli nadal zastanawiasz się "Ale ile to właściwie może być sztuk złota?" najlepiej od razu rzuć się z urwiska.
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2017-08-01, 11:30   

I żyli długo i smoczliwie.
 
 
BlackDragon
użytkownik
RPG player


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 14
Wysłany: 2017-08-02, 09:55   

Gigantyczny, starożytny smok, mający dwadzieścia metrów długości (i drugie tyle ogona), spokojnie wychyla się ponad krawędź urwiska, by zobaczyć, dokąd poleciał kamyk strącony przez jego nową znajomą. Nie musi obawiać się ani wysokości, ani silnych podmuchów wiatru, ani szponów czy zębów smoczycy. Stoczył już w swoim życiu niejedną walkę, odniósł wiele ran i wiele zwycięstw. Nigdy też nie pokonała go, ani nie zmogła pogoda czy wysokość niedostępnych szczytów.
Kiedy smoczyca się przeciąga, czarny olbrzym obserwuje ją przez chwilę – każdy jej ruch i splot gibkiego ciała, każde spojrzenie, może nieco zalotne, a może wyrażające, że jest gotowa igrać z nim niczym z ogniem… lub raczej parzącym kwasem. Rzuca jeszcze raz okiem na roztaczające się przed nim bogactwa, z których powstała ich zachłanna królowa.
- Piękne leże pięknej smoczycy – odpowiada pomrukiem.
Podrywa się do lotu i zatacza nad nią krąg, podziwiając i jednocześnie prezentując samego siebie. Umięśnione łapy, szczupłe ciało z kilkoma przecinającymi je bliznami oraz szeroko rozpięte skrzydła, mogące z łatwością ponieść go o kilkaset kilometrów dalej. Opada nisko, by jednym, dokładnie wymierzonym ruchem ogona przesunąć lekko po jej grzbiecie i znów poderwać się wyżej. Otwiera jedną łapę i pokazuje smoczycy trzymany tam diadem, tak jednak, by mogła tylko powieść za nim wzrokiem, a nie mogła dosięgnąć. W białym złocie osadzone są miriady diamentów, rozpraszających światło poranka na wszystkie barwy tęczy. Zerka zaczepnie, jakby pytał, czy ma zostać, czy odlecieć.
 
 
Lagertha
[Usunięty]

Wysłany: 2017-08-02, 12:21   

BlackDragon Ale Ty wiesz, że to forum transowe, nie otherkin? :-> To trochę dwa różne tematy i światy... :-p
 
 
BlackDragon
użytkownik
RPG player


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 14
Wysłany: 2017-08-02, 13:04   

Lagertha aż tak to nie jest. To tylko niemal niewinne RPG. :D Ale powiem, że tematyka ciekawa, to otherkin. Chyba żyję pod kamieniem, bo o tym wcześniej nie słyszałem.
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7097
Wysłany: 2017-08-03, 00:10   

"Jakieś dwadzieścia metrów" - szacuje smoczyca, zadzierając przy tym głowę, by dokładnie obejrzeć sobie zawisłe nad nią kłębowisko czarnych mięśni.

"Całkiem spory ten odłamek nocy. Nie odłamek nawet, solidny konar hebanu. Czarniawy, czarniutki, żylasty... No dobra, okey - pół nieba zasłania i wali po oczach mrocznym blaskiem niby czarna błyskawica, ale co z tego? Facetom się zawsze wydaje, że im większy, tym lepszy, a później z tym tylko problemy. Na przykład, gdzie takiego spać położyć, żeby mu ogon z kaldery nie wystawał. A z drugiej strony, mm... nawet niezłe ciacho i czarnołuskie! DeadSally nie mogłaby mi już dłużej wpierać, że jestem rasistką.
Odważny i z tupetem, ale może niegłupi? Nawet jeśli od minuty popisuje się właśnie, udając, że taki zawis w miejscu niczym Harier czy inny koliber to niby wcale wysiłku nie wymaga. No ale - w sumie - stara się przecież i nawet z pustymi łapami nie przyleciał, tylko, że... diadem? Czy ja wyglądam jak Barbie?" - Zastanawia się, potrząsając w oburzeniu, głową, z której spływają plecione ze skóry i srebra, umocowane do pierścieni na jej rogach ozdoby.

Podnosi się i odsuwa w bok o kilka metrów. Zerka w górę i po chwili zastanowienia, odsuwa się o kilka kolejnych. Starannie wypielęgnowanymi pazurami niespiesznie przejeżdża po stercie złota obok siebie.

"No dobra, mój ty koliberku, zobaczmy, co ciekawego będziesz miał do powiedzenia".

Skłania się wytwornie w smoczym odpowiedniku dygnięcia

- Skąd zatem przylatasz mroczny wojowniku? - Pyta z tym specyficznym połączeniem niedoskonale maskowanego entuzjazmu i niejasnej obietnicy.
 
 
DeadSally
[Usunięty]

Wysłany: 2017-08-03, 00:17   

Freja, :-|
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 9