Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: ElżbietaFromage
2015-05-03, 12:31
FEMINIZACJA WASZE OPINIE
Autor Wiadomość
olaaa
użytkownik

Posty: 14
  Wysłany: 2015-05-02, 23:34   FEMINIZACJA WASZE OPINIE

kochane chodz jestem dopiero na poczatku drogi już teraz wiem ,że pod koniec roku chce poddac się feminizacji twarzy .Tylko pytanie gdzie u kogo oczywiscie cena jest istotna również.Chciałabym się zmiesic maksymalnie w 60 tyś ale juz teraz wiem ,że to będzie nie mozliwe bo strasznie się cenia (niestety) jest to absurdalne ,że ceny sa takie ,że większosc ts nie ma mozliwości zrobienia ...Ale interesuję mnie Wasza opinia w którym momencie po rozpoczeciu hrt poddałyscie się fem.dziewczyn które moga polecic kogos konkretnegu u kogo były operowane i cena równiez jaka płaciły.Osobiscie wolałabym zrobic to w Pl ale niestety tutaj jest tylko jeden P.Dr .P.Kazimierz Kobus z Polanicy Zdrój (który jakos nie wzbudził zaufania u mnie po rozmowie tel ) ale może się myle może miałyscie ztym panem do czynienia .Dziękuje z góry za Wasze opinie.
 
 
Martyna
użytkownik
VHS->TS->HD


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 3
Posty: 200
Skąd: Berlin
Wysłany: 2015-05-03, 09:32   

Wiesz co, mnie to pytanie też ciekawi o takie feminizacje ale też dałaś ten temat w niewłaściwym dziale.

Dziś jest taki leniwy dzień, więc zanim jakiś moderator to przeniesie to trochę minie. ;-)
_________________
 
 
 
EnGirl
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-03, 15:10   

Na Kubusa nie licz - robi za mocno subtelne zmiany, kieruje się swoim "widzi mi się" oraz nie zna się kompletnie na operacjach dotyczących kości.

Moje propozycje:
- Dr Zukowski (Chicago)
- Dr Kamol (Tajlandia)
 
 
olaaa
użytkownik

Posty: 14
Wysłany: 2015-05-03, 15:58   

kochana a powiedz mi cenowo jak to wygląda u tych Dr ?
 
 
Ozma
użytkownik
50 funtów naciągu


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Punktów: 3
Posty: 202
Skąd: STO-LI-CA
Wysłany: 2015-05-03, 19:43   

Ameryka poleca Ousterhouta
 
 
olaaa
użytkownik

Posty: 14
Wysłany: 2015-05-03, 19:49   

Ameryka może... My jestesmy w Polsce i jestem ciekawa co Polska poleca.POZDRAWIAM
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2015-05-03, 19:55   

Polska nic nie poleca, bo w Polsce nikt nie robi FFS. W Polsce możesz najwyżej zrobić operacje plastyczne poszczególnych elementów twarzy.
_________________
 
 
EnGirl
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-03, 19:56   

Ozma napisał/a:
Ameryka poleca Ousterhouta


Ousterhout jest już na emeryturze :p
 
 
olaaa
użytkownik

Posty: 14
Wysłany: 2015-05-03, 20:04   

W Polsce jest Dr ktory wykonuje feminizacje tak jak pisałam wczesniej P.Dr .P.Kazimierz Kobus z Polanicy Zdrój.Po przez Polske miałam na mysli dziewczyny które operowały sie za granicą.
 
 
mmmBrains
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Posty: 7
Skąd: USA
Wysłany: 2015-08-01, 07:43   

Z własnego doświadczenia:
Zukowski - osiąga dość dobre rezultaty. Jego słabą stroną jest jednak poprawianie czoła. (Nie jest w stanie go cofnąć). Płaciłam około $25,000 za cały pakiet (rok po full-time K)
Spiegel - również osiąga dobre rezultaty. Jego technika pozwala na cofnięcie czoła. Płaciłam około $15,000 za poprawkę czoła. (6 lat po full-time K)

W usa ceny ffs (cały pakiet) u chirurgów z dobrą reputacją są gdzieś w okolicach $25,000 - $35,000

Tajscy chirurdzy też potrafią osiagnąć bardzo dobre rezultaty i mają (przynajmniej kiedyś mieli) mają niższe ceny w porównaniu z usa.
 
 
JurekB
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-01, 14:29   

Moja M. skorzystała z usług doktora Barta van de Vena
http://facialfeminization.eu/
Prawdziwy fachowiec , specjalizujący się od dawna w ffs, a nie jakiś amator co się do tego bierze na próbę.
Operacja w Begii , w Antwerpii , zatem nie daleko.
Odpada droga podróż a ocean , czy do Tajlandii, ale i tak 80 k PLN to kosztowało , bo zakres był spory. Praktycznie full ffs.
Trudno mi ocenić wynik operacji. To znaczy M. szalenie mi się z twarzy podoba, ale nie wiem jak wyglądała przedtem ( i nie chcę tego nigdy wiedziec). Może miałą dobrze warunki? Nie wiem. Ponadto jest delikatnej jak na TS budowy , bardzo zgrabna i symatyczna , a to też może wpływać na moją ocenę. Mam Jej wiele zdjęć , ale oczywiście ja sam nie mogę ich pokazać. Ponadto i tak M. a żywo wygląda lepiej. Nawet nie potrzebuje makijażu , aby wyglądać w pełni kobieco. :-)
M. jest zadowolona, ale nie spodziewałą się jak długo dochodzi się do siebie po takiej operacji.
Miesiącami wracaja jej siły i jeszcze nie jest w pełni formy. A opercja była w lutym.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 11