Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Hej, nie mam pojęcia czym jestem.
Autor Wiadomość
ludzik1
użytkownik


Preferowany zaimek: dowolny
Posty: 5
Skąd: Pomorze
Wysłany: 2017-07-02, 21:49   Hej, nie mam pojęcia czym jestem.

Hej jestem Agata mam 16 lat i nie mam pojęcia czym jestem.
Wiec jestem dziewczyną, ale nie przypisuje sobie żadnej płci. Ubieram się uniwersalnie, ale wyglądam jak dziewczyna. Lecz nie czuję się z tym dokończa dobrze, nie wiem jak to ująć ale nie chcę wyglądać seksownie lub być postrzegana jako kobieca/ pociągająca bardzo się źle z tym czuję. Nie chcę być przypisywana do żadnej płci. Nie odczuwam popędu seksualnego i nie podnieca mnie żadna płeć. Są rzeczy, które podobają mi się u kobiet i u mężczyzn ale to tyle. Nigdy bym nie chciała uprawiać seksu, odrzuca mnie on i nawet się jego boję. Czuję się komfortowo w towarzystwie kobiet jak i mężczyzn, ale najwięcej czasu spędzam z kobietami.Chociaż często czuję się onieśmielona w towarzystwie mężczyzn a rzadziej u kobiet. Z jednej strony bardzo lubię bliskość kobiet, kiedyś bawiłam się z koleżanką w lesbijki (nie całowałyśmy się i nie doszło do niczego poważnego ). Lubiłam kiedy się w to bawiłyśmy, kiedy trzymałyśmy się za ręce , przytulałyśmy się itp. Nigdy się nie zakochałam. Nie czuję się samotna i nie szukam sobie drugiej połówki. Jest mi dobrze jak jest, tylko było by ok gdybym wiedziała czym jestem. Bo w tym wieku chyba powinnam wiedzieć :D .
 
 
 
ludzik1
użytkownik


Preferowany zaimek: dowolny
Posty: 5
Skąd: Pomorze
Wysłany: 2017-07-02, 21:52   

Chyba napisałam to w złej kategorii, przepraszam :D .
 
 
 
Dalialama
użytkownik


Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 144
Posty: 578
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-07-02, 22:01   

Hejo ludziku,
Cytat:
Jest mi dobrze jak jest, tylko było by ok gdybym wiedziała czym jestem. Bo w tym wieku chyba powinnam wiedzieć .

No coś Ty, masz całe życie na dowiadywanie się o sobie, ale fajnie, że jest Ci dobrze :-D Twój opis pasuję do osoby agenderowej i aseksualnej.
_________________
 
 
ludzik1
użytkownik


Preferowany zaimek: dowolny
Posty: 5
Skąd: Pomorze
Wysłany: 2017-07-02, 22:14   

Dalialama, Bardzo Ci dziękuję :D , w sumie to masz rację. Jeszcze raz Ci dziękuję.
 
 
 
Alice
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: cis
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 12
Posty: 88
Wysłany: 2017-07-02, 22:33   

Witaj ludzik1 ;) Zgadzam się z Dalialama co do Twojego opisu też bym obstawiała aseksualizm.
 
 
Dalialama
użytkownik


Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 144
Posty: 578
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-07-02, 23:11   

Cytat:
Bardzo Ci dziękuję

Nie no spoko, baw się tu dobrze :-)
_________________
 
 
Lagertha
[Usunięty]

Wysłany: 2017-07-02, 23:56   

Cześć ludzik1.
Nie będę Ci pisać "czym" jesteś i w którą stronę może to być. Bo zwyczajnie nie wiem. Daj sobie czas i na spokojnie, a do wszelkich nowości podchodź z głową i dystansem. Poza tym w Twoim wieku jeszcze nie musisz wszystkiego wiedzieć i dużo masz przed sobą jeszcze nauki i odkrywania siebie i świata.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2017-07-03, 18:10   Re: Hej, nie mam pojęcia czym jestem.

Cześć :)

ludzik1 napisał/a:
Jest mi dobrze jak jest, tylko było by ok gdybym wiedziała czym jestem. Bo w tym wieku chyba powinnam wiedzieć :D .

powiem tak: jeśli jest Ci dobrze, to nie musisz nic więcej robić :) Naprawdę, odpuść sobie, nie myśl, nie szukaj szufladek - do szczęśliwego życia nie jest to potrzebne (a wręcz może nie jest wskazane).
Gdyby Ci było źle, to rozumiem, wtedy warto poznać dlaczego i jakoś to zmienić, ale jeśli jest Ci dobrze, to nie ma problemu.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 9