Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
chciałbym poznać innych
Autor Wiadomość
DeadSally
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-02, 21:39   

 
 
Ania96
użytkownik
Ania 96


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 55
Posty: 691
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-06-02, 22:40   

usunięte-konoto-1 napisał/a:
Passing jest taki jaki sami sobie stworzymy, jeśli bierzesz hormony i ubierasz się unisex, to nie dziw się że cie mogą wziąść za faceta. Po prostu ja stare przysłowie mówi : szczęściu czasem trzeba pomóc.


..A szczęście czasem może za to połamać kości.. Jeśli mówimy o mniejszej miejscowości, gdzie wszyscy nas znają od dziecka ;)
_________________
 
 
matthewmat
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 5
Posty: 109
Wysłany: 2017-06-02, 23:06   

Fadi, nie powiedzialbym,ze dla hetero lasek penis nie ma znaczenia. Jest pelno tepych lalek
 
 
Fadi
użytkownik
Stary pierdziel


Tożsamość płciowa: nb
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 12
Posty: 380
Wysłany: 2017-06-03, 00:30   

A kto by się chciał umawiać z tepa lala? ;) Można to traktować jako dodatkowy plus: naturalna selekcja tych tepych od ogarniętych ;)

A z tym passingiem to jest różnica być brzydka kobieta, a być kobietą o wyglądzie faceta. Grodzka jest przesympatyczna i pewna siebie a też jest przedmiotem żartów. Passing a atrakcyjność to dwie różne sprawy. Ja jak sie wystylizuje to wszyscy do mnie mówią 'proszę Pana', ale serc niewiescich masowo nie łamię :p
_________________
Piotruś Pan ponad podziałami ;)
 
 
matthewmat
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 5
Posty: 109
Wysłany: 2017-06-03, 07:41   

Fadi, to masz taki plus,ze bez hormonow masz to co ja 😎
 
 
usunięte-konoto-1
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-03, 09:27   

Fadi, problem w tym że Grodzka powiedziała że jest TS, gdybyś tego nie wiedziałą, ot kolejna mało atrakcyjna kobieta, podobną z urody miałam w liceum, była tylko szczuplejsza i miała bardzo fajnego męża.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2017-06-03, 10:46   

Fadi napisał/a:
k/M

takie bzdurne mam pytanie :D ale: dlaczego piszesz "k/M" (jedno małą, drugie wielką literą), a "m/k" małymi? :D (w sensie: wszystko można małymi ale ciekawy jestem czemu piszesz akurat tak :P )

matthewmat napisał/a:
Fadi, nie powiedzialbym,ze dla hetero lasek penis nie ma znaczenia. Jest pelno tepych lalek

A to jak dziewczyna lubi penisy, to jest tępa? :P
_________________
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-03, 14:06   

Też chcę mieć passing :( Albo chociaż wyglądać męsko. Coś mi nie idzie.
 
 
Fadi
użytkownik
Stary pierdziel


Tożsamość płciowa: nb
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 12
Posty: 380
Wysłany: 2017-06-03, 18:51   

matthewmat napisał/a:
Fadi, to masz taki plus,ze bez hormonow masz to co ja 😎


Mam taki plus, że w zależności od tego, jak się wystylizuje mogę być odbierana jako kobieta lub mężczyzna. Mogę trochę żyć obiema opcjami. Dlatego m.in. operacje/hormony mnie nie interesują.

usunięte-konoto-1 Coś w tym może być, tyle że mam ciągle to szowinistyczny poczucie, że m/ki zdradzają najczęściej rysy twarzy (zbyt ostre) lub duże dłonie. Nogi często mają lepsze od cisek. K/m też często są niscy, ale jakoś niski facet tak nie razi społeczeństwa.

Zresztą to troche inna stylowa bo k/m jak się ubiora po męsku to giną w tłumie. M/k chcąc być kobieca często lansuje się 'zwracając uwagę': make up, krzykliwe ciuchy, sexy szpilki itp.
Oczywiście k/m może ubrać się w seledynowa koszule i różowa muszke plus błękitne rurki, ale wtedy nie ma się co dziwić, że nie ma passingu.
Analogicznie m/ka może zrobić delikatny makijaż i ubrać skromna kiecke i wtedy rzeczywiście najwyżej będzie mało sexowna kobieta.

Swoją drogą dziwi mnie trochę dobiór ciuchów u k/mów... Tak po tym co tu sobie Panowie polecali gdzieś w Pogaduchach chyba. Często wybierają rzeczy 'mocno osadzone w modzie'. A obecna moda dla mężczyzn jest mocno metro. I o ile męski facet zakładając coś takiego wygląda modnie. O tyle k/m prowokuje tym 'pedalskie komentarze' i cierpi na tym passing.

Tak samo z kolczykami. Przeklulam ucho w dorosłym życiu (jedno) bo podobała mi się wizja faceta z 'brylancikiem' ala syn Toniego Soprano ;) Początkowo miałam oczywiście ten kolczyk nie brylantowy tylko zwykła kropkę srebrna z pistoletu. Passing przed 100%. Facet z czymś takim wygląda spoko. Natomiast mnie MEGA ukobiecilo to twarz. Z profilu wyglądałam mega kobieco. I co? Pomogły kolejne 2 dziury w tym samym uchu i dobór męskich kolczyków (brylancik odpada). A teraz z wygody nie noszę wcale.

Swan Możemy jakoś wspólnie poprobowac z Panami i coś doradzić. W końcu od tego też jest to forum.

Wendigo Bo faceci są lepsza wersja ludzi ;) Żart :) pisze z telefonu i tak mi podpowiada klawiatura - nie wiem czemu. Postaram się poprawić ;)
_________________
Piotruś Pan ponad podziałami ;)
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2572
Skąd: Łódź
Wysłany: 2017-06-03, 19:07   

Fadi napisał/a:
Swoją drogą dziwi mnie trochę dobiór ciuchów u k/mów... Tak po tym co tu sobie Panowie polecali gdzieś w Pogaduchach chyba. Często wybierają rzeczy 'mocno osadzone w modzie'.

Fadi, możesz rozwinąć temat? Szczerze mówiąc, nie zauważyłem, żebyśmy polecali sobie ciuchy dla metroseksualnych.
_________________
 
 
 
Fadi
użytkownik
Stary pierdziel


Tożsamość płciowa: nb
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 12
Posty: 380
Wysłany: 2017-06-03, 19:14   

Wypije kawę i poszukam - choć to dawno było. :)
_________________
Piotruś Pan ponad podziałami ;)
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2572
Skąd: Łódź
Wysłany: 2017-06-03, 19:26   

Ciekawy też jestem, co mogłabyś doradzić w kwestii ubioru (może jedynie temat rozwinąć w odpowiednim dziale / temacie, a nie tutaj).
_________________
 
 
 
Fadi
użytkownik
Stary pierdziel


Tożsamość płciowa: nb
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 12
Posty: 380
Wysłany: 2017-06-03, 19:37   

Znalezione, ale mamy mały problem:
http://transpomoc.pl/view...highlight=bluza
W śmietniku było - mówiłam, że wpadło mi to w oko dawno :)
I linki już nie działają :/

Ale jak tam pisał Wendigo miała ta bluza mieć dużo 'bajerow' - zameczkow itp. I te wszystkie bajery właśnie były 'pedalskie' ;) mam nadzieję, że Wendigo się nie obrazi bo to równy Gość :)
Inna jeszcze rzecz, że mając mega passing można sobie na takie może pozwolić i ciągle się ten passing ma.

Nie jestem jakimś guru żeby doradzać :) nad wszystkim jednak możemy się wspólnie pozastanawiac :) do tego właśnie to forum służy :)
_________________
Piotruś Pan ponad podziałami ;)
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2572
Skąd: Łódź
Wysłany: 2017-06-03, 19:47   

Niestety, też lubię bajery, a zwłaszcza mnogość kieszeni i kieszonek - zapinanych na guzik lub zamykanych na ekspres. Pod takim kątem, zazwyczaj dobieram kurtki.
_________________
 
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-03, 19:51   

U mnie bariera jest chyba bardziej psychiczna. Z resztą moim zdaniem ubieranie się męsko to jest trudny temat, bo moda męska to same uniseksy. W sensie, że ma damskie odpowiedniki albo jak biologiczna kobieta założy, to po prostu wygląda jakby źle dobrała rozmiar i krój i była fleją, a nie chociaż odrobinę jak facet.
 
 
Ania96
użytkownik
Ania 96


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 55
Posty: 691
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-06-03, 19:57   

Swan napisał/a:
U mnie bariera jest chyba bardziej psychiczna. Z resztą moim zdaniem ubieranie się męsko to jest trudny temat, bo moda męska to same uniseksy. W sensie, że ma damskie odpowiedniki albo jak biologiczna kobieta założy, to po prostu wygląda jakby źle dobrała rozmiar i krój i była fleją, a nie chociaż odrobinę jak facet.


Dlatego emki w odwrotną stronę mają przerąbane.. :(
_________________
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-03, 20:09   

Ania96 napisał/a:
Dlatego emki w odwrotną stronę mają przerąbane.. :(

Jak zaczną HRT?

Z resztą ja mam nienajgorszy passing "na pedała" albo "na emo", ale to kwestia urody. Jak "zedrę" ubranie z kolegi to niezbyt. Te ubrania są jakieś takie zbyt neutralne, żeby wywierały jakiekolwiek wrażenie.

Nie wiem, jakoś coś co dla mnie skutkuje to odwołanie się do "genderu", jakkolwiek to niepoprawne, np. koszulka z logo "ciężkiego" zespołu, militaria, na skejta, takie tam... Może o to Ci Fadi chodziło z "pedalską modą"?
Ostatnio zmieniony przez 2017-06-03, 20:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Fadi
użytkownik
Stary pierdziel


Tożsamość płciowa: nb
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 12
Posty: 380
Wysłany: 2017-06-03, 20:09   

Cóż jak się ma cialo kobiety i chce nosić przy tym męskie ciuchy, trzeba się z tym liczyć, że pewne rzeczy o ile nie większość nie będą super wyglądały.

Kobiece są odpowiednio skrojone biust/biodra itp. Ja np mam te niedogodność z męskimi spodniami, że mam kobiece biodra i szerokie uda. Więc jak mi nogi wejdą to automatycznie spodnie są w pasie za szerokie.
Dlatego nieraz noszę niekrzykliwe damskie i też mam passing.

Inna rzecz, że jak już pisałam w krawacie, lubię oversize.
_________________
Piotruś Pan ponad podziałami ;)
 
 
Fadi
użytkownik
Stary pierdziel


Tożsamość płciowa: nb
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 12
Posty: 380
Wysłany: 2017-06-03, 20:25   

Swan napisał/a:

Nie wiem, jakoś coś co dla mnie skutkuje to odwołanie się do "genderu", jakkolwiek to niepoprawne, np. koszulka z logo "ciężkiego" zespołu, militaria, na skejta, takie tam... Może o to Ci Fadi chodziło z "pedalską modą"?


Ja tylko mówię, że teraz rzeczywiście jest dużo uniseksu. I o ile on wygląda dobrze na cis facetach, o tyle k/m już w tym wygląda kobieco. I passing jest dopiero jak odnajduje się w klimatach do szpiku męskich.

Bierz jeszcze poprawkę na to, że mam prawie 40 lat i pamiętam dobrze lata 90 gdzie chłop to był chłop, a nie chłoptas w rurkach ;)

I ja już wtedy jakoś wybieralam intuicyjnie mega męskie rzeczy i do dziś mi zostało ;)

Ale mam córkę sąsiadów, która po kobiecym dzieciństwie sciela się na krótko i zaczęła nosić chłopieco i ma mega passing we współczesnych i modnych ciuchach - widać wyczucie. (nie wiem czy jest les/ts czy to tylko taki etap bo ma z 17 lat)
_________________
Piotruś Pan ponad podziałami ;)
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-03, 20:26   

Fadi napisał/a:
Cóż jak się ma cialo kobiety i chce nosić przy tym męskie ciuchy, trzeba się z tym liczyć, że pewne rzeczy o ile nie większość nie będą super wyglądały.

Tak, ale to nawet nie odnosi zamierzonego skutku :-| Żadne bandaże ani inne cuda tu nie pomagają.
Z resztą, jw. Moja teoria jest taka, że te ubrania są nijakie i w związku z tym nie wywierają wrażenia.
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2572
Skąd: Łódź
Wysłany: 2017-06-03, 20:37   

Fadi, no to prawie jesteśmy w jednym wieku ;)
Jakie to są "klimaty do szpiku męskie"?
_________________
 
 
 
Ania96
użytkownik
Ania 96


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 55
Posty: 691
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-06-03, 20:42   

Szerokie spodnie dresowe bądź te takie adidasy wyglądające na znacznie większe niż są w rzeczywistości dodają passingu. Sama widziałam kaema, który tak się ubrał i mimo kucyka wyglądał jak chłopak (aż się zastanawiałam, czy to czasem nie emka bez gustu, która nic nie robi ze swoim wyglądem).

AwryBoy napisał/a:
Jakie to są "klimaty do szpiku męskie"?


Jeszcze nie we wszystkich sklepach można dostać ubrania unisex. W wielu widzę jako najnowszy trend takie szerokie ubrania coś w stylu "hip-hop", które podkreślają męską płeć. Sama gdy widzę takie ubrania na wystawie to aż mam ochotę wyjść i wrócić z miotaczem płomieni :]
_________________
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2572
Skąd: Łódź
Wysłany: 2017-06-03, 20:50   

Facetowi 40+ raczej styl hip-hopowy nie bardzo przystoi (choć fajny jest). Ale spodni dresowych to nawet w domu bym nie założył, nie mówiąc o tym, że miałbym w nich wyjść na ulicę.
_________________
 
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-03, 21:08   

Fadi napisał/a:
Bierz jeszcze poprawkę na to, że mam prawie 40 lat i pamiętam dobrze lata 90 gdzie chłop to był chłop, a nie chłoptas w rurkach ;)

Spoko.

Eee ja wyczucia nie mam, w tym mam właśnie problem. Albo raczej nigdy wcześniej nie byłem chłopczycą. Nie mam też jakiegoś bardzo damskiego gustu, ale nie przyciągnęło mnie do męskiego wyglądu ani do najbardziej sztandarowych męskich zajęć. W każdym razie muszę to wszystko robić baaaardzo świadomie :/
Ostatnio zmieniony przez 2017-06-03, 21:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ania96
użytkownik
Ania 96


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 55
Posty: 691
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-06-03, 21:12   

AwryBoy napisał/a:
Facetowi 40+ raczej styl hip-hopowy nie bardzo przystoi (choć fajny jest). Ale spodni dresowych to nawet w domu bym nie założył, nie mówiąc o tym, że miałbym w nich wyjść na ulicę.


To ubierz się Pan w to co koleś na avatarze i będzie git <spoko>
Nogi ujawniające owłosienie jednoznacznie będą wskazywać na płeć :)
_________________
 
 
Fadi
użytkownik
Stary pierdziel


Tożsamość płciowa: nb
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 12
Posty: 380
Wysłany: 2017-06-03, 21:14   

Klimaty do szpiku męskie to to w co ubieraly się butch les w latach 80tych ;) bojowki+kraciasta kosztula+fryzura na jeza+odpowiednie buty.

Odpowiednie buty dla butch to jak dawno temu przeczytałam na jakiejś zagranicznej stronie: takie, które mówią, że Ziemia pod nimi należy do Ciebie. :mrgreen:

Jak chodzi o biust, to jeszce go mając najlepiej wybierac /tak w klimacie lata/ t shirty z nadrukiem, a nie gładkie. Plus najlepiej jak ten nadruk jest sztywny i po całości (duża powierzchnia) - to dość skutecznie ukrywa kraglosci.

Co do sąsiadki jeszcze np ostatnio widziałam ja w szerokich (ala hip hop) krótkich spodniach, wysokich adidasach ala Michael Jordan, tshircie z nadrukiem właśnie i piłka do nogi pod pachą 8-) osoba cis z którą szłam wzięła ja za faceta więc passing ma ;)

Odpowiednio do wieku najlepiej zacząć się zachowywać mając 69 lat, jak to kiedyś gdzieś przeczytałam :mrgreen:

Wiadomo że pewnym problemem jest wymagany strój oficjalny, np w pracy... Ja wtedy kapituluje i ubieram damska bluzkę i damski garniak. Ostatnio do tego przemycilam na weselu męskie buty ;) no i czułam, że Ziemia należy do mnie ;)

Porażka dla mnie i dyskryminacja jest to, że w damskich garniak ach NIE MA kieszeni. Ani w spodniach, ani w marynarce - to powoduje konieczność torebki. A męskich torebek wizytowych chyba nie ma :/
_________________
Piotruś Pan ponad podziałami ;)
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-03, 21:26   

Hm. Są męskie eleganckie torebki. Mam takie. Noszę. Tzw. listonoszka. Ale ja to w kółko z komputerem, papierami...
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2572
Skąd: Łódź
Wysłany: 2017-06-03, 21:27   

Fadi, normalnie lejesz miód na moje serce :D Bardzo podoba mi się ten styl. Na szczęście, w pracy nie muszę się wbijać w jakieś damskie, służbowe uniformy i mogę chodzić ubrany jak chcę.
Kiedyś, żeby uniknąć noszenia torebki, zacząłem nosić torbę od laptopa ;) Potem kupiłem plecak, który służy mi do dzisiaj.
_________________
 
 
 
usunięte-konoto-1
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-03, 21:29   

AwryBoy napisał/a:
Facetowi 40+ raczej styl hip-hopowy nie bardzo przystoi (choć fajny jest). Ale spodni dresowych to nawet w domu bym nie założył, nie mówiąc o tym, że miałbym w nich wyjść na ulicę.


Ja tam dresik lubie. Szczegolnie gutowne rozowe sposnie, albo fajny seledyn. Szczerze na ulice tez tak wyjde, tylko. Szpilki zaloze. Bo plaskiej podeszwy nie znosze
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2572
Skąd: Łódź
Wysłany: 2017-06-03, 21:34   

Mam jakiś psychiczny uraz do dresów ;) To znaczy, na kimś mogą mi się podobać, ale na sobie już nie.
_________________
 
 
 
Fadi
użytkownik
Stary pierdziel


Tożsamość płciowa: nb
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 12
Posty: 380
Wysłany: 2017-06-03, 23:30   

Męski plecak robi robotę chyba najlepiej... Do pracy męskich toreb jest pełno, ale już na wesele z listonoszka nie bardzo.

Ja też od dresow wolę jeansy... I tu też męskie maja większe kieszenie i komora się zmieści i portfel...

A miałam też etap swego czasu, że żeby ukryć biust nosiłam latem na t-shirt rozpieta koszule z krótkim rękawem... Też odwraca uwagę, ale ugotować się w tym można.

Jak można chodzić nie zobowiazujaco, to swoją rolę też spełnia męska czapeczka np baseballowa, czy jakiś czas temu b. modne były tzw patrolowki.
_________________
Piotruś Pan ponad podziałami ;)
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2572
Skąd: Łódź
Wysłany: 2017-06-03, 23:33   

Jakże mi bliskie jest to, o czym piszesz, Fadi :D
_________________
 
 
 
Fadi
użytkownik
Stary pierdziel


Tożsamość płciowa: nb
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 12
Posty: 380
Wysłany: 2017-06-04, 00:00   

Heh ja wcale nie mówię, że znam receptę na wszystko :)
Z hormonami nie mam doświadczenia.
W Pcimiu Dolnym nie wiedzą co to butch, zapewniam Cię ;)

Co do podobania, to mnie się akurat podobają te surowe klimaty ;) może to fetyszyzm ;)

A jeż jest pewnym uproszczeniem. Jak mam dłuższe włosy to momentalnie mam bardziej kobieca twarz, więc zawsze noszę krótkie, choć nie wyglądam w tym może jakoś szczególnie Hot...

I jak mówię, piszę z perspektywy kogoś, kto biologicznie jest kobietą, bez hormonow, po 30tce, z niewielkiego miasta ;)
_________________
Piotruś Pan ponad podziałami ;)
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2017-06-04, 01:41   

Fadi napisał/a:

Ale jak tam pisał Wendigo miała ta bluza mieć dużo 'bajerow' - zameczkow itp. I te wszystkie bajery właśnie były 'pedalskie' ;) mam nadzieję, że Wendigo się nie obrazi bo to równy Gość :)

Pewnie że nie - pedalska, czyli akurat dla mnie :mrgreen:
A tak poważnie, to chyba chodzi właśnie o to, że są modne takie ciuchy :P Są modne, są reklamowane, widzę jak wyglądają na męskich manekinach (wyglądają świetnie, na mnie "trochę" gorzej ;) ), no i chce się je mieć dlatego.

AwryBoy napisał/a:
Ale spodni dresowych to nawet w domu bym nie założył, nie mówiąc o tym, że miałbym w nich wyjść na ulicę.

A ja noszę po domu, bo najwygodniejsze :P

Fadi napisał/a:
Klimaty do szpiku męskie to to w co ubieraly się butch les w latach 80tych ;) bojowki+kraciasta kosztula+fryzura na jeza+odpowiednie buty.

No niezbyt, bojówki kiepsko na nas leżą często. Koszula w kratę też już ktoś pisał. No i obcinanie się na jeża też raczej nie...

Fadi napisał/a:

A jeż jest pewnym uproszczeniem. Jak mam dłuższe włosy to momentalnie mam bardziej kobieca twarz, więc zawsze noszę krótkie, choć nie wyglądam w tym może jakoś szczególnie Hot...

Krótkie u k/m są ok, tylko nie na jeża :P trochę inna fryzura dodaje passingu...
_________________
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2572
Skąd: Łódź
Wysłany: 2017-06-04, 01:46   

Koszula w kratę akurat jest jedną z lepiej maskujących towar. Zdaje się, Armand też ją polecał.
_________________
 
 
 
Fadi
użytkownik
Stary pierdziel


Tożsamość płciowa: nb
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 12
Posty: 380
Wysłany: 2017-06-04, 01:51   

Przypomina mi się, jak u fryzjera w 90tych przyszła damulka z focia wycięta z jakiegoś drogiego magazynu i powiedziała, że chcę taka fryzurę. A mądry mistrz fryzjerski powiedział 'Będzie Pani w niej źle bo ma Pani taka a taka twarz'
Tak a propos: dobrze wygląda na manekinie :mrgreen:

A jak się już ma możliwość to zarost jakiś zapuscic - fryz przestanie mieć znaczenie... Ktoś pisał o zakolach :) też ok, tylko na początkowym etapie wątpię żeby ktoś wygalal.

Znam jednego k/ma co goli głowę na meszek - co myślicie?
_________________
Piotruś Pan ponad podziałami ;)
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2017-06-04, 01:56   http://transpomoc.pl/index.php

Fadi napisał/a:
Znam jednego k/ma co goli głowę na meszek - co myślicie?

Że to dobra fryzura jak się ma co raz mniej włosów na głowie :D
A jeśli robi to przed hormonami to cóż - jeśli dobrze wygląda to można i tak :)
_________________
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2572
Skąd: Łódź
Wysłany: 2017-06-04, 01:56   

Jeśli dobrze się czuje z meszkiem na głowie, to czemu nie? Osobiście, póki mam włosy, nie preferuję meszku :D
_________________
 
 
 
Fadi
użytkownik
Stary pierdziel


Tożsamość płciowa: nb
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 12
Posty: 380
Wysłany: 2017-06-04, 02:04   

Właśnie nosi kilkudniowy zarost i meszek... I ma mega passing. Pomimo stereotypowo kobiecego zawodu.
_________________
Piotruś Pan ponad podziałami ;)
 
 
usunięte-konoto-1
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-04, 10:14   

Najlepszym wyjsciem na osiagniecie tego waszego passingu jest: cwiczy. Cwiczyc, fajna meska fryzura, zadne jezyki i np. Dobrze dopasowana koszula, moze byc fajna marynarka.

Przy dobrze zbudowanym ciele, sylwetka V nikt was z nimim nie pomyli
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-04, 11:08   

Edit: ok już nie narzekam. Dużo dobrych porad :mrgreen:

Może dam radę z trochę cieższym stylem. W stylu... jak styl hip hopowy. I będę uchodzić z kucykiem :)

Ale zawsze zazdrość mnie bierze. Na przykład u mnie w liceum był taki trans chłopak z opisu jak sąsiadka Fadi, i po prostu załamywałem się nad własną nieumiejętnością / niemożnością. :/
 
 
Fadi
użytkownik
Stary pierdziel


Tożsamość płciowa: nb
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 12
Posty: 380
Wysłany: 2017-06-05, 01:08   

Albo eksperymentować... W końcu jak człowiek się w czymś nienaturalnie czuje to też nic dobrego.

Jak mówię, ja to biorę bardziej na czuja i zawsze mi się podobały takie surowe męskie rzeczy... W sumie od dziecka nie nosiłam sukienek i obowiązkowo miałam krótkie włosy.

Passing mam taki, że gość z bloku obok przez 19 lat myślał, że moi rodzice mają syna :D podobno się nieźle zdziwił jak go tato uświadomił :p

No ale każdy ma swoją drogę :)
_________________
Piotruś Pan ponad podziałami ;)
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2572
Skąd: Łódź
Wysłany: 2017-06-05, 01:12   

Zazdroszczę Ci tego passingu.
_________________
 
 
 
Fadi
użytkownik
Stary pierdziel


Tożsamość płciowa: nb
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 12
Posty: 380
Wysłany: 2017-06-05, 01:25   

Pociesz się, że nie jestem przystojniakiem. Pewnie wielu woli mniejszy passing ale wyglądać bardziej hot ;)

Ale jeszcze mi się jeden k/m przypomniał. Kolega mojej późniejszej koleżanki też mieszkał parę bloków dalej i on to miał i mega passing i powodzenie.

Nosil krótkie włosy i skejciarski styl - bo zresztą był mocno związany z tą subkultura. Taki prawie osiedlowy gangster :D laski się za nim uganialy a ja przez kilka lat też myślałam że jest cis.

Potem doszły mnie ploty że jest na osiedlu ktoś ts i zorientowałam się, że to on TYLKO po 1 rzeczy: był dużo niższy od reszty bandy. Tylko wzrost go zdradzal.
_________________
Piotruś Pan ponad podziałami ;)
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-05, 13:07   

U mnie w szkole też była taka osoba, biologicznie dziewczyna, która wyglądała jak fajny chłopak i się za nią wszystkie dziewczyny oglądały. Z resztą za mną też ludzie płci obojga się oglądają :D Tylko co z tego jak nie umiem sobie nikogo znaleźć? Niby wychodzę do ludzi, nie zamykam się, chodzę na randki, no i nic.

Z moim passingiem może nie być tak źle, bo już dawno nie usłyszałem "Pani" zanim się odezwałem. Ale tylko raz udało mi się mieć taki passing passing. Jeden nowo poznany gość kłócił się, że nie jestem dziewczyną dopóki nie zrozumiał :P Poza tym za chłopaka biorą mnie tylko profesorowie starej daty i niedowidzące panie w dziekanacie. Nie wiem no, z passingiem u mnie dużo lepiej niż z umiejętnością wywarcia odpowiedniego wrażenia, bo mam na koncie dziwne sytuacje, kiedy byłem "Panem" w damskich ubraniach. Ale ludzie z uprzejmości odnoszą się do tej androgynicznej osoby, która przed nimi stoi jak do kobiety... Chociaż nie wiem czy mi się ostatnio już nie udało, tak jak napisałem, po prostu "genderowe" rzeczy. W sumie ważniejsze jest dla mnie żeby było po mnie widać jak chcę żeby się do mnie odnosić niż żeby był passing. Jak jest to dobrze.

Hej, no właśnie zastanawia mnie jak mój przypadek widzą sąsiedzi :p Ostatnio sąsiadka miała minę z serii *drapie się w głowę, ale tego nie robi, bo właśnie zrobiła fryzurę*
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-05, 22:35   

Swan, nie rozumiem szukania na siłę związku? Osoby odpowiednie ku temu są z reguły na wyciągnięcie ręki tuż obok nas, tylko my dowiadujemy się o tym za późno.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2017-06-06, 04:15   

Ada75, w sumie coś w tym jest ;)
_________________
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-06, 07:47   

No właśnie. Za późno.

Po prostu mam niefarta. Jak ktoś "chodzi za mną" to na ogół nie odwzajemniam, a jak ktoś mi się podoba to ta osoba nie odwzajemnia. Albo ma już kogoś. Albo to nie miłość tylko słomiany zapał.
 
 
Maja
użytkownik
k/m


Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 32
Posty: 807
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-06-06, 08:20   

Ada75 napisał/a:
nie rozumiem szukania na siłę związku? Osoby odpowiednie ku temu są z reguły na wyciągnięcie ręki tuż obok nas, tylko my dowiadujemy się o tym za późno.

Chyba jak ktoś jest hetero, bo może wybierać w 97% procentach płci przeciwnej która też jest. Jak homo to już sprawa nie wygląda tak dobrze.
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-06, 08:33   

No ja niby jestem bi, ale na ogół nie pociągają mnie męscy mężczyźni, których jest zdecydowana większość.
 
 
Ania96
użytkownik
Ania 96


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 55
Posty: 691
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-06-06, 19:27   

Swan napisał/a:
No ja niby jestem bi, ale na ogół nie pociągają mnie męscy mężczyźni, których jest zdecydowana większość.


Nie ma "męskich mężczyzn". Są tylko normalni chłopcy i chłopcy, którzy udają twardych i "męskich" :)
_________________
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-06, 22:55   

Może powiem inaczej: nie lubię tych (stereo)typowych. A tych co udają albo którym trzeba matkować to już w ogóle. Najgorzej to jak jest taki wszystko w jednym: dziecko, któremu trzeba matkować i nie ma jaj, żeby przestać kłamać, ale się zgrywa na pseudo macho - tzn ma mentalność dręczyciela słabszych / tchórza. Zabójcza kombinacja. I, powiedzcie mi, jak tu żywić do kogoś takiego sympatię?
 
 
Ania96
użytkownik
Ania 96


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 55
Posty: 691
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-06-07, 11:21   

Swan napisał/a:
I, powiedzcie mi, jak tu żywić do kogoś takiego sympatię?


A trzeba? Sama poznałam kilka takich osób i po prostu stwierdziłam - niech sobie żyją w tym swoim zakłamanym świecie.
_________________
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2572
Skąd: Łódź
Wysłany: 2017-06-07, 16:18   

Swan napisał/a:
Najgorzej to jak jest taki wszystko w jednym: dziecko, któremu trzeba matkować i nie ma jaj, żeby przestać kłamać, ale się zgrywa na pseudo macho - tzn ma mentalność dręczyciela słabszych / tchórza.

5 lat zmarnowałem na kogoś takiego. Teraz, podobnych opisowi, wykopuję ze swojego życia, zanim na dobre się w nim zagnieżdżą.
_________________
 
 
 
Rockman
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Punktów: 62
Posty: 454
Wysłany: 2017-06-07, 17:38   

Ada75 napisał/a:
Osoby odpowiednie ku temu są z reguły na wyciągnięcie ręki tuż obok nas, tylko my dowiadujemy się o tym za późno.


Ja tam nie widzę ani Angeliny Jolie, ani Sandry Bullock obok mnie :D
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-07, 21:54   

Rockman, https://m.youtube.com/watch?v=wU7t-7yQUk8

Taka sama kategoria mrzonki. :-p
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2572
Skąd: Łódź
Wysłany: 2017-06-07, 22:18   

Sandra Bullock pomyliła adresy - jest u mnie, razem z "Przeczuciem". :D
_________________
 
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-07, 22:23   

Dooobra podbijam stawkę Halle Berry.

Edyta i zgodnie z ogólnoforumową tendencją "Kobieta kot".
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2572
Skąd: Łódź
Wysłany: 2017-06-07, 22:25   

Zamienię Sandrę Bullock na Kevina Costnera.
_________________
 
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-07, 22:30   

AwryBoy napisał/a:
Zamienię Sandrę Bullock na Kevina Costnera.


A skąd wiesz, ze ci się w talii trafi?
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2572
Skąd: Łódź
Wysłany: 2017-06-07, 22:37   

To była propozycja nie do odrzucenia dla Rockmana.
Ale odpowiadając na Twoje, Ado pytanie - bliżej mi do talii Kevina niż na odwrót, biorąc pod uwagę mój mikry wzrost.
Głupawka jest zaraźliwa :D
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,23 sekundy. Zapytań do SQL: 11