Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak powiedzieć Rodzicom?
Autor Wiadomość
Zagubiony
użytkownik


Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 1
Posty: 64
Skąd: Mazury
Wysłany: 2015-04-26, 23:22   Jak powiedzieć Rodzicom?

Witajcie
Jak powiedzieć Rodzicom że jestem TS? Jak zacząć rozmowę i jakie podać argumenty?
Proszę o waszą pomoc.
 
 
Itakmnienieznas
użytkownik
Itakmnienieznasz

Punktów: 1
Posty: 161
Wysłany: 2015-04-26, 23:47   

Najpierw przemyśl, czy napewno tego chcesz. Ja chodze do.gimnazjum, kiedy się dowiedzieli zaczęli na siłę mnie ukobiecać i podkreślać u mnie by używać żeńskich końcówek. Mama kupiła mi równierz z 7 sukienek, których i tak nie zalorze. Jesli masz religijnych rodziców, to mała rada z mojej strony - nie utrudniaj sobie życia. Moi teraz jeszcze bardziej wyśmiewają TS i pogrążają mnie w żalu zmuszając do wiary, bo może mnie oczyści. Jesli masz pewność, że tak, musisz to zrobić : Stań na środku pokoju w którym przebywają, możesz siedzieć przy obiedzie i spytaj się, czy będą Ciebie kochać mimo wszystko, dalej będziesz wiedziała co robić. Możesz podejść też osobno do rodzica do, którego masz większe zaufanie. Nie, nie i nie rób tego jeśli wiesz, że twoi rodzice mogą wpaść w furię.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2015-04-27, 01:38   

Na Niebieskim forum (www.transseksualizm.pl) jest wątek na kilkanaście stron, warto poczytać :)
_________________
 
 
silveira
użytkownik
Austin Jonas


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ?
Punktów: 18
Posty: 2660
Skąd: ruski szpieg jestem.
Wysłany: 2015-04-27, 13:45   

No o :3 poza tym zadałem tu kiedyś podobne pytanie, możesz tam przejrzeć, co mi odpowiadali, a w razie pytań, to wiesz. :3 Będzie dobrze.
_________________
They burst to dust
They turn to liquid
Spread themselves like sunlight
Thinking they were universe


Call me Austin.
 
 
 
Zagubiony
użytkownik


Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 1
Posty: 64
Skąd: Mazury
Wysłany: 2015-05-03, 22:52   

Moi rodzice są religijni(w szczególności ojciec). Mama jest w miarę tolerancyjna, a tata jest do tematu TS negatywnie nastawiony. Mama jest w ciąży wiec nwm czy warto jej o tym mówić.
 
 
silveira
użytkownik
Austin Jonas


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ?
Punktów: 18
Posty: 2660
Skąd: ruski szpieg jestem.
Wysłany: 2015-05-03, 23:13   

Moim powiedziałem, to powiedzieli, że pieprzę od rzeczy i mam się ogarnąć, i że zawsze będę ich córką, a mnie się rzygać chce ilekroć słyszę swoje oficjalne imię ._. to i trudno powiedzieć, jak tam Twoi, tym bardziej że są religijni :x ale mówisz, że mama jest bardziej tolerancyjna, to może spróbuj jakoś wybadać, jakie jest jej zdanie :o a jeśli boisz się, że ta informacja może jej albo dziecku zaszkodzić, to może na razie się wstrzymaj z waleniem prosto z mostu.
_________________
They burst to dust
They turn to liquid
Spread themselves like sunlight
Thinking they were universe


Call me Austin.
 
 
 
Usunięty
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-10, 16:52   

U mnie moja siostra wie, chociaż nie wiem na ile rozumie. Nie porusza tego tematu. Rodzice nie wiedzą, ojciec nie jest tolerancyjny. Np. ostro krytykował Conchitę Wurst. Moja mama mniej, ale znając ją, to tak jakby powiedzieć ojcu. Obawiam się tego...
 
 
Tomaszek0_0
użytkownik

Posty: 8
Wysłany: 2015-05-10, 17:13   

U mnie mama wie i gada ze mi przejdzie...mam na tyle przesrane bo mam 4 rodziców mama z ojczymem i tata z macochą. Trzeba by było każdym z osobna gadać 😒 w Technikum mam też w swojej klasie dwa przypadki koleżankę Maje która żałuję ze nie jest facetem a uważa ze trza ich wytępić bo doprowadzają do wojny....oraz kumpla Krystiana gadamy na niego Krystyna jest bardzo kobiecy oni jedyni sie zwracają do mnie Tomasz a reszta świata Dominika co mnie wnerwia...
Boje sie ze jak powiem rodzince ze pragnę być mężczyzną to mi zrobią taką haje jak było 2 lata temu ze jestem Ateistą w sumie wygrałem 🏆 może i teraz wygram...Grunt to dobra argumentacja, dowody, spokojna atmosfera pośród rozmówców 😋
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 9