Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
operacje k/m jaki jest ich koszt i czast trwania
Autor Wiadomość
Kamis91
użytkownik


Posty: 34
Wysłany: 2015-04-24, 17:47   operacje k/m jaki jest ich koszt i czast trwania

Witajcie pytam wszystkim ts k/m ktorzy moze sa w trakcie zmian lub po plenej zmianie jaki jest koszt w polsce kazdej operacji ? koszt lekow ? badan ? papierow ? sadowych ? ogolny koszt calkowitej przemiany ? Na ile mniej wiecej tzreba sie nastawic ?
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2015-04-24, 18:45   

http://www.transseksualizm.pl/p99 - z grubsza ceny aktualne, chociaż mogły trochę wzrosnąć.

Odpowiedzi na Twoje pozostałe pytania nie są tak jednoznaczne - badania zależy, część można zrobić na NFZ, papiery... co masz na myśli? koszt ksera, wyrobienia nowego dowodu? ;) Sąd - zależy, czy jesteś zwolniony z kosztów, częściowo, całkowicie... jeśli nie to złożenie pozwu 600zł, a biegły od 150zł do nawet 1000zł.

Jeszcze co do trzeciej operacji - to jest problematyczna sprawa w Polsce (bo efekty kiepskie - brak przedłużenia cewki moczowej, brak waginektomii), raczej się trzeba na zagranicę nastawiać, no chyba że kogoś zadowolą polskie rozwiązania.

P.S. - Mój całkowity koszt szacuję na 12 tyś zł + 10 tyś € (jeśli liczyć wszystko wszystko). No ale to było 5-8 lat temu (gdzie za I i II operację zapłaciłem po 4 tyś zł, teraz jest drożej, no ale można próbować na NFZ) no i byłem zwolniony z kosztów sądowych.
_________________
 
 
Kamis91
użytkownik


Posty: 34
Wysłany: 2015-04-24, 21:22   

No wlasnie sledze te niebieskie forum i widze ze datowo sa to informacje dosc stre kurcze .
No wlasnie patrzalem na 3 operacje to neophalloplastyka w Poznaniu jak pisze i to by mi wystraczylo wiecej bym do szczescia nie potrzebowal :) No to koszta troche sa ale co tam zycie jest jedno i warto by bylo pelne szczescia a nie udreki :) Dobry kredyt i uwolnienei siebie mysle ze warte :P
 
 
Taliesin
użytkownik
Taliesin


Punktów: 4
Posty: 727
Wysłany: 2015-04-24, 21:57   

Kamis91 napisał/a:
No wlasnie sledze te niebieskie forum i widze ze datowo sa to informacje dosc stre kurcze .
No wlasnie patrzalem na 3 operacje to neophalloplastyka w Poznaniu jak pisze i to by mi wystraczylo wiecej bym do szczescia nie potrzebowal :) No to koszta troche sa ale co tam zycie jest jedno i warto by bylo pelne szczescia a nie udreki :) Dobry kredyt i uwolnienei siebie mysle ze warte :P



Fajny tatuaż :P

...Ceny będą się zmieniały. W przeciągu roku już potrafią ulegać zmianie. Zmieniają się też miejsca zabiegów. Musisz dzwonić i dopytywać. No niestety :( , ale strasznie cieszy mnie twoja pewność w dążeniu do celu i entuzjazm :)
_________________
A gdy już cię zirytuje, brak swobody wypowiedzi, pamiętaj, że masz alternatywy: transseksualizm.com.pl
 
 
Kamis91
użytkownik


Posty: 34
Wysłany: 2015-04-25, 01:56   

Tez mi sie podoba moja kobieta go zaprojektowala hehe :)

No wlasnie ceny sie zmieniaja tylko szkoda ze nie na mniejsze a wieksze ;/

Oczywiscie ja jestem pewny na 100% kim jestem i co chce to jest jeden z moich celow i daze do tego majac jescze wsparcie i otuchy entuzjazm jest ogromny a checi trzeba zmienic w dziaalnia :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 9