Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Witajcie
Autor Wiadomość
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2017-03-01, 11:17   

To zależy od wielu czynników, czy to receptorów estrogenowych, czy stanu wyjściowego, czy jest też powiązane ściśle z Twoim osobistym bio-przypadkiem. Ale fakt, bez fotki, można długo gdybać i zgadywać. To jest dość indywidualna sprawa każdego organizmu, jak zareaguje na hormon.
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2017-03-01, 11:52   

To są kwestie bardzo indywidualne i trudne do przewidzenia. Na pewno lepiej, jak nie masz mega męskich rysów. Ale jak nie widzę zdjęcia, to mi tym trudniej zgadywać.

Elvira napisał/a:
Mam zwykłą fryzurkę

A teraz odrobina sarkazmu : jaka to jest fryzurka niezwykła ?
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2017-03-01, 12:30   

Elvira, jeśli nie masz grubego kośćca, zwłaszcza w obrębie szczęki i czoła to jest szansa, że migrująca tkanka tłuszczowa i redukcja tkanki mięśniowej dadzą efekt zaokrąglenia twarzy, co powinno dać efekt feminizacji. Ale to raczej kwestia przynajmniej kilkunastu miesięcy na hrt podejrzewam, niźli tygodni.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2017-03-01, 13:55   

Wyglądasz jak typowa kobieta w tym wieku.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2017-03-01, 14:20   

Elvira napisał/a:

A jak uważasz że mam szansę ładniej i bardziej Kobieco po hrt wyglądać ?? ?


Zdjęcie jest trochę kiepskiej jakości, więc mogę domniemywać, ale zaryzykuję stwierdzenie, że to zależy od Ciebie. Chodzi mi jednak nie o hormony, tylko o pracę włożoną w zadbanie o siebie.
Bo niestety mój wcześniejszy komentarz był szczery, ale nie do końca był komplementem. Wyglądasz jak typowa kobieta w tym wieku. A nie jak zadbana kobieta w tym wieku. Moim zdaniem warunki jeśli chodzi o kościec masz, ale sporo rzeczy warto byłoby poprawić, a części niestety już się nie da.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2017-03-01, 14:33   

Elvira napisał/a:

Wiesz ... mnie idzie o to czy w takim przypadku jak mój po hrt wygląd się może bardziej zmienić jak teraz czy raczej nie wiele o zmieni.


Tak naprawdę wiele zależy od organizmu. Jak reaguje na terapię hormonalną, w jakim tempie. Właściwie to można stwierdzić jedynie w praktyce. Ale dojrzały wiek ma swoje zalety, np. społeczeństwo nie ma takich wyśrubowanych wymagań odnośnie wyglądu. Co nie znaczy, że nie warto o siebie zadbać. Nie jest moją intencją być złośliwym w tym temacie. Po prostu dobrze jest znać swoje mocne i słabe strony. To daje poczucie, że nigdy nie jest za późno i zawsze istnieje szansa, tylko trzeba wiedzieć jak ją najlepiej wykorzystać.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2017-03-01, 19:41   

Armand z racji zawodu bardziej się zna, ale ja powiem tak: wyglądasz wiarygodnie, bardziej niż niejedna m/k, więc hormony mogą wszystko jeszcze najwyżej poprawić. Ale nawet gdyby niewiele zmieniły - i tak masz świetne warunki, więc nie stresuj się tak :)
_________________
 
 
4Ever_Young
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 10
Posty: 50
Wysłany: 2017-03-04, 17:17   

Elvira napisał/a:

Natomiast jadąc w autobusie tramwaju czy metrem i będąc w śród różnych osób dziewczyn,chłopaków czy pań albo Panów nikt nie wytykał mnie palcami co ciekawe kilka osób różnych płci patrzyło się na mnie ale nikt nic nie komentował pod moim adresem....

a to mnie ciekawi :)

Jak to ktoś kiedyś powiedział...

Armand napisał/a:

4Ever_Young napisał/a:

Zdaję sobie sprawę, że nie wszystkie cis dziewczyny są piękne jak modelki z okładek magazynów, ale one chociaż wyglądają jak kobiety mimo iż urodą nie grzeszą


No, z tym to bywa różnie.
Czasem nie wiesz, zwłaszcza jak spotykasz panią po 50tce, która o siebie nie dba i donasza gacie po zmarłym mężu.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2017-03-05, 08:24   

Pewnie to chciała powiedzieć, że w pewnym wieku trudno odróżnić i kobiety czasem wyglądają dość "męsko" bym powiedział.
Ale Ty przecież masz androgyniczną urodę, to i nic dziewnego że nie widzą faceta :)
_________________
 
 
4Ever_Young
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 10
Posty: 50
Wysłany: 2017-03-05, 12:17   

Tak, o to mi chodziło. Na dodatek własnie przez to większość nie za bardzo zwraca uwagę na wygląd starszych ludzi.
 
 
Lagertha
[Usunięty]

Wysłany: 2017-03-07, 10:52   

Elvira: Poszukaj takiego lustra w IKEA. Sama takie mam. Co do tańcu irlandzkiego to rzeczywiście jest fajny ;) Kiedyś na studiach go się uczyłam...
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7100
Wysłany: 2017-03-07, 13:01   

But why are you speaking English on Polish forum?
_________________
Freja Draco
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7100
Wysłany: 2017-03-07, 13:47   

You see, there are many, many non-stupid Poles, who don't speak English, or those for whom reading in this language is difficult. For example: me. So I think, that using of it here has no rational reason, it doesn't help in anything, it doesn't make anything better and it even disturbs in a communication process. So why?
 
 
Gabi
użytkownik

Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 259
Posty: 1367
Wysłany: 2017-03-07, 14:11   

A czy ja mogę pisać na forum greką? Bo tak się składa, że co nieco potrafię. Tylko jaki to ma mieć sens? Pochwalić się? No wybacz ale jeśli jestem na polskim forum to piszę po polsku. A jak sobie będę chciała przyrżnąć greczynkę to sobie wejdę na greckie forum.
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7100
Wysłany: 2017-03-07, 14:19   

Elvira napisał/a:
Masz rację co napisałaś wyżej ... Zgadzam się z Tobą... :-D ;-)

No to się rozumiemy :)

Elvira napisał/a:
I'm glad you know the English :)

No tu bym nie przesadzała. W tym jednym akapicie nasadziłam trzy błędy (a przynajmniej tyle znalazłam i poprawiłam) :>

Edit: cztery.
 
 
Lagertha
[Usunięty]

Wysłany: 2017-03-07, 15:49   

Tak na przyszłość... Regulamin forum:
Cytat:
3.6 Obowiązującym językiem forum jest język polski w jego odmianie literackiej. Teksty pisane językiem "polskawym”, prezentujące rażący brak szacunku dla poprawnej gramatyki, pisowni i interpunkcji, mogą stanowić podstawę do przyznawania ostrzeżeń. Wyjątek od powyższej zasady przewidziany jest dla osób deklarujących długoletnie zamieszkiwanie poza granicami Polski i brak codziennego kontaktu z polszczyzną.
Mi też czasem byłoby łatwiej pisać w języku niemieckim, bo go używam na codzień.. Tylko jakby każdy używał swojego preferowanego języka to na forum panowałby chaos, czyniący je nieczytelnym.
 
 
Alone_usunięty
[Usunięty]

Wysłany: 2017-03-07, 23:17   

Gabi napisał/a:
A czy ja mogę pisać na forum greką? Bo tak się składa, że co nieco potrafię. Tylko jaki to ma mieć sens? Pochwalić się? No wybacz ale jeśli jestem na polskim forum to piszę po polsku. A jak sobie będę chciała przyrżnąć greczynkę to sobie wejdę na greckie forum.


A ja po proszę próbkę! :) Ja tylko pamiętam z moich walk z nauką łaciny: mala herba cito crescit :D

I Enter Sandman: https://www.youtube.com/watch?v=3c7bISLhVl8 :D
 
 
Alone_usunięty
[Usunięty]

Wysłany: 2017-03-08, 19:39   

Elvira napisał/a:
Alone napisał/a:
Gabi napisał/a:
A czy ja mogę pisać na forum greką? Bo tak się składa, że co nieco potrafię. Tylko jaki to ma mieć sens? Pochwalić się? No wybacz ale jeśli jestem na polskim forum to piszę po polsku. A jak sobie będę chciała przyrżnąć greczynkę to sobie wejdę na greckie forum.


A ja po proszę próbkę! :) Ja tylko pamiętam z moich walk z nauką łaciny: mala herba cito crescit :D

I Enter Sandman: https://www.youtube.com/watch?v=3c7bISLhVl8 :D



Alone

wiesz to doprawdy jest parodia nie teatr....

Uwielbiam w wykonaniu Metaliki a to ?? ?? ??

odpuszczam sobie bo nie trawie takich .....

wybacz ,mam jakiś gust choć mały biust :-D :roll: ;-) :D :p


To jest wersja w stylu bluegrass. I to całkiem składna. :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 10