Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Autumnus przybywa i mówi "cześć"
Autor Wiadomość
Autumnus
użytkownik
Król w sukni balowej

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 3
Posty: 22
  Wysłany: 2016-11-26, 19:31   Autumnus przybywa i mówi "cześć"

No to... cześć. Cóż, nigdy nie byłem dobry w typowym przedstawianiu się. Ludzie zawsze zaginali mnie poleceniem "powiedz coś o sobie".
No ale dobra, przynajmniej spróbuję. :-P
Jestem Autumnus, jestem Autumnusem, Autumnus jest mną (logiczne ;-) ) Lubię oglądać horrory z kategorii gore, słucham dużo muzyki - bardzo różnej. Najwięcej rocka, ale lubię też elektronikę, pop, hip-hop, folk, a jak mi zdrowo odwali, to słucham też jazzu i muzyki poważnej. Książkę przeczytam każdą, byle miała ciekawą fabułę (nie musi być nawet poprawnie napisana).
A tak bardziej konkretnie - mam 17 lat, uczę się na profilu biol-chem, uwielbiam czarną, mocną kawę i kolor czerwony. Mieszkam w dość małym mieście i mam nietolerancyjnych znajomych. Życie :mrgreen:
Dobra, w sumie nie wiem, co jeszcze mogę o sobie powiedzieć. Ale pytajcie o co chcecie, odpowiem na (prawie) wszystkie pytania. :mrgreen:
Mam nadzieję, że będzie mi się dobrze korzystało z tego forum.
_________________
Ludzie są jak ziemniaki - jak ich zjesz, to umrą.
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2016-11-26, 19:47   

Autumnus, witaj na forum.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
caprica
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 1
Posty: 46
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 2016-11-26, 20:14   

Cześć :D
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2016-11-27, 00:27   Re: Autumnus przybywa i mówi "cześć"

Cześć :)

Autumnus napisał/a:
Lubię oglądać horrory z kategorii gore,

Też lubię, chociaż już mi się trochę przejadły ;)
_________________
 
 
DeadSally
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-27, 00:31   

Autumnus, wendigo, to weźcie rzućcie jakimś tytułem...
 
 
Autumnus
użytkownik
Król w sukni balowej

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 3
Posty: 22
Wysłany: 2016-11-27, 07:28   

DeadSally napisał/a:
Autumnus, wendigo, to weźcie rzućcie jakimś tytułem...

Mi się ostatnio spodobały "Srpski Film" i "Martyrs".
_________________
Ludzie są jak ziemniaki - jak ich zjesz, to umrą.
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-27, 08:48   

Siemka :)
 
 
Lagertha
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-27, 15:04   

Autumnus: Czy miłość do koloru czerwonego ma coś wspólnego z ulubionym gatunkiem jakim jest gore? Nie będę ukrywać przeraziło mnie to, takie zamiłowania i to w tak młodym wieku...
 
 
kicur
moderator
GeekofJurisprudence


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 478
Posty: 3629
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-11-27, 15:16   

Nie przesadzajmy, czerwony to też tradycyjnie kolor władzy, bogactwa i seksu :)
_________________
Każdy królem może być,
Każdy własnym królem jest.


 
 
 
Autumnus
użytkownik
Król w sukni balowej

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 3
Posty: 22
Wysłany: 2016-11-27, 17:28   

Lagertha napisał/a:
Autumnus: Czy miłość do koloru czerwonego ma coś wspólnego z ulubionym gatunkiem jakim jest gore? Nie będę ukrywać przeraziło mnie to, takie zamiłowania i to w tak młodym wieku...

Chyba nie, nie sądzę. A zamiłowania jak zamiłowania, każdy jakieś ma ;-)
_________________
Ludzie są jak ziemniaki - jak ich zjesz, to umrą.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2016-11-27, 20:23   

DeadSally napisał/a:
Autumnus, wendigo, to weźcie rzućcie jakimś tytułem...

Jakbym znał jakiś naprawdę godny polecenia... u mnie to jest tak, że niby lubię ale tak naprawdę uważam, że te filmy w ogóle nie są... dobre :P
No w sumie te co podaje Autumnus można obejrzeć.
_________________
 
 
DeadSally
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-27, 20:29   

wendigo, pospieszyłam się z tym pytaniem... idiotyczne to było.
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2016-11-27, 21:33   

kicur napisał/a:
Nie przesadzajmy, czerwony to też tradycyjnie kolor władzy, bogactwa i seksu


Kolor czerwony jest kojarzony z brutalnym seksem i przemocą. Z seksem jako takim jest kojarzony kolor brzoskwiniowy przywodzący na myśl zdrowy koloryt skóry.

@Autumnus, fajny tekst pod postem.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Lagertha
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-27, 23:06   

Autumnus napisał/a:
Lagertha napisał/a:
Autumnus: Czy miłość do koloru czerwonego ma coś wspólnego z ulubionym gatunkiem jakim jest gore? Nie będę ukrywać przeraziło mnie to, takie zamiłowania i to w tak młodym wieku...

Chyba nie, nie sądzę. A zamiłowania jak zamiłowania, każdy jakieś ma ;-)

z Wikipedi napisał/a:
Gore (ang. rozlana krew, zakrzepła krew) – rodzaj dreszczowca, horroru filmowego, charakteryzujący się dużą ilością brutalności, scen z krwią i wnętrznościami oraz (często, choć nie zawsze) ponurym klimatem. Częstym elementem filmów gore mogą być dewiacje seksualne, tortury i eksperymenty.
Jak widać bardzo sa to normalne zainteresowania i równie nieszkodliwie jak kucyki pony...
Na prawdę nie rozumiem jak można uważać takie rzeczy jako "zamiłowania". Nie będe czemuś takiem przyklaskiwać, bo to jest zwyczjanie chore. Jeszcze barziej jest przerażające, że masz dopiero 17 lat. Aż strach pomyśleć jakie będziesz mieć "zamiłownia" za kolejne dziesięć lat.
 
 
DeadSally
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-27, 23:11   

Lagertha, ależ jesteś sztywniara... napij się lemoniady na rozluźnienie.
https://www.youtube.com/watch?v=165VjNKRNdw
 
 
Autumnus
użytkownik
Król w sukni balowej

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 3
Posty: 22
Wysłany: 2016-11-28, 08:58   

wendigo napisał/a:
DeadSally napisał/a:
Autumnus, wendigo, to weźcie rzućcie jakimś tytułem...

Jakbym znał jakiś naprawdę godny polecenia... u mnie to jest tak, że niby lubię ale tak naprawdę uważam, że te filmy w ogóle nie są... dobre :P
No w sumie te co podaje Autumnus można obejrzeć.

Ten gatunek to w ogóle chyba z założenia jest niedobry. Taka odmóżdżająca czysta rozrywka, sztuki bym się nie doszukiwał. :-D

Lagertha, nie chciałem tutaj jakiejś spiny. Nie chciałem również nikogo straszyć/szokować. Fakt, pierwszy post trochę nieprzemyślany. Nie każę nikomu przyklaskiwać.
_________________
Ludzie są jak ziemniaki - jak ich zjesz, to umrą.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2016-11-28, 23:09   

Lagertha napisał/a:
Jak widać bardzo sa to normalne zainteresowania i równie nieszkodliwie jak kucyki pony...

A to szkodzi komuś że ktoś sobie obejrzy sztuczne flaki latające po ekranie czy trochę rozpryskanego czerwonego barwnika?
Zaś co do normalności - każdy wypadek ma swoich gapiów, każda tragedia swoją publikę... czy to jest zdrowe - nie wiem, ale jest jakoś ludzkie czy to nam się podoba czy nie. A jak jest ludzkie to jest chyba jakoś normalne.

Ja "lubię" gore (choć to słowo "lubię" to tak mi też nie do końca tutaj pasuje), bo te filmy przynajmniej potrafią mnie czasem czymś zaskoczyć.

Autumnus napisał/a:
wendigo napisał/a:
DeadSally napisał/a:
Autumnus, wendigo, to weźcie rzućcie jakimś tytułem...

Jakbym znał jakiś naprawdę godny polecenia... u mnie to jest tak, że niby lubię ale tak naprawdę uważam, że te filmy w ogóle nie są... dobre :P
No w sumie te co podaje Autumnus można obejrzeć.

Ten gatunek to w ogóle chyba z założenia jest niedobry. Taka odmóżdżająca czysta rozrywka, sztuki bym się nie doszukiwał. :-D

Dokładnie :P
_________________
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-29, 04:10   

wendigo, Fajnie dopóki te sztuczne nie spowszednieją. Bo później zachce ci się oglądać naturalnych prawdziwych ciepłych i ...
Wtedy już robi się nie fajnie. Zresztą jeśli to takie ekstra proponuję popracować w rzeźni.
 
 
Lagertha
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-29, 04:22   

wendigo napisał/a:
Lagertha napisał/a:
Jak widać bardzo sa to normalne zainteresowania i równie nieszkodliwie jak kucyki pony...

A to szkodzi komuś że ktoś sobie obejrzy sztuczne flaki latające po ekranie czy trochę rozpryskanego czerwonego barwnika?
Zaś co do normalności - każdy wypadek ma swoich gapiów, każda tragedia swoją publikę... czy to jest zdrowe - nie wiem, ale jest jakoś ludzkie czy to nam się podoba czy nie. A jak jest ludzkie to jest chyba jakoś normalne.
Nie jest. To brak szacunku dla ofiary wypadku. Dla osoby poszkodowanej tłum gapiów jest też bardzo obciążający psychicznie, co może pogorszyć jej stan. Zwłaszcza, że przy utracie przytomności puszczają zwieracze. Ludzie miewają też w szoku różne objawy lękowe. A gapienie się na nich obdziera ich z intymności i czyni całą sytuację jeszcze bardziej tragiczną. Zastanów się sam jakbyś się czuł będąc ofiarą wypadku i grupa ludzi by się przyglądała, robiła zdjęcia itd... Dodatkowo tłumy gapiów utrudniają dostęp dla ratowników. Bardzo często też ludzie się patrzą ale nic nie zrobią "bo po co skoro mogą sobie popatrzeć".

Co do drastycznych obrazów. Wiesz, wszystko zależy w jakim celu się je ogląda. Co innego jest jak ktoś takie coś ogląda dla zaspokojenia potrzeb, fantazji i ciekawości i dodatkowo się wypacza i znieczula na krzywdę drugiego człowieka. Nie mówiąc już o scenach mordów i gwałtów - na to nie ma usprawiedliwienia, takie coś jest niedopuszczalne. Zwłaszcza w młodym wieku, gdy osobowość dalej się krztałtuje. Aż strach myśleć co będzie dalej... Różnica między osobą w pełni dojrzałą a rozwijającą się jest taka, że ta pierwsza może łatwiej poradzić sobie z traumą drastycznych obrazów i przeżyć.

A co innego gdy obrazy ofiar używa się w celu nauki jak ratować życie ludzkie. Które samo w sobie jest bezcenne. A robi się to z dwóch powodów, pierwszy by ratownik wiedział z czym ma doczynienia i co należy zrobić. Drugi, by nie panikował i zrobił wszystko by uratować drugiego człowieka. Ale w tym wypadku nie prowadzi to do znieczulicy, tylko do czynności ratunkowych.

Dla mnie to olbrzymia różnica. Dlatego Twoje rozumowanie nie jest właściwe.
 
 
Autumnus
użytkownik
Król w sukni balowej

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 3
Posty: 22
Wysłany: 2016-11-29, 14:23   

Ada75 napisał/a:
Fajnie dopóki te sztuczne nie spowszednieją. Bo później zachce ci się oglądać naturalnych prawdziwych ciepłych i ...
Wtedy już robi się nie fajnie.

A nawet jeśli spowszednieją to co w związku z tym? Bo jest różnica między posiadaniem jakichś zboczeń tego typu, a chodzeniem po ulicy i zarzynaniem przechodniów.
Myślę, że każdy w miarę myślący człowiek panuje nad sobą i trochę zastanawia się nad tym co robi, a nie podąża ślepo za swoimi zachciankami.
Właśnie to odróżnia 12-latka od 2-latka.
A 17 lat to wbrew powszechnej opinii nie jest już wiek, w którym się łyka wszystko bezkrytycznie i bezmyślnie naśladuje wszystkie podpatrzone zachowania.
O jechaniu kogoś za jego gust już się nawet nie wypowiadam. O leceniu stereotypami tym bardziej. :-(
_________________
Ludzie są jak ziemniaki - jak ich zjesz, to umrą.
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-29, 15:28   

Autumnus, wytłumacz mi w takim razie co oznacza podpis pid twoimi postami?

To też jest gust? Gustujesz w ludzkim mięsie?
 
 
Autumnus
użytkownik
Król w sukni balowej

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 3
Posty: 22
Wysłany: 2016-11-29, 16:02   

Ada75 napisał/a:
Autumnus, wytłumacz mi w takim razie co oznacza podpis pid twoimi postami?

To też jest gust? Gustujesz w ludzkim mięsie?

Czy zakładasz, że każdy jeden człowiek na każdym jednym forum każde jedno słowo pisze śmiertelnie poważnie?

Ludzie, człowiek przychodzi na forum, z czystymi intencjami, a tu już na starcie się tworzy jakaś spina, bo wspomniałem o jakimś tam swoim upodobaniu w tym samym poście wspominając o swoim wieku. Aż strach napisać cokolwiek, bo zaraz nadlecą obrońcy moralności. Nie chciałem nikogo prowokować, ani nic z tych rzeczy. Nie robię nikomu krzywdy oglądaniem filmów takich ani innych.
A ad personam gardzę. Jest to błąd logiczny i argument używany w wypadku braku sensownych argumentów. ;-)
_________________
Ludzie są jak ziemniaki - jak ich zjesz, to umrą.
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-29, 16:24   

Ja ci zadałam krótkie i konkretne pytanie i tyle. Do ciebie osobiście nic nie mam, w moich postach nie ma nienawiści i cienia lekceważenia ze względu na wiek.
Żądasz szacunku dla siebie to bardzo proszę szanuj moją opinię.
 
 
DeadSally
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-29, 18:14   

ech... czarny humor jest jak nogi - nie każde je ma.
 
 
Ash
użytkownik


Tożsamość płciowa: nb
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 10
Posty: 241
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-11-29, 19:17   

Autumnus, nie martw się, jak tu dłużej posiedzisz to zobaczysz, że takie... różnice zdań to codzienność XD
 
 
Maja
użytkownik
k/m


Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 32
Posty: 807
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-11-29, 20:16   Re: Autumnus przybywa i mówi "cześć"

Autumnus napisał/a:

Dobra, w sumie nie wiem, co jeszcze mogę o sobie powiedzieć. Ale pytajcie o co chcecie, odpowiem na (prawie) wszystkie pytania. :mrgreen:

To może napisz jakie są Twoje związki z ts i co tutaj Cie sprowadza? Bo przecież nie chęć dyskutowania na temat filmów dla nastolatków?
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2016-11-29, 23:34   

Ada75 napisał/a:
wendigo, Fajnie dopóki te sztuczne nie spowszednieją. Bo później zachce ci się oglądać naturalnych prawdziwych ciepłych i ...
Wtedy już robi się nie fajnie. Zresztą jeśli to takie ekstra proponuję popracować w rzeźni.

Wiesz... ja jak oglądam film, to zdaję sobie sprawę z tego, że to jest fikcja. W przeciwnym razie nie chciałbym tego oglądać - zdecydowanie mnie tam nic nie znieczuliło ;)
Czasami nawet faktyczne fantazje NIE znaczą, że chciałoby się przeżywać to o czym się fantazjuje (np. częste fantazje kobiet o gwałtach).

Lagertha napisał/a:
wendigo napisał/a:
Lagertha napisał/a:
Jak widać bardzo sa to normalne zainteresowania i równie nieszkodliwie jak kucyki pony...

A to szkodzi komuś że ktoś sobie obejrzy sztuczne flaki latające po ekranie czy trochę rozpryskanego czerwonego barwnika?
Zaś co do normalności - każdy wypadek ma swoich gapiów, każda tragedia swoją publikę... czy to jest zdrowe - nie wiem, ale jest jakoś ludzkie czy to nam się podoba czy nie. A jak jest ludzkie to jest chyba jakoś normalne.
Nie jest. To brak szacunku dla ofiary wypadku. Dla osoby poszkodowanej tłum gapiów jest też bardzo obciążający psychicznie, co może pogorszyć jej stan. Zwłaszcza, że przy utracie przytomności puszczają zwieracze. Ludzie miewają też w szoku różne objawy lękowe. A gapienie się na nich obdziera ich z intymności i czyni całą sytuację jeszcze bardziej tragiczną. Zastanów się sam jakbyś się czuł będąc ofiarą wypadku i grupa ludzi by się przyglądała, robiła zdjęcia itd... Dodatkowo tłumy gapiów utrudniają dostęp dla ratowników. Bardzo często też ludzie się patrzą ale nic nie zrobią "bo po co skoro mogą sobie popatrzeć".

Ja nie mówię czy to jest dobre moralnie (zgadzam się że nie) itp., ja piszę jak jest. Wszystko co występuje w naturze, a już zwłaszcza gdy dla tej natury jest typowe, jest normalne. Ale niekoniecznie to co jest normalne jest dobre czy moralnie właściwe.
_________________
 
 
Autumnus
użytkownik
Król w sukni balowej

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 3
Posty: 22
Wysłany: 2016-11-30, 08:26   

Ada75 napisał/a:
Ja ci zadałam krótkie i konkretne pytanie i tyle. Do ciebie osobiście nic nie mam, w moich postach nie ma nienawiści i cienia lekceważenia ze względu na wiek.
Żądasz szacunku dla siebie to bardzo proszę szanuj moją opinię.

Jeśli tak wygląda twoje podejście to czuję się zobowiązany przeprosić. Tak więc proszę o wybaczenie. ;-)

Maja, masz rację, nie sprowadza mnie tu chęć gadania o filmach dla nastolatków. :-) Ale dopiero się zbieram, żeby założyć jakiś sensowny wątek i zadać parę sensownych pytań. A wolę zadać kilka konkretnych pytań, a nie pisać swoje rozkminy, które nic nie wnoszą. Żeby nie było - wiem, co to za forum i miałem pełną świadomość, gdzie się rejestruję.
No więc z transseksualizmem łączy mnie to, że moja płeć psychiczna nie zgadza się z płcią biologiczną i jestem tego pewien. Choć mój przypadek jest nieco bardziej skomplikowany. Zresztą, za jakiś czas na pewno wysmaruję dłuższego posta na ten temat, tylko muszę go przemyśleć. :-)
_________________
Ludzie są jak ziemniaki - jak ich zjesz, to umrą.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 9