Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Drętwe powitanie
Autor Wiadomość
Kyra
użytkownik

Tożsamość płciowa: qg
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Posty: 7
Wysłany: 2016-10-30, 22:34   Drętwe powitanie

Hej,
Być może się to jeszcze zmieni, ale od jakichś dwóch miesięcy zwracam się sam do siebie Kyra (czyt. Kira; 'y' bo lubię zawijasy w podpisach). Co ciekawe nie zainspirowałam się alterego głównego charakteru z Death Note'a bo nigdy nie oglądałem (shame on me), pewnego dnia podczas porannego relaksu z kawą jakoś wpadło w wir myśli i zostało na dłużej. I jakież to ciekawe imię, z workiem życzeń na drodze do odkrywania samej siebie! Nie to co jakiś Krystian, tfu, kto by chciał mieć na imię Chrześcijanin (z góry przepraszam tych którzy sami sobie je wybrali, ale na sobie go po prostu nienawidzę, a na innych 'nah').

Piszę to przedstawienie się jako osoba która NIE LUBI długich przedstawiań się, heh.

Tak więc tak (haha było blisko), jestem (chybaprawdopodobnie) non binary z (delikatnym) naciskiem na identyfikowanie się z androgyne.

Jestem definitywnie typem osoby która preferuje chłód nad upał. Cynamon nad imbir. Koty nad psy. Miasto nad wieś. Cicha obserwacja nad aktywna konwersacja. Wojujący aktywista nad zobojętniały obywatel. Lecz gdy dasz mi do ręki dobrą książkę, film i grę... AAA co wybrać?!

Lubię czytać: B. Werbera, A. Sapkowskiego, A. Pilipiuka (dopóki nie wychodzą z obu andżejuf prawicowe [gałgany/ciumcioki/{wstaw co chcesz]/etc]), D. Terrakowska, R. Riordan, D. Głuchowski (+ całe Metro 2033 w mym serduszku), C. Funke i na koniec mistrz J. R. R. Tolkien. Jak mi wpadnie w łapki to nie nie pogardzę J. Nesbo, J. Komudą, E. Hemingway'em, S. Kingiem i WIELOMA innymi (mangami też - Tokyo Żul rządzi <3).

Z filmów kocham klasyki dzieciństwa Disney'a (don't judge me), Avatar oraz generalnie każdy rzyg sci-fi jaki znajdę, Dogma 95 (chciałem się znać na awangardzie ale mi się znudziło), Życie Adeli, Carol, Tomboy i duuuuużo podziemia.

Chcę iść na jakąś filologię, ale nie wiem za cholerę jaką. Powiedziałabym wam jeszcze więcej, ale robi nam się tutaj autobiografia.

Dublując podpis - stosuję zamienne zaimki, tak wymieszane jak to tylko możliwe.

Au DOBRA STOP nie bijcie, już kończę, przysięgam.
_________________
Zamiennie stosowane zaimki - androgyne (chyba).
 
 
DeadSally
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-30, 22:36   

no, hej.
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-30, 22:36   

Hej, witaj na forum ;)

Non binary i Androgyne mi się podoba, bo też jestem :D Ale ja bezrodzajowo.
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2016-10-30, 22:41   

Kyra, witaj na forum.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
mou
użytkownik


Preferowany zaimek: on
Punktów: 3
Posty: 79
Skąd: Lublin
Wysłany: 2016-10-30, 23:38   

Kyra napisał/a:
Jestem definitywnie typem osoby która preferuje chłód nad upał. Cynamon nad imbir. Koty nad psy. Miasto nad wieś. Cicha obserwacja nad aktywna konwersacja. Wojujący aktywista nad zobojętniały obywatel. Lecz gdy dasz mi do ręki dobrą książkę, film i grę...

No to już mamy coś wspólnego, poza tym co łączy Ciebie i mnie i 2in1_inkarnacja ;)

Cześć Kyra!
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-31, 00:39   

mou napisał/a:
Kyra napisał/a:
Jestem definitywnie typem osoby która (... )

No to już mamy coś wspólnego, poza tym co łączy Ciebie i mnie i 2in1_inkarnacja ;)

Tak, jak się w to wczytuję jeszcze raz, to nawet faktycznie ...
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7100
Wysłany: 2016-10-31, 01:27   

Cześć!

Cieszymy się, że przyszedłeś i mamy nadzieję, że będziesz się dobrze bawiła :)
_________________
Freja Draco
 
 
inka
moderator
to hell and back

Preferowany zaimek: ona
Punktów: 196
Posty: 1335
Skąd: Wars&Sawa
Wysłany: 2016-10-31, 17:01   

ello
_________________
religia jest dla tych, którzy boją się piekła, duchowość dla tych, którzy już tam byli...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 9