Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Kobieca twarz - naturalne sposoby
Autor Wiadomość
michagros
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-02, 08:59   Kobieca twarz - naturalne sposoby

Hej,

mogłaby mi któraś napisać jak bardziej ukobiecić swoją twarz naturalnymi sposobami, tzn. bez skalpela?

Moje metody są takie:

1) makijaż
2) długie włosy
3) codzienny masaż twarzy
4) dieta
5) ozdoby

Co jeszcze???
Czy Waszym zdaniem zrobienie sobie grzywki nada twarzy jeszcze więcej kobiecości?
 
 
terrence
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: tg
Punktów: 1
Posty: 137
Wysłany: 2016-08-02, 11:19   

Kropelka domestosu wcierana co wieczór w usta pomoże uzyskać efekt pięknych, pełnych, kobiecych warg
_________________
I Bóg stworzył transwestytę
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7097
Wysłany: 2016-08-02, 12:28   

terrence napisał/a:
Kropelka domestosu wcierana co wieczór w usta pomoże uzyskać efekt pięknych, pełnych, kobiecych warg

Zakładam, że to żart?
Cytat:
Działa drażniąco na oczy i skórę. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Unikać zanieczyszczenia oczu. W przypadku zanieczyszczenia oczu przemyć natychmiast dużą ilością wody, zwrócić się o pomoc lekarską. Po połknięciu skonsultować się natychmiast z lekarzem i pokazać opakowanie lub etykietę.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2016-08-02, 12:39   Re: Kobieca twarz - naturalne sposoby

michagros napisał/a:

Czy Waszym zdaniem zrobienie sobie grzywki nada twarzy jeszcze więcej kobiecości?

Tak, zwłaszcza jak będzie to prosta grzywka, faceci takiej nie noszą.
_________________
 
 
terrence
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: tg
Punktów: 1
Posty: 137
Wysłany: 2016-08-02, 16:36   

Freja napisał/a:
terrence napisał/a:
Kropelka domestosu wcierana co wieczór w usta pomoże uzyskać efekt pięknych, pełnych, kobiecych warg

Zakładam, że to żart?
Cytat:
Działa drażniąco na oczy i skórę. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Unikać zanieczyszczenia oczu. W przypadku zanieczyszczenia oczu przemyć natychmiast dużą ilością wody, zwrócić się o pomoc lekarską. Po połknięciu skonsultować się natychmiast z lekarzem i pokazać opakowanie lub etykietę.


widząc absurdalność tematu nie mogłam się powstrzymać :)
_________________
I Bóg stworzył transwestytę
 
 
ElżbietaFromage
moderator
Ośmiornica z Wenus


Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 186
Posty: 2533
Skąd: Nie-biegun
Wysłany: 2016-08-02, 17:10   

Uzasadnij dlaczego twoim zdaniem temat jest absurdalny - racjonalne przesłanki. W innym przypadku dostaniesz ostrzeżenie z wpisem do akt :)
_________________
Izolacja, izolacja, kroplówka, cukierki…
 
 
terrence
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: tg
Punktów: 1
Posty: 137
Wysłany: 2016-08-02, 17:32   

ElżbietaFromage napisał/a:
Uzasadnij dlaczego twoim zdaniem temat jest absurdalny - racjonalne przesłanki. W innym przypadku dostaniesz ostrzeżenie z wpisem do akt :)


Po 1, co to znaczy w ogóle ukobiecić twarz? Albo masz rysy dające passing albo nie, jeśli nie zostaje ci postarać się zakamuflować to co najbardziej rzuca się w oczy za pomocą konturowania(bynajmniej nie w stylu kim k) czy odwrócić uwagę podkreślając mocniej inne części twarzy. Naprawdę nie wiem czym miałoby być "ukobiecanie" twarzy. przywołuje na myśl tapetę w stylu drag queen, tu się zgodzę że to w pewnym sensie ukobiecanie

Po 2: makijaż - odkrywcze, długie włosy - bzdura, codzienny masaż twarzy - nie wiem jak to skomentować, dieta - niech autorka podzieli się cudowną dietą feminizującą, ozdoby - że bindi? :] ]] ciekawe

Po 3: grzywka niczego nie dodaje, albo pasuje danej osobie albo nie.
_________________
I Bóg stworzył transwestytę
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2016-08-02, 19:14   

Wszystkie zaokrąglone elementy, jak np. grzywka obcięta nie na prosto (moim zdaniem największa pomyłka w przypadku osób ts i tv, ale rozumiem, że ma służyć zakamuflowaniu czoła), tylko na półokrągło:

http://www.slim-line.pl/f...ra-krotka27.jpg
http://cdn9.glamka.smclou...stylu_67298.jpg

Okrągłe lub łódkowate dekolty i naszyjniki; kolczyki o kształcie zawierającym się w kole lub owalu.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
IzaIzulka
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Punktów: 6
Posty: 757
Wysłany: 2016-08-02, 19:39   

Arisu napisał/a:

Makijaż cóż... musisz go dobrać do kształtu twarzy i oczywiście typu skóry. Jednak też nie może być za mocny bo będziesz wyglądać jak drag (fuj), a nie jak kobieta.


Dlaczego fuj? Przecież niektóre wyglądają bardzo kobieco, a nieraz można spotkać cis-kę, która nakłada równie tyle samo makijażu.
_________________
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2016-08-03, 10:37   

Wyciąłem offtop. Dziękuję za uwagę.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Kimberly
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 117
Posty: 531
Wysłany: 2016-08-03, 16:29   

michagros, w zasadzie wszystko co jest do osiągnięcia "naturalnymi sposobami" zostało przez Ciebie wymienione. Oczywiście sposobem dającym najlepsze i natychmiastowe rezultaty jest makijaż.
Co do grzywki to, tak jak to zostało już wcześniej powiedziane, to czy komuś pasuje jest kwestią wyłącznie indywidualną zależną od gustu, a przede wszystkim wyglądu i kształtu twarzy. Tak, jak napisał Armand najlepszym rozwiązaniem jest grzywka w kształcie "opływowym" bądź asymetryczna, którą można zaczesać na bok - optycznie zmniejsza wysokie czoło i nie jest prostą grzywką, która w moim odczuciu jest strasznie infantylna, poza tym jak napisał wendigo - faceci jej nie znoszą 😉
Jeśli chodzi o włosy w bardziej ogólnym ujęciu to poza długością liczy się też dobrana do kształtu twarzy fryzura, a także kolor (!) Wszystko to jednak ogólniki, bo w rzeczywistości każdemu pasuje co innego, dlatego jeśli chciałabyś bardziej rzetelnej i indywidualnej porady musiałabyś wrzucić tutaj jakieś swoje zdjęcie.
 
 
ElżbietaFromage
moderator
Ośmiornica z Wenus


Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 186
Posty: 2533
Skąd: Nie-biegun
Wysłany: 2016-08-04, 07:40   

Hah... Grzywki, grzywki.... Grzywki....
Śnią mi się po nocach. Nigdy nie róbcie sobie grzywki.

_________________
Izolacja, izolacja, kroplówka, cukierki…
 
 
Ania96
użytkownik
Ania 96


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 55
Posty: 691
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-08-04, 21:06   

motylek dobrze pisze. Sama widzę, że gdy na początku swojej trans przygody nie regulowałam brwi i nie podkreślałam ich to cała reszta wyglądała fatalnie. Ważne jest aby umieć je naturalnie podkreślić. Gdy ja zaczynałam to robić zawsze wyglądało to sztucznie. Teraz już trochę nabrałam wprawy, więc radzę Ci poćwiczyć. Delikatnie zrobione oczy (bez nadmiaru eyelinera [ew. "kreska"]) z delikatnymi cieniami dodają kobiecości. Ciemne oczy wszystko szpecą, a to one powinny podkreślać kobiece aspekty twarzy.
_________________
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2016-08-05, 01:05   

ElżbietaFromage napisał/a:
Hah... Grzywki, grzywki.... Grzywki....
Śnią mi się po nocach. Nigdy nie róbcie sobie grzywki.

Obrazek

dlatego grzywka jest świetna do ukobiecenia :P Bo facetom totalnie nie pasuje. A zwłaszcza ta prosta/półokrągła.
_________________
 
 
michagros
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-08, 09:23   

OK. Dzięki wielkie za uwagi i spostrzeżenia. W sumie to to wszystko stosuję, ale zwrócę większą uwagę na Wasze sugestie i ulepszę moje sposoby.
Dziękuję :-)
 
 
ElżbietaFromage
moderator
Ośmiornica z Wenus


Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 186
Posty: 2533
Skąd: Nie-biegun
Wysłany: 2016-08-08, 10:04   

wendigo napisał/a:
dlatego grzywka jest świetna do ukobiecenia Bo facetom totalnie nie pasuje. A zwłaszcza ta prosta/półokrągła.

Taaaak idealnie nadają się do "ukobiecania". Nie wiem się czy śmiać czy płakać, a może spuścić na ciebie moje psy ;)
_________________
Izolacja, izolacja, kroplówka, cukierki…
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2016-08-08, 12:29   

ElżbietaFromage, ale zdajesz sobie sprawę, że ludzie na tym zdjęciu żyli w latach 80tych, kiedy wszyscy nosili takie same fryzury, a po latach wstydzą się pokazywać zdjęcia z tej własnie epoki? xD
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
ElżbietaFromage
moderator
Ośmiornica z Wenus


Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 186
Posty: 2533
Skąd: Nie-biegun
Wysłany: 2016-08-08, 12:46   

Armand napisał/a:
ElżbietaFromage, ale zdajesz sobie sprawę, że ludzie na tym zdjęciu żyli w latach 80tych, kiedy wszyscy nosili takie same fryzury, a po latach wstydzą się pokazywać zdjęcia z tej własnie epoki? xD

Ależ zdaję sobie sprawę, z tego, że sama przepłakałam z tego powodu nie jedną nockę i przez taką fryzurę naraziłam się na szykany i rezygnację z tranzycji w wieku 13 lat :P Nabawiłam się przez nią wielu traum, a pokłosia tego eksperymentu jeszcze czasami mnie dopadają.
_________________
Izolacja, izolacja, kroplówka, cukierki…
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-09, 22:23   

wendigo napisał/a:
grzywka jest świetna do ukobiecenia :P Bo facetom totalnie nie pasuje. A zwłaszcza ta prosta/półokrągła.

Dzięki Wendigo . . . trzeba mi to było powiedzieć na początku mojej przygody z queer naście lat temu :roll: choć nikt nigdy obiekcji nie przedstawiał, więc pewnie i pasowała.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2016-08-09, 23:01   

Jak nosisz grzywkę to się nie dziw, że wyglądasz bardziej jak kobieta ;)
_________________
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-09, 23:03   

wendigo, mam poważne wątpliwości
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2016-08-09, 23:10   

Możesz sobie mieć ale sama pisałaś za kogo Cię biorą :)
_________________
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-09, 23:13   

To takie nic nie znaczące zbiegi okoliczności.
 
 
JuicyLucy
użytkownik
JuicyLucy

Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 70
Posty: 377
Wysłany: 2016-08-14, 02:40   

Ja stosuje makijaz. Mam kilka wyrobionych trikow i chya to dziala bo mowia, ze nawet jestem ladna. Fakt, ze hormony jednak zmieniaja rysy twarzy, poprawiaja cere. Ozdoby tez sa ok, tylko trzeba umiec dobrac. W zasadzie znam wiele genetycznych lasek, ktore nie wychodza z domu bez make-up'u. Tak maja i juz. Ja lubie sie malowac, bo to mnie jakos odpreza. W sumie jak ide na uni to poswiecam rano kolo godziny na zrobienie sie (toaleta + makijaz + zalozenie szatek). Tak czy owak to jednak bede w przyszlosci robic FFS, ale tak za 2-3 lata . Teraz to sobie powieksze usta kwasem hialuronowym a nanolash jest swietny i na prawde dziala. Mialam slabe rzesy (spalilam sobie kiedys spawarka) a po 3 mc kuracji nano-lashem zrobily sie mega dlugie i fajne.
 
 
JuicyLucy
użytkownik
JuicyLucy

Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 70
Posty: 377
Wysłany: 2016-08-15, 01:09   

Zmienia sie rozklad tkanki tluszczowej i cera jest ladna - jakos to wszystko uchodzi, ale tak jak powiedzialam FFS is a must.
 
 
JuicyLucy
użytkownik
JuicyLucy

Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 70
Posty: 377
Wysłany: 2016-08-15, 22:22   

Dzieki, jednak hormony zmieniaja twarz. Moze tego nie zauwazamy, bo zmiany zachodza stopniowo i po prostu ciezko zauwazyc ze cos sie zmienia, ale moja przyjciolka , ktora nie widziala mnie rok stwierdzila ze zmiany sa bardzo duzo (jak dla niej).
 
 
michagros
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-16, 08:20   

Ja stwierdziłam, że ludzie zaczęli brać mnie za genetyczną kobietę dopiero po 5 latach hrt. Więc hormony mają olbrzymi wpływ na wygląd twarzy, ale po długim okresie ich przyjmowania. Do tego brwi, makijaż, długie włosy, odpowiedni ubiór.
 
 
Martaa
użytkownik
Tępicielka dewotek


Tożsamość płciowa: k
Punktów: 112
Posty: 689
Wysłany: 2016-08-16, 17:07   

Kimberly napisał/a:
30 000 zł

Chyba się rozmyśliłam

To jest kwestia priorytetów, niektórzy o wiele więcej wydają jednorazowo na jakieś zbyteczne pierdoły i zachcianki. Za taką sumę nie kupisz nawet nowego średniej klasy samochodu. Moim zdaniem 30 tys to symboliczna cena za "być albo nie być".
_________________
 
 
 
JuicyLucy
użytkownik
JuicyLucy

Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 70
Posty: 377
Wysłany: 2016-08-16, 23:42   

Ja rozwazam tego http://www.drspiegel.com/ffs-surgery-photos/ albo http://transop.com/index....lazaro-cardenas aczkolwiek a moze ktos cos robil u nich https://www.facebook.com/FacialTeam.eu/?fref=ts
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2016-08-17, 13:55   

Kimberly napisał/a:
Cytat:
To jest kwestia priorytetów

Jasne, jeśli dysponujesz taką sumą pieniędzy 😉

Ludzie na ogół nie dysponują takimi sumami pieniędzy, a jednak kupują samochody, budują domy... kredyt, ot i co. Uważam jak Marta - jak trzeba, to trzeba. Jak się nie dysponuje taką sumą, to jest kwestia priorytetów (bo jak się dysponuje, to można i to i to), jeden kupi sobie auto, inny będzie jeździł autobusami ale zrobi SRS czy FFS.
_________________
 
 
JuicyLucy
użytkownik
JuicyLucy

Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 70
Posty: 377
Wysłany: 2016-08-19, 13:54   

No na razie to jakos uchodze, w krotce planuje sobie troche powiekszyc usta kwasem. Po za tym zaczynam brac prawdziwe hormonki od listopada to zobaczymy. Ale jak bym mieszkala w PL to nie wiem czy bylabym akceptowana. Mysle ze zdarzalyby sie jakies zaczepki, choc nigdy mi sie w Polsce nie zdarzyly jak dotad. To znaczy ja mysle ze w PL musisz byc full passable, a jak cos widac ze jest inaczej to moze byc problem.
 
 
Katja
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 56
Posty: 595
Wysłany: 2016-11-26, 21:03   

tak jak pisałam wczesniej ja bym sie z wieloma rzeczami wstrzymala, hrt moze dac naprawde b.db. efekty ale potrzeba czasu, bo widac ze wiekszosc ludzi co idzie po ffs robi to na wczesnnym etapie, no chyba ze zalezy nam zeby byc kobieta juz teraz w sensie wygladu
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 9