Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak zakryć wał skutecznie
Autor Wiadomość
cocogirl
użytkownik

Punktów: 1
Posty: 100
Wysłany: 2016-05-26, 11:33   Jak zakryć wał skutecznie

Hej mam duży wał nadoczodołowy i on mnie często demaskuje

Więc jutro mam w planach stworzyć sobie jakiś strój który zamaskuje mnie jak to tylko możliwe, bo jutro jadę poNeofollin do czech

Myślałam o czarnym kapeluszu oczy całkiem zakryte grzywką, tylko nie wiem jak to zrobić żeby wiatr mi jej nie odsłaniał może jakiegoś żelu nawalić mnóstwo, klej? nie wiem co polecacie, do tego jak ładna pogoda to ogromne okulary przeciwsłoneczne, jak brzydka to właśnie grzywka na oczach całkiem, ewentualnie kapelusz z czarną siatką, do tego myślę albo czarne spodnie i jakaś koszulka i kurtka albo czarne legginsy sukienka? Makijaż zamierzam zrobić wręcz maskę nawalić kilkanaście warstw podkładu i kilka pudru jakąś dobraną szminkę, duużo maskary o ile będzie wersja z okularami, buty myślałam albo balerinki w kolorze czerwonego wina, albo balerinki czarne, obcasów nie chcę po to aby być jak najniższą kompletnie chcę być całkowicie anonimowa, macie jakieś pomysły?
 
 
Nadiyah
użytkownik
użytkowniik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 17
Posty: 502
Skąd: EPWA/EPMO
Wysłany: 2016-05-26, 12:17   

jedziesz tylko do apteki, a nie na wybieg mody. tak samo - żadne paparazzi raczej śledzić ciebie nie będzie.. po co cała ta maskarada?
jak ty wychodzisz z domu? też się tak odstawiasz nawet 'wyrzucając śmieci'? :p
weź się normalnie ubierz, umaluj, a nie wymyślasz...
_________________
我喜欢吃鸡

 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2016-05-26, 13:09   

Ubierz kapelusz i nawal tapety to na bank Cię zidentyfikują jako drag queen.
Może lepiej przewiąż głowę zwiniętą chustką albo szalem, przytrzyma grzywkę na miejscu skuteczniej niż kapelusz.
Poza tym już Ci pisałem, że czarny to nie jest Twój kolor. Ale jak sobie chcesz.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
cocogirl
użytkownik

Punktów: 1
Posty: 100
Wysłany: 2016-05-26, 14:17   

Armand z całym szacunkiem bo mi trochę poradziłeś, ale jednak nie gadaj że czarny to nie jest czyiś kolor, bo argumentujesz to że czarny nie jest kolorem słowianek, to wychodzi na to że każda dziewczyna z tych okolic ubrana na czarno będzie źle wyglądać, a jakoś tak nie jest, zatem wszystkie laski w banku które mają czarne marynary i spódniczki spodnie źle wyglądają, ciekawe... a poza tym to całe zestawianie kolorów, to jest głupota jakieś typy jesień zima czy coś, ja piernicze ktoś lubi zielony to kupuje zielony ktoś czerwony to czerwony i jakoś z nikogo się nie śmieją, poza tym nie pytałam cię jakie kolory, tylko np wczoraj widziałam u libera laskę, która była zrobiona i miała biały kapelusz a grzywkę tak zrobioną że w ogóle oczu jej nie było widać zaczynała się zaraz nad nosem, więc o coś takiego mi chodzi bo wtedy zakryję doszczętnie ten [terefere] wał.
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2016-05-26, 14:51   

Ostatnio dałem sobie spokój z passingiem, ubrałem czarną damską kurtkę, wbiłem się w czarne rurki i botki, pomalowałem się, uczesałem, założyłem różowy szaliczek...

"W czym mogę pomóc, chłopcze?"

Ja naprawdę nie kapuję, ale najwyraźniej czarny zmężnia. Na ogół to się mi nie przytrafia. Drugi raz miałem passing w czarnej sukience *wzrusza ramionami*
 
 
cocogirl
użytkownik

Punktów: 1
Posty: 100
Wysłany: 2016-05-26, 14:56   

dzięki Swan zatem czarny odpada, więc może jutro kupię jakiś beżowy kapelusz? do tego czarne balerinki muszę kupić bo mam tylko bordowe, jakaś sukienka kolorowa, kurtka biała? ewentualnie beżowy płaszcz? jak słońce to duże okulary przeciwsłoneczne a jak nie to muszę to czoło zakryć jakoś i oczy.
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2016-05-26, 15:13   

Myślę, że trochę mniej kontrastowe kolory, nie wiem czy biały będzie najlepszy. Może coś pastelowego i bez kontrastowych wzorków? Ten mój różowy szaliczek ma jakieś takie szaro-bordowo-czarnawe wzory florystyczne, co mogło wszystko dodatkowo podostrzyć mimo pastelowego różu... Stawiałbym na beżowy, kremowy, szary, pastele, jakieś nieco zgaszone kolory... Dobra, już wiem, dlaczego jest ich tak pełno na damskim, zawsze mnie to dziwiło.

http://www.promod.pl/kobiety/produkty/index.html
http://www.orsay.com/pl-pl/moda.html

I uważaj z ciemnym fioletem i bordo, wyostrzają rysy.
 
 
cocogirl
użytkownik

Punktów: 1
Posty: 100
Wysłany: 2016-05-26, 15:27   

dobra beżowy lub inny kapelusz jaki proponujesz? może granat? karmelowa ramoneska, sukienka w kwiatki na granatowym tle a może miętowa? np miętowa z karmelową, białą kurtką, kapelusz beżowy czy inny? do tego czarne balerinki lub te bordowe, ewentualnie jasno różowe trampki lub granatowe, do tego czarne legginsy? dużo tapety lekka szminka różowawa, jasne cienie do powiek co by złogodzić wał, okulary słoneczne jak słońce co o tym sądzisz? sądzicie? dzięki wielkie Swan za podpowiedzi:P swoją drogą apaszek mam kilkaset dosłownie, więc może mymyśl mi dowolne zestawienie kolorystyczne i raczej taką znajdę która ładnie podkreśli wszystko, najwyżej napisz co proponujesz i jutro zrobię rano jeszcze zakupy
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2016-05-26, 15:34   

Nosz kurna, mnie to nie wierzysz i psy wieszasz na mojej opinii xD Dopiero Swan Cię przekonał, proponując dokładnie to samo. TF? :mrgreen:
Każdy może nosić co chce, ale są kolory, w których wygląda się lepiej niż w innych. Po prostu. Nie musisz mi wierzyć. Nie wszyscy widzą takie niuanse. Ja widzę, bo mnie natura takim aparatem wzrokowym obdarowała.

Pozostaje Ci zapuścić grzywkę, tak myślę.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
cocogirl
użytkownik

Punktów: 1
Posty: 100
Wysłany: 2016-05-26, 15:47   

armand spoko, to jeżeli twierdzisz że się na tym znasz to pomóż mi na jutro dobrać ciuchy i buty a rano zrobię niezbędne zakupy i czy brać kapelusz czy nie jak tak to jaki kolor? Dzięki
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2016-05-26, 16:01   

Mam wał. Też. W sumie to jak wstawiałaś zdjęcie to bardzo podobny do Ciebie jestem, Coco. Jak robię sobie cień do powiek, to smaruję jasnym po całości górnej powieki i potem lekko przy zewnętrznych kącikach rozmywam od zewnątrz trochę ciemnego i daję go na zawnętrzny kącik dolnej i trochę zaznaczam zgięcie górnej ale tylko przy zewnętrznym kąciku, bo inaczej robi się ze mnie neandertalczyk niestety. Pomalowanie wewnętrznego kącika na górnej powiece na jasno też nieco rozjaśnia spojrzenie.

I nie dużo tapety, tylko podkład i odrobinę mascary. Błyszczyk albo przezroczysta pomadka może?

Ale wiesz Armand, moim argumentem był niezamierzony passing :P :lol:

He he, też mam milion apaszek :P

cocogirl napisał/a:
dobra beżowy lub inny kapelusz jaki proponujesz? może granat? karmelowa ramoneska, sukienka w kwiatki na granatowym tle a może miętowa? np miętowa z karmelową, białą kurtką, kapelusz beżowy czy inny? do tego czarne balerinki lub te bordowe, ewentualnie jasno różowe trampki lub granatowe, do tego czarne legginsy?


Brzmi dobrze, z wyjątkiem tych czarnych legginsów, białej kurtki i bordowych balerin. Kremowy, nie biały.



I... oglądałaś Death Note? Nie chcesz wyglądać jak Light, L albo Mello, bo oni wyglądają może na zniewieściałych, ale na mężczyzn. Ostre kąty. Jeżeli lubisz czarny, to jest konkretna różnica między Mello a Misą, mimo tego, że dość podobni. Wiem to wszystko, bo sam się próbuję wystylizować w miarę męsko, bo terefere, ale pojawia się problem jak wyglądam kobieco a zachowuję się męsko.
Ostatnio zmieniony przez 2016-05-26, 16:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
cocogirl
użytkownik

Punktów: 1
Posty: 100
Wysłany: 2016-05-26, 16:20   

no dobra to jaka sukienka, beżowa w czarne wzorki z nitki, miętowa, granatowa w kwiatki, buty jakie i jaki kolor, myślałam o balerinach, lub jasno różowe trampki ramoneska karmelowa czy beżowy płaszcz, kapelusz? jak tak to beż czy jaki? makijaż już wiem, tylko nie wiem jaka szminka, teraz druga kwestia jeżeli nie okulary słoneczne to jak optycznie zmniejszyć to wybrzuszenie nad nosem, wiem że jasne kolory ale jak np użyję białego cienia to będzie to jakbym brudna była, a tego chcę uniknąć no i jaki dodatek apaszka najlepiej jak tak to jaka?
 
 
cocogirl
użytkownik

Punktów: 1
Posty: 100
Wysłany: 2016-05-26, 16:34   

ja lubię różne kolory, ale teraz o tym tak nie myślę bo do ffsa chcę jak muszę gdzieś iść wyglądać uchodząco po ffsie zakupie inne ciuchy jak już nie będę musiała się stresować więc tylko zależy mi na ciuchach dających passing itd.
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2016-05-26, 16:40   

Na razie muszę iść coś załatwić, może inni coś dodadzą? Odpowiem potem.

Tylko nic nie rób z tym wybrzuszeniem. Co najwyżej zrób grzywkę jak mówił już Armand i kobieco ją uczesz na szczotkę. Uważałbym z wszelkimi ramoneskami i militariami. Nie mówię, że tego nie możesz założyć, ale z definicji wszystko co militarne i/lub kanciaste wygląda męsko/unisex.

Beż:
https://www.google.pl/sea...C5%BCowa+bluzka

Niezbyt kontrastowa apaszka i bez "męskich" kanciastych albo kontrastowych wzorków, najlepiej lejąca i miękka, nie dająca po oczach.
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2016-05-26, 16:49   

Swan napisał/a:

Ale wiesz Armand, moim argumentem był niezamierzony passing :P :lol:


No tak xD

cocogirl, napisz mi jaki masz kolor włosów i oczu, a także cery, jeśli jesteś w stanie to ocenić.

Swan dobrze pisze, przerzuć się na bardziej żywe lub pastelowe kolory. Są dużo bardziej kobiece niż czerń.
Ja nie wiem co wszyscy mają z czernią. Jakiś fetysz chyba. Każdy jeden się upiera, a już zwłaszcza kobiety chcą być takimi żałobnicami.

EDIT: w temacie makijażu

Przyznam, że nie łatwo jest znaleźć odpowiedni tutorial w sieci. Tzn taki, który w miarę uwzględnia męskie rysy twarzy, nie potrzeba do niego tony tapety i nie wygląda się w nim jak drag queen. Ale się postarałem i znalazłem bardzo sympatyczną emkę, która w relatywnie prosty sposób to przedstawia i nie używa jakichś wymyślnych rzeczy. Jedyne co to uważałbym z ustami, bo zbyt ciemne sprawią, że wargi optycznie się zwężą a podbródek powiększy.

Wreszcie też ktoś zastosował zbijanie widoczności włosków za pomocą czerwonego pigmentu. Proste i genialne.

https://www.youtube.com/watch?v=q0ikzpdMY5A
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
ElżbietaFromage
moderator
Ośmiornica z Wenus


Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 186
Posty: 2533
Skąd: Nie-biegun
Wysłany: 2016-05-26, 18:45   

MOże podkreślając inne rzeczy, aby odwrócićuwagę?

Neandertalska Shakira miała wał i była bardzo kobieca ;)
_________________
Izolacja, izolacja, kroplówka, cukierki…
 
 
cocogirl
użytkownik

Punktów: 1
Posty: 100
Wysłany: 2016-05-26, 19:19   

dobra dzięki wielkie wszystkim za pomoc, Swan czekam co wykombinujesz;) a Armand poradziłbyś mi jak powiększyć makijażem górną wargę? bo dolną mam ogromną a górna mniejsza.

Co do Shakiry to ona ma tylko łuk brwiowy wydatny, a nad nosem płasko a ja mam nad nosem ostry kąt i to jest ta najbardziej męska wersja wału.
 
 
cocogirl
użytkownik

Punktów: 1
Posty: 100
Wysłany: 2016-05-26, 19:36   

Armand, kolor oczu zielone, ciemna oprawa oczu, włosy ciemny blond/jasny brąz, cera jasna aczkolwiek nie super blada tylko ciutkę ciemniejsza od takiej bardzo bladej, żyły mam zielone, bo słyszałam że to ponoć pozwala ustalić cerę.

PS a co sądzicie o rozjaśnieniu brwi? np podkładem czy cieniem? i jak tak to do blondu bardziej czy lekki brąz, bo mam bardzo ciemne.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 11