Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Siłownia a tkanka mięśniowa
Autor Wiadomość
Toffie
użytkownik
Stupid Bitch!

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 1
Posty: 78
Wysłany: 2016-05-18, 18:28   Siłownia a tkanka mięśniowa

Głównie chodzi mi o wysmuklenie nóg oraz ujędrnienie całego ciała, ale za żadne skarby nie chcę wyrobić sobie rozbudowanej tkanki mięśniowej jak faceci. Niby aby coś takiego zrobić to trzeba odpowiedniej diety itd ale mamy więcej włókien mięśniowych niż genetyczne, wiec jak to jest ?

P.S. Zależy mi głównie na wyszczupleniu nóg, ale mam skłonności do przerostu mięśnia w tamtych rejonach : / (rodzinne)
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2016-05-18, 20:21   

Toffie, a jak jest u Ciebie z przyrostem masy mięśnowej i odkładaniem się tkanki tłuszczowej?
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Toffie
użytkownik
Stupid Bitch!

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 1
Posty: 78
Wysłany: 2016-05-18, 23:02   

Tkanka tłuszczowa odkłada się na twarzy, biodrach, udach. Najlepsze jest to, że mam taki rozklad tkanki tłuszczowej że przy 170 cm i 60 kg tyłek, biodra, uda oraz twarz jest otłuszczona natomiast widać mi żebra, chude ręce oraz cała część ciała powyżej pasa jest chudsza od dolnej. Mięśni poza nogami nie ma kompletnie widocznych. Aż dziwne, że piersi jakoś zostały.

Brzuch jest wzdęty przez nietolerancję laktozy oraz unicestwione od anorektycznych diet oraz stosowania olejku rycynowego jelit. Tłuszczu tam nie ma już.

A z łydkami to nie wiem. Przy 170 cm i 60 kg mam w łydce w najszerszym miejscu 35 cm przy czym jest to mięsień + opuchlizna spowodowana gromadzeniem się wody i zaczątki żylaków.
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2016-05-18, 23:19   

A spożywasz produkty zawierajace laktozę?
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
salamandra
użytkownik
Jaśnie Panienka


Tożsamość płciowa: k
Punktów: 68
Posty: 791
Wysłany: 2016-05-19, 13:07   

Toffie, opisane przez Ciebie proporcje o ile nie są po prostu genetyczne kojarzą mi się z niewydolnością krążeniową, konkretniej z obrzękami związanymi z niemożnością przerobienia limfy przez węzły chłonne. nie znam się na tym jakoś dobrze, ale uważam, ze jeśli puchnie Ci dół ciała, to warto zapytać się lekarza czy to spoko.

znam pewną osobę, która wieloletnio chorowała na anoreksję i miała podobne proporcje, a z czasem zaczęła puchnąć bardziej i lekarze wtedy zdiagnozowali jej tego typu niewydolność.

jeszcze raz podkreślę, że nie znam się na tym, tylko zetknęłam się z przypadkiem, który skojarzył mi się z Twoim opisem.
_________________
Całuski!
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=L9p8LXD5UDs
 
 
Toffie
użytkownik
Stupid Bitch!

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 1
Posty: 78
Wysłany: 2016-05-25, 13:55   

Laktozy unikam jak ognia.
Co do niewydolności krążenia to bardzo prawdopodobne bo mam często lodowate dłonie.

Póki co jestem na diecie bez laktozy oraz soli. Na nogi załatwiłam sobie drenaż limfatyczny oraz rajstopy uciskowe. Zobaczymy czy to coś pomoże.

Obwody łydek strasznie mi skaczą. Jeśli zjem coś niezdrowego to na łydkach leci z 33 do 35 cm (kiedyś skoczyło nawet do 36). Po opamiętaniu się centy spadają do 34-33 cm po 2-3 dniach.
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2016-05-25, 14:30   

35cm przy takim wzroscie i wadze to norma. A jakas aktywnosc fizyczna uprawiasz? Duzo czasu spedzasz w pozycji siedzacej, lub stojacej?
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
salamandra
użytkownik
Jaśnie Panienka


Tożsamość płciowa: k
Punktów: 68
Posty: 791
Wysłany: 2016-05-25, 14:43   

Toffie, drenaż to dobry pomysł. polecam do tego zdrową, oczyszczającą dietę, poprawi Ci wyniki, bo będziesz miała odciążone węzły chłonne.
_________________
Całuski!
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=L9p8LXD5UDs
 
 
Toffie
użytkownik
Stupid Bitch!

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 1
Posty: 78
Wysłany: 2016-05-26, 21:06   

Zobaczymy.
Zauważyłam, że jak tracę kg to właśnie leci mi wszystko a biodra, tyłek oraz nogi i twarz ani rusz...
 
 
Toffie
użytkownik
Stupid Bitch!

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 1
Posty: 78
Wysłany: 2016-06-05, 14:19   

Dobra - problem rozwiazany.

Wywaliłam fast foody, alkohol oraz sól z swojej diety (a jeśli już nie mogę to ograniczam do minimum), dużo spaceruję, noszę rajstopy uciskowe i jestem po 1 drenażu i różnica widoczna - poszła opuchlizna i z 35 zeszłam na 32,5 cm w łydce oraz w kostkach poszły cm ;)

Temat do zamknięcia.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 9