Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Kim ja jestem? No właśnie kim?
Autor Wiadomość
AgencjaONZ
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: cis
Preferowany zaimek: on
Posty: 5
Wysłany: 2016-04-17, 20:48   Kim ja jestem? No właśnie kim?

Chciałbym się dowiedzieć czy istnieje jakiś termin opisujący moją orientację. Pociągają mnie kobiety trans w sensie seksualnym i jak to się zwie romantycznym. Mężczyźni nie interesują mnie wcale ani nigdy nie interesowali, kobiety? No cóż myślałem że tak, ale oczywiście okazało się że nie. Czy jest jakieś słowo opisujące mnie? Słyszałem o Chaser ale to brzmi jak jakiś psychopatyczny stalker albo coś równie miłego.
 
 
nunumu
użytkownik
płomyczek

Tożsamość płciowa: ag
Kim jesteś: cis
Preferowany zaimek: bez zaimków
Punktów: 9
Posty: 953
Wysłany: 2016-04-17, 21:07   

zwykły hetero chłopak z preferencją do transdziewczyn, tak samo są tacy których pociągają dziewczyny trochę grubsze albo tacy, których pociągają najbardziej dziewczyny w mundurach itd. - innymi słowami, zwykła preferencja
 
 
AgencjaONZ
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: cis
Preferowany zaimek: on
Posty: 5
Wysłany: 2016-04-17, 21:15   

Gdybym był hetero to dziewczyny by mnie pociągały. Nie sądzisz? A tak nie jest
 
 
nunumu
użytkownik
płomyczek

Tożsamość płciowa: ag
Kim jesteś: cis
Preferowany zaimek: bez zaimków
Punktów: 9
Posty: 953
Wysłany: 2016-04-17, 21:30   

Cytat:
Pociągają mnie kobiety trans w sensie seksualnym i jak to się zwie romantycznym.

a potem piszesz że cię kobiety jednak nie pociągają

wygląda to albo na troll, albo na gejostwo
 
 
AgencjaONZ
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: cis
Preferowany zaimek: on
Posty: 5
Wysłany: 2016-04-17, 21:36   

z kretynami nie zwykłem rozmawiać więc niech ktoś inny się odezwie
 
 
Martaa
użytkownik
Tępicielka dewotek


Tożsamość płciowa: k
Punktów: 112
Posty: 689
Wysłany: 2016-04-17, 21:37   

AgencjaONZ napisał/a:
Gdybym był hetero to dziewczyny by mnie pociągały. Nie sądzisz? A tak nie jest

Znaczy to, że trans kobiety nie traktujesz jak kobiety, tylko jak przebranych mężczyzn albo jakąś odrębną płeć, a to błąd, bo trans kobiety są zwykłymi normalnymi kobietami, poza tym nie określiłeś precyzyjnie swojej preferencji - podobają ci się trans kobiety przed operacją, jeszcze z niechcianym dodatkiem między nogami, czy też takie pooperacyjne dziewczyny, niczym nie różniące się od biologicznych? W tym drugim przypadku podniecałby cię sam fakt, świadomość, że normalna dziewczyna miała kiedyś niekobiece ciało, czy co?


.
_________________
 
 
 
nunumu
użytkownik
płomyczek

Tożsamość płciowa: ag
Kim jesteś: cis
Preferowany zaimek: bez zaimków
Punktów: 9
Posty: 953
Wysłany: 2016-04-17, 21:38   

AgencjaONZ, cóż, jeżeli masz takie podejście, to przykro mi ale trzeciego aksjomatu nie złamiesz

Cytat:
Znaczy to, że trans kobiety nie traktujesz jak kobiety, tylko jak przebranych mężczyzn albo jakąś odrębną płeć

czyli krótko mówiąc: troluje albo jest gejem tylko nie umie się sam przed sobą do tego przyznać
 
 
salamandra
użytkownik
Jaśnie Panienka


Tożsamość płciowa: k
Punktów: 68
Posty: 791
Wysłany: 2016-04-17, 21:55   

AgencjaONZ napisał/a:
z kretynami nie zwykłem rozmawiać więc niech ktoś inny się odezwie
co to za kultura? Wybacz, ale z taką kulturą osobistą nie istotne jaką masz orientację seksualną, bo raczej odstraszysz wszystkich przed startem. Falstart, gościu.

A informacyjnie dodam, że to, czym mi pachnie twoja seksualności to fetyszyzm, transseksualizmu lub transwestytyzmu, niekiedy okazuje się, że brak fetyszu uniemożliwia osiągniecie podniecenia, więc kwestia hetero/bi/homoseksualizmu jest wtórna, bo tak silny fetyszyzm nie pozwoli ci zbudowania relacji z żadną transdziewczyną, która się szanuję, ewentualnie transwestytę, ale jak mówiłeś chłopaki cię nie interesują... oczywiście o ile moja pseudodiagnoza jest prawdziwa polecam pomoc seksuologa.

Dałeś za mało danych by nie trzeba było się domyślać i wyciągnąć jednoznaczne wnioski. To nie jest krzyżówka, mógłbyś zadać pytanie bardziej dokładnie zanim zacząłeś obrażać ludzi, wiesz?
_________________
Całuski!
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=L9p8LXD5UDs
Ostatnio zmieniony przez salamandra 2016-04-17, 22:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2016-04-17, 22:04   

Ale czego od nas oczekujesz? Nie odpowiedziałeś na ważne pytania: lubisz penisa u m/k czy tylko świadomość że miała kiedyś męskie ciało? Jeśli to drugie, to moim zdaniem jesteś hetero tylko ze specyficznymi preferencjami i nie:

AgencjaONZ napisał/a:
Gdybym był hetero to dziewczyny by mnie pociągały. Nie sądzisz? A tak nie jest

Nie, nie sądzę. Są faceci hetero, którzy np. absolutnie ze szczupłą kobietą się nie zwiążą, tylko z taką z nadwagą. Nadal są hetero, ale po prostu mają takie silne preferencje.

Jeżeli natomiast lubisz u m/k męskie narządy płciowe, to już nieco bardziej skomplikowana sprawa... powiedziałbym, że jesteś panseksualny ale chyba jednak nie, bo panseksualista chyba lubi wszystkie gendery.
_________________
 
 
AgencjaONZ
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: cis
Preferowany zaimek: on
Posty: 5
Wysłany: 2016-04-17, 22:07   

Dzięki za odpowiedź całkiem konkretną która do mnie przemawia ale po prostu zapomniałem, że na fora się nie dołącza
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7097
Wysłany: 2016-04-17, 22:14   Re: Kim ja jestem? No właśnie kim?

AgencjaONZ napisał/a:
Chciałbym się dowiedzieć czy istnieje jakiś termin opisujący moją orientację. Pociągają mnie kobiety trans w sensie seksualnym i jak to się zwie romantycznym.

w sumie to tak:
- shemale lover,
- admirer.

Przy czym to drugie funkcjonuje chyba tylko w transowym światku.
 
 
Martaa
użytkownik
Tępicielka dewotek


Tożsamość płciowa: k
Punktów: 112
Posty: 689
Wysłany: 2016-04-17, 22:19   

AgencjaONZ napisał/a:
zapomniałem, że na fora się nie dołącza

Ależ można dołączać, kulturalnie rozmawiać, a przede wszystkim konkretnie i precyzyjnie formułować pytania, ze zrozumieniem czytać odpowiedzi i wyciągać wnioski.

Freja napisał/a:
w sumie to tak:
- shemale lover,
- admirer.

Przy czym to drugie funkcjonuje chyba tylko w transowym światku.


No ale gość nie doprecyzował, co go kręci w trans kobietach, ani nie powiedział kim trans kobiety są wg jego definicji, może go podniecają po prostu faceci przebrani za kobiety? ;-)



.
_________________
 
 
 
AgencjaONZ
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: cis
Preferowany zaimek: on
Posty: 5
Wysłany: 2016-04-17, 22:30   

Sorry ale widzę że tu pociska się pierdoły na poziomie forum z elektroda.pl
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2016-04-17, 23:41   

AgencjaONZ, chyba po prostu spodziewałeś się z naszej strony większej bigoterii.
Tymczasem użytkownicy tego forum są różnej orientacji i dla nich słowo "gej" nie jest obraźliwe i potrafią sobie wyobrazić, że ludzi różne rzeczy pociągają.

Powściągnij zatem proszę obraźliwe słownictwo.

nunumu, Ty się też opanuj, bo ostatnio panuje jakaś paranoja na tym forum. Trolle i Młodzież Wszechpolska.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
ElżbietaFromage
moderator
Ośmiornica z Wenus


Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 186
Posty: 2533
Skąd: Nie-biegun
Wysłany: 2016-04-18, 09:26   

AgencjaONZ napisał/a:
z kretynami nie zwykłem rozmawiać więc niech ktoś inny się odezwie

Eeee...

AgencjaONZ napisał/a:
Gdybym był hetero to dziewczyny by mnie pociągały. Nie sądzisz? A tak nie jest

Zastanawiam się jak to rozumieć. Czy oznacza to, że transkobiety nie są dla ciebie dziewczynami? Jeżeli tak, to radzę szukać szczęścia gdzie indziej.

Ogólnie uznałabym Ciebie za totalnego fetyszystę i shemale lovera.

AgencjaONZ napisał/a:
Sorry ale widzę że tu pociska się pierdoły na poziomie forum z elektroda.pl

?? ?? W takim razie może powinieneś szukać miejsca dla siebie gdzie indziej?
_________________
Izolacja, izolacja, kroplówka, cukierki…
 
 
Ryu
użytkownik
pangender


Preferowany zaimek: on
Punktów: 14
Posty: 1411
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-04-18, 10:01   

ONZ, jak już pewnie zdążyłeś się zorientować, rozdzielanie ludzi na dziewczyny trans i kobiety nie jest mile widziane w tym miejscu. Choć Twojej seksualności to nie obchodzi i najwyraźniej dzieli kobiety na dwie kategorie, atrakcyjne trans i nieatrakcyjne cis (cis to słowo określające "zwykłe" dziewczyny), ludzie tutaj pragną zatrzeć ten podział i być postrzeganymi w zgodzie ze swoją tożsamością.

Nie doprecyzowujesz o co Ci chodzi, na co zwracasz uwagę, jakie masz doświadczenia - dlatego ludziom trudno określić Twoją orientację. Wydajesz się też dość młody...

Jeżeli zakochałeś się w jakiejś kobiecie i okazało się po fakcie, że ona jest trans, to być może jednak kobiety Cię pociągają, tylko akurat ta konkretna ma taką a nie inną historię.

Jeśli, jak wielu mężczyzn, interesujesz się tak zwanymi kobietami z penisem, to seksuologia wymyśliła sobie na to nazwę ambiseksualność, ale generalnie to nie poświęca ludziom takim jak Ty szczególnie dużo uwagi i nie znajdziesz zbyt wielu informacji w Google. Wiem, to przykre.

Życzę Ci powodzenia. Jeśli chciałbyś wiedzieć coś więcej, zachęcam Cię do kontaktu na privie. Jako osoba trans w drugą stronę, nie jestem potencjalnym obiektem Twojego zainteresowania - za to wiem trochę o psychologii i seksuologii i nie będę się do Ciebie odnosić nieprzyjaźnie. Może będziesz chciał pogadać.
_________________
Przewodnik po tranzycji. Psychologiczne co i jak

Poradnik prawny - ustalenie płci z art. 189 Kpc.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 10