Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Jakie badania hormonalne?
Autor Wiadomość
Raja
użytkownik
Rawr!


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 7
Posty: 96
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 2016-04-16, 23:49   Jakie badania hormonalne?

Niedługo wybieram się do lekarza w celu przepisania mi hormonów i zgodnie z radami zdecydowałam się dostarczyć mu już gotową opinię psychologa oraz wyniki badań hormonów. To pierwsze mam już w zasadzie w kieszeni, więc przyszedł czas na wykonanie także badań. I tutaj rodzi się moje pytanie:

Przeglądam sobie kliniki w Trójmieście, jednak każda z nich oferuje co najmniej kilka różnych (i płatnych oddzielnie :P ) badań związanych z hormonami.

http://www.uck.gda.pl/images/cennik2015/CLK.pdf

Wiec na co właściwie konkretnie mam je zrobić? Globuline wiążącą hormony płciowe? Hormony luteinizujące? Czy jeszcze coś innego? Przeszukałam forum i nie znalazłam odpowiedzi na to pytanie - wiec jeżeli jestem ślepa to proszę nie bić za mocno. W przeciwnym wypadku będę wdzięczna za poradę :mrgreen:
 
 
Raja
użytkownik
Rawr!


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 7
Posty: 96
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 2016-04-17, 11:51   

Dzieki :D
 
 
kotka
użytkownik

Posty: 80
Wysłany: 2016-04-19, 08:35   

zrób tylko hormony najpierw, bo one są wymagane do dostania piguł, resztę zleci ci lekarz prowadzący wg przeprowadzonego z tobą wywiadu, może być ich więcej a może być ich mniej. zobaczysz
 
 
Basia Kamińska
użytkownik
Basia

Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Posty: 1
Skąd: radziechowy
Wysłany: 2016-09-11, 16:48   

Chciałaby wiedzieć ile czeka mnie badań do kogo man się zgłosić najpierwszy,a do kogo potem jak długo mam czekać do zakończenia badań ;-)
_________________
Basia Kamińska
 
 
Martaa
użytkownik
Tępicielka dewotek


Tożsamość płciowa: k
Punktów: 112
Posty: 689
Wysłany: 2016-09-11, 16:55   

Basia Kamińska, przepraszam za offtop, ale po co Basiu zakładasz kolejne konto i spamujesz, skoro jedno już masz :? :
Zdecyduj się, czy jesteś Basia Kamińska, czy Basia Kliś, czy może jeszcze inaczej, czy może jesteście transpłciowymi koleżankami imienniczkami z Radziechowów?
:->

A co do badań, idź do seksuologa i w trakcie leczenia, on da Ci skierowanie na wszystkie potrzebne badania. Trudno wymienić jakie one będą, bo w Polsce co lekarz, to inne badania zleca.
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 10