Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Chemitrails
Autor Wiadomość
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
  Wysłany: 2016-03-23, 23:49   Chemitrails

Postanowiłem wsadzić kij w mrowisko. O!

https://prawdaxlxpl.wordpress.com/2014/04/06/rzady-potwierdzaja-rozpylanie-chemikaliow-przez-samoloty-wojskowe-to-fakt-nie-da-sie-juz-tego-zatrzymac/
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
silveira
użytkownik
Austin Jonas


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ?
Punktów: 18
Posty: 2660
Skąd: ruski szpieg jestem.
Wysłany: 2016-03-24, 00:20   

Nie wiem, ile w tym prawdy, ale na moim niebie to tylko wojskowe helikoptery są :< one też rozpylają? :<
_________________
They burst to dust
They turn to liquid
Spread themselves like sunlight
Thinking they were universe


Call me Austin.
 
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7100
Wysłany: 2016-03-24, 00:28   

Oj tam zaraz kij w mrowisko. Przejrzałam sobie tą stronę i są tam dużo lepsze artykuły :)

https://prawdaxlxpl.wordpress.com/2013/05/07/byly-minister-obrony-kanady-twierdzi-ze-amerykanski-rzad-jest-sterowany-przez-dwoch-obcych/

https://prawdaxlxpl.wordpress.com/2012/12/19/katastrofa-tu-154-w-smolensku-dzielem-illuminatow/
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2016-03-24, 00:39   

Freja, aż se poczytam :mrgreen:
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2016-03-24, 00:41   

o, lubię takie tematy :D

chmury, po prostu, takie zwyczajne, nie chce mi się teraz szukać wytłumaczenia naukowego na ich powstawanie :P
_________________
 
 
Gabi
użytkownik

Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 259
Posty: 1367
Wysłany: 2016-03-24, 01:53   

Aż nie wierzę, że ktoś to traktuje poważnie :-P raz, że gdyby to miały być opryski to taki samolot musiałby być latającą cysterną z niekończącym się zapasem ładunku aby rozpylać coś przez tysiące kilometrów. nawet samoloty pożarne maja ładunku na kilka sekund zrzutu pasażer zrzuca kilkadziesiąt ton paliwa w kilka minut. Po drugie więcej cienia robi jedna zwykła naturalna chmurka niż dziesięć smug kondensacyjnych. no chyba, że chodzi o spisek związany z wyludnieniem spowodowanym bezpłodnością, bo i taką wersję słyszałam. To pewnie niedługo będzie, że te smugi to transwestyty rozpylają co by chłopów w baby zamieniać, z reszta podobno picie wody skutkuje pomieszaniem zmysłów u facetów i przerabianiem się na baby :mrgreen:
 
 
silveira
użytkownik
Austin Jonas


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ?
Punktów: 18
Posty: 2660
Skąd: ruski szpieg jestem.
Wysłany: 2016-03-24, 08:15   

Teorie spiskowe, mówię ja Wam. :P
_________________
They burst to dust
They turn to liquid
Spread themselves like sunlight
Thinking they were universe


Call me Austin.
 
 
 
ElżbietaFromage
moderator
Ośmiornica z Wenus


Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 186
Posty: 2533
Skąd: Nie-biegun
Wysłany: 2016-03-24, 08:50   

Depopulacja jest nam potrzebna, mam nadzieję, że ilość ludzi w miarę szybko się zmniejszy do jednego miliarda. Mam nadzieję, że teorie spiskowe są prawdziwe :)
_________________
Izolacja, izolacja, kroplówka, cukierki…
 
 
Haku No Yuki
użytkownik


Punktów: 8
Posty: 81
Wysłany: 2016-03-24, 11:31   

Armandzie, nawet nie chciałbyś wiedzieć w jaki sposób oraz kto obecnie steruje i potrząsa wszystkimi sznurkami na tym Świecie ; )) Pamiętaj, nic nie dzieje się bez przyczyny, wliczając w to aktualną politykę migracyjną w Europie. Obecnie trwa proces globalnej dehumanizacji i niestety z dekady na dekadę będzie tylko gorzej. Skończy się na dobrowolnym chipowaniu i całkowitym podporządkowaniu wolnej jednostki jakim jest człowiek. Zaraz pewnie po raz kolejny odezwie się lewicowy bełkot, że to absurdalne teorie spiskowe etc. jednak wszystko co dotychczas piszę się sprawdza. Wystarczy troszkę zgłebić wiedzę w zakresie mechanizmu wspòłczesnej polityki globalnej i zaawansowanych technik manipulacyjnych ;>
_________________
"Kıyınçılıksız jaşoonu jaşap keregï jok"
“沒有困難的沒有活下去的理由”
"Without difficulties, there’s no reason to live"
 
 
silveira
użytkownik
Austin Jonas


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ?
Punktów: 18
Posty: 2660
Skąd: ruski szpieg jestem.
Wysłany: 2016-03-24, 12:52   

Coś jak HAARP, Duga i Promień Śmierci Tesli? :D

ElżbietaFromage napisał/a:
Depopulacja jest nam potrzebna, mam nadzieję, że ilość ludzi w miarę szybko się zmniejszy do jednego miliarda. Mam nadzieję, że teorie spiskowe są prawdziwe :)

Podobno wszędzie można znaleźć ziarenko prawdy :D a teorie spiskowe nie biorą się znikąd, ale i tak naprawdę to kto tam wie jak jest? :D
A tak narzekają, że współcześni ludzie mnożyć się nie chcą :mrgreen: prawie 7 miliardów nas jest, no bez jaj.
_________________
They burst to dust
They turn to liquid
Spread themselves like sunlight
Thinking they were universe


Call me Austin.
 
 
 
ElżbietaFromage
moderator
Ośmiornica z Wenus


Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 186
Posty: 2533
Skąd: Nie-biegun
Wysłany: 2016-03-24, 13:00   

Haku No Yuki napisał/a:
Skończy się na dobrowolnym chipowaniu i całkowitym podporządkowaniu wolnej jednostki jakim jest człowiek.

I w czym problem?
Haku No Yuki napisał/a:
Obecnie trwa proces globalnej dehumanizacji i niestety z dekady na dekadę będzie tylko gorzej.

No, patrząc na historię ludzkości można powiedzieć, że ludzie kiedyś byli tacy ludzcy, a dzisiaj to zwykła zdehumanizowana dzicz. Z pokolenia na pokolenie następuje degeneracja, dewolucja.
Haku No Yuki napisał/a:
Zaraz pewnie po raz kolejny odezwie się lewicowy bełkot, że to absurdalne teorie spiskowe etc.

Na razie słyszę prawacką paranoję.
Haku No Yuki napisał/a:
ednak wszystko co dotychczas piszę się sprawdza. Wystarczy troszkę zgłebić wiedzę w zakresie mechanizmu wspòłczesnej polityki globalnej i zaawansowanych technik manipulacyjnych ;>

Nawet jeśli piszesz prawdę - tylko zastanawiam się gdzie - to jakie to ma znaczenie, co jest złego w depopulacji, zaczipowaniu ludzi i w utworzeniu rządu światowego?
_________________
Izolacja, izolacja, kroplówka, cukierki…
 
 
nunumu
użytkownik
płomyczek

Tożsamość płciowa: ag
Kim jesteś: cis
Preferowany zaimek: bez zaimków
Punktów: 9
Posty: 953
Wysłany: 2016-03-24, 13:59   

a myślałam, że to ja jestem chora psychicznie
Cytat:
Wystarczy troszkę zgłebić wiedzę w zakresie mechanizmu wspòłczesnej polityki globalnej i zaawansowanych technik manipulacyjnych ;>

a ty ją zgłębiłaś?

nie wygląda na to :D
 
 
DeadSally
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-24, 14:29   

 
 
DeadSally
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-24, 18:32   

Haku No Yuki,
 
 
Haku No Yuki
użytkownik


Punktów: 8
Posty: 81
Wysłany: 2016-03-25, 02:54   

Tradycyjnie zebrała się stara horda z Serkiem na czele ^ ^ Nie odpuścicie choćby jednego mojego postu, ale to generalnie dobrze, wskazuje że jednak coś znaczę na tym forum : )) Niemniej, następnym razem postarajcie się o lepsze memy czy obraźliwe epitety, ponieważ te jednak już stały się nudne i przewidywalne, nie robią żadnego wrażenia ; )) Może zaczerpnijcie inspiracje od waszego guru Mateuszka ? ;> Pewnie za drobną spłatę części alimentòw odda wam parę kodowskich transparentów : ))
_________________
"Kıyınçılıksız jaşoonu jaşap keregï jok"
“沒有困難的沒有活下去的理由”
"Without difficulties, there’s no reason to live"
 
 
ElżbietaFromage
moderator
Ośmiornica z Wenus


Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 186
Posty: 2533
Skąd: Nie-biegun
Wysłany: 2016-03-25, 07:48   

Haku No Yuki napisał/a:
Może zaczerpnijcie inspiracje od waszego guru Mateuszka ? ;> Pewnie za drobną spłatę części alimentòw odda wam parę kodowskich transparentów : ))

Oj dziecko, dziecko.
Chciałabym cię odesłać za pomocą magicznego słowa tam gdzie twoje miejsce (Fronda). Twoich prze"myśleń" nie sposób czytać bez ironicznego zadziwienia, podobnego do tego, które towarzyszy mi gdy czytam Terlikowskich.
Czy mogę cię mianować Terlikowskim honoris causa? (choćw tym przypadku lepsze byłoby horroris causa)
_________________
Izolacja, izolacja, kroplówka, cukierki…
 
 
Haku No Yuki
użytkownik


Punktów: 8
Posty: 81
Wysłany: 2016-03-25, 10:12   

Możesz mnie tytułować stekiem Terlikowskich, nie ma to dla mnie żadnego znacznia : )) Mimo wszystko słaba to analogia skoro nie jestem nawet chrzescijanką ;> A redaktor i portal na który się powołujesz, opierają sie głòwnie na wartościach i poglądach czysto religijnych ;> Szczerze, osobiście wole setkę Terlikowskich od choćby jednego Serka lub pokrewnym istotom z całej hordy ; )))
_________________
"Kıyınçılıksız jaşoonu jaşap keregï jok"
“沒有困難的沒有活下去的理由”
"Without difficulties, there’s no reason to live"
 
 
ElżbietaFromage
moderator
Ośmiornica z Wenus


Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 186
Posty: 2533
Skąd: Nie-biegun
Wysłany: 2016-03-25, 11:10   

Haku No Yuki napisał/a:
Mimo wszystko słaba to analogia skoro nie jestem nawet chrzescijanką ;>

Terlikowski ma również niewiele z chrześcijaństwem wspólnego, za to dużo z brakiem zdrowego rozsądku, empatii. Do tego ma w sobie ogromne pokłady czystej ignorancji oraz zdolność do wyczuwania zgnilizny cywilizacji śmierci, masonów i iluminatów.
Myślę więc, że sporo was łączy.

Więc skoro wolisz setkę Terlikowskich to możesz już do nich pomykać, mnożą się jak króliki więc jest duża szansa, że tę setkę zobaczysz.
 
 
DeadSally
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-25, 13:19   

Serek? Mateuszek? Nie znam tych osób. A myślałam że my - niemieckie żydówki satanistki znamy wszystkich... Zapewniam cię, Haku - to chyba nikt znaczący. Znajomi masoni, bawarczycy, ogólnie ludzie z NWO znowu śmiali się z moich pytań... Reptillianie wymownie syczeli.
 
 
nunumu
użytkownik
płomyczek

Tożsamość płciowa: ag
Kim jesteś: cis
Preferowany zaimek: bez zaimków
Punktów: 9
Posty: 953
Wysłany: 2016-03-25, 13:45   

Haku No Yuki tak bardzo broni się przed manipulacją że widzi we wszystkich osobach które nie dzielą jej świra KOD-owców.

Są osoby jak widać które widzą w innych przebranych KODowców, faszystów, komunistów, Żydów, masonów, Jaszczuroludzi, krasnoludki lub zaczipowane zombie. To jest permanentna psychoza, obłęd.
 
 
DeadSally
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-25, 14:47   

W tej całej sytuacji najgłupsze jest to że kiedy już zaczniemy depopulację to takie pindy będę musiała dodawać do listy tych co mają przeżyć bo "trans solidarność"
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2016-03-26, 05:24   

ElżbietaFromage napisał/a:
Haku No Yuki napisał/a:
Skończy się na dobrowolnym chipowaniu i całkowitym podporządkowaniu wolnej jednostki jakim jest człowiek.

I w czym problem?

No właśnie też tego nie kumam.

ElżbietaFromage napisał/a:
Nawet jeśli piszesz prawdę - tylko zastanawiam się gdzie - to jakie to ma znaczenie, co jest złego w depopulacji, zaczipowaniu ludzi i w utworzeniu rządu światowego?

Raczej Ci nie odpowie na to pytanie, bo ona nie umie żadnej polemiki podjąć. Wklejać tylko umie jak automat ;)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 10