Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Skarga na niebieskie foroom ;>
Autor Wiadomość
Emiele
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-16, 16:41   Skarga na niebieskie foroom ;>

Raczej bardziej z musu, wszedłem przed chwilą na Niebieskie Forum i zerknąłem na gotowe wnioski do sądu dla m/k i k/m ów. I wkoorwiła mnie treść tych wniosków, bo dotyczą one osób trans a ja trans nie byłem, nie jezdem, nie boodem i być nie zamierzam . A treść mnie rozwaliła, bo jeszcze w swoim osobliwym przypadku, musiałbym zaświadczyć nieprawdę; bo niby chodzi o to, że podczas rozprawy, Sąd ustala, że moja biologiczna płeć jest męska, a to przecież totalana bzdura ( żeby było również śmiesznie, płci żeńskiej też nie jestem ) a PONADTO, w swoim przypadku, muszę zadeklarować, że sprawia mi radość "bycie" płcią żeńską, a to jest też najgorsza bzdura.
Poza tym, jak wspomniałem na początku, to wnioski dotyczą trans a nie inter. Bo jest tam taki zapis << Transseksualizm oznacza rozbieżność pomiędzy poczuciem psychicznym płci, a morfologiczno-biologiczną budową ciała, przy tym – wg aktualnego stanu wiedzy medycznej – żadna metoda terapii nie pozwala na „odwrócenie” wadliwie ukształtowanej identyfikacji. >> W jakim niby stopniu ma to mnie dotyczyć, jako osoby inter ?? ? :shock: Oraz inne, równie bzdurne zapisy w tymże wniosku ?
 
 
Wild
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 54
Posty: 1286
Wysłany: 2015-12-16, 17:14   

to napisz swój wzór i przestań tworzyć podobne wątki
A skargę to kieruj na niebieskie
Ostatnio zmieniony przez Wild 2015-12-16, 17:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2015-12-16, 17:14   

Czego się spodziewasz po stronie dla transseksualistów? :)
_________________
 
 
Lagertha
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-16, 18:16   Re: Skarga na niebieskie foroom ;>

Emiele napisał/a:
bo dotyczą one osób trans a ja trans nie byłem, nie jezdem, nie boodem i być nie zamierzam .
Niestety ale w prawie Polskim nie ma czegoś takiego jak procedura "zmiany płci" dla osób interseksualnych. Wiem, bo pytałam się konsula RP w moim kraju zamieszkania i dostałam dziś odpowiedź. W Polsce osoby IS muszę przejść prawnie przez ten sam proces co osoby TS. Wiem, że głupota ale tak jest.
Co do identyfikacji płciowej. To w Polsce uznawane są tylko dwie płcie: męska i żeńska. Opcji pośredniej nie ma.

A tak przy okazji, nie lepiej skarżyć "niebieskiego" na niebieskim, a nie u nas? Bo tutaj sobie pomarudzisz i raczej nic nie zmienisz. A jak chcesz coś zmienić, to może od razu się z nimi skontaktuj. Bezpośrednio ;)
 
 
Nadiyah
użytkownik
użytkowniik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 17
Posty: 502
Skąd: EPWA/EPMO
Wysłany: 2015-12-17, 20:09   

Czekaj, ale dlaczego niebieskie forUm (tak podkreślam U, bo tak się to słowo pisze) chcesz zaskarżać, a nie polskie prawo? Oni tylko piszą jak załatwić te papierologie w sądzie.
Drugie, to czego szukasz na tym forum? Chcesz zmienić płeć w dokumentach, czy co? Bo nie rozumiem twojego toku rozumowania.

Przy okazji... Pls o pisanie się prawidłowo po polski, bo oczy od takich błędów bolą, a i netykieta tego nawet wymaga...
_________________
我喜欢吃鸡

 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7097
Wysłany: 2015-12-17, 21:55   

Skarga przyjęta.

Nasz forumowy szaman już wykonał stosowny Taniec Ducha celem przegnania złych demonów i poprawy całokształtu rzeczywistości w necie i w realu.

W razie, gdyby coś nadal było nie tak, polecam: http://make-everything-ok.com

Jednocześnie informuję, że skargi na sejm aktualnej kadencji oraz radę ministrów przyjmujemy na forum w godzinach: 8:00 - 16:00.
 
 
Nadiyah
użytkownik
użytkowniik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 17
Posty: 502
Skąd: EPWA/EPMO
Wysłany: 2015-12-17, 22:08   

Freja napisał/a:
W razie, gdyby coś nadal było nie tak, polecam: http://make-everything-ok.com
+1 za linka :D
_________________
我喜欢吃鸡

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 11