Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Historia
Autor Wiadomość
yourkhaleesi
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Posty: 2
  Wysłany: 2017-12-11, 11:19   Historia

Cześć!
Jestem studentką psychologii klinicznej na III roku w Katowicach.

Nie jestem osobą transpłciową, ale jestem osobą, która pomaga. Bardzi interesuje mnie ten temat i wiążą swoja przyszłość z transseksualizmem, jako psycholog.

Chciałabym aby ktoś z was mógł opisać swoją historię, jak to wyglądało, jak przebiegał proces zmiany, co odczuwaliście, czy byłby ktoś w stanie mi całkowicie anonimowo opowiedzieć swoją historię ? Kiedy był moment przełomowy?

Mam w planach pisać pracę magisterską na ten temat, a niestety w internecie nie ma nigdzie histroii osób transseksualnych, byłabym bardzo wdzięczna za pomoc!

Pozdrawiam,
Kasia :)
 
 
Maxine
użytkownik
Midnight Queen

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 132
Posty: 1149
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-12-11, 12:13   

Ja jak najbardziej pomogę!. Jak chcesz to możesz napisać PW, GG albo maila :)
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7097
Wysłany: 2017-12-11, 12:49   

Zasadniczo, to zgodnie z regulaminem:

Cytat:
6. Ankiety i badania naukowe
Badania do prac naukowych umieszczamy w dziale ankiety, badania, prace magisterskie.

6.1. Przed zamieszczeniem linków do swoich ankiet i/lub ogłoszeń o prowadzonych badaniach, wywiadach itp. należy podać administracji swoje dane:
- imię, nazwisko,
- tytuł pisanej pracy,
- jej promotora i uczelnię na której jest pisana.
6.2. Należy podesłać do wglądu również same ankiety celem sprawdzenia ich pod kątem ew. błędów merytorycznych, co zapobiegnie zbędnemu marnowaniu czasu tak badacza jak i użytkowników forum.
6.3. Jeśli administracja uzna, że badanie nie jest próbą oszustwa, jest poprawne oraz niesprzeczne z misją forum, badacz dostanie zgodę na opublikowanie ogłoszenia.
6.4. Wymagane informacje należy przesłać na adres: frreja(maupa jedna)poczta.fm.
6.5. Ankiety i badania opublikowane bez spełnienia powyższych wymogów będą usuwane z forum.


Więc wypadałoby spełnić warunki wstępne :)
_________________
Freja Draco
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2017-12-11, 17:11   

yourkhaleesi, witaj na forum. Ostatnio ukazalo sie pare książek napisanych przez osoby transseksualne, np. "Brudny róż", i "Czerwona sukienka".
A historii jest tyle ile transseksualnych osób. Część ma elementy styczne, a część nie.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
yourkhaleesi
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Posty: 2
Wysłany: 2017-12-11, 21:21   

Okej rozumiem, jednak napisałam, że chciałabym napisać na ten temat pracę magisterską, czyli jeszcze nie teraz bo mogę ją zacząć pisać za około dwa lata ale jednak już teraz zbieram na to materiały :) na pewno jeśli będę mieć ankiety itp to będę je wstawiała zgodnie z regulaminem :)


Zasadniczo, to zgodnie z regulaminem:

Cytat:
6. Ankiety i badania naukowe
Badania do prac naukowych umieszczamy w dziale ankiety, badania, prace magisterskie.

6.1. Przed zamieszczeniem linków do swoich ankiet i/lub ogłoszeń o prowadzonych badaniach, wywiadach itp. należy podać administracji swoje dane:
- imię, nazwisko,
- tytuł pisanej pracy,
- jej promotora i uczelnię na której jest pisana.
6.2. Należy podesłać do wglądu również same ankiety celem sprawdzenia ich pod kątem ew. błędów merytorycznych, co zapobiegnie zbędnemu marnowaniu czasu tak badacza jak i użytkowników forum.
6.3. Jeśli administracja uzna, że badanie nie jest próbą oszustwa, jest poprawne oraz niesprzeczne z misją forum, badacz dostanie zgodę na opublikowanie ogłoszenia.
6.4. Wymagane informacje należy przesłać na adres: frreja(maupa jedna)poczta.fm.
6.5. Ankiety i badania opublikowane bez spełnienia powyższych wymogów będą usuwane z forum.


Więc wypadałoby spełnić warunki wstępne :) [/quote]
 
 
Maxine
użytkownik
Midnight Queen

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 132
Posty: 1149
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-12-11, 21:34   

Ależ oczywiście, że tak. Trzeba zbierać materiały :)
 
 
DeadSally
[Usunięty]

Wysłany: 2017-12-11, 21:34   

yourkhaleesi napisał/a:
Chciałabym aby ktoś z was mógł opisać swoją historię, jak to wyglądało, jak przebiegał proces zmiany, co odczuwaliście, czy byłby ktoś w stanie mi całkowicie anonimowo opowiedzieć swoją historię ? Kiedy był moment przełomowy?

swoją historię? opowiem ci moją historię
[ DeadSally znów przeginasz i tak, wiem, że się odwołujesz do Blade Runner'a, ale w tym kontekście to grube przegięcie. Wpadają ostrzeżenia. /Lagertha]
Ostatnio zmieniony przez 2017-12-11, 23:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2017-12-11, 23:30   

DeadSally, a nie chcesz poprawić komunikacji trans - cis i z powrotem?

yourkhaleesi, [terefere] kogo obchodzą nasze historie, a twoja praca nas może w równie fizjologiczny sposób zainteresować.

To straszne, że byłam w stanie napisać takiego posta, ale nie podpadam pod regulamin, bo nie jesteś ze środowiska.

A teraz jak już to przeczytałaś, to bliżej ci do zrozumienia o co prosisz. Nie dziękuj, próbuj dalej, może ci się uda.
 
 
Lagertha
[Usunięty]

Wysłany: 2017-12-11, 23:40   

yourkhaleesi napisał/a:
Okej rozumiem, jednak napisałam, że chciałabym napisać na ten temat pracę magisterską, czyli jeszcze nie teraz bo mogę ją zacząć pisać za około dwa lata ale jednak już teraz zbieram na to materiały :) na pewno jeśli będę mieć ankiety itp to będę je wstawiała zgodnie z regulaminem :)
W takim razie zobaczymy za dwa lata. Raczej nikt nie będzie Tobie tutaj opowiadać swoich historii, dlatego wątek zamykam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 10