Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
A więc jestem
Autor Wiadomość
Mad Lasagna
użytkownik
Mad Lasagna


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 3
Posty: 29
Skąd: Łódź
  Wysłany: 2017-11-04, 23:00   A więc jestem

No cześć, hmm nie wiem jak zacząć. Cześć!... nie to dosyć słabe (dlaczego piszę swój tok myślowy (nieważne)). Chyba zacznę od początku.
Od bardzo dawna brakowało mi miejsca gdzie mogłabym się rozpisać na temat mojego transseksualizmu, ale wreszcie znalazłam yey (zabijcie mnie <rotfl> ). Dobra jestem dosyć nietypowa (pomijając że transseksualizm jest dosyć rzadki) ale... dobra to nie ma sensu! Nie umiem się przedstawiać dobra uciekam na inne wątki bo pisząc to czuje taki cringe że chce sobie zedrzeć twarz.
Dlaczego nawet w internecie jestem nieśmiała? :oops:

Dodałam do użytkowników. /Freja
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7097
Wysłany: 2017-11-04, 23:04   

Ale nie no weź co jednak o sobie trochę napisz, bo inaczej nie wpuścimy cię dalej :>
_________________
Freja Draco
 
 
Jenny
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 356
Posty: 1953
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-11-04, 23:06   

Cześć :-)
Mad Lasagna napisał/a:
dlaczego piszę swój tok myślowy

Znajome :-)
_________________
Tranzycja to nie wszystko, ale wszystko bez tranzycji to ch**.
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2017-11-04, 23:09   

Mad Lasagna, witaj na forum. Z tego co widzę jesteś rocznik 2000. Więcej nie wywróżę. Napisz choć trzy zdania więcej o sobie :]
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Mad Lasagna
użytkownik
Mad Lasagna


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 3
Posty: 29
Skąd: Łódź
Wysłany: 2017-11-04, 23:27   

No dobra! (Nie umiem zaczynać, pomińmy to! :oops: ) Może zacznijmy od takich standardowych rzeczy, a więc mam trzy ulubione kolory (bo jestem strasznie niezdecydowaną osobą!) czarny, tycjan i karmazyn... (no dalej kolejna rzecz którą można od tak sobie powiedzieć no dalej...), nie mam ulubionego filmu ale mam przynajmniej ulubiony na każdy gatunek komedia- Co robimy w ukryciu (najbardziej w świecie bawi mnie absurd (może dlatego często śmieje się z swojej egzystencji (ugh))), Dramat (lub romans? chyba bardziej dramat)- tylko kochankowie przeżyją, akcja- incepcja. Interesuje się chyba... historią, tak nie mam ulubionego momentu w historii ale ostatnio co czytałam to... a tak! O ustrojach średniowiecznych państw na bliskim wschodzi (bardzo ciekawiło mnie czym różni się emirat, sułtanat i kalifat). Ale jako jedną z ciekawszych rzeczy w historii dla mnie jest język tam używany, procesy jego zmian, mieszanie się ich, ewolucja (dobra to wyszło trochę dziwnie). Interesuje się też chyba modą gotycką (na transowym forum mogę wreszcie o tym powiedzieć :-o ) lubię przeglądać ubrania tego nurtu i tak dalejjjjjjjjjjj :oops: . Chyba więcej z siebie nie wycisnę, wystarczy? :mrgreen:
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7097
Wysłany: 2017-11-04, 23:55   

Nie brzmi to co prawda jak: mam tyle i tyle lat, czuję się tym i tym (albo też nie wiem, kim się czuję). Szukam informacji o tym i tamtym.

Ale niech będzie. Jak ktoś lubi "Tylko kochankowie przeżyją" to chyba nie może być złym człowiekiem ;)
_________________
Freja Draco
 
 
Mad Lasagna
użytkownik
Mad Lasagna


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 3
Posty: 29
Skąd: Łódź
Wysłany: 2017-11-04, 23:58   

Freja, Ojejku jeśli o to chodziło to przepraszam chciałam o tym napisać w osobnym wątku ale jeśli to takie ważne to mogę to napisać i tu.
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7097
Wysłany: 2017-11-05, 00:04   

Mad Lasagna napisał/a:
Freja, Ojejku jeśli o to chodziło to przepraszam chciałam o tym napisać w osobnym wątku ale jeśli to takie ważne to mogę to napisać i tu.

Procedura przedstawiania ma na celu głównie odsianie trolli, spamerów i innych prawilnych świrów. Ale nie brzmisz raczej, jak żaden z powyższych, więc dopisalim cię do pełnoprawnych użytkowników forum.

Niemniej, im więcej podstawowych informacji o sobie napiszesz, tym lepiej pozostali użytkownicy będą wiedzieć, z kim mają przyjemność i jak ci odpowiadać na ew. pytania :)
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2017-11-05, 00:07   

Mad Lasagna, spoko, myślę, że to co napisałaś też jest ok. Zawsze to trochę przybliża użytkownikom Twoją osobę.

Jak Cię to interesuje to w http://transpomoc.pl/viewtopic.php?t=3743 sprzedaję trochę rzeczy, także w klimatach goth lub victorian. Jeszcze będę wystawiać biżuterię i trochę ubrań.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2572
Skąd: Łódź
Wysłany: 2017-11-05, 06:26   

Cześć, Mad Lasagna.
Też zawsze miałem problem z tym, by powiedzieć (napisać) coś o sobie. Dopiero w dorosłym życiu problem ten przestał być problemem ;)
_________________
 
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2017-11-05, 08:12   

AwryBoy, miałam tak samo. Mad Lasagna, witaj.
 
 
Lagertha
[Usunięty]

Wysłany: 2017-11-05, 09:26   

Mad Lasagna hej :)

Ufff nic o kotach :3
 
 
Maxine
użytkownik
Midnight Queen

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 132
Posty: 1149
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-11-05, 13:26   

Witaj na forum <przytul>

 
 
kicur
moderator
GeekofJurisprudence


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 478
Posty: 3629
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-11-05, 19:52   

Czeeść :)

Lagertha napisał/a:

Ufff nic o kotach :3


Hehe. Chyba zapomniałaś, że lasagne to ulubiona potrawa kota Garfielda :mrgreen:
_________________
Każdy królem może być,
Każdy własnym królem jest.


 
 
 
inka
moderator
to hell and back

Preferowany zaimek: ona
Punktów: 196
Posty: 1335
Skąd: Wars&Sawa
Wysłany: 2017-11-05, 20:03   

H elo
_________________
religia jest dla tych, którzy boją się piekła, duchowość dla tych, którzy już tam byli...
 
 
Lagertha
[Usunięty]

Wysłany: 2017-11-05, 20:42   

kicur napisał/a:
Hehe. Chyba zapomniałaś, że lasagne to ulubiona potrawa kota Garfielda :mrgreen:
Masz rację zapomniałam...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 9