Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Cześć
Autor Wiadomość
Martin
użytkownik

Tożsamość płciowa: ag
Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: dowolny
Posty: 1
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-10-15, 17:58   Cześć

Cześć. Jestem gimnazjalistą, przez co czuję się tutaj nieco niekomfortowo, gdyż napotkałem tutaj wiele osób dużo starszych ode mnie. Niemniej jednak mam nadzieję, że mnie zaakceptujecie, ponieważ bardzo fajnie się czuję na waszym forum i cieszę się, że otaczają mnie tu osoby, które mnie zrozumieją.
Lubię rysować, robię to od naprawdę bardzo dawna. Zawsze były to rysunki ołówkowe, jednak niedawno przerzuciłem się na akwarele. To jest moja jedyna pasja, raczej nie jestem osobą, która odnajduje się w wielu, lub po prostu paru dziedzinach.
Jeśli chodzi o moją tożsamość płciową, to nie jestem co do tego do końca pewien i właśnie dlatego tutaj jestem. Urodziłem się dziewczynką, no i niby mi to nie przeszkadza, ale cały czas trzymam w sobie pewien żal przez to, że nie urodziłem się chłopcem. Jestem dziewczyną i trudno, nie wiem, czy kiedykolwiek coś z tym zrobię. Znaczy trochę tak jakby już zrobiłem, bo noszę męskie ubrania oraz sciąłem włosy na krótko (w szkole zrobiło się o to niezłe halo, a to tylko włosy). W dodatku czasem kombinowałem ze spłaszczaniem, co nie raz wychodziło, a nie raz nie. Zastanawiałem się też nad męskimi perfumami, ale w realnych życiu dalszym ciągiem jestem dziewczyną, no i nie wypada. Myślę, że to przez to, iż wszystkie moje wzorce czy autorytety z dzieciństwa, to osoby płci męskiej. Nawet ci fikcyjni, np Naruto Uzumaki. To głupie, ale właśnie przez nich już w dzieciństwie odczuwałem wyżej wspomniany żal. Cieszę się, że tutaj - w internecie - mogę choć trochę poczuć się "odpowiedniej". Miło mi was poznać!

Dodałam do użytkowników. /Freja
 
 
Maxine
użytkownik
Midnight Queen

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 132
Posty: 1149
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-10-15, 18:08   

Witaj :-* <przytul>
 
 
Crissy
[Usunięty]

Wysłany: 2017-10-15, 18:09   

Witaj Martin,
 
 
spider
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 15
Posty: 142
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-10-15, 18:10   

Martin, Cześć ;)
 
 
blackcat
użytkownik
Purr


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 4
Posty: 41
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 2017-10-15, 18:24   

Witaj. :-)
Nie martw się swoim wiekiem, również jestem gimnazjalistą i nie spotkałem się z dyskryminacją na forum. ;-)
Prawdopodobnie jesteś osobą trans (ts lub tg), oczywiście nie każdy trans czuje obrzydzenie w stosunku do swojego ciała, a także nie każdy chce przechodzić wszystkie zmiany/operacje.
Jeśli chodzi o spłaszczanie to nie polecam bandażowania, przy nieodpowiedniej technice można zrobić sobie krzywdę, a nawet jeśli obwiążesz się dobrze to będzie ci wyjątkowo niewygodnie i ciężko. Raczej jeśli nie masz możliwości uszycia lub kupienia bindera polecam za mały stanik i/lub przerobienie ciasnych rajstop. Kupisz to bez zwracania na siebie uwagi, a będzie Ci wygodniej niż w bandażu. Ale, jeśli nie czujesz żadnego dyskomfortu z powodu biustu - nie kombinuj ze spłaszczaniem, każde spłaszczanie wywiera nacisk na żebra i w fazie wzrostu można zrobić sobie krzywdę.
Jeśli chciałbyś o tym pogadać z osobą w podobnej sytuacji, to zapraszam na pw i/lub gg. :-)
 
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7097
Wysłany: 2017-10-15, 18:42   

Witaj na forum :)

A wiekiem się nie przejmuj. To jest internet, więc ludzie będą Cię oceniać po tym, jak piszesz a nie po gębie czy metryce. No chyba, że to tobie przeszkadza obecność zgredów ;)
_________________
Freja Draco
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2017-10-15, 18:56   

Zgredy witają i czasem czują uprzedzenie młodzieży, pewnie z powodu niefortunnego nicka :'(.
 
 
Lagertha
[Usunięty]

Wysłany: 2017-10-15, 19:14   

Cześć Martin ;)

Co do reszty, to nie musisz się koniecznie wpychać w jakieś szufladki. Po prostu bądź sobą. Czasem potrzeba chwili by dojść do tego kim się jest ;)
Btw. Ja czasem też czuję się tutaj młodo, więc głowa do góry xD
 
 
Claudo
użytkownik


Preferowany zaimek: ona
Punktów: 1
Posty: 211
Wysłany: 2017-10-15, 19:48   

Cześć :)
 
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2017-10-15, 20:30   

Martin, witaj na forum.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Fadi
użytkownik
Stary pierdziel


Tożsamość płciowa: nb
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 12
Posty: 380
Wysłany: 2017-10-20, 02:13   

Martin, witaj i nie martw się - młodych tu też sporo :) /choć ja się już do nich nie zaliczam/ ;)
_________________
Piotruś Pan ponad podziałami ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 10