Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Mam pomysł na FFS w Polsce!
Autor Wiadomość
AlicjaNL
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Punktów: 1
Posty: 82
Skąd: Amsterdam
Wysłany: 2016-04-03, 14:04   

Szczerze to nie oddałabym twarzy komuś z brakiem doświadczenia w tej dziedzinie. Twarz tak jak i dłonie to nasza wizytówka. Z tego co wiem w polsce nikt sie w tym nie specjalizuje. Pod koniec stycznia byłam na konsultacji u chyba jednego z najbardziej znamienitego specjalisty w tej dziedzinie - Barta Van Veen w Antwerpii. Pan Czarodziej, tak bym go nazwała. Wystarczy popatrzec na zdjecia przed i po oraz poczytać opinie na zagranicznych forach. Na operacje czeka sie minimum 6 miesiecy taka jest lista oczekujących :)

Szkopuł w tym, ze magia nie jest tania. W moim przypadku to co chce jako pierwsze: nosek, lifting czoła i brwi i obniżanie lini włosow- 11800€. Cena zawiera tytanowe srubki i anestezjologa. Dla osob z pl i innych krajow dochodzi pobyt w klinice/hotel. Ja mam dwie godziny autem do domu to akurat te koszta mi odpadają.

Jezeli do zestawu dorzuce jeszcze kontur zuchwy, podbrodek, lift ust i policzkow czyli taki FFS full cena wzrasta do ponad 18000€. Dostałam kredyt na tylko 9500€. Reszte musze powoli dozbierać :-/
 
 
inka
moderator
to hell and back

Preferowany zaimek: ona
Punktów: 196
Posty: 1335
Skąd: Wars&Sawa
Wysłany: 2016-04-03, 15:08   

Jestem w tej dziedzinie nieco ekspertem bo prowadziłam reprezentacje specjalisty od FFS. Niestety aby uzyskać dobry efekt pooperacyjny potrzebny jest długi staż w chranio-facial reconstructive surgery, i face feminisation, a wiec duże doświadczenie w anatomii czaszki, różnicach pomiędzy płciowych i technikach korekty feminizującej.
Na ogół chirurdzy zajmujący się operacją plastyczną mają ograniczoną wiedzę co do craniofacial rekonstrukcji tkanki kostnej czaszki, jedynie ci którzy pracowali w post trauma rekonstrukcji tą wiedzę mają. Ale nadal są różnice w profilowaniu męskiej czaszki aby odnieść efekt feminizujący. Normalny chirurg tej wiedzy nie ma.

ryzyko jest mniejsze jeśli od początku pacjent ma czaszkę bardziej neutralną która nie jest za bardzo potraktowana przez Testosteron, wtedy efekty mogą być ok, ale nadal ryzyko.

Z drugiej strony było by fantastycznie jeśli był by specjalista u nas od tego, już na to czas!
Myślę że musi być ktoś kto chociaż ma trochę wiedzy na ten temat.
_________________
religia jest dla tych, którzy boją się piekła, duchowość dla tych, którzy już tam byli...
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2016-04-03, 16:37   Re: Mam pomysł na FFS w Polsce!

Arisu napisał/a:
Cena redukcji podbródka oraz nosa wynosi około 5000zł, co przy zagranicznych cenach wygląda naprawdę atrakcyjnie i szczerze myślę by wybrać się na konsultację do chirurga plastycznego w Łodzi. Co o tym sądzicie?

Myślę, że... dobrze kombinujesz. Jeśli coś możesz zrobić w Polsce, o wiele taniej, to zrób, po co przepłacać za to samo. Co do rzeczy, których nie robili w Polsce, no to może i dziewczyny mają trochę racji... Ale nie zaszkodzi jak się udasz na konsultacje i zapytasz, a nóż coś przekonującego usłyszysz i się faktycznie uda zrobić wszystko w PL tanio :) A może po prostu usłyszysz, że się chirurg nie podejmie, bo nigdy tego nie robił, tak też może być...
_________________
 
 
DeadSally
[Usunięty]

Wysłany: 2016-04-03, 16:56   

wendigo napisał/a:
po co przepłacać za to samo

Naprawdę to samo? Bo wiesz, można chyba sobie zrobić srs w Polsce czy gdzieś w okolicach. Po co w Tajlandii jeśli wg twojego argumentu "to to samo"...
 
 
terrence
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: tg
Punktów: 1
Posty: 137
Wysłany: 2016-04-03, 17:00   

Z takiej operacji możesz wyjść bardziej męska niż przed. Polecam poszperać na susans. Różnice kostne są znaczne.
_________________
I Bóg stworzył transwestytę
 
 
salamandra
użytkownik
Jaśnie Panienka


Tożsamość płciowa: k
Punktów: 68
Posty: 791
Wysłany: 2016-04-03, 17:01   

zgadzam się z wendigo, różnica w cenie jest... bez porównania i oczywiście pełnego FFSu tutaj się nie zrobi, ale jak patrzyłam na wyniki przed i po z operacji nosa czy podbródka, to nie uważam żeby pozostawiały cokolwiek do życzenia. fajnie jakbyśmy nie ulegali narodowemu kompleksowi, nie wykluczone, że będę sobie robić operację twarzy w Polsce, bo nie potrzebuję rekonstrukcji, tylko kilku delikatnych zmian. po co przepłacać?
_________________
Całuski!
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=L9p8LXD5UDs
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2016-04-03, 17:18   

DeadSally napisał/a:
wendigo napisał/a:
po co przepłacać za to samo

Naprawdę to samo?

Zauważ o czym my tu mówimy - o nosie i podbródku, to robią w Polsce. I chyba nie najgorzej. Co do reszty to tak jak napisałem - już może być bardziej ryzykowne, co nie znaczy że absolutnie nie można tego zrobić w Polsce... zawsze można choć rozważyć ten pomysł i po prostu uważam, że autorka wątku dobrze kombinuje.

DeadSally napisał/a:
Bo wiesz, można chyba sobie zrobić srs w Polsce czy gdzieś w okolicach. Po co w Tajlandii jeśli wg twojego argumentu "to to samo"...

No właśnie, o SRS to już było wiele dyskusji i różne zdania, ale nie róbmy tu offtopa.
_________________
 
 
Ania96
użytkownik
Ania 96


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 55
Posty: 691
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-12-15, 19:03   

Troszkę odkopię temat..

Czy wiecie może jak to jest z Jabłkiem Adama w Polsce? Też szczerze mówiąc wolałabym poprawić drobne rzeczy w PL niż jeździć za granicą. Zależy mi szczególnie na podbródku, jabłku adama, oraz zmniejszenie linii czoła (chociaż tego ostatniego nie wiem czy w PL dokonać można).

W innych krajach to już ostateczność..
Raz byłam we Włoszech na nartach to skręciłam coś w nadgarstku.. Pojechałam do szpitala i wszystko tam strasznie obce.. Jeszcze lekarze albo po włosku albo po angielsku rozmawiali.. Chcieli uspokoić a jeszcze bardziej byłam zlękniona że żadnej polskiej duszyczki w pobliżu nie ma :D
_________________
 
 
Martaa
użytkownik
Tępicielka dewotek


Tożsamość płciowa: k
Punktów: 112
Posty: 689
Wysłany: 2016-12-15, 19:11   

Ania96 napisał/a:
Czy wiecie może jak to jest z Jabłkiem Adama w Polsce?

Przeszukaj forum, nie dalej jak wczoraj jedna z dziewczyn napisała, że jest właśnie po zabiegu u p. Jaworowskiego w Wawie, a dokładnie o efektach końcowych napisze jak jej opuchlizna zejdzie.
8-)
_________________
 
 
 
Ania96
użytkownik
Ania 96


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 55
Posty: 691
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-12-15, 19:22   

Martaa napisał/a:
Ania96 napisał/a:
Czy wiecie może jak to jest z Jabłkiem Adama w Polsce?

Przeszukaj forum, nie dalej jak wczoraj jedna z dziewczyn napisała, że jest właśnie po zabiegu u p. Jaworowskiego w Wawie, a dokładnie o efektach końcowych napisze jak jej opuchlizna zejdzie.
8-)


A tak, rzeczywiście. Czytałam kilka minut przed tym zanim tutaj napisałam ten post :D
Chyba coś pamięć szwankuje, albo po prostu skupienie. Zawsze jakoś tak mam po kawie..

Pozatym szykuję listę skierowań dla mojego lekarza rodzinnego aby część rzeczy już porobić na NFZ aby potem miesiącami nie czekać na wyniki. Więc szukam i szukam i w między czasie oglądam ciekawe tematy i tak się człowiekowi miesza..
 
 
Cukierkowa
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 50
Posty: 424
Wysłany: 2017-01-07, 17:05   

Co do doktora Jaworowskiego co wiem że ma zamiar wykonywać konturowanie twarzy np piłowanie nadoczodołów w lipcu. cena ok 30000 zł. Więc będzie FFS w PL )) ceny światowe.

Ja robiłam u doktora powiększenie piersi z B na E i liposukcje brzucha.
 
 
Ania96
użytkownik
Ania 96


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 55
Posty: 691
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-01-07, 20:13   

dezamorfina napisał/a:
Co do doktora Jaworowskiego co wiem że ma zamiar wykonywać konturowanie twarzy np piłowanie nadoczodołów w lipcu. cena ok 30000 zł. Więc będzie FFS w PL )) ceny światowe.

Ja robiłam u doktora powiększenie piersi z B na E i liposukcje brzucha.


Jeśli to prawdziwe info to jednak trochę dłużej będę zbierać na zrobienie czoła.. Ale jeśli zabieg będzie dobrze robiony to samo w sobie będzie mocno pocieszające. Nie trzeba będzie wyjeżdżać z europy na operację.
_________________
 
 
Katja
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 56
Posty: 595
Wysłany: 2017-01-07, 20:57   

ok, mam głupie pytanie co wy z tym czołem? ale poważnie
 
 
Ania96
użytkownik
Ania 96


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 55
Posty: 691
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-01-07, 21:07   

Katja napisał/a:
ok, mam głupie pytanie co wy z tym czołem? ale poważnie


Tzn. ja to mam trochę kompleks na punkcie lekko odstających kości brwiowych (nie wiem jak to się fachowo nazywa), które występują tylko u mężczyzn. To tak jakby "co wy z tym jabłkiem adama?". Nie wiem na ile ta kość jest widoczna, ale ja w mocnym oświetleniu zwłaszcza gdy skórę w tym miejscu mam tłustą dostrzegam taki defekt.
Na szczęście nie jest to mocno odstające. Oprócz podbródka czoło uważam za obowiązek do korekty (szlifowanie kości + zmniejszenie linii czoła). Nos i w sumie cała reszta jest OK.
_________________
 
 
Bruce
użytkownik
Realista


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 32
Posty: 164
Wysłany: 2017-01-07, 21:57   

Ania96 napisał/a:
Tzn. ja to mam trochę kompleks na punkcie lekko odstających kości brwiowych (nie wiem jak to się fachowo nazywa), które występują tylko u mężczyzn.

Są to łuki nadoczodołowe, zwane inaczej - wałami nadoczodołowymi.

- http://antropologia-fizyc...i-nadoczodolowe
- http://forum.transfuzja.o...doczodolowe.htm
_________________
Na HRT w ch.. czasu
 
 
Ania96
użytkownik
Ania 96


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 55
Posty: 691
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-01-07, 23:17   

motylek, tak teraz sobie zrobiłam zdjęcie dla porównania z profilu i tak samo to wygląda. Nawet nie wiedziałam, że aż tak się rzuca to w oczy.
Ogólnie zauważyłam, że na zdjęciach gdzie jakoś nie widać tych wałów rzeczywiście wzrok wydaje się bardziej kobiecy. Chociaż nie wiem czy wzrok czy coś innego.. nie umiem określać wyglądu twarzy :D

Bruce napisał/a:
Ania96 napisał/a:
Tzn. ja to mam trochę kompleks na punkcie lekko odstających kości brwiowych (nie wiem jak to się fachowo nazywa), które występują tylko u mężczyzn.

Są to łuki nadoczodołowe, zwane inaczej - wałami nadoczodołowymi.

- http://antropologia-fizyc...i-nadoczodolowe
- http://forum.transfuzja.o...doczodolowe.htm


Dziękuję za info.

Cis kolega to jakoś tak ma zbudowaną czaszkę, że te wały nie ma pod brwiami tylko w górnej części czoła. Komicznie to wygląda :D

//Edit
Jestem ciekawa czy te wały można zakryć makijażem trochę na wzór drag queen ale nie tak sztucznie wyglądający. Chodzi o to, aby nie rzucały się w oczy. 30k to pokaźna sumka (2.5 roku oszczędzania) a jak widziałam na jak tną i wywijają tą skórę aby dojść do brwi..
_________________
 
 
Katja
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 56
Posty: 595
Wysłany: 2017-01-08, 10:42   

motylek napisał/a:
Katja napisał/a:
ok, mam głupie pytanie co wy z tym czołem? ale poważnie


http://i.imgur.com/aK86jfY.jpg
Jak masz taki wał na czole i chcesz się go pozbyć to robisz operacje czoła.

Bo od profilu źle wygląda a od przodu daje ci takie męskie skupione spojrzenie. Jedna z najważniejszych feminizujących operacji moim zdaniem zaraz po operacji szczękowej (LeFort).


ok, może to tak, ale np. to zmniejszenie linii czoła? trochę niepoważne, znam masę dziewczyn z wysokim czołem, bardzo sexowne, nie chodzi o figurę, ale właśnie o twarz. W sumie każdy może robić co chce ze swoim ciałem, ważne żeby nie przedobrzyć.
 
 
Katja
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 56
Posty: 595
Wysłany: 2017-01-08, 11:25   

tu masz rację, kwestię łysiny nie poruszam, chodziło mi tylko o tą linię czoła, choć ja np. widzę u siebie że ta linia mi się zaczyna sama obniżać bo zaczynają włosy rosnąć w niższych partiach.

w kwestii odbioru, tu mnie ostatnio właśnie zaczęła nachodzić taka myśl, czy to załóżmy jest tak bo komuś powiemy że jestem TS i on wtedy : faktycznie nie wyglądasz jak kobieta. Bo nie czarujmy się czasem wystarczą kosmetyczne zmiany: brwi i np. róż na policzkach i oczywiście ubiór.
Bo już pominę że patrząc na siebie w lustrze to nie widzę żadnego progresu.
 
 
Ania96
użytkownik
Ania 96


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 55
Posty: 691
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-01-08, 22:15   

Katja napisał/a:
tu masz rację, kwestię łysiny nie poruszam, chodziło mi tylko o tą linię czoła, choć ja np. widzę u siebie że ta linia mi się zaczyna sama obniżać bo zaczynają włosy rosnąć w niższych partiach.

w kwestii odbioru, tu mnie ostatnio właśnie zaczęła nachodzić taka myśl, czy to załóżmy jest tak bo komuś powiemy że jestem TS i on wtedy : faktycznie nie wyglądasz jak kobieta. Bo nie czarujmy się czasem wystarczą kosmetyczne zmiany: brwi i np. róż na policzkach i oczywiście ubiór.
Bo już pominę że patrząc na siebie w lustrze to nie widzę żadnego progresu.


Ja patrząc w lustro raz widzę starego dziada, innym razem małego chłopca max. 16 lat a innym razem całkiem nie brzydką kobietę w niedługich włosach. Jednak kogo pytam to mówią, że wyglądam jakbym dopiero z gimnazjum wychodziła. Czasem w to powątpiewam, ale cieszą takie komplementy. To co widzimy jest tylko punktem widzenia a nie prawdą.

A długo jesteś na HRT? Według mnie jak twarz ma się bardziej neutralną z lekkimi odchyłami, ale ubiorem pokazuje kim jestem i głos mam kobiecy, to jestem odbierana jako kobieta. Czyż nie?
Sama widziałam ostatnio na przystanku siedziała na 100% biologiczna kobieta, ale aż się dokładniej przypatrzałam bo trochę pod faceta mi pochodziła. Innym razem w popularnym Polskim markecie widziałam kobietę, którą nie w sposób było nie wziąść za transwestytę.


W moim przypadku czy mam passing dopiero okaże się za kilka miesięcy (pewnie nawet ponad rok).
_________________
 
 
ElżbietaFromage
moderator
Ośmiornica z Wenus


Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 186
Posty: 2533
Skąd: Nie-biegun
Wysłany: 2017-01-09, 18:42   

Cytat:

Co do doktora Jaworowskiego co wiem że ma zamiar wykonywać konturowanie twarzy np piłowanie nadoczodołów w lipcu. cena ok 30000 zł. Więc będzie FFS w PL )) ceny światowe.

Piłowanie tylko, czy również rekonstrukcje czoła?
_________________
Izolacja, izolacja, kroplówka, cukierki…
 
 
Katja
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 56
Posty: 595
Wysłany: 2017-01-09, 18:58   

ElżbietaFromage napisał/a:
Cytat:

Co do doktora Jaworowskiego co wiem że ma zamiar wykonywać konturowanie twarzy np piłowanie nadoczodołów w lipcu. cena ok 30000 zł. Więc będzie FFS w PL )) ceny światowe.

Piłowanie tylko, czy również rekonstrukcje czoła?


Samo polowanie i tak cie zostawiaja zanim nie doplacisz nastepnych 30k :D
 
 
Cukierkowa
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 50
Posty: 424
Wysłany: 2017-01-10, 18:42   

nie wiem nie pytałam niedawno zrobiłam piersi + liposukcja brzucha. 22 000 - piersi + 4000 liposukcja u dr Jaworowskiego. Planuje korektę SRS doktor planuje przeczczep tłuszczu w wargi większe i zrobienie imitacji mniejszych. Dodam że puki co jestem spłukana finansowo i muszę zarobić na te zabiegi. A wały nadoczodołowe umiem kryć makijażem.
 
 
Katja
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 56
Posty: 595
Wysłany: 2017-01-10, 19:35   

ciekawostka co do liposukcji, przeczytałam, że komórki tłuszcowe nie są tak naprawdę nigdy usuwane, a ich ilość ponoć pozostaje gdzieś zakodowana i jest bardzo łatwo wrócić do poprzedniego stanu jeśli się człek nie pilnuje.

U mnie bardzo dużo dało zmiana odżywiania, brak spożywania cukrów, produktów przetworzonych. Tylko że ja mam na tym punkcie pie... prawdziwego.

ale zaczęłam jeść tłusto, treningi też przerwałam, bo po nich chciało mi się jeść.
 
 
Aisha
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-18, 17:17   

FFS w Polsce ?? ????????
To już chyba Thep (o ile robi FFS) byłby lepszą opcją xD.

Poza implantami piersi to jakakolwiek choćby namiastka FFS'a w Polsce to moim zdaniem samobójstwo.

Dozbierajcie trochę i róbcie w Tajlandii (polecam). Polska to nie Uganda i jednak kasa na SRSy i FFSy jakoś się znajduje. Wystarczy oszczędzać (wiem - trudna sztuka cholernie bo sama się uczę aby SRS zrobić).
 
 
Cukierkowa
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 50
Posty: 424
Wysłany: 2017-08-20, 02:05   

Ja planuje implanty ust w PL zdrobić w SZczecinie http://www.lipsil.com/30,...i-permalip.html
nie będę musiała kwasu tylko co najmniej na 10 lat i też bardzo buzie sfeminizuje, doda subtelności i bez narkozy jak u dentysty :-)
 
 
Cukierkowa
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 50
Posty: 424
Wysłany: 2017-08-20, 02:09   

http://www.lipsil.com/31,galeria-zdjec.html efekty
 
 
usunięte-konoto-1
[Usunięty]

Wysłany: 2017-08-21, 14:19   

Ir gadaj, a ja slyszalam ze efekty sa zadowalajace :D . Przeciez to byli wiadome na starcie ze to niewypal, ale temat zostal jak powiedzialas: zamieciony pod dywan a lekarz jest wychwalany
 
 
Maxine
użytkownik
Midnight Queen

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 132
Posty: 1149
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-08-21, 14:20   

Znowu to samo, Arisu nie siej paniki, bo ta operacja (SRS) może komuś naprawdę odmienić życie, bez względu na to czy będą komplikacje czy nie!
 
 
Jeżynka
użytkownik

Preferowany zaimek: bez zaimków
Punktów: 943
Posty: 1161
Wysłany: 2017-08-21, 17:18   

Maxine napisał/a:
Znowu to samo, Arisu nie siej paniki, bo ta operacja (SRS) może komuś naprawdę odmienić życie, bez względu na to czy będą komplikacje czy nie!

No dożywotnie łażenie z cewnikiem to rzeczywiście odmiana życia.

Gdańsk specjalizował się w rozwalaniu cewki, Warszawa podobno nawet bardziej spektakularna.
 
 
Maxine
użytkownik
Midnight Queen

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 132
Posty: 1149
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-08-21, 17:32   

Piszcie posty o SRS które odbyły się w Gdańsku i Warszawie opierając się na FAKTYCZNYCH rzeczach, a nie powtarzanymi przez dziesiątki użytkowników opini, które z rzeczywistością nie mają nic wspólnego.

http://transpomoc.pl/viewtopic.php?p=82764#82764

http://transpomoc.pl/viewtopic.php?t=3196
 
 
usunięte-konoto-1
[Usunięty]

Wysłany: 2017-08-21, 17:38   

A kto tu ci coś powie prawde? Myślisz że k,toś się przyzna że z pe... zrobili mu sieczkę i rehabilitacja zajmuje długie msc, a czy uda się nazwijmy to: używać to już nie wiadomo. Siedzę na ang forum i z tego co wiem to max. czas gojenia wynosi 1msc, a żeby źle zrobić wargi to nie ma mowy. Ale lepiej temat przemilczeń, niech inne też się na to łapią , dadzą zarobić 30k i się bujają. Tak się właśnie robi interesy w tym kraju.
 
 
Maxine
użytkownik
Midnight Queen

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 132
Posty: 1149
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-08-21, 17:42   

Ale nie każdego stać na Tajlandie. Polska alternatywa jest - dlaczego z niej nie skorzystać?
Tak jak powiedziałam, nie opierasz się na faktach, tylko znów przypuszczenia, że zły doktor czeka na kase od Mek.
 
 
Jeżynka
użytkownik

Preferowany zaimek: bez zaimków
Punktów: 943
Posty: 1161
Wysłany: 2017-08-21, 17:56   

@Maxine
opierasz się na faktach i linkujesz do własnego posta?
Foxy jako jedyna wydała "pozytywną" opinię (co tam martwica wargi, która potem sama odpadła, to się zdarza xDDDDDD)
Chcesz to u niego rób, ale zachęcanie do tego ludzi jest cokolwiek niemoralne...
 
 
usunięte-konoto-1
[Usunięty]

Wysłany: 2017-08-21, 18:00   

Tanie, jasne 30k, dziękuję, zdradzę ci coś w Taj, jest klinika co robi za 2k $, myślę że efekty mają lepsze.

Chryste Panie , czy wy macie jakieś profity z naganiania? Szczerze, jeśli Jaworski byłby moją jedyną opcją to chyba wolałabym biegać z "kutasem" niż później przeżywać latami że rozwaliłam sobie życie. Są ludzie którzy zamierzają korzystać z życia, a nie mieć tylko sikałkę, o ile temu człowiekowi nawet to uda się zrobić.

To forum powinno chronić przed takimi ludźmi, a wy kasujecie posty które mówią prawdę, bo niech kolejne idiotki idą.
 
 
Jeżynka
użytkownik

Preferowany zaimek: bez zaimków
Punktów: 943
Posty: 1161
Wysłany: 2017-08-22, 13:16   

Arisu napisał/a:
drugie tyle. Z tego co pamiętam to Hikaru robiła u PAI (chyba), gdzie jest nawet taniej.i.

Hikaru nie robiła u Preechy, tylko u Sanguana.
Ceny z Phuket:
http://www.phuket-plasticsurgery.com/fees.html
 
 
usunięte-konoto-1
[Usunięty]

Wysłany: 2017-08-22, 15:21   

Z tego co ja kiedyś wyliczałam to chet wychodził ok 45k z msc pobytem tam, kamol podobnie. Supp ok 60k. Tylko ze supp ma zabukowane jujz terminy do konca 2019r. U Cheta i kamola mozna zrobic termin na 2msc przed.

Co do Phunketa nie wiem, ale tamci mają bardzo dobre opinie
 
 
usunięte-konoto-1
[Usunięty]

Wysłany: 2017-08-22, 22:53   

To book a date, you need to inform us the month you plan to have the surgery done so we can check Dr Chettawut’ s schedule and propose you a The price for SRS is 346,000 TH

The recommended length of total stay for SRS is between 25-30 days (arrive 4 days prior your surgery + 5 days /4 nights admission at Chettawut Plastic Surgery Center + around 18-day recovery only in our affiliated hotels where Dr. Chettawut’s nurse teams will offer specific SRS aftercare).



The approximate cost of hotel stay is around 27,500 THB (roughly calculated by 25 days, used the cost 1,100 THB for single room or deluxe cottage with breakfast at our cheapest affiliated hotel which is the Bangkok Rama Hotel).

Wedlug kursu sam srs to ok 38k. Hotel 3k

Kamol ma te same ceny tylko daje tez inne techniki
 
 
usunięte-konoto-1
[Usunięty]

Wysłany: 2017-08-23, 13:12   

Ja pytałam chyba w marcu i taki mi powiedzieli że można za 2-3msc bez problemu. No a co do kosztów to według moich obliczeń wychodzi ok 45k zl: operacja+hotel+przelot.

a ciekawe bo właśnie jeszcze mam odpowiedź od Kamola, starą i chodzi o metodę , bo o niej nie czytałam:

Sigmoid Colon Graft technique
This surgery is available for some patients who have limited penile skin or patients who would like to have lubricated vagina like an original woman.
There are 2 techniques of this surgery:
Open technique 420,000 THB
Laparoscopic technique 577,500 THB

Czylik wychodzi że po tym nie potrzeba używać żadnych nawilżaczy itp. Chyba
 
 
usunięte-konoto-1
[Usunięty]

Wysłany: 2017-08-23, 13:53   

Dobra już doczytałam, odpada :D
 
 
Viera
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 62
Posty: 413
Wysłany: 2017-08-23, 13:59   

Skoro widzę, że podajecie ceny, to mogę się podzielić z wami informacjami które ja uzyskałam, pisałam w tym miesiącu:

Chettawut - The current price for SRS is 346,000 THB and the price for year 2018 is 356,000 THB.

All SRS patients will be examined by Dr. Chettawut on the consultation day to determine the need for groin skin graft. Once Dr. Chettawut confirms that the additional groin skin graft is required, there will be an extra fee of 32,000 THB and it is recommended to prepare this budget apart from your SRS fee.

Sanguan - cost is 400,000 Baht, if an extra skin graft is needed, an additional 50,000 Baht is charged.

(Pytałam ich o skin graft i cena dotyczy tej techniki)

Będę pisać jeszcze do Kamola :)
_________________
 
 
usunięte-konoto-1
[Usunięty]

Wysłany: 2017-08-23, 14:02   

1. Scrotal Skin Graft technique 300,300 THB
For this technique, we use scrotal skin to create vagina depth
The hair follicles of skin graft will be destroyed so no we do not need to do penile hair removal. This procedure is the most popular.
-Hospital accommodation: 6 nights
-Duration time of surgery: 4 hours
-We recommend you to stay in Thailand for recovery 3-4 weeks.
 
 
Crystalka
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 3
Posty: 103
Skąd: Trojmiasto
Wysłany: 2017-08-24, 07:03   

Nie ma jak to wymyślać koło na nowo. Tutaj zamieściłam informacje o SRS z różnych klinik i z tego co widzę ceny nadal się pokrywają http://transpomoc.pl/viewtopic.php?t=1363
_________________
 
 
Lagertha
[Usunięty]

Wysłany: 2017-08-25, 23:31   

Posprzątałam Off z wątku.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 10