Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Cześć
Autor Wiadomość
Aisha
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-09, 12:44   Cześć

Cześć
 
 
Ania96
użytkownik
Ania 96


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 55
Posty: 691
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-06-09, 13:31   

Witaj :)
_________________
 
 
Lukpat
użytkownik
Lukpat


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Posty: 14
Wysłany: 2017-06-09, 14:23   

no hej czesc :)
_________________
"Uwierzyłem w to, że żeby być kimś, trzeba być sobą..."
 
 
kasiencja
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 53
Posty: 357
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2017-06-09, 14:30   

Hejka :)
 
 
Aisha
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-09, 14:33   

Co tu dużo gadać.
Miałam tutaj nick - nickname, ale zapomniałam hasła do niego a ten bardziej mi się podoba.

Z mojej strony nie oczekujcie inteligentnych postów. Jestem szczerą osobą, która lubi mówić to co myśli. Nie mam jakichś fakultetów, nawet wykształcenia nie mam. Wiedzą nie grzeszę. Jestem typem osoby, która przesadnie dba o swój wygląd. Poza tym żyję sobie z dnia na dzień.

Staram się nikogo nie krzywdzić i to jest moje motto życiowe.
Chętnie z Wami tu pogadam.
 
 
Lagertha
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-09, 14:40   

Aisha napisał/a:

Miałam tutaj nick - nickname, ale zapomniałam hasła do niego a ten bardziej mi się podoba.
Tylko jakimś dziwnym zdarzeniem losu wspomniany użytkownik logował się tutaj w ciągu ostatnich 24 godzin i ma innego maila niż Ty...
Aisha napisał/a:
Z mojej strony nie oczekujcie inteligentnych postów. Jestem szczerą osobą, która lubi mówić to co myśli. Nie mam jakichś fakultetów, nawet wykształcenia nie mam. Wiedzą nie grzeszę. Jestem typem osoby, która przesadnie dba o swój wygląd. Poza tym żyję sobie z dnia na dzień.
To jak poznasz, że post jest "inteligentny" skoro jak sama piszesz "inteligencją nie grzeszysz", trochę to taka nieścisłość...
 
 
Ania96
użytkownik
Ania 96


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 55
Posty: 691
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-06-09, 15:01   

Aisha, po twoich obecnych postach na tym koncie uważam, że nie brak Ci inteligencji, tylko po prostu masz za dużo kompleksów i rozważasz bardzo inwazyjne metody. Weź ciut wyluzuj i myślę, że ogarniesz wszystko co Ci w życiu sprawia kłopot :)
_________________
 
 
Aisha
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-09, 15:07   

Lagertha napisał/a:
Tylko jakimś dziwnym zdarzeniem losu wspomniany użytkownik logował się tutaj w ciągu ostatnich 24 godzin i ma innego maila niż Ty...


Sprawdź IP.

Ania96 napisał/a:
Aisha, po twoich obecnych postach na tym koncie uważam, że nie brak Ci inteligencji, tylko po prostu masz za dużo kompleksów i rozważasz bardzo inwazyjne metody. Weź ciut wyluzuj i myślę, że ogarniesz wszystko co Ci w życiu sprawia kłopot :)


Sama nie wiem.
Najważniejsze jest to, że niczego nie udaję. Kiedyś udawałam i wychodziły z tego niezłe jaja.
Po prostu to co wypisuje jest adekwatne do tego co byś usłyszała z moich ust jakbyśmy się widziały w 4 oczy.

Chociaż w życiu realnym teraz wole milczeć niż się odzywać.
 
 
usunięte-konoto-1
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-09, 15:08   

Aisha napisał/a:
Co tu dużo gadać.
Miałam tutaj nick - nickname, ale zapomniałam hasła do niego a ten bardziej mi się podoba.

Z mojej strony nie oczekujcie inteligentnych postów. Jestem szczerą osobą, która lubi mówić to co myśli. Nie mam jakichś fakultetów, nawet wykształcenia nie mam. Wiedzą nie grzeszę. Jestem typem osoby, która przesadnie dba o swój wygląd. Poza tym żyję sobie z dnia na dzień.



Staram się nikogo nie krzywdzić i to jest moje motto życiowe.
Chętnie z Wami tu pogadam.


Wspaniale, uwielbiam stwierdzenia ze ktos przesadnie dba o swoj wyglad. Czuje jakby to byla bratnia dusza.

Na co komu fakultety, kobieta kieruje sie przeczyciem i swoja pokrecona logika i zawsze wychodzi sie na tym dobrze.
 
 
Ania96
użytkownik
Ania 96


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 55
Posty: 691
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-06-09, 15:13   

Aisha napisał/a:
Ania96 napisał/a:
Aisha, po twoich obecnych postach na tym koncie uważam, że nie brak Ci inteligencji, tylko po prostu masz za dużo kompleksów i rozważasz bardzo inwazyjne metody. Weź ciut wyluzuj i myślę, że ogarniesz wszystko co Ci w życiu sprawia kłopot :)


Sama nie wiem.
Najważniejsze jest to, że niczego nie udaję. Kiedyś udawałam i wychodziły z tego niezłe jaja.
Po prostu to co wypisuje jest adekwatne do tego co byś usłyszała z moich ust jakbyśmy się widziały w 4 oczy.


Ale to co piszesz, możesz wiele razy przeczytać czy ma sens, czy wszystko się zgadza, czy wyraża to co miałaś na myśli, zanim ktoś to odbierze - a to co powiesz "w 4 oczy" jest powiedziane i kropka :)

Ale nie przejmuj się i bądź sobą - bo to jest tak naprawdę najważniejsze <spoko>
_________________
 
 
Aisha
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-09, 15:15   

Ania96 napisał/a:
Ale to co piszesz, możesz wiele razy przeczytać czy ma sens, czy wszystko się zgadza, czy wyraża to co miałaś na myśli, zanim ktoś to odbierze - a to co powiesz "w 4 oczy" jest powiedziane i kropka :)


Ja piszę to co chcę napisać i od razu wysyłam. Jak ktoś potem mnie źle zrozumie to staram się wytłumaczyć co chciałam przekazać. Taka jestem.

Ania96 napisał/a:
Ale nie przejmuj się i bądź sobą - bo to jest tak naprawdę najważniejsze <spoko>


No jasne. Nie każdy musi być inteligentny, oczytany itd. Tyle ile ludzi tyle priorytetów i osobowości.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 9