Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Ćwiczenia
Autor Wiadomość
vtees
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Posty: 36
Skąd: śląsk
Wysłany: 2015-04-24, 20:46   Ćwiczenia

Witam wszystkich (nie wiem, czy dobry dział wybrałem, ale mam nadzieję, że tak). Chciałem się Was zapytać, czy znacie jakieś ćwiczenia, bądź jakieś wykonujecie, które pozwalają zmniejszyć biust? Lub jakiekolwiek inne sposoby? Niestety operacja nie wchodzi w grę, a mam już tego dość, męczy mnie to każdego dnia i nie wiem co robić. :( Proszę pomóżcie mi.
 
 
 
Taliesin
użytkownik
Taliesin


Punktów: 4
Posty: 727
Wysłany: 2015-04-24, 20:51   Re: Ćwiczenia

vtees napisał/a:
Witam wszystkich (nie wiem, czy dobry dział wybrałem, ale mam nadzieję, że tak). Chciałem się Was zapytać, czy znacie jakieś ćwiczenia, bądź jakieś wykonujecie, które pozwalają zmniejszyć biust? Lub jakiekolwiek inne sposoby? Niestety operacja nie wchodzi w grę, a mam już tego dość, męczy mnie to każdego dnia i nie wiem co robić. :( Proszę pomóżcie mi.


Myślałeś o koszulkach kolarskich? :P
W Decathlonie pełno takich. Jak nie no to uszyj sobie jakiś binder lub kup. Dziś łatwiej niż onegdaj bywało o materiały.


http://transseksualizm.bl...est-binder.html
_________________
A gdy już cię zirytuje, brak swobody wypowiedzi, pamiętaj, że masz alternatywy: transseksualizm.com.pl
 
 
vtees
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Posty: 36
Skąd: śląsk
Wysłany: 2015-04-24, 20:53   

Binder to ja mam, ale mnie już to męczy, po drugie rany mi się jakieś robią. Chciałbym zmniejszyć biust a nie go spłaszczyć - to już mnie nie zadowala. Z dnia na dzień czuję się z tym coraz gorzej.
 
 
 
Misia_m
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Posty: 40
Skąd: Zagł(ą/ę)bie
Wysłany: 2015-04-24, 21:02   

A próbowałeś robić pompki? Może to jest pora, żeby wybrać się na siłownie? :P
_________________
Najwyższa Izba Prezesa nie potrzebuje podpisu!
 
 
 
vtees
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Posty: 36
Skąd: śląsk
Wysłany: 2015-04-24, 21:10   

Nie próbowałem ;3 Ale spróbuję. :D Siłownia odpada, bo nie mam funduszy na to. Chodzi mi głównie o ćwiczenia, które mogę wykonywać w domu.
 
 
 
Emu
użytkownik
zewsząd i znikąd

Posty: 271
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-04-25, 01:53   

Ogólnie: mięśnie zajmują mniej miejsca niż tłuszcz, więc ćwiczenia na mięśnie klatki piersiowej zasadniczo pomagają zmniejszyć biust. Ale dużo zależy choćby od tego, ile w nim jest gruczołu piersiowego, a ile tłuszczu. Ja jestem grubą babą, mam biust zbudowany głównie z tłuszczu, ale też póki co skubaniec nie chce zmaleć...
A co do siłowni: coraz więcej jest bezpłatnych siłowni na wolnym powietrzu. Godna polecenia jest choćby maszyna do wypychania - siada się na siedzisku i wypycha do przodu pałąki. Popularne urządzenie, widywałam je już na siłowniach trzech różnych firm, ale nie wiem, czy i co się trafi w Twoim pobliżu...
 
 
vtees
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Posty: 36
Skąd: śląsk
Wysłany: 2015-04-25, 18:11   

Co do tych siłowni no to są u mnie w mieście, ale niestety intensywnie oblegane przez osoby starsze. Postanowiłem, że zacznę odkładać sobie pieniądze na siłownie. Wypróbuję to urządzenie na pewno. :) Dziękuję za radę. Jest to dla mnie strasznie uciążliwe no szukam czegokolwiek, żeby sobie samemu pomóc. A może dzięki temu komuś innemu się również przyda. :)
 
 
 
Emu
użytkownik
zewsząd i znikąd

Posty: 271
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-04-27, 12:13   

Zawsze się trafi jakieś wolne stanowisko na siłowni... I warto chodzić wtedy, kiedy nie ma tam innych. Ja na siłownie chodzę cały rok, odstraszają mnie tylko deszcz (ale śnieg już nie) i znaczny upał - zimą stopień oblężenia siłowni jest niemal zerowy.
Dodam, że zdarzyło mi się ćwiczyć przy -10 stopniach w rozpiętej kurtce... ;)
 
 
Hjalmar
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 7
Posty: 743
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-04-27, 12:40   

Dobrze zaplanowany trening mógłby pomóc, ale musi być sporo ćwiczeń cardio, bo inaczej cienko będzie ze spalaniem tłuszczu. Na pewno same ćwiczenia na maszynach nie zdadzą egzaminu, jeśli nie będą przetykane często ćwiczeniami intensywnymi - mięśnie się pojawią, ale tłuszcz się nie spali. Jest sporo programów fitnessowych, można poszukać po internetach i wybrać ten, który ma dużo ćwiczeń na klatkę piersiową (te programy są głównie babskie, ale da się coś dobrać). Jeśli cyc ma zmaleć, to raczej lepiej iść w stronę intensywnego treningu kondycyjnego aniżeli siłowego i przede wszystkim można ćwiczyć w domu.
 
 
nikonikt
użytkownik
nikonikt


Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 282
Wysłany: 2015-04-27, 13:37   

Hjalmar napisał/a:
Dobrze zaplanowany trening mógłby pomóc, ale musi być sporo ćwiczeń cardio, bo inaczej cienko będzie ze spalaniem tłuszczu. Na pewno same ćwiczenia na maszynach nie zdadzą egzaminu, jeśli nie będą przetykane często ćwiczeniami intensywnymi - mięśnie się pojawią, ale tłuszcz się nie spali. Jest sporo programów fitnessowych, można poszukać po internetach i wybrać ten, który ma dużo ćwiczeń na klatkę piersiową (te programy są głównie babskie, ale da się coś dobrać). Jeśli cyc ma zmaleć, to raczej lepiej iść w stronę intensywnego treningu kondycyjnego aniżeli siłowego i przede wszystkim można ćwiczyć w domu.


No i dieta dieta dieta! Na spalenie tłuszczu (pomóc też mogą suple na pozbycie się wody z organizmu, ale najlepiej postawić na te na naturalnych składnikach, a nie sama chemia - przynajmniej u mnie działają skuteczniej) no i później dieta ewentualnie na szybszy przyrost mięśni. Mięśnie w klatce piersiowej rosną (przynajmniej w początkowej fazie) bardziej ''na boki'' niż do przodu, więc pewnie i efekt spłaszczenia się pojawi po pozbyciu się tłuszczu, tak jak to jest wyżej napisane. No i oczywiście przy okazji jak już ćwiczy się na maszynach to dobrze ćwiczyć też ramiona i ręce, nawet nie po to żeby nie wiadomo jak urosnąć bicepsy i tricepsy, tylko po to, że przy tych ćwiczeniach pasywnie ćwiczy się też mięśnie klatki :)
_________________
 
 
Iryd
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 14
Posty: 349
Skąd: znad morza
Wysłany: 2015-04-27, 13:52   

Cwiczenia plus dieta i wszystko zalezy z jakiego rozmiaru chcesz schudnac, ja przesadzilem nieco (niepolecam) i udalo mi sie zrzucic biust prawie do 0 (zazwyczaj nie musze spłaszczac pod luzniejsze koszulki), pompkami mysle ze wyrobi sie głównie ręce.
 
 
Hjalmar
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 7
Posty: 743
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-04-27, 14:55   

Iryd. Jak. Ci. Się. To. Udało.

Chociaż u mnie dieta specjalna odpada - uczulenie na cały świat i duża nadwrażliwość zmysłowa załatwia sprawę. Ale kto wie, może?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 10