Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
witam i pozdrawiam wszystkich
Autor Wiadomość
newlife19
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Posty: 2
Wysłany: 2015-04-26, 20:25   witam i pozdrawiam wszystkich

Fajnie, że jest takie miejsce w którym będę mogła być sobą.

Urodziłam się jako chłopiec, ale zanim poszłam do szkoły żyłam sobie szczęśliwie jako dziewczynka. Nikomu z resztą nie przeszkadzało to, że ubierałam się razem z siostrą w sukienki i bawiłam się lalkami. Mówiłam o sobie "ona" i rodzina tylko się śmiała, a ja jako dziecko nie zdawałam sobie sprawy o co im w ogóle chodzi. Dodam też, że wychowałam się bez ojca więc nie było też w moim życiu żadnego męskiego wzorca.
Beztroski czas minął kilka miesięcy przed pójściem do szkoły podstawowej. To była terapia szokowa bo do dzisiaj to pamiętam. Mama i rodzina wpajali mi, że wszyscy będą się ze mnie śmiali i wytykali palcami, że jestem chłopcem a zachowuje się jak dziewczynka. Sześcioletniemu dziecku dość łatwo jest w ten sposób coś wyperswadować. I rzeczywiście bałam się i do dzisiaj się boję, że wszyscy będą się ze mnie śmiali. Cała moja kobiecość odeszła w stan ukrycia. Stroiłam się zawsze kiedy nie było nikogo w domu. Przy czym żyłam też przez cały czas znerwicowana, że to wyjdzie na jaw. Zaczęłam zadawać sobie ból bijąc się kablem wbijając sobie igły w ciało i gorzej.... Przez długi czas nie miałam pojęcia kim lub czym jestem.
Teraz przyszły dla mnie trochę lepsze czasy. Tkwiłam w głębokiej depresji przez wiele lat. Brałam już końskie dawki antydepresantów i nic to nie pomagało. Wreszcie zdecydowałam się powiedzieć rodzinie co jest przyczyną takiego stanu. Zaakceptowali mnie i dali wolną rękę i zaoferowali wsparcie i bezwarunkową miłość :)
Aktualnie stosuje terapię hormonalną i przygotowuje się na to jak odbierze mnie świat. Mam teraz w sobie nadzieje, która daje mi siłę do życia i nawet do przezwyciężenia w sobie strachu, że ktoś będzie się ze mnie śmiał.
 
 
avery
użytkownik


Kim jesteś: tg
Posty: 97
Wysłany: 2015-04-26, 21:08   

cześć! fajnie, że opowiedziałaś swoją historię; dobrze, że się ułożyło, teraz tylko do przodu
newlife19 napisał/a:
Zaakceptowali mnie i dali wolną rękę i zaoferowali wsparcie i bezwarunkową miłość

to mnie strasznie cieszy, świetna postawa rodziców. dobrze, że masz wsparcie :)
_________________
używam form żeńskich, jestem płci niebinarnej (nie kobietą)

for every warrior down a million born in his place
 
 
nikonikt
użytkownik
nikonikt


Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 282
Wysłany: 2015-04-27, 10:59   

newlife19 napisał/a:
Zaakceptowali mnie i dali wolną rękę i zaoferowali wsparcie i bezwarunkową miłość :)


U mnie wygląda to niestety zupełnie odwrotnie, ale cieszę się czytając że innym tak się udało. Powodzenia, a no i witaj :D
_________________
 
 
silveira
użytkownik
Austin Jonas


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ?
Punktów: 18
Posty: 2660
Skąd: ruski szpieg jestem.
Wysłany: 2015-04-27, 13:40   

nikonikt napisał/a:
newlife19 napisał/a:
Zaakceptowali mnie i dali wolną rękę i zaoferowali wsparcie i bezwarunkową miłość :)


U mnie wygląda to niestety zupełnie odwrotnie, ale cieszę się czytając że innym tak się udało. Powodzenia, a no i witaj :D

U mnie też na odwrót, rodzice nie chcą mnie zaakceptować jako syna. Ale również się cieszę, że masz wsparcie w najbliższych :3 miło Cię poznać, mam nadzieję, że będziesz się dobrze z nami czuć :3
_________________
They burst to dust
They turn to liquid
Spread themselves like sunlight
Thinking they were universe


Call me Austin.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 10