Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Witam ponownie i pierwszy raz
Autor Wiadomość
KRVK
użytkownik


Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 15
Wysłany: 2016-12-19, 22:48   Witam ponownie i pierwszy raz

*głęboki wdech*
Nie sądziłem że powrócę... Minęły 3 lata odkąd ostatni raz rozmawiałem z ludźmi ze starego transfuzyjnego czatu. Brakuje mi was.
Ciężko przyznać ale... Kolejny raz się rozsypałem. Stoję jednocześnie pośrodku i na granicy niczego. Odciąłem się.
Żyję na zasadzie: ,,Włącz się na 10h by mieć co do garnka włożyć. Wróć, i wyłącz. Pozostań pusty.''
Potrzebuję rozmowy, jednocześnie nie potrafiąc już rozmawiać.

Macham więc tym strzępem człowieka do wszystkich. Zwyczajne cześć, będzie wiele dla mnie znaczyło.

*wydech*
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2016-12-19, 22:49   

KRVK, witaj na forum. Pewnie są tu jeszcze osoby, które mogą Cię pamiętać z poprzedniego.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Maja
użytkownik
k/m


Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 32
Posty: 807
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-12-19, 22:52   

KRVK witaj :D
 
 
kicur
moderator
GeekofJurisprudence


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 478
Posty: 3629
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-12-19, 23:01   

Cześć ;)
_________________
Każdy królem może być,
Każdy własnym królem jest.


 
 
 
sam
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-19, 23:09   

hejka
 
 
Dalialama
użytkownik


Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 144
Posty: 578
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-12-19, 23:22   

Hello!
_________________
 
 
Fallen_Angel
użytkownik
Madness


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 108
Posty: 492
Wysłany: 2016-12-19, 23:24   

Witaj :-)
_________________
"Życie jest to opowieść idioty, pełna wrzasku i wściekłości, nic nie znacząca..."
 
 
confused
użytkownik
confused


Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 49
Posty: 391
Wysłany: 2016-12-20, 01:12   

Witam! Będzie dobrze. ;-)
 
 
Fizia
moderator
MK

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Punktów: 22
Posty: 386
Skąd: UĆ
Wysłany: 2016-12-20, 01:52   

;)
 
 
Gabi
użytkownik

Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 259
Posty: 1367
Wysłany: 2016-12-20, 01:55   

Najważniejsze, że wracasz. :-)
 
 
inka
moderator
to hell and back

Preferowany zaimek: ona
Punktów: 196
Posty: 1335
Skąd: Wars&Sawa
Wysłany: 2016-12-20, 02:28   

ello
_________________
religia jest dla tych, którzy boją się piekła, duchowość dla tych, którzy już tam byli...
 
 
salamandra
użytkownik
Jaśnie Panienka


Tożsamość płciowa: k
Punktów: 68
Posty: 791
Wysłany: 2016-12-20, 07:20   

KRVK, witaj na forum, mam nadzieję że trochę tu odżyjesz.
_________________
Całuski!
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=L9p8LXD5UDs
 
 
Balbina
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: cis
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 1
Posty: 46
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-12-20, 09:35   

KRVK, Hejka!
Wierzę, że rozmowa z ludźmi tutaj pomoże Ci powstać z kolan.
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-20, 09:49   

Witaj :D
 
 
KRVK
użytkownik


Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 15
Wysłany: 2016-12-20, 18:15   

Dzień dobry wszystkim.
Dziękuję za tak liczne powitanie.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2016-12-20, 18:17   

Cześć :) może i kojarzę trochę nicka... ale coś więcej to jak napiszesz więcej o sobie ;)
_________________
 
 
Lagertha
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-20, 18:22   

KRVK witaj na forum :)
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2573
Skąd: Łódź
Wysłany: 2016-12-20, 21:11   

KRVK, witaj :-D
_________________
 
 
 
KRVK
użytkownik


Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 15
Wysłany: 2016-12-20, 21:51   

wendigo napisał/a:
Cześć :) może i kojarzę trochę nicka... ale coś więcej to jak napiszesz więcej o sobie ;)

Jasne, zupełnie na to nie wpadłem. Wybaczcie.
Więc kojarzyć mnie można z tragicznej miłości do m/ki, z którą nie bardzo wiedziałem jak ,,to ma się złożyć''. A może inaczej... Bo to źle brzmi. Nie rozumiałem jej zachowania więc obsesyjnie obchodziłem się z nią jak z porcelaną. Panience to nie pasowało więc ratowałem się dawnym czatem gdzie naprawdę wiele wyniosłem. Prowadziłem tam rozmowy z pewnym sympatycznym kolesiem o życiu w Sydney(?), do tej pory pluję sobie w brodę że nie wziąłem namiarów. (Jeśli to czytasz, odezwij się!) Grupka kobiet ubolewała jak podzieliłem się zdjęciem obciętych dredów (podobno było mi w nich twarzowo). Było też sporo dyskusji nt. mojej rodzicielki. I to chyba tyle z tego co bym pamiętał...
A teraz właściwie o sobie: Mam 20 lat i totalny mętlik w głowie. Jestem spod nieszczęsnego znaku bliźniąt. Przeprowadziłem się z Warszawy do Trójmiasta gdzie pracuję i zaocznie się uczę. Kiedy runęły me marzenia o wstąpieniu do Marynarki, podjąłem naukę w kierunku eksploatacji portów i terminali by choć w najmniejszym stopniu być z tym morzem związany. Jak wtedy postanowiłem tak i zrobiłem, wydziarałem się. Jestem dumnym posiadaczem połowy rękawa i kilku luźnie rozrzuconych po ciele dziełach. Obecnie bezskutecznie próbuję się namówić do wizyty u psychiatry. Bezskutecznie... od 2 lat.
 
 
Lagertha
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-20, 21:58   

KRVK: Z TF nie kojarzę, bo jestem "nowa". Ale na niebieskim czasem nie masz konta? Bo tam kiedyś ktoś pisał o chęciach wstąpienia do marynarki...

W każdym razie jak chodzi o wojsko, to mi się to udało, ale nie w Polsce. Ale nie było to łatwe.
 
 
KRVK
użytkownik


Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 15
Wysłany: 2016-12-20, 22:05   

Lagertha napisał/a:
KRVK: Z TF nie kojarzę, bo jestem "nowa". Ale na niebieskim czasem nie masz konta? Bo tam kiedyś ktoś pisał o chęciach wstąpienia do marynarki...

W każdym razie jak chodzi o wojsko, to mi się to udało, ale nie w Polsce. Ale nie było to łatwe.

Na niebieskim byłem tylko obserwatorem. Zbierałem wtedy informacje dla dziewczyny o lekarzach.

Jakbym się teraz nie upierał z tym wojskiem, i swoich jajek nie zniósł... To i tak jest to już niedostępne. Przynajmniej w Polsce gdzie tatuaże w ,,miejscach szpecących'' nie są akceptowane. A jak jest za granicą?
 
 
Lagertha
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-20, 22:17   

Żyję w Szwajcarii.Jestem jedną z pierwszych osób inter/transpłciowych, której udało dostać się do wojska. Bo normalnie w takim przypadku z automatu ma się niezdolność. Uczę się na sanitariusza. W pierwszej jednostce przeżyłam piekło ze względu na moją "inność", w nowej jest wszystko w porządku. Jakieś ploty o mnie chodzą, ale tym razem przełożeni są po mojej stronie i nie przeszkadza im to, że jestem mk.

By się dostać musiałam przejść wiele komisji i udowodnić, że jestem zdrowa i stabilna psychicznie. Po tej pierwszej historii była kolejna komisja itd. Ale się nie poddaję. Jak wszystko dobrze pójdzie to za 1,5 tygodnia służby dostanę stopień "Soldat" i przejdę do personelu medycznego na oddziale chorych (choć ten akurat to bardziej podchodzi pod szpital). To tak w skrócie.

PS. Tatuaże i piercing można mieć, ale nie mogą być motywy obrażliwe, seksualne albo rasistowskie. W przypadku piercingu to nie może on stanowić zagrożenia. Ja ich nie mam, więc więcej powiedzieć nie umiem jak to w praktyce wygląda.
 
 
kicur
moderator
GeekofJurisprudence


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 478
Posty: 3629
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-12-20, 22:33   

KRKV, ministerstwo obrony narodowej chce się z tego wycofać...

http://www.rp.pl/Sluzby-m...borze.html#ap-1

Jednak spojrzałem na stronę www Rządowego Centrum Legislacji i projektu wspomnianego rozporządzenia jeszcze tam nie ma. :(
_________________
Każdy królem może być,
Każdy własnym królem jest.


 
 
 
KRVK
użytkownik


Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 15
Wysłany: 2016-12-20, 22:52   

Lagertha napisał/a:
Uczę się na sanitariusza.

Piękna sprawa.
Lagertha napisał/a:
Jakieś ploty o mnie chodzą, ale tym razem przełożeni są po mojej stronie i nie przeszkadza im to, że jestem mk.

Jak to mówią, smród się za każdym ciągnie. Nawet za tymi bez skazy. Ludzie to specyficzny gatunek, szczególnie Ci szukający sensacji tam gdzie jej nie ma.
Lagertha napisał/a:
Ale się nie poddaję. Jak wszystko dobrze pójdzie to za 1,5 tygodnia służby dostanę stopień "Soldat" i przejdę do personelu medycznego na oddziale chorych (choć ten akurat to bardziej podchodzi pod szpital). To tak w skrócie.

I życzę Ci tego z całego serca! Będę trzymał kciuki.
Lagertha napisał/a:
Tatuaże i piercing można mieć, ale nie mogą być motywy obrażliwe, seksualne albo rasistowskie.

Wyszedłbym więc na erotomana i kanibala. :mrgreen:
kicur napisał/a:
KRKV, ministerstwo obrony narodowej chce się z tego wycofać...

Dajesz mi nadzieję, ale uśmiechał się jeszcze nie będę.
 
 
kicur
moderator
GeekofJurisprudence


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 478
Posty: 3629
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-12-20, 22:58   

KRVK napisał/a:

kicur napisał/a:
KRKV, ministerstwo obrony narodowej chce się z tego wycofać...

Dajesz mi nadzieję, ale uśmiechał się jeszcze nie będę.


Jeśli tak, to może spróbuj dotrzeć do tego psychiatry, bo to w końcu stresująca praca z dostępem do broni palnej ^^
_________________
Każdy królem może być,
Każdy własnym królem jest.


 
 
 
KRVK
użytkownik


Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 15
Wysłany: 2016-12-20, 23:02   

kicur, tu pojawia się problem. Wiadomo mi że pracodawcy mają jakiś tam szczątkowy dostęp do dokumentacji medycznej, a ja się na tyle obawiam stracenia obecnej roboty że wolę kończyć się z własnymi myślami i samopoczuciem niż ,,pójść po prochy''.
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2016-12-20, 23:05   

KRVK napisał/a:
Wiadomo mi że pracodawcy mają jakiś tam szczątkowy dostęp do dokumentacji medycznej,


Pierwsze słyszę.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Lagertha
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-20, 23:06   

KRVK: To zależy. Ogólnie nauka jest bardzo ciekawa. Dobrze nas też uczą. Ja mam aktualnie trochę pod górę. Bo pierwotnie uczyłam się na tzw."combat medic", a praca w szpitalu jest trochę inna, jak chodzi o broń też. Koledzy mi zazdroszczą, bo mam cięższy sprzęt niż oni. No ale jestem jedyną laską w oddziale :D Ale no spoko, po prostu finalnie będę więcej umieć :) Ale też poza "niebieskim" wykrztałceniem musimy przejść podstawowe szkolenie, które dla wszystkich jest takie same i to już nie jest takie fajne. No bo wiesz.. walczyć musi umieć każdy, niezależnie od funkcji :P
 
 
kicur
moderator
GeekofJurisprudence


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 478
Posty: 3629
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-12-20, 23:09   

Chyba lekarz medycyny pracy.

Przy badaniach wstępnych w obecnej pracy "nie wspomniałem" lekarzowi, że znajduje się pod opieką seksuologa w związku z transseksualizmem. Po moim coming oucie nikt w pracy nie wnikał, czy to zaświadczenie od lekarza medycyny pracy było OK. W międzyczasie dostałem od mojego seksuologa (który ma też specjalizację z psychiatrii) cital i jakoś nie nikt się o tym nie dowiedział, kogo nie chciałem informować.
_________________
Każdy królem może być,
Każdy własnym królem jest.


 
 
 
KRVK
użytkownik


Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 15
Wysłany: 2016-12-20, 23:16   

Armand napisał/a:
Pierwsze słyszę.

W przypadku mojej koleżanki zasłaniał się artykułem 26 ust. 3 co oczywiście nie jest zgodne z prawem, bo tam bodajże 10ciu ogranom są przyznawane te prawa i to za upoważnieniem. Ale ja nie chcę żadnych prawnych potyczek. Mam już wystarczająco dużo na głowie.
Lagertha, pojęcia nie masz jak Ci zazdroszczę w tym momencie.
 
 
mou
użytkownik


Preferowany zaimek: on
Punktów: 3
Posty: 79
Skąd: Lublin
Wysłany: 2016-12-22, 20:35   

Cześć KRVK :)
Teraz to umieram z ciekawości jak te twoje pół rękawa i inne dzieła wyglądają!
 
 
Katja
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 56
Posty: 595
Wysłany: 2016-12-23, 18:24   Katja

KRVK napisał/a:
wendigo napisał/a:
Cześć :) może i kojarzę trochę nicka... ale coś więcej to jak napiszesz więcej o sobie ;)

Jasne, zupełnie na to nie wpadłem. Wybaczcie.
Więc kojarzyć mnie można z tragicznej miłości do m/ki, z którą nie bardzo wiedziałem jak ,,to ma się złożyć''. A może inaczej... Bo to źle brzmi. Nie rozumiałem jej zachowania więc obsesyjnie obchodziłem się z nią jak z porcelaną. Panience to nie pasowało więc ratowałem się dawnym czatem gdzie naprawdę wiele wyniosłem. Prowadziłem tam rozmowy z pewnym sympatycznym kolesiem o życiu w Sydney(?), do tej pory pluję sobie w brodę że nie wziąłem namiarów. (Jeśli to czytasz, odezwij się!) Grupka kobiet ubolewała jak podzieliłem się zdjęciem obciętych dredów (podobno było mi w nich twarzowo). Było też sporo dyskusji nt. mojej rodzicielki. I to chyba tyle z tego co bym pamiętał...
A teraz właściwie o sobie: Mam 20 lat i totalny mętlik w głowie. Jestem spod nieszczęsnego znaku bliźniąt. Przeprowadziłem się z Warszawy do Trójmiasta gdzie pracuję i zaocznie się uczę. Kiedy runęły me marzenia o wstąpieniu do Marynarki, podjąłem naukę w kierunku eksploatacji portów i terminali by choć w najmniejszym stopniu być z tym morzem związany. Jak wtedy postanowiłem tak i zrobiłem, wydziarałem się. Jestem dumnym posiadaczem połowy rękawa i kilku luźnie rozrzuconych po ciele dziełach. Obecnie bezskutecznie próbuję się namówić do wizyty u psychiatry. Bezskutecznie... od 2 lat.


Niestety, a moze i stety emki nie lubia byc traktowane jak porcelna(albo.moze tylko ja tak mam). Trzeba twarda reka <rotfl3>

Witaj
 
 
KRVK
użytkownik


Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 15
Wysłany: 2017-01-01, 13:10   

Cytat:

Cześć KRVK
Teraz to umieram z ciekawości jak te twoje pół rękawa i inne dzieła wyglądają!

Strzałeczka!
Nie ma problemu, chętnie się wyfotografuję :mrgreen:
Katja napisał/a:
Niestety, a moze i stety emki nie lubia byc traktowane jak porcelna(albo.moze tylko ja tak mam). Trzeba twarda reka

Witaj

Witam.
Naaah, na takie rzeczy to ja zbyt ciepła klucha jestem.
 
 
mou
użytkownik


Preferowany zaimek: on
Punktów: 3
Posty: 79
Skąd: Lublin
Wysłany: 2017-01-02, 10:38   

Czekam na wiadomość jak już się wyfotografujesz i obfocisz :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,21 sekundy. Zapytań do SQL: 10