Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Ginekomastia gdzie?
Autor Wiadomość
Sergiusz
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Posty: 25
Wysłany: 2016-11-11, 18:57   Ginekomastia gdzie?

Jestem tuż przed rozprawą sądową, troche krucho z oszczędnościami więc zdecydowałem się poczekać jeszcze troche i spróbować załapać sie na NFZ. Tylko nie bardzo orientuję sie gdzie w tej chwili robią 1 na NFZ. Słyszałem o Szczecinie i Gdańsku, czy to jest dalej aktualne? Sa jeszcze jakieś miejsca gdzie wykonują taką operacje na fundusz? Z góry dzięki za pomoc.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2016-11-11, 20:07   

W Szczecinie ale robią każdą stronę osobno... nie wiem czy gdzieś jeszcze robią...
_________________
 
 
Wild
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 54
Posty: 1286
Wysłany: 2016-11-12, 16:59   

nie zdewcydowalbym sie chyba - to obciazenie dla organizmu bo narkoza 2x plus dwojka. No nie wiem, chyba jednak lepiej zrobić porządnie, za jednym zamachem ale to nie moja decyzja, może akurat będzie dobrze, tylko martilaby wlasnie ta podwojna narkoza. Ale czemu tak robią?
 
 
Sergiusz
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Posty: 25
Wysłany: 2016-11-12, 18:00   

dlatego właśnie pytam o inne możliwości, bo słyszałem o Szczecinie ale też przeraża mnie fakt podzelenia tej operacji na dwa razy..
Słyszałem o Gdańsku, mówił mi to nawet lekarz prowadzący jakiś czas temu ale nigdzie nie mogę znaleźć informacji czy dalej tam wykonują zabieg na NFZ.
 
 
Iryd
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 14
Posty: 349
Skąd: znad morza
Wysłany: 2016-11-12, 21:45   

Szczecin poprostu przez długi czas robił to na NFZ i się tam dobrali. Teraz omijają jakieś limity i problemy z formalnościami w funduszu.
 
 
Rockman
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Punktów: 62
Posty: 454
Wysłany: 2016-11-12, 23:02   

Najlepiej zadzwoń do szpitala i się zapytaj, to będzie wszystko jasne.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2016-11-12, 23:18   

Wild napisał/a:
nie zdewcydowalbym sie chyba - to obciazenie dla organizmu bo narkoza 2x plus dwojka. No nie wiem, chyba jednak lepiej zrobić porządnie, za jednym zamachem ale to nie moja decyzja, może akurat będzie dobrze, tylko martilaby wlasnie ta podwojna narkoza. Ale czemu tak robią?

A ja z kolei bym się aż tak narkozą nie przejmował, to nie jest AŻ takie obciążenie dla zdrowego organizmu (jak robiłem dwójkę trzy miesiące po jedynce i zapytałem chirurga czy to nie za szybko ze względu na narkozę, to stwierdził tak jakoś lekko, że nie, skądże ;) ), ale mnie by bardziej krępowało tak fizycznie mieć zoperowaną tylko jedną stronę...
A czemu tak robią to Iryd już napisał - NFZ próbuje nam furtkę zamknąć, jakżeby inaczej :P
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 9