Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Ohayo
Autor Wiadomość
Yami
użytkownik

Punktów: 1
Posty: 28
Wysłany: 2016-09-19, 18:56   Ohayo

Ohayo ^^
Jako, że zostałam zaproszona przez inkę w innym temacie, bym się przywitała, to się przywitam, choć nie spodziewajcie się mojej zbytniej aktywności xD

Co mogę powiedzieć o sobie hmm... psychopatka skrycie marząca o podboju świata, namiętnie grająca w gry komputerowe i kochająca książki fantasy ^^ Lubię też sama coś pisać i rysować, z różnym skutkiem xD Poza tym, znam podstawy obróbki wideo oraz dźwięku :P A po moim przywitaniu chyba widać, że lubię również animu ^^

W skrócie, prawie normalna dziewczyna. Chyba powinnam w tym miejscu dodać, że dla całego świata jestem chłopakiem. Tak, to dosyć znaczący szczegół xD Chciałabym coś z tym zrobić, jednakże może to doprowadzić do różnych gwałtownych wydarzeń. Ktoś mi kiedyś powiedział, że zawsze idę po trupach do celu, może to i prawda, ale by w tym przypadku tak postąpić nie jestem na razie wystarczająco odważna :/

Cóż, to chyba tyle na chwilę obecną xD
 
 
DeadSally
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-19, 19:35   

dobry wieczór
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7100
Wysłany: 2016-09-19, 19:39   Re: Ohayo

Yami napisał/a:
psychopatka skrycie marząca o podboju świata

To spoko - będziesz tu pasowała. Tylko z tym podbojem świata sobie odpuść, bo już za dużo osób na tym forum ma takie właśnie plany. O... np. ja ;)


Yami napisał/a:
namiętnie grająca w gry komputerowe i kochająca książki fantasy

W co grasz, co czytasz?
 
 
Yami
użytkownik

Punktów: 1
Posty: 28
Wysłany: 2016-09-19, 19:54   

Freja napisał/a:
ma takie właśnie plany. O... np. ja


Dyplomacja też wchodzi w rachubę, myślę, że się dogadamy xD

Gram najczęściej w strategie (chęć podbojów wyjaśniona xD) oraz RPGi, ale ogólnie staram się wszystkiego próbować ^^
Z książek jak mówiłam kocham fantasy, a najbardziej oczywiście Władcę Pierścieni, a poza nią jest jeszcze Czarna Kompania, Świat Dysku, Trylogia Mrocznego Anioła, Harry Potter i długo by jeszcze wymieniać, a ostatnio doszły jeszcze Kampanie Cienia ^^

Zapomniałam wspomnieć wcześniej, że mam jeszcze właściwie jedyny oglądany przeze mnie serial, a mianowicie Doctora Who <3
 
 
kicur
moderator
GeekofJurisprudence


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 478
Posty: 3629
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-09-19, 20:00   

Czołem!

Yami napisał/a:

Dyplomacja też wchodzi w rachubę, myślę, że się dogadamy xD


Niech inni wojny prowadzą, ty, szczęśliwa Austrio, żeń się :3

Yami napisał/a:
Zapomniałam wspomnieć wcześniej, że mam jeszcze właściwie jedyny oglądany przeze mnie serial, a mianowicie Doctora Who <3


A jesteś homo w stosunku do swojej wewnętrznej płci? (nie pytaj, to nawiązuje do wcześniejszego wątku... chyba muszę założyć osobny wątek, bo całkiem tu nas sporo :D )
_________________
Każdy królem może być,
Każdy własnym królem jest.


 
 
 
Yami
użytkownik

Punktów: 1
Posty: 28
Wysłany: 2016-09-19, 20:10   

kicur napisał/a:
A jesteś homo w stosunku do swojej wewnętrznej płci? (nie pytaj, to nawiązuje do wcześniejszego wątku... chyba muszę założyć osobny wątek, bo całkiem tu nas sporo )


Widziałam tamten wątek xD Co do mojej orientacji, hmm... odnoszę wrażenie, że jestem bi, choć tak na prawdę to nie wiem :P
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-19, 20:31   

Witaj
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2016-09-19, 20:33   

Yami, witaj na forum.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Rainbow
użytkownik
Fajny tytuł


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 33
Posty: 746
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-09-19, 22:05   

Yami, serio? Tak podbijać świat? Doctor nie byłby dumny... No dobra, taki z niego pacyfista jak ze mnie ksiądz, ale liczą się chęci...
_________________
"Mądry cytat" ~Mądra osoba
 
 
Claudo
użytkownik


Preferowany zaimek: ona
Punktów: 1
Posty: 211
Wysłany: 2016-09-19, 22:12   

Hejo : )
 
 
 
unknow
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-19, 22:16   

Hej
 
 
Deutz
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 107
Skąd: okolice Wrocławia
Wysłany: 2016-09-19, 22:18   

hej :-)
 
 
Yami
użytkownik

Punktów: 1
Posty: 28
Wysłany: 2016-09-20, 17:04   

Rainbow napisał/a:
Yami, serio? Tak podbijać świat? Doctor nie byłby dumny... No dobra, taki z niego pacyfista jak ze mnie ksiądz, ale liczą się chęci...


Tiaa xD

 
 
Lagertha
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-21, 02:22   Re: Ohayo

Witaj Yami :)

Freja napisał/a:
Yami napisał/a:
psychopatka skrycie marząca o podboju świata

To spoko - będziesz tu pasowała. Tylko z tym podbojem świata sobie odpuść, bo już za dużo osób na tym forum ma takie właśnie plany. O... np. ja ;)
Ja nie mam takich planów, ale i tak podbijam świat, ale bardziej jako efekt uboczny :P
Yami napisał/a:
Zapomniałam wspomnieć wcześniej, że mam jeszcze właściwie jedyny oglądany przeze mnie serial, a mianowicie Doctora Who <3
Anime nie lubię, ale "Dr. Who" - to już jest plus :P

Yami napisał/a:
Chciałabym coś z tym zrobić, jednakże może to doprowadzić do różnych gwałtownych wydarzeń. Ktoś mi kiedyś powiedział, że zawsze idę po trupach do celu, może to i prawda, ale by w tym przypadku tak postąpić nie jestem na razie wystarczająco odważna :/
Niestety, bardzo jest to prawdopodobne, że doprowadzi to przędzej, czy później do gwałtownych i nieprzewidywanych wydarzeń. Ale najczęśćiej można je tylko odwlekać w czasie...
A co do docierania do celu po trupach... Cóż.. Da się osiągnąć i bez zostawiania za sobą "spalonej ziemi". Ja na przykład tak zrobiłam. Ale nie jest to łatwa droga. W każdym razie nie żałuję.
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7100
Wysłany: 2016-09-21, 08:47   

Lagertha napisał/a:
Ja nie mam takich planów, ale i tak podbijam świat, ale bardziej jako efekt uboczny :P

OMG! Czyżby Armia Szwajcarska planowała inwazję? :shock:
 
 
anna82
użytkownik
anna82


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 13
Posty: 182
Skąd: Łódź / Hull
Wysłany: 2016-09-21, 11:20   

Yami napisał/a:
Freja napisał/a:
ma takie właśnie plany. O... np. ja


Dyplomacja też wchodzi w rachubę, myślę, że się dogadamy xD

Gram najczęściej w strategie (chęć podbojów wyjaśniona xD) oraz RPGi, ale ogólnie staram się wszystkiego próbować ^^
Z książek jak mówiłam kocham fantasy, a najbardziej oczywiście Władcę Pierścieni, a poza nią jest jeszcze Czarna Kompania, Świat Dysku, Trylogia Mrocznego Anioła, Harry Potter i długo by jeszcze wymieniać, a ostatnio doszły jeszcze Kampanie Cienia ^^

Zapomniałam wspomnieć wcześniej, że mam jeszcze właściwie jedyny oglądany przeze mnie serial, a mianowicie Doctora Who <3


Witaj! Czarna Kompania jest również bardzo wysoko na mojej osobistej liście, a cykl Świata Dysku po prostu uwielbiam :-)
 
 
adsura22
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-21, 15:31   

Ohayo :)
 
 
Lagertha
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-21, 15:36   

Freja napisał/a:
Lagertha napisał/a:
Ja nie mam takich planów, ale i tak podbijam świat, ale bardziej jako efekt uboczny :P

OMG! Czyżby Armia Szwajcarska planowała inwazję? :shock:
Znasz odopowiedź: to tajemnica wojskowa :mrgreen: A tak na serio, to miałam co innego na myśli. Bardziej, że dążąc do możliwości bycia sobą i życia własnym życiem, wojuję świat na około. :-P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 10