Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
laser od jasnego owłosienia
Autor Wiadomość
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-12, 21:36   laser od jasnego owłosienia

Piszę w imieniu ts koleżanki.
Jest przed 50tką i ma trochę siwego zarostu. Normalny lightsheer tego nie łapie, a ona chciałaby te owłosienie usunąć. Co by pomogło ? Bo wiem, że są też inne rodzaje laserów.

Chodzi mi o laser w Szczecinie ,albo chociaż nazwę lasera.
 
 
inka
moderator
to hell and back

Preferowany zaimek: ona
Punktów: 196
Posty: 1335
Skąd: Wars&Sawa
Wysłany: 2016-09-12, 21:41   

laser na inne od czarnych włosów nie pomoże. Elektroliza, czyli wypalanie poprzez spalenie cebulek, jest jedynym sposobem. Niestety jest to kosztowne, długoterminowe, i bardzo bolesne.
_________________
religia jest dla tych, którzy boją się piekła, duchowość dla tych, którzy już tam byli...
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-12, 21:46   

Też mi się zdawało, że elektroliza ( ja to wszystko, co napisałaś, wiem ), ale gdzieś i pisali o laserze... chyba, że to false commercial.
 
 
inka
moderator
to hell and back

Preferowany zaimek: ona
Punktów: 196
Posty: 1335
Skąd: Wars&Sawa
Wysłany: 2016-09-12, 22:03   

jest nowa metoda choć jeszcze dość eksperymentalna. Mianowicie mają aparat który pod wpływem mikrofali unicestwia cebulki. Odkryli przypadkowo, bo skonstruowali ten aparat do likwidowania potówek pod pachami, kiedy zastosowali mikrofale zauważyli że poza likwidowaniem potówek zlikwidowali także owłosienie. Nie wiem kiedy wejdzie na rynek konsumpcyjny, nie wiem czy zostanie licencjowany na użycie na twarz. Oprócz tego że jest niesamowicie wydajny, jedynie jedna sesja jest potrzebna, ale taka jedna sesja kosztuje kolo $2500 a wiec kupa szmalu na raz.
Jeśli chodzi o lasery, czasami powodują że zwalnia czas odrastania, ale jasnych i rudych nie likwiduje totalnie!
_________________
religia jest dla tych, którzy boją się piekła, duchowość dla tych, którzy już tam byli...
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-12, 22:22   

A o elektrolizie wiem, tylko że to metoda nie tak bardzo chodliwa. Nawet nie mam pomysłu, pod jaką nazwą handlową tego szukać, bo wklepuję w goglaka i mi wyskakuje lightsheer albo iple.
 
 
inka
moderator
to hell and back

Preferowany zaimek: ona
Punktów: 196
Posty: 1335
Skąd: Wars&Sawa
Wysłany: 2016-09-12, 23:26   

Depilacja Elektrolizą, chyba?
_________________
religia jest dla tych, którzy boją się piekła, duchowość dla tych, którzy już tam byli...
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-12, 23:37   

http://www.healthpoland.p...-owlosienia.htm

Tu jest coś... i widzę, że nawet mają regulację brwi :D Na ls-rze nie chcieli mi tego zrobić, bo tłumaczyli zbyt dużym zagrożeniem dla wzroku.
 
 
autumn
użytkownik
Mhrok

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 14
Posty: 310
Skąd: Jukej
Wysłany: 2016-09-16, 14:59   

Ogolnie sa lasery przewidziane do jasnych wlosow (neodymowy?) i dla osob ciemnej karnacji, gdzie wloski sa slabo widoczne (chyba ciezko o takowe w PL). Skutecznosc tychze jest raczej niska, najlepsza bylaby elektroliza jednak.
_________________
 
 
inka
moderator
to hell and back

Preferowany zaimek: ona
Punktów: 196
Posty: 1335
Skąd: Wars&Sawa
Wysłany: 2016-09-16, 18:21   

a tu wlasnie link do najnowszej technologii o ktorej wspomnialam http://www.huffingtonpost...4b0f1cbf1e5a846
_________________
religia jest dla tych, którzy boją się piekła, duchowość dla tych, którzy już tam byli...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 10