Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Rosyjscy transseksualiści (TransReality)
Autor Wiadomość
IzaIzulka
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Punktów: 6
Posty: 757
Wysłany: 2016-09-07, 21:28   Rosyjscy transseksualiści (TransReality)

Jeśli ktoś jest wytrwały to w nocy o 00:30 na Polsat Cafe zacznie się 15-odcinkowy serial dokumentalny TransReality o rosyjskich transseksualistach. Dziś premierowy odcinek, za tydzień kolejny. Szkoda, że takie programy pokazuje się w godzinach kiedy większość już śpi. Emotikon frown:( Całość można również zobaczyć na YouTube. Chyba z angielskimi napisami.



Zachęcam do pisania do redakcji ( http://www.polsatcafe.pl/Kontakt,2936/index.htm/ ---> okienko na lewo) by emitowali wcześniej, a nie w godzinach ekstremalnych. Szczególnie dla osób, które idą do pracy. Ja bym chętnie poleciła znajomych albo zobaczyła z mamą to jak zwykle niewygodna pora, bo(?) niewygodna tematyka.
_________________
 
 
Jeżynka
użytkownik

Preferowany zaimek: bez zaimków
Punktów: 943
Posty: 1161
Wysłany: 2016-09-08, 09:58   

Lol, ta pora. To dużo tłumaczy co zarząd telewizji myśli o tematyce (chyba, że program zawiera jakieś dodatkowe gorszące sceny)
 
 
IzaIzulka
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Punktów: 6
Posty: 757
Wysłany: 2016-09-08, 10:20   

Tak przeczytałam w programie, że tego samego dnia w południe był program o mężczyźnie w ciąży, więc sama nie wiem :D Obejrzałam sobie w nocy i to co mi się nie podobało to to, że lektor używał męskich końcówek...
_________________
 
 
Lagertha
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-08, 11:56   

Wystarczy poszukać. Tutaj są wszystkie odcinki. Można je też pobrać. Sa z angielskimi napisami.
 
 
turkusowa
użytkownik
na odwyku od forum

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 75
Posty: 1069
Wysłany: 2016-09-08, 12:54   

Lagertha, dzięki :D Przynajmniej nie będziemy słuchać tego paskudnego "spolszczenia"... Pora faktycznie... chociaż ja o tej godzinie chodzę spać, więc na dobranockę dobre :P Ale bardzo często ojciec tv okupuje do 1 w nocy :|
 
 
inka
moderator
to hell and back

Preferowany zaimek: ona
Punktów: 196
Posty: 1335
Skąd: Wars&Sawa
Wysłany: 2016-09-08, 21:34   

dzięki Iza, wczoraj miałam maraton oglądania. Wciąga ta saga. Meczący był niektórych prymitywizm no ale ogólnie widzę że i w CCCP nie jest tak źle jak mjenia się wydawało.
_________________
religia jest dla tych, którzy boją się piekła, duchowość dla tych, którzy już tam byli...
 
 
DeadSally
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-08, 21:36   

inka, cccp nie istnieje. ale hold your horses - powoli odbudowujemy.
 
 
IzaIzulka
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Punktów: 6
Posty: 757
Wysłany: 2016-09-08, 21:40   

antnieszka napisał/a:
Lagertha, dzięki :D Przynajmniej nie będziemy słuchać tego paskudnego "spolszczenia"... Pora faktycznie... chociaż ja o tej godzinie chodzę spać, więc na dobranockę dobre :P Ale bardzo często ojciec tv okupuje do 1 w nocy :|


No, a ja bym np. chciała oglądać z mamą lub komuś polecić, więc ze spolszczeniem bardzo przydatne by było i to w normalniejszej godzinie, a tu [terefere]. :D
_________________
 
 
DeadSally
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-08, 21:45   

Kiedyś oglądałam program o "australijskich ts", w odwrotnej sytuacji: w okolicach 7.30 rano.
 
 
Jeżynka
użytkownik

Preferowany zaimek: bez zaimków
Punktów: 943
Posty: 1161
Wysłany: 2016-09-08, 21:49   

Przewinęłam kilka odcinków, lepsze niż rodzime produkcje, ale wciąż imo pokazuje tylko jedną twarz transgenderyzmu. Głównie traktuje o dzianych rosyjskich androginach MTF (przynajmniej 3 z 4 osób w pierwszych odcinkach) z klubowych środowisk. Brakuje trochę szerszego spojrzenia na zjawisko, ale tak jest zawsze w podobnych produkcjach. Ale sympatyczna była ta parka, co brała ślub .)
 
 
DeadSally
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-08, 22:00   

Jeżynka napisał/a:
Głównie traktuje o dzianych rosyjskich androginach MTF

czyli klasizm okrutny? zabawa dla bogatych dzieciaków?
 
 
inka
moderator
to hell and back

Preferowany zaimek: ona
Punktów: 196
Posty: 1335
Skąd: Wars&Sawa
Wysłany: 2016-09-08, 22:17   

Jeżynka napisał/a:
Przewinęłam kilka odcinków, lepsze niż rodzime produkcje, ale wciąż imo pokazuje tylko jedną twarz transgenderyzmu. Głównie traktuje o dzianych rosyjskich androginach MTF (przynajmniej 3 z 4 osób w pierwszych odcinkach) z klubowych środowisk. Brakuje trochę szerszego spojrzenia na zjawisko, ale tak jest zawsze w podobnych produkcjach. Ale sympatyczna była ta parka, co brała ślub .)


świetnie pokazuje w kolejnych odcinkach że w większości przypadków po jakimś czasie wychodzi szydło z worka i androgeny przyznają się w końcu do transseksualizmu MtoF.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 9