Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
FFS (Redukcja bródki oraz piłowanie żuchwy) pytania
Autor Wiadomość
Toffie
użytkownik
Stupid Bitch!

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 1
Posty: 78
Wysłany: 2016-04-27, 16:37   FFS (Redukcja bródki oraz piłowanie żuchwy) pytania

29 lipca mam operacje u dr Kamola - Jaw reduction oraz Chin reduction.

W moim przypadku najwięcej pilowania i to agresywnego bedzie z brodka a najmniej zuchwa. W związku z tym mam obawy bo w 1 dzień będzie utracona spora ilość materiału kostnego (zależy mi na diametralnych zmianach z kwadratowego kształtu na owalny twarzy) wiec co z spora ilością skóry po zabiegu ? Czy mezoterapia z kwasem hialuronowym pomoże czy nie trzeba tego robić ? Wole wiedzieć bo głupio będzie wydać sporo kasy mieć spilowane kości a nie widzieć rezultatu z powodu tej skóry (ze kości brodki beda spilowane a skóra na brodce dalej szeroka)

Kolejna sprawa jest taka ze mam głęboka wadę zgryzu (zuchwa cofnieta względem szczęki oraz lekko przesunięta w bok). Czy po FFS śmiało można to leczyć czy lepiej nie ruszać aby nie zaburzyć efektu FFSa ? W sumie operacje ortognatycxna kosztuje tyle samo co mój FFS.

Wole wiedzieć jak to wygląda... u mnie FFS to nie kwestia passingu tylko gwałtownej zmiany twarzy z brzydko-przeciętnej na atrakcyjna a nie chce robić N poprawek tylko polecieć zrobić i juz.

Aha i ważne. ... czy chirurg będę robić zmiany pod kątem obecnej reszty twarzy czy tego co będzie potem ? Bo robie FFSa etapowo (na zimę chce zrobić nos oraz kości policzkowe) i chce aby np. Taki dół pasował do twarzy jaka będzie po zabiegach a nie tylko do tej co będzie po tym FFSie
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2016-04-27, 17:25   

O to co chirurg bedzie robil to bedziesz musiala zapytac chirurga. Jesli robi to ta sama osoba, to moze zrobic wizualizacje, jaki bedzie finalny efekt. Skore po pilowaniu kosci pewnie dopasuja, trudno zeby Cie zostawili z faldem skory. Co do korekty polozenia szczeki, to z mojego punktu widzenia bezpieczniej bedzie zabrac sie za to najpierw. Jesli jakos radyklanie sie przesunie to zmieni owal twarzy. Ale te pytania duzo bezpieczniej bedzie zadac chirurgowi, a z tego co mi wiadomo na tym forum takiego nie ma.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Toffie
użytkownik
Stupid Bitch!

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 1
Posty: 78
Wysłany: 2016-04-27, 17:31   

Wizualizacje efektu widziałam i przy agresywnej redukcji zmiana będzie ogromną pod warunkiem że skóra ładnie uzyska kształt do kształtu kostnego żuchwy i brodki.

I właśnie nie wiem co z tym nadmiarem skóry.
Cięcia są robione w jamie ustnej.
 
 
Nadiyah
użytkownik
użytkowniik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 17
Posty: 502
Skąd: EPWA/EPMO
Wysłany: 2016-04-27, 19:41   

Mowisz o zgryzie i szczęce - czy bylas z tym u dentysty? Moze aparat by tu jakos pomogl? Moze nie przed operacja, a juz po jak wszystko sie zagoi?
_________________
我喜欢吃鸡

 
 
Toffie
użytkownik
Stupid Bitch!

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 1
Posty: 78
Wysłany: 2016-04-29, 14:01   

Nadiyah napisał/a:
Mowisz o zgryzie i szczęce - czy bylas z tym u dentysty? Moze aparat by tu jakos pomogl? Moze nie przed operacja, a juz po jak wszystko sie zagoi?


Byłam, gdyż często chodzę do gabinetów na usuwanie kamienia z przestrzeni zębowych. Poza tyłozgryzem mam jeszcze duże przerwy między zębami, gdzie odkłada się ten nieszczęsny kamień, który mimo szczotkowania się osadza :/

Tylko wyprostowanie zębów to pikuś bo malo kosztuje (5-7 tys. aparat na wewnętrzną stronę zębów aby nie było go widać). Inna sprawa to ten zgryz. Niedługo robię do chirurga RTG czaszki oraz zdjęcie pantomograficzne więc być może czegoś wiecej się dowiem.
 
 
Cukierkowa
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 50
Posty: 424
Wysłany: 2016-06-05, 17:35   

Ja sama rozważam wyjazd do dr kamola na korekte srs "(kosmetyczną), zrobienie piersi i może coś z twarzy. Tylko nie wiem czy uda mi się to 1. zwężona krtań 2. jestem na opiatowej terapii zastępczej buprenorfiną a nie wiem czy ta substancja jest legalna w tajlandi?? Czekam na odpowiedź z ambasad.
 
 
Toffie
użytkownik
Stupid Bitch!

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 1
Posty: 78
Wysłany: 2016-06-05, 17:57   

Ja u niego robię Chin and Jawline reduction oraz SRS na święta także jak coś popytam się szczegółów na miejscu :p Wysłałam Ci PW z moim gg jak coś.
 
 
Cukierkowa
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 50
Posty: 424
Wysłany: 2016-06-09, 20:26   

Ciekawe czy mnie wystarczy środków i sił i czy kamol podejmie sie mnie
 
 
Cukierkowa
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 50
Posty: 424
Wysłany: 2016-07-06, 21:10   

Toffie niestety klinika kamola nie podejmie się ponieważ po operacji zmiany głosu mam zwężoną krtań o 1/3 i tylko jet wentilation wchodzi w gre. Nie podejmą się operacji.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 9