Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
powiększanie ust makijażem i nie tylko
Autor Wiadomość
cocogirl
użytkownik

Punktów: 1
Posty: 100
Wysłany: 2016-06-21, 20:27   powiększanie ust makijażem i nie tylko

Witam chciałam się dowiedzieć jak powiększać głównie górną wargę makijażem to znaczy jaka szminka itd, żeby efekt jak ktoś mnie minie i się mega nie przyjrzy był naturalny mam ogromną dolną wargę a górną mam dużą ale mniejszą a chciałabym głównie ją powiększyć, drugie pytanie co i jakiej firmy i gdzie i za ile zakupić do konturowania twarzy obniżanie linii włosów i może lekkie zmniejszanie szczęki tyle dzięki za odpowiedzi.

Bo mnie to dziwi że dużo M/k wygląda jak chłopacy a robią taki makijaż że wyglądają jak genetyczne na zdjęciach przynajmniej.
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2016-06-21, 21:55   

Jeśli chcesz powiększyć górną wargę to dobrze jest zaopatrzyć się w dobrej jakości konturówkę. Tak naprawdę bez znaczenia jest kolor. Może być coś w pudrowym rózu na przykład. Jeśli nie chcesz, żeby rzucało się w oczy, to wybierz kolor zbliżony do naturalnego koloru Twoich ust, najlepiej o ton ciemniejszy, lub o ton intensywniejszy.

Następnie:
1. Obrysowujesz kontur górnej wargi trochę wyżej niż on naturalnie wypada. najlepiej zaraz nad załamaniem wargi, w miejscu gdzie łączy się ze strefą pod nosem. Zyskasz w ten sposób większą wargę o jakieś 0,5 - 1 mm.

2. Obrysowujesz dolną wargę normalnie, lub jeśli chcesz ją pomniejszyć, nakładasz wcześniej podkład lub korektor i obrysowujesz trochę wyżej niż skraj dolnej wargi (ale to też odległość rzędu 0,5 - 1 mm).

3. Potem wypełniasz konturówką powstaly w ten sposób obrys ust, żeby nie było widać, że coś tam było majstrowane. Na to możesz jeszcze nałożyć szminkę lub błyszczyk.

Możesz też uzyć jaśniejszej o ton szminki na górną wargę niż na dolną.
Możesz nałożyć błyszczyk na górną wargę, wyjeżdżając trochę poza górną krawędź, tak, by ta odbijała światło. To optycznie powiększa usta.
Jeśli nie lubisz błyszczyków, możesz użyć jasnego cienia, lub wklepać na środku górnej wargi odrobinę korektora - tylko tyle, żeby rozjaśnić to miejsce, ale żeby nie zakryć koloru.

Do konturowania twarzy dobry będzie średniej wielkości pędzel do bronzera lub różu.
Możesz też zaopatrzyć się w pędzel do pudru (będzie większy), po to, by po nałożeniu bronzera rozetrzeć go tak, by nie było widać granic kosmetyku.
Bronzer najlepiej żeby był matowy, bez drobinek. Dobry jest Hoola Benefit 159zł
https://img.makeupalley.com/0/1/1/5/822846.JPG
Pędzel dodany przez firmę nie na wiele się zdaje.

albo zestaw do konturowania Smashbox (kupisz w Sephora) 189zł
http://images.ulta.com/is...222418?$detail$

tam jest pędzel, ale wydaje mi się badziewny. Chociaż na początek może wystarczy.
W zestawie masz dwa odcienie bronzera i rozświetlacz.
Proponowałbym zacząć naukę od jaśniejszego bronzera, żeby uniknąć plam.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
szczoteczka
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 19
Posty: 103
Wysłany: 2016-06-21, 22:03   

Co jej da, że ktoś jej to napiszę, co ma zrobić, jak za chiny ludowe tego nie uda jej się powtórzyć, dopoki tego nie zobaczy? takie poradniki jak sie umalowac, pisane, bez nawet zdjec, to mozna sobie ekhm ekhm..

Moja droga, wydajesz sie dość ciekawską osobą, a więc www.youtube.com

I twoje zycie stanie sie piekniejsze, gdy posiądziesz tajemną wiedzę, szukania potrzebnych rzeczy tam gdzie one są. :)

:)
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2016-06-21, 22:05   

No cóż. Jest tego trochę na youtube. Ale cocogirl pytała to odpowiedziałem. Zrobiłbym filmik, ale nie mam za bardzo czym. Ostatecznie zdjęcia z poszczególnymi fazami.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
szczoteczka
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 19
Posty: 103
Wysłany: 2016-06-21, 22:11   

Ktos kto ma wiele do ukrycia, przykrycia, zmiany itp. powinien naprawdę się zainteresować youtubem, bo tam naprawde jest wiele fajnych filmow jezeli chodzi o makijaz.

a jak ktos nie wie nic tak naprawde i sie wezmie np. za palete do konturowania ze smash boxa, to nie wroże takiej osobie najlepiej. konturowanie bardzo ale to bardzo jest niebezpieczne, gdy zostanie zle wykonane. a pamietamy, ze tak czy inaczej, gdy masz makijaz bardziej zwracasz uwage. wiec kazdy zle nalozony produkt jeszcze bardziej podkresla cos co chcemy zakryc.


ale z drugiej strony dziwie sie cocogirl, ze potrzebuje takich info, nie jestem na forum zbyt dlugo, ale z postow wyczytac mozna, ze to bardzo mega super seksowna laska, wiec po co sie az tak zajmowac makijazem? samo naturalne dobro ! :)
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2016-06-21, 22:18   

szczoteczka napisał/a:
wiec po co sie az tak zajmowac makijazem? samo naturalne dobro ! :)


Dobry makijaż nie zaszkodzi.
Fakt, trzeba się w to wprawić. No i dużo łatwiej jest mi jednak wytłumaczyć to człowiekowi twarzą w twarz i pokazać co i jak. Zwłaszcza, że emki to jest jednak trochę inna bajka niż cis. Przeglądałem youtube niedawno, zeby znaleźć coś sensownego dla dziewczyn i jest tam mnóstwo filmów, ale nie ma żadnego, który by to zagadnienie tłumaczył sensownie i prosto. Nie liczę filmików z makijażami typowo drag queen, bo to jednak dzienny makijaż nie jest i tam używają konturowania tłustymi kosmetykami, a to jest wyższa szkoła jazdy niż prasowany bronzer.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
szczoteczka
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 19
Posty: 103
Wysłany: 2016-06-21, 22:26   

zależy jakie emki, ale fakt, 90% tak na oko, emek, to raczej nie znajdzie nic konkretnego, co w pelni je zadowoli, jezeli chodzi o takie poradniki.

to kwestia naprawde nauki nauki nauki. probowanie, kombinowanie.
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2016-06-21, 23:06   

szczoteczka napisał/a:
zależy jakie emki


No zależy. Ale gdyby emki miały fizjonomię cis kobiet, to żaden makijaż nie byłby nawet potrzebny, by się poratować. Problem by nie istniał.
Nie sztuka też przerobić na kobietę azjatę (takie filmiki tez widziałem), który nawet nie ma męskich rysów. Mało z takiego tutorialu pożytku.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
michagros
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-23, 08:46   

Ostatnio kupiłam książkę pt. "Makijaż, krok po kroku". Bardzo fajna książka. Wg niej się maluję i jest ok. Ma porady dot. ust, oczu, kształtu twarzy, jak ukryć mankamenty, jak zrobić makijaż naturalny, jakie dobrać kolory itp. Jestem bardzo zadowolona. Polecam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 9