Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Hej wszystkim :) tu Wiktor
Autor Wiadomość
vtees
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Posty: 36
Skąd: śląsk
Wysłany: 2015-03-24, 16:44   Hej wszystkim :) tu Wiktor

Postanowiłem, że jednak się przywitam z Wami wszystkimi i coś krótko o sobie napiszę. :)

Jestem Wiktor, ftm, mieszkam na Śląsku. Studiuję i uczę się dodatkowo. Interesuję się rachunkowością, bankowością, finansami, gospodarką, rynkiem pracy itp. Obecnie poszukuję sobie również pracy, ale ciężko cokolwiek znaleźć. Mam także w planach założenie swojej działalności. Zobaczymy co z tego wyjdzie. :D W wolnych chwilach albo gram, albo oglądam jakieś pierdoły na internecie.

Jeśli chodzi o bycie ts to odkryłem to dość dawno, bo w gimnazjum. Sam się zdiagnozowałem i na tym wszystko stanęło. Ze względów finansowych niestety nie mogę robić żadnych kroków. Może uda mi się to kiedyś zmienić. :)

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów :D
 
 
 
Pandorzaste
użytkownik


Punktów: 1
Posty: 143
Wysłany: 2015-03-24, 18:16   

I my pozdrawiamy. Ciacha :D ?
_________________
A także. Tumblr to zło!
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2015-03-24, 18:30   

Witamy, witamy. Powiem że zainteresowania masz takie życiowe :P
_________________
 
 
vtees
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Posty: 36
Skąd: śląsk
Wysłany: 2015-03-24, 18:34   

Od momentu pójścia do liceum zacząłem się tym bardzo interesować i tak zostało. I ogólnie z tym wiąże swoją przyszłość. :)

A Wy czym się interesujecie? :)
 
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2015-03-24, 18:41   

Tak zwięźle mówiąc to głównie ezoteryką, rozwojem duchowym, religiami itp. :P Oraz holocaustem.
_________________
 
 
vtees
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Posty: 36
Skąd: śląsk
Wysłany: 2015-03-24, 18:43   

O to widzę, że dość specyficzne zainteresowania masz. Skąd takie zainteresowania? :)
 
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2015-03-24, 19:15   

Jak byłem dzieckiem zainteresowałem się astronomią - dlaczego? nie wiem, czasem drobny fakt o czymś takim przesądza :P miałem ładną książeczkę o tym i zafascynował mnie ogrom kosmosu itp. (tak, chciałem też zostać astronautą ;) ). Naturalną konsekwencją tego było chyba zainteresowanie ufologią (no bo jak ten kosmos taki wielki, to chyba niemożliwe byśmy byli w nim sami?), potem był "Z archiwum X" i się okazało że są i inne "niewyjaśnione" ciekawe tematy (parapsychologia itp.) Potem człowiek chciał jednak coś trochę spróbować powyjaśniać stąd ezoteryka (a zwłaszcza astrologia - uznałem że samo to że są planety itp. to jeszcze mało, prawdziwie fascynujące jest to jak ich wzajemne ułożenie koreluje z życiem człowieka :) ). A to wszystko jakośtam wiążące się zagadnienia z życiem w ogóle - więc kwestia śmierci itp. (reinkarnacja...)

A holocaust to... cóż, IIWŚ to najciekawszy okres w historii, interesuje mnie tak psychologicznie bardziej (jak mogło dojść do tego).
_________________
 
 
Wednesday
użytkownik
It's alive!


Punktów: 17
Posty: 677
Skąd: Planeta Ser.
Wysłany: 2015-03-24, 19:30   

No, teraz się liczy.
Zatem witaj, Wiktorze. Podoba mi się to imię. :D
_________________
What a dark and dreadful morning. I love it.
 
 
 
Taliesin
użytkownik
Taliesin


Punktów: 4
Posty: 727
Wysłany: 2015-03-24, 20:13   Re: Hej wszystkim :) tu Wiktor

vtees napisał/a:
Postanowiłem, że jednak się przywitam z Wami wszystkimi i coś krótko o sobie napiszę. :)

Jestem Wiktor, ftm, mieszkam na Śląsku. Studiuję i uczę się dodatkowo. Interesuję się rachunkowością, bankowością, finansami, gospodarką, rynkiem pracy itp. Obecnie poszukuję sobie również pracy, ale ciężko cokolwiek znaleźć. Mam także w planach założenie swojej działalności. Zobaczymy co z tego wyjdzie. :D W wolnych chwilach albo gram, albo oglądam jakieś pierdoły na internecie.

Jeśli chodzi o bycie ts to odkryłem to dość dawno, bo w gimnazjum. Sam się zdiagnozowałem i na tym wszystko stanęło. Ze względów finansowych niestety nie mogę robić żadnych kroków. Może uda mi się to kiedyś zmienić. :)

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów :D


Pozdrawiam i witam Cię...
_________________
A gdy już cię zirytuje, brak swobody wypowiedzi, pamiętaj, że masz alternatywy: transseksualizm.com.pl
 
 
silveira
użytkownik
Austin Jonas


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ?
Punktów: 18
Posty: 2660
Skąd: ruski szpieg jestem.
Wysłany: 2015-03-24, 20:49   

vtees napisał/a:
A Wy czym się interesujecie? :)
Wojskiem i radarami ;_; no i fotografią. :3

W ogóle to cześć :3 Jonasz też pozdrawia :D
_________________
They burst to dust
They turn to liquid
Spread themselves like sunlight
Thinking they were universe


Call me Austin.
 
 
 
vtees
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Posty: 36
Skąd: śląsk
Wysłany: 2015-03-24, 21:03   

wendigo napisał/a:
Jak byłem dzieckiem zainteresowałem się astronomią - dlaczego? nie wiem, czasem drobny fakt o czymś takim przesądza :P miałem ładną książeczkę o tym i zafascynował mnie ogrom kosmosu itp. (tak, chciałem też zostać astronautą ;) ). Naturalną konsekwencją tego było chyba zainteresowanie ufologią (no bo jak ten kosmos taki wielki, to chyba niemożliwe byśmy byli w nim sami?), potem był "Z archiwum X" i się okazało że są i inne "niewyjaśnione" ciekawe tematy (parapsychologia itp.) Potem człowiek chciał jednak coś trochę spróbować powyjaśniać stąd ezoteryka (a zwłaszcza astrologia - uznałem że samo to że są planety itp. to jeszcze mało, prawdziwie fascynujące jest to jak ich wzajemne ułożenie koreluje z życiem człowieka :) ). A to wszystko jakośtam wiążące się zagadnienia z życiem w ogóle - więc kwestia śmierci itp. (reinkarnacja...)

A holocaust to... cóż, IIWŚ to najciekawszy okres w historii, interesuje mnie tak psychologicznie bardziej (jak mogło dojść do tego).


Powiem Ci, że ja też kiedyś się trochę astronomią interesowałem, ale minęło mi to z czasem. Bo pojawiły się nowe zainteresowania. Chciałbym kiedyś polecieć na marsa ;3
 
 
 
Iryd
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 14
Posty: 349
Skąd: znad morza
Wysłany: 2015-03-24, 22:45   

Czesc :D
Piotrek z tej strony :) milo cie poznać, zainteresowania naprawde praktyczne, nie to co moja chemia i ekoterroryzm.
 
 
Misiek
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 342
Skąd: Bruksela
Wysłany: 2015-03-25, 11:27   

Cześć Wiktor! Bardzo ładne imię :!: ;-)
Jonasz, zapomniałem pochwalić u siebie Twoje. A więc chwalę, bo również mi się podoba ;-)

Wendigo, mamy podobnie. Ja głównie jestem poszukiwaczem prawdy (a z nią jak z d*pą, każdy ma swoją) siebie, siebie, i jeszcze raz siebie. Tego po co przyszedłem na ten świat, i co mam robić. Ciężki, choć fascynujący proces. Zmianami na Ziemi. Poszerzaniem świadomości (ale bez wspomagaczy póki co) Astrologia, powiadasz...moja mama się tym zajmuje. ja próbuję się trochę w to wgryźć i powiem, że to ogrom informacji, a w dodatku mam mówi, że to trzeba też bardzo intuicyjnie, co mi nie pomaga, bo moja intuicja chyba się mnie wyparła.
Ja mam w ogóle od strony mamy taki "duchowy" background, bardzo dużo się tego przewinęło, a tato był wojskowym...więc jeśli tylko nie jestem w jakimś dole to interesuję się wszystkim, co niby daje szerszą perspektywę, ale powoduję niezłego kręćka czasem.

Lubię pobrzdąkać na gitarze, ostatnio sobie kupiłem keyboard..ale mam lenia.\

Hackowanie życia (wiecznego), duchowości, szczęścia..i łamanie norm, ot to mnie interesuje. chciałbym też zainteresować się czymś praktycznym, no bo z czegoś trzeba żyć :lol:
 
 
silveira
użytkownik
Austin Jonas


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ?
Punktów: 18
Posty: 2660
Skąd: ruski szpieg jestem.
Wysłany: 2015-03-25, 11:50   

Misiek napisał/a:

Jonasz, zapomniałem pochwalić u siebie Twoje. A więc chwalę, bo również mi się podoba ;-)
A dzięki :3 chociaż Ty, bo tak to każdy się dziwi, czemu takie dziwne imię wziąłem :D a Twoje imię też bardzo lubię, miło mi się kojarzy :3

Misiek napisał/a:
Ja głównie jestem poszukiwaczem prawdy (a z nią jak z d*pą, każdy ma swoją) siebie, siebie, i jeszcze raz siebie. Tego po co przyszedłem na ten świat, i co mam robić. Ciężki, choć fascynujący proces. Zmianami na Ziemi. Poszerzaniem świadomości (ale bez wspomagaczy póki co)
Za to już Cię lubię :D

Misiek napisał/a:
Lubię pobrzdąkać na gitarze, ostatnio sobie kupiłem keyboard..ale mam lenia.\
O, i za to też :3 a jaką muzykę lubisz? :3

Misiek napisał/a:
Hackowanie życia (wiecznego), duchowości, szczęścia..i łamanie norm, ot to mnie interesuje. chciałbym też zainteresować się czymś praktycznym, no bo z czegoś trzeba żyć :lol:
Ahaha, przybij piątkę :D z filozofii trudno się utrzymać, ale warto :3
_________________
They burst to dust
They turn to liquid
Spread themselves like sunlight
Thinking they were universe


Call me Austin.
 
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2015-03-25, 20:39   

Misiek napisał/a:
Astrologia, powiadasz...moja mama się tym zajmuje. ja próbuję się trochę w to wgryźć i powiem, że to ogrom informacji, a w dodatku mam mówi, że to trzeba też bardzo intuicyjnie, co mi nie pomaga, bo moja intuicja chyba się mnie wyparła.

Dokładnie - ogrom informacji. A z intuicją to mam podobnie :lol:

Misiek napisał/a:
Ja mam w ogóle od strony mamy taki "duchowy" background, bardzo dużo się tego przewinęło,

Super :)
_________________
 
 
Misiek
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 342
Skąd: Bruksela
Wysłany: 2015-03-26, 12:40   

silveira napisał/a:
O, i za to też :3 a jaką muzykę lubisz? :3
\
No to pospamujemy teraz u Wiktora:D Muzykę...wiesz różną, zależy od humoru/dnia/obecnego stanu emocjonalnego. Ja w ogóle kocham muzykę, pozwala na przeżycie tak wielu rzeczy. Na euforię. Na wyryczenie się, na marzenia. Jakbym miał wybierać to chyba wolałbym być niewidomy niż nie słyszeć. Ponoć życie powstało z dźwięku czy jakoś tak. 8-)

Moje gusta muzyczne nie są bardzo oryginalne i skomplikowane ale się ich nie wstydzę :-P jestem od jakichś 8-9 lata stałym (w miarę, choć nie bezkrytycznym) fanem Bruce'a Springsteen'a (wiem, popularna gwiazda...cóż nie jestem zbyt oryginalny :oops: akurat Nim zaraził mnie tato, który jest jego fanem od dzieciaka...mam w genach więc...tak jak mundur trochę :mrgreen: )
Poznałem też i polubiłem klimaty Kaczmarski/Gintrowski.

Mogę powiedzieć na co ostatnio mam fazę (bo jestem w wieku sprawach coraz mniej deterministyczny)

https://www.youtube.com/watch?v=eyEDej0aGh8 dla tej piosenki warto mieszkać w Belgii, bo leci często w miejscach publicznych. po prostu dotknęła mojego serca

https://www.youtube.com/watch?v=vXMFZOKua80 chodzę czasem wieczorami po okolicy z słuchawkami na uszach i się drę. tzn. próbuję to śpiewać..to chyba bardziej uwolnienie emocjonalne

lubię disco z lat 80tych np. i wyobrażam sobie wtedy [zarąbiste] party, gdzie każdy tańczy jak chce, z kim chce i w ogóle...no takie transowo-queerowo (ale bez orgii!) :lol:

Nie słucham raczej w ogóle rapu/hip-hopu ani techna. choć muzyka elektroniczna też mnie pociąga. ale taka bardziej kosmiczno-sferyczna.

Metal b. rzadko i b. tendencyjnie. znam dosłownie parę kawałków Metalliki, paru innych zespołów, których nazw nie pamiętam :-P

A Ty?
 
 
silveira
użytkownik
Austin Jonas


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ?
Punktów: 18
Posty: 2660
Skąd: ruski szpieg jestem.
Wysłany: 2015-03-26, 13:47   

O, Panie, toż Ty fajny gust masz, i do tego ciekawie rozpisany :3 możliwe, że nawet znalazłby się jakiś wspólny mianownik :D
Ja to jestem wielkim fanem metalu, jednak w ekstremalnych formach: funeral doom, black metal, sludge, death metal, trochę metalu progresywnego, poza tym kocham elektronikę - powernoise, harsh EBM, aggrotech, industrial, IDM, darkwave, a i do techno nie mam awersji. :3 Poza tym lubię niektóre zespoły rockowe (The Cliks :3), i ogólnie jestem.otwarty na wszystkie gatunki, tylko też za rapem nie przepadam.
A Bruce Springsteen też fajny, nawet jeden z jego utworów mam w telefonie :D
_________________
They burst to dust
They turn to liquid
Spread themselves like sunlight
Thinking they were universe


Call me Austin.
 
 
 
Nemesis
użytkownik
TROLL


Punktów: 2
Posty: 151
Wysłany: 2015-03-28, 15:25   

vtees napisał/a:
Powiem Ci, że ja też kiedyś się trochę astronomią interesowałem, ale minęło mi to z czasem. Bo pojawiły się nowe zainteresowania. Chciałbym kiedyś polecieć na marsa ;3

Organizowany jest "MARS ONE" - poczytaj, tylko miej świadomość, że to bilet w jedną stronę i nie będzie dostępu do hormonów.
_________________
Ja tu tylko trolluję.

Taliesin, nie widzę Cię. Wracam bo chyba nie nadążasz.
 
 
Misia_m
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Posty: 40
Skąd: Zagł(ą/ę)bie
Wysłany: 2015-03-28, 17:43   

hej, też mieszkam na śląsku. Jakbyś chciał namiary na sprawdzonych lekarzy to chętnie pomogę(jeśli ich nie wyszperałeś na niebieskim).
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 9