Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Makijaż - Warszawa.
Autor Wiadomość
nicooola
użytkownik

Punktów: 1
Posty: 28
Wysłany: 2015-05-12, 16:21   Makijaż - Warszawa.

22-24 maja jadę do Warszawy jak na ironię losu 330 kilometrów , aby być sobą .
Czy Państwo na forum znacie w stolicy / macie jakaś koleżankę , przyjaciółkę , która jest artystką w robieniu makijażu .
Ciuchy są już dawno przygotowane na ten jedyny i wyjątkowy wypad na miasto jako Nikola.
Problemem jest makijaż , oczywiście nic nie jest za darmo.
Z przyjemnością zapłacę za pomoc w zakryciu moich rys i ze zrobieniem mi pięknego make -up.
Rozpier.ala mnie fakt , że na gumetree , olx czy innych portalach ogłoszeniowych osoby nazwijmy to tolerancyjne , które podjęły się by tego zadania " zaśpiewały " mi 200-250 zł.
robocizna plus kosmetyki ? Bez komentarza.
Jak raz mi ktoś zrobi makijaż , to przyjemniej raz w życiu będę się czuć piękna i wiadomo jakie jest to uczucie.
Następnym razem z pewnością będę kupować kosmetyki i uczuć się sama make upu na yt .
Liczę na pomoć , proszę o pomoc .
Nikola.
 
 
Dolar
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 4
Posty: 112
Skąd: Poznań
Wysłany: 2015-05-12, 16:53   

Popytam, może się ktoś znajdzie...co do makijażu...to i tak mało, patrząc na to, że potrafią brać 500zł nawet za makijaże na śluby. :/
 
 
 
avery
użytkownik


Kim jesteś: tg
Posty: 97
Wysłany: 2015-05-12, 20:12   

też popytam, jak kogoś znajdę, to dam znać :)
_________________
używam form żeńskich, jestem płci niebinarnej (nie kobietą)

for every warrior down a million born in his place
 
 
Czołgu
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Posty: 39
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-05-12, 22:29   

No, niestety, ja nie znam nikogo, kto by robił makijaże. Jakbym mógł, to bym pomógł. :-/
 
 
Czołgu
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Posty: 39
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-05-12, 22:37   

Poczekaj, popytałem rodziców i mama ma koleżankę, która podobno robi świetny makijaż za 100 zł.
Wysyłam telefon na pw, ok?
Mam nadzieję, że się przyda :-)
 
 
eMily_Mae
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-13, 00:33   

Mam taką koleżankę, ale we Wrocławiu. Ze stolicy nie znam nikogo takiego.
 
 
Fizia
moderator
MK

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Punktów: 22
Posty: 386
Skąd: UĆ
Wysłany: 2015-05-13, 01:27   

Nie wiem jakie masz "wyjściowe warunki" ale chciałam tylko zauważyć, że najczęściej, jeśli rysy twarzy są po prostu męskie, jest zarost, to powinna być osoba z talentem charakteryzatorskim, i odpowiednimi kosmetykami. Już to jest problemem bo zwykły czy nawet kryjący podkład dla kobiet genetycznych nie pokryje zbyt dobrze twarzy z zarostem. Potrzeba korektorów typu scenicznego , jak Kryolan - tylko która makijażystka ma Kryolan'a, jeszcze w dobrym odcieniu. To, że z kolei po Kryolanie makijaż może być piękny i trwały, ale jednak "tapetowaty" (tzn gruby i nieco teatralny) to już mały problem jest, zresztą genetyczne kobiety czasem tez się lubią robić na "porcelanową lalkę" :) Jednym słowem- warto zapytać czy makijażysta/ka robił/a ten typ makijażu, bo to może być trudniejsze niż pomalowanie znajomej sąsiadki na jej wesele.

Ja bym Ci polecała poczytać samej o modelowaniu twarzy, kosmetyki to Ci tu doradzimy, a później po kilkunastu próbach zaczniesz sama sobie robić znośne buziaki :)

Dobry wygląd to również dobrane kolorystycznie i stylowo ciuchy, bo znów- to co u genetycznej będzie dawało efekt "że się dziewucha odstrzeliła" u transek przekracza często różnicę miedzy bezpiecznym wyglądem a robieniem za "przebierańca" Zauważyłam przez lata, że nawet za duży biust spoko uchodzi :) , ale już mega wysokie obcasy, słabo dobrana fryzura, wieczorowy make-up na dzień, źle dobrane dodatki (biżuteria, apaszki itd) - już nie. No i sposób chodzenia - czasem trzeba nauczyć się panować nad "marszowymi rękami" i "marynarskim krokiem" bo to potrafi całkowicie rozwalić efekt całości, nawet jak jesteś mistrzynią w przemieszczaniu się na 15cm szpilkach.
Tak czy siak, życzę Ci miłej i spokojnej wyprawy :)
 
 
Nadiyah
użytkownik
użytkowniik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 17
Posty: 502
Skąd: EPWA/EPMO
Wysłany: 2015-05-13, 01:32   

Zajrzyj na maxmodels (kategoria wizażytów), może tam kogoś znajdziesz? możesz jeszcze ustawić się na jakąś sesję zdjęciową (lol)

tak w ogóle to nie lepiej oszczędzić te kase i wydać ją na kosmetyki i samej się nauczyć tych 'cudów'? po co płacić komuś żeby tylko pare godzin chodzić i potem być zmuszoną do zmycia tego...?
_________________
我喜欢吃鸡

 
 
nicooola
użytkownik

Punktów: 1
Posty: 28
Wysłany: 2015-05-13, 10:33   

Fizia, spokojnie ciuchy są dobrane idealnie
 
 
nicooola
użytkownik

Punktów: 1
Posty: 28
Wysłany: 2015-05-13, 10:35   

Nadiyah, własnie dlatego szukam kogoś po znajomości , jak nie wyjdzie to się raczej nie potne. Najwyżej następnym razem się wyda te 500 zł .
Dzięki czołgu za kontakt przemyśle to.
Jednak zależy mi na kim kto jest kogoś przyjacielem /koleżanka. I po prostu podoła się z zadaniem nie drogo .
 
 
Hjalmar
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 7
Posty: 743
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-05-13, 15:44   

Sorry, mieszkam tu, więc nie mam bladego pojęcia gdzie co jest. Może spraw sobie kosmetyki i samodzielne próby? W necie jest sryliard tutoriali makijażowych.
 
 
Nadiyah
użytkownik
użytkowniik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 17
Posty: 502
Skąd: EPWA/EPMO
Wysłany: 2015-05-13, 16:53   

Hjalmar (i nie tylko) dobrze mowia. Olać jakieś makijażystki i samemu się ucz :D
_________________
我喜欢吃鸡

 
 
Fizia
moderator
MK

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Punktów: 22
Posty: 386
Skąd: UĆ
Wysłany: 2015-05-13, 17:25   

też uważam - popróbuj i zrób sama, a kasę wydaj na kosmetyki - z dobrym podkładem to i tak podstawowy zestaw Ci wyjdzie 150-200zł
 
 
nicooola
użytkownik

Punktów: 1
Posty: 28
Wysłany: 2015-05-13, 19:24   

Nie mam czasu na naukę. po co spamujecie w tym temacie.
Chodzi i o kosmetyczkę nie o internetowe rady .
 
 
Hjalmar
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 7
Posty: 743
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-05-13, 21:10   

To w takim razie twój problem. Ceny są jakie są i nikt cię za bezdurno na bóstwo nie zrobi. ZWŁASZCZA w Warszawie, tu ceny są o wiele wyższe.
 
 
nicooola
użytkownik

Punktów: 1
Posty: 28
Wysłany: 2015-05-13, 21:38   

Hjalmar, straszne;) Zmieniło to moje życie twoj post:)
 
 
Alpaka
użytkownik

Preferowany zaimek: bez zaimków
Posty: 542
Wysłany: 2015-05-13, 23:10   

Ale pisalas, ze szukasz najtaniej, lol. Wiec najtaniej wyjda kosmetyki i samodzielna zabawa, a nie droga kosmetyczka.
_________________
Mam problem neurologiczny - w razie bełkotu poprawcie
 
 
Nadiyah
użytkownik
użytkowniik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 17
Posty: 502
Skąd: EPWA/EPMO
Wysłany: 2015-05-14, 02:55   

No to najtaniej masz po te 200-250 zł - czego szukać więcej.
osoby, które mają kogo polecić też nie polecą je osobie, którą znają tylko z forum z wiedzą tylko, że ma nick 'nicooola'.
jeśli nie masz czasu, a chcesz się na 'bóstwo' zrobić, to płacisz tyle et voila.
_________________
我喜欢吃鸡

 
 
paulinka8484
użytkownik

Posty: 2
Wysłany: 2016-04-11, 11:58   

na maxmodels.pl można znalezc wiele młodych i stosunkowo niedrogich lasek które wykonują makijaże, bo niektóre ceny u wiżażystek są wręcz kosmiczne
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 10