Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
CZY KTOŚ Z WAS MIAŁ SRS w 2015 roku ?
Autor Wiadomość
xtoxicogenic
użytkownik
Dagmara


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 1
Posty: 76
Skąd: Opole
Wysłany: 2016-01-11, 19:15   CZY KTOŚ Z WAS MIAŁ SRS w 2015 roku ?

Proszę wypowiedzcie się. Gdzie miałyście robione, ile kosztowało, czy warto itp
Zastanawiam sie nad Gdańskiem u dr. Piasowskiego.
Nie raz przeczytałam ze jest ok ale np tu coś z cewka moczową nie tak a tam zaś a płytka pochwa. Koszt to ok 14-15 tyś PLN.

DUUUUŻO pozytywnych opinii jest na temat Tajlandii ( dr. Chettewa czy jakoś tak ). Że hotel i szpital i wszystko na 6+ ale niestety z kolei dla mnie cena jest ZA WYSOKA ( choć dokładnej nie znam to rzekomo wynosi ponad 50 tyś ).

Wypowiedzcie się proszę, jakie kliniki polecacie, czy jesteście zadowolone itp
 
 
xtoxicogenic
użytkownik
Dagmara


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 1
Posty: 76
Skąd: Opole
Wysłany: 2016-01-11, 19:43   

no a dlaczego nie poszłabyś do Gdańska ?
 
 
nunumu
użytkownik
płomyczek

Tożsamość płciowa: ag
Kim jesteś: cis
Preferowany zaimek: bez zaimków
Punktów: 9
Posty: 953
Wysłany: 2016-01-11, 19:50   

ja akurat słyszałam negatywy o Checie, że dużo bólu, problemy z szerokością itd.

dlatego SRS zrobiłam w Tajlandii u dr Sanguana i jestem niesamowicie zadowolona, jak na ten moment
 
 
xtoxicogenic
użytkownik
Dagmara


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 1
Posty: 76
Skąd: Opole
Wysłany: 2016-01-11, 19:51   

A ile zapłaciłaś w Tajlandii za srs ? Bo na żadnej stronie nic nie piszą chociażby o przybliżonych kosztach
 
 
nunumu
użytkownik
płomyczek

Tożsamość płciowa: ag
Kim jesteś: cis
Preferowany zaimek: bez zaimków
Punktów: 9
Posty: 953
Wysłany: 2016-01-11, 19:53   

400 000 bahtów (45 tysięcy złotych) za sam SRS, przelot kosztował mnie ok 5 tys zł za bilet lotniczy, ale leciałam w 2 osoby więc zapłaciłam za dwie. Ale nie oszczędzałam, poza tym zrobiłam sobie też wakacje po wypisie ze szpitala, więc w sumie wyszło około 60 tys.
Ostatnio zmieniony przez nunumu 2016-01-11, 19:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2016-01-11, 20:01   

Na Niebieskim Forum (przepraszam, że znowu piszę o Niebieskim ;) ale myślę, że autorce tematu może się to przydać) w galerii jest jedno zdjęcie efektu SRS w Gdańsku - moim zdaniem wygląda ładnie. Fakt, to tylko jedna fota, ale no nie można powiedzieć że wszystkie efekty po Gdańsku są złe.
_________________
 
 
nunumu
użytkownik
płomyczek

Tożsamość płciowa: ag
Kim jesteś: cis
Preferowany zaimek: bez zaimków
Punktów: 9
Posty: 953
Wysłany: 2016-01-11, 20:04   

No prawda, bez przesady z tą krytyką Gdańska, gdyby Gdańsk robił SRS aż tak źle, to by ich nie robili, bo nie byłoby ani chętnych, ani zadowolonych - a są. Z tego co czytam, większość pacjentek jest zadowolona z efektów Gdańska, choć na pewno też dlatego, że mają realistyczne oczekiwania. Dobrze że w Polsce robili SRSy. Pytanie tylko czy nadal robią... Z chęcią dowiem się o jakichś pacjentkach które zrobiły ostatnio SRS w Gdańsku a nie tylko wpłaciły Dulce pieniądze i czekają.
 
 
xtoxicogenic
użytkownik
Dagmara


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 1
Posty: 76
Skąd: Opole
Wysłany: 2016-01-11, 20:06   

A tak wogóle to gdzieś jakaś ts-ka sie wypowiadała, że gdzieś za 50 tyś czy coś to można mieć taką "muszelkę" ,która sama sie nawilża jak ta naturalna u naturalnej kobiety i ,że okres też niby ma.
mogłby ktoś rozwiązać moje wątpliwości w tym temacie ?
Co do okresu to wątpie, ale czyżby to była prawda z tym nawilżaniem przed stosunkiem etc ?
 
 
nunumu
użytkownik
płomyczek

Tożsamość płciowa: ag
Kim jesteś: cis
Preferowany zaimek: bez zaimków
Punktów: 9
Posty: 953
Wysłany: 2016-01-11, 20:09   

Cytat:
A tak wogóle to gdzieś jakaś ts-ka sie wypowiadała, że gdzieś za 50 tyś czy coś to można mieć taką "muszelkę" ,która sama sie nawilża jak ta naturalna u naturalnej kobiety i ,że okres też niby ma.

Z nawilżaniem jest tak, że to zależy tylko i wyłącznie od twojego organizmu. Jeżeli wydzielasz za mało płynu (co jest raczej regułą) to żaden chirurg cudu nie zdziała. Nawet za 100 tysięcy.
 
 
xtoxicogenic
użytkownik
Dagmara


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 1
Posty: 76
Skąd: Opole
Wysłany: 2016-01-11, 20:22   

Mi chodzi bardziej o to, czy taka neowagina w ogóle ten tzw śluz wytwarza podczas stosunku czy też nie ;)
 
 
xtoxicogenic
użytkownik
Dagmara


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 1
Posty: 76
Skąd: Opole
Wysłany: 2016-01-11, 21:12   

Z tego co mi wiadomo to gdy ma sie neowagine to do stosunku trzeba sie nawilżać już sztucznie np za pomocą lubrykantów ( no chyba ze jestem źle poinformowana )
 
 
ania515
użytkownik

Posty: 2
Wysłany: 2016-01-19, 22:23   

ja miałam w listopadzie 2015 r jestem zadowolona puki co kożystam z lubrykantu ale jest to wszystko dość świeże ale goi się jak na psie :) wystarczy odrobina na wejście potem idzie gładko :P . podczas orgazmu ruwnież jest wytwarzany śluz. jak chcesz wiedzieć coś więcej to kontaktój się ze mną przez mój kanał na youtube na ktury zapraszam wszystkich postaram się tam wszystko opowiedzieć co związane z przemianą pozdrawiam :) https://www.youtube.com/c...82UQBuWKTtPoa8A
 
 
Gabi
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-19, 23:21   

Matko święta! Anka gdzieś Ty się ukrywała tyle czasu? :mrgreen: Ania świetnie wyglądasz. Jak milo znów Cię widzieć
 
 
ania515
użytkownik

Posty: 2
Wysłany: 2016-01-23, 08:46   

https://www.youtube.com/watch?v=20KudWEK32M spokojnie film joz nie jest ogulnie dostępny pod tym linkiem mozecie go obejzeć :) ja hrt zaczełam w wieku 24 lat twa to ponad 2 lata i nie mam problemów z tym czy ktoś mnie rozpozna :) najwazniejsze jest to jak się sama czujesz z sobą a nie to co inni myślą i takie podejście dało mi duzo pewności siebie dzięki ktorej inni nawet się nie domyślają jak dawniej wyglądałam
 
 
Maria_G
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Posty: 45
Wysłany: 2016-02-15, 17:23   

nunumu napisał/a:
... SRS, przelot kosztował mnie ok 5 tys zł za bilet lotniczy, ale leciałam w 2 osoby więc zapłaciłam za dwie. Ale nie oszczędzałam, poza tym zrobiłam sobie też wakacje po wypisie ze szpitala...


Dziękuję za pomysł nunumu! Moją żone też podoba się ten plan.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 10