Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
(bardzo) wysoki poziom Testo przed HRT
Autor Wiadomość
Misiek
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 342
Skąd: Bruksela
Wysłany: 2016-01-09, 13:07   (bardzo) wysoki poziom Testo przed HRT

Hej,
mam pytanie jak wysoki (u mnie to chyba bardzo wysoki) poziom męskich hormonów może wpłynąć na prawną korektę płci potem?

I jakie są sposoby na zbicie go do (względnej) normy, w kobiecym ciele?

Nie będę tu wchodził, w szczegóły jak zacząłem swoje HRT (bo chyba jednak jestem życiowym masochistą), ale niewykluczone, że w przyszłości chciałbym mieć M w dowodzie (ułatwia życie).
A nie chciałbym "nakłaniać" seksuologa, żeby mi dał zaświadczenie, że wysoki poziom hormonów nie wpływa na moją tożsamość, bo po pierwsze to nie wiem, czy się zgodzi, w końcu poświadcza to swoim podpisem dla sądu potem, a ja nie mam badań kompletnie sprzed terapii (pierwsze zrobiłem tydzień po pierwszym szocie, a drugie 3 tyg po pierwszym szocie, z tym, że to drugie jest jeszcze bardziej na moją niekorzyść..)

Misiek i jego życiowe rozterki... :-P
 
 
nunumu
użytkownik
płomyczek

Tożsamość płciowa: ag
Kim jesteś: cis
Preferowany zaimek: bez zaimków
Punktów: 9
Posty: 953
Wysłany: 2016-01-09, 14:36   

Może wpłynąć na opinię biegłego, więc jeżeli twoja rodzina mocno się doczepi, to jest jakiś cień szansy że będziesz musiał więcej walczyć w sądzie. Ale jak już zacząłeś HRT to nie odstawiaj go i nie normuj do wartości typowo kobiecych jeżeli miałbyś kierować się tylko kwestiami sądowymi, bo to też teoretycznie jakoś może działać na twoją niekorzyść w sądzie. Lepiej daj sadowi wszelkie dowody na to, że społecznie i hormonalnie jesteś mężczyzną - tak jak radzi poradnik internetowy Ryu.
 
 
Misiek
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 342
Skąd: Bruksela
Wysłany: 2016-01-09, 23:38   

Aha...ufff, Twoja wypowiedź bardzo mi ulżyła. Nie biorę tego jako wyrocznię, i cóż będę się modlił w razie co, żeby wszystko poszło dobrze, ale bardzo się tego zacząłem obawiać. Nie, jeżeli chodzi o rodzinę, akurat to nie będę miał problemów w sądzie.
Po prostu bałem się, że będę musiał robić jakieś eksperymenty na swoim organiźmie, żeby doprowadzić do stanu "wyjściowego''.
Dzięki za odpowiedź.
Poradnik Ryu przestudiuję w końcu od dechy do dechy.
 
 
Ryu
użytkownik
pangender


Preferowany zaimek: on
Punktów: 14
Posty: 1411
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-01-10, 03:08   

Gwoli ścisłości, to jest poradnik autorstwa mojego kolegi. Ja mu tylko pomogłem go opracować i udostępnić w sieci.
_________________
Przewodnik po tranzycji. Psychologiczne co i jak

Poradnik prawny - ustalenie płci z art. 189 Kpc.
 
 
buk18
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Punktów: 5
Posty: 132
Wysłany: 2016-01-10, 23:28   

Ja przekraczalem norme, wiec sprowadzilem sie na prawidlowe wyniki, wiec jak to w koncu jest?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 9