Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Psycholog - Psychiatra
Autor Wiadomość
Nie_swój
użytkownik
Brak_życia

Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: ?
Posty: 23
Wysłany: 2015-12-27, 13:08   Psycholog - Psychiatra

Witam
Podjąłem ostatnio decyzję o podjęciu działań w stronę przemiany swojej osoby, nie nazywam tego zmianą płci, a uzgodnieniem płci. Seksuologa mam już za sobą, wiadomo recepta oraz badania które wykonam na początku następnego tygodnia. Teraz mam do was pytanie bo czytam forum i ciężko mi coś wywnioskować - mam tu na myśli coś konkretnego. Potrzebuję dobrego psychiatry i psychologa który zna się na TS. Jestem z województwa Lubelskiego okolice Lublin, Radom. Czy ktoś zna kogoś kto tutaj w pobliżu przyjmuje? Nie dbam o kwestie finansowe bo jeśli powiedziało się A trzeba też powiedzieć B. Proszę o jakąkolwiek pomoc. Wiem,że w lublinie przyjmuje psychiatra Artur Kochański do którego zamierzam się wybrać. A może ktoś wie coś na jego temat? Albo doradzi mi jakiegoś innego psychiatrę? Bądź psychologa który przyjmuje gdzieś tutaj? Niestety dojazdy są męczące chodź jak trzeba będzie to będę jeździć. Proszę o pomoc.
 
 
Margo01
użytkownik

Tożsamość płciowa: x
Posty: 1
Wysłany: 2016-01-08, 15:12   

Bardzo chciałabym pomóc, mam nadzieję, że na coś się mój wpis przyda - Tobie albo komuś innemu. Niestety w Twojej okolicy nie znam nikogo takiego, ja jestem z Warszawy i to na temat lekarzy tutaj mogę się wypowiadać. Mój przyjaciel był na kilku wizytach w Psychomedic.pl i bardzo sobie je chwalił. Wiadomo, to czasem bywają ciężkie sprawy i trudne do rozmowy, ale tam widać, że pracują specjaliści, którzy naprawdę chcą nieść pomoc. Mam nadzieję, że mój wpis będzie dla kogoś pomocny!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 9