Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Media o TS - telewizja, prasa, internet, radio
Autor Wiadomość
Bruce
użytkownik
Realista


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 32
Posty: 164
Wysłany: 2015-08-21, 23:46   Media o TS - telewizja, prasa, internet, radio

Cytat:
Kto określa nietransseksualne osoby transpłciowe jako transseksualne? Mam obawy, że głównie media. To pretensje do mediów, a nie do samych transów...
z: http://transpomoc.pl/viewtopic.php?p=14732#14732

Zainspirowany tym postem, zakładam temat: Media o TS - telewizja, prasa, internet, radio. Rzetelne i nierzetelne przedstawianie tematu TS w mediach. Dotyczy to m.in.: w jaki sposób został zrealizowany program czy audycja, a jak napisany artykuł, kto został zaproszony do programu czy wywiadu, na jakich aspektach życia osoby TS redaktor skupił się najbardziej, jakie materiały filmowe/fotografie ilustrowały program/artykuł itp.

Wrzucajcie linki do programów telewizyjnych, artykułów prasowych i internetowych oraz audycji radiowych. Tych sprzed kilku lat i obecnie. Komentujcie, wskazujcie na ich rzetelność bądź wytykajcie im błędy.

Chodzi mi zwłaszcza o media głównego nurtu, czyli: TVP, Polsat, TVN, Onet.pl, Wysokie Obcasy i popularne czasopisma, media oprócz tych tzw. branżowych (Replika, Queer) czy kato-mediów (RM, Fronda).

To ja pierwszy ;) Na razie przeniosę część mojego postu z innego tematu, a jak tylko znajdę czas, to wrzucę i skomentuję coś nowego.

Bruce napisał/a:
Trafiłem dziś na materiał z lat 90. - program "Na każdy temat - Zmiana płci - odcinek 14" - https://www.youtube.com/watch?v=Ci2RKw79Ewo

Tak patrzę na zaproszone dziewczyny, takie fajne, zwyczajne, nieprzerysowane. Minęło pewnie gdzieś ze 20 lat od emisji tego odcinka, a jednak obecnie jakoś inaczej przedstawia się tematykę TS, zwłaszcza jeśli dotyczy dziewczyn, bo programy o chłopakach są w porządku (np. materiał o Jacku w Uwadze TVN).
Zatem, jeśli cis-osoby powiedzieliby, że "TS po korekcie to cudaki" to jakość mediów całkiem spadła na łeb przez te 20 lat, przez to, że często do artykułów/programów dotyczących TS dołącza się zdjęcia/materiały filmowe z parad równości, gdzie w autobusach-platformach tańczą mocno umalowane drag queen w ekscentrycznych strojach. A niestety, wielu niedouczonych dziennikarzy bierze je za "transseksualistów".
z: http://transpomoc.pl/viewtopic.php?p=14425#14425
_________________
Na HRT w ch.. czasu
 
 
silveira
użytkownik
Austin Jonas


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ?
Punktów: 18
Posty: 2660
Skąd: ruski szpieg jestem.
Wysłany: 2015-08-22, 14:01   

Tak coś myślę, że to już chyba klasyk: http://www.fronda.pl/t/transseksualizm,6893.html
_________________
They burst to dust
They turn to liquid
Spread themselves like sunlight
Thinking they were universe


Call me Austin.
 
 
 
Bruce
użytkownik
Realista


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 32
Posty: 164
Wysłany: 2015-08-22, 15:20   

silveira napisał/a:
Tak coś myślę, że to już chyba klasyk: http://www.fronda.pl/t/transseksualizm,6893.html

Bruce napisał/a:
media oprócz tych tzw. branżowych (Replika, Queer) czy kato-mediów (RM, Fronda)

;)

Odnośnie linku, który podałem do programu "Na każdy temat", to ostatnia bohaterka - Anna - mimo, że nie pokazała twarzy, opowiadała o życiu dość ciekawie, z humorem, nie ukazując w swojej wypowiedzi tzw. martyrologii osób TS (która niekiedy jest potrzebna), całą sprawę traktując naturalnie i z dystansem. Dobre było również to, że mniej skupiała się na tematyce TS, a więcej opowiedziała o swoim życiu zawodowym, swoich zainteresowaniach (myślę, że starsi userzy mogą ją kojarzyć z innego forum). Na uwagę zasługuje też podejście prowadzącego, który na początku komplementował jej urodę. Poza wypowiedzią Anny, również Borys i Marta wypadli bardzo przekonująco. Zaproszenie Adama Hanuszkiewicza do Loży Komentatora, który mówił o kobiecym rodzaju wrażliwości (odnośnie Marty) oraz ekspertów: dr. Dulko i dr. Jasińskiego, opowiadających o medycznym aspekcie zmiany (używali nieco przestarzałych pojęć, ale to był 1994 r.), również było trafne, ponieważ wzmacniało autentyczność i ważność wypowiedzi gości odcinka. W skali 1-5, program oceniam na 4,5/5.
_________________
Na HRT w ch.. czasu
 
 
silveira
użytkownik
Austin Jonas


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ?
Punktów: 18
Posty: 2660
Skąd: ruski szpieg jestem.
Wysłany: 2015-08-22, 15:39   

:lol: no wybacz :D
Ale tak na serio to nie wiem, gdzie wypisują większe głupoty niż tam.
_________________
They burst to dust
They turn to liquid
Spread themselves like sunlight
Thinking they were universe


Call me Austin.
 
 
 
Hjalmar
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 7
Posty: 743
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-08-22, 16:20   

E, oglądam ten program (zamiast pisać pracę dyplomową) i jestem pod wrażeniem tego, że jest on... cywilizowany.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2015-08-22, 19:47   

Poza jakimiś drobiazgami faktycznie bardzo dany był ten odcinek :)
_________________
 
 
Samantha1995
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Posty: 28
Wysłany: 2015-08-30, 22:11   

silveira napisał/a:
Tak coś myślę, że to już chyba klasyk: http://www.fronda.pl/t/transseksualizm,6893.html


To w polsce takie chore strony istnieja?

To tutaj jest lepiej, ale nigdy nie wiedzialam ze w polsce takie strony instnieja, to jest chore i obrzydliwe jak oni o ludziach trans pisza.

A ja myslalam ze tylko w Rosji takie cos istnieje, wstyd.
 
 
IzaIzulka
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Punktów: 6
Posty: 757
Wysłany: 2015-08-30, 22:16   

Samantha1995 napisał/a:
silveira napisał/a:
Tak coś myślę, że to już chyba klasyk: http://www.fronda.pl/t/transseksualizm,6893.html


To w polsce takie chore strony istnieja?

To tutaj jest lepiej, ale nigdy nie wiedzialam ze w polsce takie strony instnieja, to jest chore i obrzydliwe jak oni o ludziach trans pisza.

A ja myslalam ze tylko w Rosji takie cos istnieje, wstyd.


Tak. My jesteśmy ich wrogami... tzn. oni widzą w nas wrogów.
_________________
 
 
Samantha1995
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Posty: 28
Wysłany: 2015-08-30, 22:34   

IzaIzulka napisał/a:


Tak. My jesteśmy ich wrogami... tzn. oni widzą w nas wrogów.


:shock:

Wiesz, moze tu w holandii niet jest super, tak raz na jakis czas tez pobija osobe trans lub wyzwia, ale ogolem wcale nie jest zle, ogolem ze ludzie moga uznac osobe trans za "brudna" moge sobie jeszcze wyobrazic, ale takie rzeczy jak w polsce to tu nie ma.

Wrogami nie jestesmy tu, telewizja, media, gazety, magazyny czy grupy LGBT probuja ile moga i to dziala, pewnie ze zawsze jest szansa ze spotka sie zla osobe ale tak wszedzie jest.

Wracajac do watku, w polsce to inny swiat z tego co slysze i mnie mowiono, z jednej strony sie czesze ze od lat tam nie mieszkam, ale czasem nadal mi wstyd mojego "bylego" kraju, jak rozmawiam z ludzmi z holandii to w 90% przypadkach nie maja zadnych problemow z osobami trans, pozostale 10% ma, ale gdy rozmawiam z jakims polakiem (a zdarza sie bo jest ich w tym rejonie kraju bardzo duzo) to zazwyczaj odrazu koncza rozmowe, raz nawet zostalam wyzwana za syfa i pedala...

Taka jest widocznie polska, jestem polka ale moze dlatego ze innaczej mnie nauczono i ze nie mieszkalam ponad 3/4 zycia w polsce, moze dlatego patrze na wszystko z innej strony.
 
 
southener
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Punktów: 202
Posty: 1153
Wysłany: 2015-08-30, 22:59   

Ludzie z naszego kraju niestety maja na te tematy opinie podobna do czarnych z Afryki czy muzulmanow
 
 
Samantha1995
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Posty: 28
Wysłany: 2015-08-30, 23:04   

southener napisał/a:
Ludzie z naszego kraju niestety maja na te tematy opinie podobna do czarnych z Afryki czy muzulmanow


Przykre.

Czytalam wiele polskich stron na temat jak naprzyklad w polsce ludze podchodza to osob trans, czytalam tez o tej bzdurze na temat "Ideologii Gender" i jednoczesnie sie smialam ale tez plakalam bo wiele osob trans przez to nie maja latwo w polsce wedlug mnie.
 
 
Wild
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 54
Posty: 1286
Wysłany: 2015-08-31, 10:21   

najsmieszniejsi polacy to ci ktorzy twierdza że ułatwienie zmiany płci w dokumentach i pozbycie procedury pozwania rodziców spowoduje że nagle ludzie zaczną zmieniać płeć by móc oszukiwać, popełniać przestępstwa i robić w sporcie przekręty. A i ci którzy twierdzą iż gatunek wyginie bo homoseksualiści i transseksualiści dostaną prawne podstawy do zawarcia jakiejś umowy która da im pełne prawa do adopcji dzieci i t d
 
 
Samantha1995
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Posty: 28
Wysłany: 2015-08-31, 18:17   

Defiant napisał/a:
najsmieszniejsi polacy to ci ktorzy twierdza że ułatwienie zmiany płci w dokumentach i pozbycie procedury pozwania rodziców spowoduje że nagle ludzie zaczną zmieniać płeć by móc oszukiwać, popełniać przestępstwa i robić w sporcie przekręty. A i ci którzy twierdzą iż gatunek wyginie bo homoseksualiści i transseksualiści dostaną prawne podstawy do zawarcia jakiejś umowy która da im pełne prawa do adopcji dzieci i t d


Tutaj jest innaczej, kiedys dopiero mozna bylo zmiec plec po SRS ale to zmienili w zeszlym roku.

Tutaj wiekszosc osob transplciowych chodzi do jednej z trzech klinik ktore sie specjalizuja w tym, od tych klinik moza dostac dokument ze czujesz sie kobieta lub mezczyzna pod warunkiem ze osoba przesla trajekt i dostaje hormony, ten papierek wystarczy i mozna z nim isc do urzedu miasta by zmiec wszedzie swoja plec i imie.

Niestety to prawo jest tylko dla ludzi ktorzy sa holendrami, dla obcokrajowcow to jest niemozliwe chyba ze maja holenderskie obywatelstwo.

Co do slubu czy adopcji, ludzie tej same plci moga sie od lat legalnie zenic i adoptowac dzieci jako para gejow czy lesbijek tutaj.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2015-09-01, 13:23   

Samantha1995 napisał/a:
magazyny czy grupy LGBT probuja ile moga i to dziala

Podoba mi się to zdanie. Powinni przeczytać je wszyscy, którzy uważają u nas ktoś za bardzo się afiszuje czy jakieś działania jakichś grup LGBT są przesadzone (a są takie na tym forum...).
_________________
 
 
IzaIzulka
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Punktów: 6
Posty: 757
Wysłany: 2015-09-01, 13:27   

wendigo napisał/a:
Samantha1995 napisał/a:
magazyny czy grupy LGBT probuja ile moga i to dziala

Podoba mi się to zdanie. Powinni przeczytać je wszyscy, którzy uważają u nas ktoś za bardzo się afiszuje czy jakieś działania jakichś grup LGBT są przesadzone (a są takie na tym forum...).


Na tym forum to i zdarzało się czytać, że normalne ts-ki unikają Parad Równości, bo tam same pajace. :D
_________________
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2015-09-02, 01:11   

Nom, dlatego te "normalne ts-ki" powinny to zdanie tak z pięć razy przeczytać :P
_________________
 
 
Samantha1995
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Posty: 28
Wysłany: 2015-09-02, 02:18   

Tutaj akurat takiej typowej parady rownosci nie ma, jest gaypride ale to jest 99% gay&les scene.

Sa tez transy na tej paradzie, ale nie duzo.

Co tez ostatnio bylo bardzo ladne to byl taki "serial" co mial 6 odcinkow na temat zycia osob transplciowych, ten program bardzo ladnie pokazal jakie naprawde jest zycie dla osoby trans, niestety nie pokazali tych najgorszych kawalkow, bo moze wlasnie to by ludziom pokazalo ze nawet i tu, ludzie trans maja tez ciezko.

Ale nawet bez tego, ladnie to pokazali i w sposob ze nawet "normalna" osoba by to zrozumiala tak jak potrzeba :)
_________________
 
 
IzaIzulka
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Punktów: 6
Posty: 757
Wysłany: 2015-09-07, 23:21   

Nie chce mi się komentować, ale gość widocznie nie ma prawdziwych problemów.

http://chomikuj.pl/celink...8684.mp3(audio)
_________________
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7100

Wysłany: 2015-09-07, 23:30   

Na Terlika szkoda nawet języka strzępić.

Jeszcze kilka lat temu wydawało mi się, że gościowi o coś chodzi, że ma jakieś ideolo (choćby nawet skrajnie różne od mojego). Obecnie widzę, że facet wymyślił sobie po prostu taki sposób na życie i zarabianie jako katolicko-radykalny celebryta :P

http://natemat.pl/152025,...a-nie-ideologia
_________________
Freja Draco
 
 
redorov
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 4
Posty: 88
Skąd: Łódź
Wysłany: 2015-09-08, 18:30   

IzaIzulka napisał/a:
Na tym forum to i zdarzało się czytać, że normalne ts-ki unikają Parad Równości, bo tam same pajace

W tym roku poszłam na Warszawską PR ze znajomymi. Byłyśmy ciekawe jak one wyglądają jeśli chodzi o reprezentacje TS.
Wnioski: branżę TS reprezentowały same pajace :) Zaś upał nie służy Piekarzowi, wybitnie nie uchodzi :P

@Samantha1995
„Szczęśliwi Ci, którzy będąc poza zasięgiem, nie widzą ciemnoty Ludu.” Ks.TTS 16-29
_________________
Tró Antycudak
 
 
 
IzaIzulka
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Punktów: 6
Posty: 757
Wysłany: 2015-09-08, 18:37   

redorov napisał/a:
IzaIzulka napisał/a:
Na tym forum to i zdarzało się czytać, że normalne ts-ki unikają Parad Równości, bo tam same pajace

W tym roku poszłam na Warszawską PR ze znajomymi. Byłyśmy ciekawe jak one wyglądają jeśli chodzi o reprezentacje TS.
Wnioski: branżę TS reprezentowały same pajace :) Zaś upał nie służy Piekarzowi, wybitnie nie uchodzi :P

@Samantha1995
„Szczęśliwi Ci, którzy będąc poza zasięgiem, nie widzą ciemnoty Ludu.” Ks.TTS 16-29


Na pewno będą szczęśliwe jak to przeczytają... Bo to co napisałaś to jest bardziej pajacowskie niż niesienie transparentu, czy miałaś na myśli... siebie?



_________________
 
 
redorov
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 4
Posty: 88
Skąd: Łódź
Wysłany: 2015-09-08, 18:50   

Nie o sam akt niesienia transparentu mi chodziło ale miło, że je wywlokłaś gdyż pokazują one pewną ciekawostkę.
Znam te osoby i zapewniam Cię, że wśród nich są głównie cis-kobiety i faceci. Niektórzy z nich są w preukach.
_________________
Tró Antycudak
 
 
 
IzaIzulka
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Punktów: 6
Posty: 757
Wysłany: 2015-09-08, 19:00   

redorov napisał/a:
Nie o sam akt niesienia transparentu mi chodziło ale miło, że je wywlokłaś gdyż pokazują one pewną ciekawostkę.
Znam te osoby i zapewniam Cię, że wśród nich są głównie cis-kobiety i faceci. Niektórzy z nich są w preukach.


Napisałaś, że "branżę TS reprezentowały same pajace". Ja się nie pytam kto to jest. Też wiem co to za osoby, ale one reprezentowały nasze sprawy. No, ale nadal nie wiem, które z nich to pajace reprezentujące TS.
Z pajaców to głównie drag queen nikomu nie umniejszając, ale drag queen to jest poniekąd pajac i na pewno nie reprezentuje ts, więc nadal nie wiem.
Była jeszcze Rafalala, ale ona reprezentuje siebie żeby pudelek co napisał, a nie nas jako środowisko, więc się nie liczy.
I takie osoby jak Ty wmieszane w tłum...
_________________
 
 
redorov
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 4
Posty: 88
Skąd: Łódź
Wysłany: 2015-09-08, 20:39   

@IzaIzulka
Znasz moje poglądy, jesteś domyślną osobą. Dodaj dwa do dwóch, jestem leniwa i nie zrobię tego za Ciebie.

Widzę, że moja wypowiedź Cię dotknęła - „uderz w stół…” :)
_________________
Tró Antycudak
 
 
 
IzaIzulka
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Punktów: 6
Posty: 757
Wysłany: 2015-09-08, 20:50   

redorov napisał/a:
@IzaIzulka
Znasz moje poglądy, jesteś domyślną osobą. Dodaj dwa do dwóch, jestem leniwa i nie zrobię tego za Ciebie.

Widzę, że moja wypowiedź Cię dotknęła - „uderz w stół…” :)


Nie dotknęła, bo nadal nie wiem dlaczego ts chodzące na PR uważasz za pajaców, mimo, że sama na niej byłaś.

I mówimy tutaj o ts, a nie queer, dq, tv, tg, cd, vhs, dvd. cdrv, piss itp.

Chyba nie ujrzę pajaców, a tak bardzo chciałam. :roll:
_________________
 
 
Alpaka
użytkownik

Preferowany zaimek: bez zaimków
Posty: 542
Wysłany: 2015-09-09, 01:27   

IzaIzulka napisał/a:
Nie dotknęła, bo nadal nie wiem dlaczego ts chodzące na PR uważasz za pajaców, mimo, że sama na niej byłaś.

Bo jak pajac wyglądają? Kolorowe strzępki, dzwoneczki, patrzcie na mnie. Ni mniej ni więcej.
To tak jakby odwrócić proporcje w LGBT i gejów było 0,01% i jedyna ich reprezentacja na paradzie równości to chodzące penisy.
_________________
Mam problem neurologiczny - w razie bełkotu poprawcie
 
 
IzaIzulka
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Punktów: 6
Posty: 757
Wysłany: 2015-09-09, 11:30   

Alpaka napisał/a:
IzaIzulka napisał/a:
Nie dotknęła, bo nadal nie wiem dlaczego ts chodzące na PR uważasz za pajaców, mimo, że sama na niej byłaś.

Bo jak pajac wyglądają? Kolorowe strzępki, dzwoneczki, patrzcie na mnie. Ni mniej ni więcej.
To tak jakby odwrócić proporcje w LGBT i gejów było 0,01% i jedyna ich reprezentacja na paradzie równości to chodzące penisy.


No tak, ale redorov zwróciła uwagę na osoby reprezentujące ts, a strzępki i dzwoneczki to noszą drag queen, więc nadal nie wiem gdzie te pajace reprezentujące ts na polskich paradach i jak one wyglądają. :)
_________________
 
 
DeadSally
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-25, 20:53   

ech... http://www.bbc.co.uk/news/uk-34625512
 
 
wredna_zdzira
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-25, 20:59   

Feministki też nie są kobietami, więc o co chodzi?
 
 
DeadSally
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-25, 21:07   

ej, no... jestem feministką...
 
 
Alpaka
użytkownik

Preferowany zaimek: bez zaimków
Posty: 542
Wysłany: 2015-10-25, 21:07   

DeadSally napisał/a:
ech... http://www.bbc.co.uk/news/uk-34625512

Kogoś [terefere] piecze, że jest brzydki, obleśny i gruby ;) .
_________________
Mam problem neurologiczny - w razie bełkotu poprawcie
 
 
DeadSally
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-25, 21:11   

Alpaka napisał/a:
brzydki, obleśny i gruby

Ale to jednak nie powinno wpływać na wypowiedź... Bez przesady, no.
 
 
Hjalmar
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 7
Posty: 743
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-10-25, 21:22   

DeadSally napisał/a:
ech... http://www.bbc.co.uk/news/uk-34625512
To jest GREER, na litość. Sucz, która zrobiła karierę na androfobii i teoriach typu wojna przeciw kobietom, kładąca idiotkom do głowy, że mężczyźni ich nienawidzą i one też mają mężczyzn nienawidzić. Dla takiego betonu kaem zawsze będzie lesbijką, a emka tajnym męskim agentem...
 
 
DeadSally
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-25, 21:24   

Hjalmar napisał/a:
To jest GREER

No tak, ale i tak kijowo jakoś...
 
 
Hjalmar
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 7
Posty: 743
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-10-25, 21:38   

No kijowo, ale czego spodziewasz się po radykalnym feminizmie? Ona operuje retoryką wroga i nienawiści. Seksistka, która uważa staniki za broń przeciwko kobietom. Z jej wypowiedzi można tylko wywnioskować, jaką martwicę istoty szarej musi mieć naukowy świat, że akceptuje takie seksistowskie, prześladowcze bzdury, bo to feminizm i feminizmu nie wolno krytykować. Litości, feminizm w nauce wyrósł z halunów jakiejś pseudoarcheoloszki, której się uroiło, że BYK to symbol żeński ukradziony przez mężczyzn...
 
 
Alpaka
użytkownik

Preferowany zaimek: bez zaimków
Posty: 542
Wysłany: 2015-10-25, 22:10   

DeadSally napisał/a:
Ale to jednak nie powinno wpływać na wypowiedź... Bez przesady, no.

Jako osoba, która ma kompleksy i czasem nienawidzi X za to co się ze mną dzieje, to nie dziwne, że ktoś się tak wypowiada.
Różnica między mną, a tą pieczarką jest taka, że ja zdaje sobie sprawę, że moje myślenie jest irracjonalne.
Hjalmar napisał/a:
Litości, feminizm w nauce wyrósł z halunów jakiejś pseudoarcheoloszki, której się uroiło, że BYK to symbol żeński ukradziony przez mężczyzn...

W radykalnym feminiźmie najniżej w hierarchii stoi biały heteroseksualny mężczyzna i zrobią wszystko, żeby go zniszczyć łącznie z popieraniem radykalnego islamu. Przynajmniej ja tak to widzę.
_________________
Mam problem neurologiczny - w razie bełkotu poprawcie
 
 
Hjalmar
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 7
Posty: 743
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-10-27, 00:38   

A propos Greer, to powyżej to było uprzejme jak na takie chamstwo, jakim zwykle się o transkach wypowiada.
 
 
AlicjaNL
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Punktów: 1
Posty: 82
Skąd: Amsterdam
Wysłany: 2015-10-28, 17:42   

Transka z NL wygrala wczoraj Top Model :-D

Ik ben trots op haar! :)

http://www.volkskrant.nl/...model~a4171980/

Filmik na dole.
 
 
Wild
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 54
Posty: 1286
Wysłany: 2015-10-28, 17:47   

czekamy na ból dupska jakichś pseudowolnościowców? :lol:
wrzucę linka na jakąś grupę i będę patrzył na spiny
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2015-10-28, 18:18   

Powiedzą Ci że Holandia pełna zboczeńców :lol:
_________________
 
 
AlicjaNL
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Punktów: 1
Posty: 82
Skąd: Amsterdam
Wysłany: 2015-10-28, 18:33   

wendigo napisał/a:
Powiedzą Ci że Holandia pełna zboczeńców :lol:


Może cała Holandia to nie, ale Amsterdam to już na pewno! ;) ;) ;)

http://youtu.be/BGvj5sMGV4c


Polecam wpaść, świetna impreza.
 
 
Wild
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 54
Posty: 1286
Wysłany: 2015-12-04, 21:28   

Lalka Podobińska "Marianna - motorniczy warszawskiego metra, który zmienił płeć" TOKFM 3.12.2015 18:40
http://audycje.tokfm.pl/odcinek/32227
 
 
Kor22p
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Punktów: 1
Posty: 95
Wysłany: 2016-01-01, 21:35   

Stare, no ale.
https://www.youtube.com/watch?v=lWIk5d0XtU0
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 9